واکنش تلویحی امامی کاشانی به سخنان پالیزدار

واکنش تلویحی امامی کاشانی به سخنان پالیزدار

محمد امامی کاشانی یکی از روحانیونی است که عباس پالیزدار مشخصا آنها را به فساد مالی متهم کرده است
محمد امامی کاشانی، خطیب جمعه این هفته تهران، در خطبه های نماز جمعه گفت بهتان زنندگان علیه نظام اسلامی گرفتار مکر الهی می شوند.

او اضافه کرد: "در دنیای امروز که عصر اطلاع رسانی است، جریان سازان روی آنتن هستند و مورد تشویق قرار می گیرند که چنین کردیم و چنان گفتیم."

برخی کارشناسان و نیز برخی از رسانه های اینترنتی ایرانی این اظهارات آقای امامی کاشانی را پاسخی تلویحی به افشاگری های عباس پالیزدار درباره فساد مالی تعدادی از روحانیان بلندپایه ایران می دانند.

آقای امامی کاشانی از جمله روحانیان بلندپایه ای است که عباس پالیزدار در سخنرانی جنجالی خود در دانشگاه همدان از آنها نام برده و او را به فساد اقتصادی متهم کرده است.

گفته های آقای امامی کاشانی را می توان نخستین واکنش افراد متهم شده به اتهام های آقای پالیزدار دانست.

حدود یک هفته پیش فیلم سخنرانی یک چهره ناشناخته به نام عباس پالیزدار در دانشگاه بوعلی سینای همدان در وب سات های ایرانی منتشر شد که در این سخنرانی تعدادی از روحانیان بلندپایه از جمله محمد امامی کاشانی، امام جمعه موقت تهران، محمد یزدی، رئیس سابق قوه قضائیه، عباس واعظ طبسی، تولیت آستان قدس رضوی و علی اکبر ناطق نوری، رئیس پیشین مجلس ایران به فساد اقتصادی گسترده متهم شده بودند.

چند روز بعد از این سخنرانی اعلام شد عباس پالیزدار دستگیر و روانه زندان شده است. همچنین رسانه های نزدیک به دولت خبر دادند که عباس پالیزدار خود حدود 63 میلیارد ریال به دستگاه بانکی بدهکار است.

 گفته های آقای امامی کاشانی را می توان نخستین واکنش افراد متهم شده به اتهام های آقای پالیزدار دانست.
 

بنا بر گزارش وب سایت های ایرانی آقای پالیزدار مدیرعامل کارخانه لبنیاتی در ورامین بوده و از این طریق تسهیلات بانکی دریافت کرده است.

او همچنین عضو هیات امنای خانه صنعتکاران ایران نیز بوده است.

آقای پالیزدار در سخنرانی خود در دانشگاه همدان خود را دبیر کمیته تحقیق و تفحص از قوه قضائیه در مجلس هفتم معرفی کرده بود، اما نمایندگان مجلس ایران این مسئله را تکذیب کردند.

هنوز دقیقا مشخص نیست مقام آقای پالیزدار در کمیته تحقیق و تفحص چه بوده و اساسا آیا ارتباطی با این کمیسیون داشته است یا خیر.

بعضی از رسانه ها گزارش داده اند که آقای پالیزدار به عنوان کارشناس و عضو خانه صنعتکاران در بعضی جلسات کمیته تحقیق و تفحص شرکت می کرده است.

از سوی دیگر خبرگزاری فارس به نقل از رئیس خانه صنعتکاران از اخراج آقای پالیزدار از این نهاد در سال 1383 خبر داده است.

عباس پالیزدار در سخنرانی خود به حمایت از محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران پرداخت و گفت که او می خواهد دست مفاسد اقتصادی را ازامکانات دولتی کوتاه کند اما هیچ کس دولتش را در این زمینه حمایت نمی کند.

مقامات دولت احمدی نژاد هر گونه ارتباط آقای پالیزدار با دولت را تکذیب کرده اند.

شهیار - ایران - تهران
معلوم نیست سر تقسیم کدوم دزدیشون به توافق نرسیدن که اینجور دارن زیراب همدیگرو میزنن....
جمعه 24 خرداد 1387

SAMAN DAR BE DAR - انگلیس - منچستر
ای قافله سالار کجاییکه ببینی دزدان همگی همره این قافله هستند.
جمعه 24 خرداد 1387

bluestar - ایران - تهران
لعنت بر ابو موسی اشعری های زمانه مثل امامی کاشانی
جمعه 24 خرداد 1387

dor az vatan - انگلیس - لیدز
اره دیگه عمامه این هم گیره باید یه وری بزنه.اینها دست ابو موسی اشعری را از پشت بستند.یزید پیش اینها لنگ میندازه
جمعه 24 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ببینم مگر خداوند هم مکر و حیله در کارش هست که این مرتیکه میگه دچار مکر الهی میشوید.ضمنا مگر دروغ گفته!!!!!دزدی شما ملاها و جنایات شما بر تمام عالم روشن است و با زندانی کردن آقای پالیزدار و یا هر کسی که بگوید شما دزدید چیزی حل نمیشه!!!!اگر بده نکنید تا نگن دزدید!!!همه جور جنایت و دزدی میکنید و میخواهید ملت هم چیزی نگن!!!!!!!لعنت بر هر چی ملای دزد و جنایتکار و احمق بیسواد.
جمعه 24 خرداد 1387

xpersia.com - ایران - ایرانی
آخوند همشون بچه پرور هستند من اگر جای این بابا امامی کاشانی بودم دیگه پیدام نمیشد. مردتیکه پر رو باز امده تو نماز جمعه و مظلوم نمایی کرده. واقعا برای کسانیکه میرن پای منبر این حضرات باید تاسف خورد.
شنبه 25 خرداد 1387

سیروس کمال - امارات - دبی
parviz1 - انگلستان - کترینگ
دوست عزیز در ایه ای از ایه ها هست که میگوید + و یمکر الماکرون و الله خیر الماکرین + یعنی مکارها مکاری میکنند ولی خدا مکار تر است ... با عرض معذرت که نمیدانم کدام ایه است .
یزدان نگهبان ایران و ایرانی باد .
شنبه 25 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
معلوم نیست در بچگی چه رفتاری با این آخوندها میکنن که در بزرگی بمقام سویر یر روپی و مولتی وقاحت ناپل میش . مال ملتومیخورن ..به کسی هم جوابگو نیستن...بروی نجس خودشون هم نمیارن و خیلی راحت حاشا میکنن.و به ریش ملت میخند ند...اینجاست که ما هم از حرص تنها چاره مان اینه که به هرچه نه بد تر این موشهای کثیف دزد بی ناموس بخندیم ....چون این بی بابا ننه های دزدحرومزاده غیرت مقابله باخودشونو از ما ربودن ...
یکشنبه 26 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
فکرشو بکنید حال پالیز دار را !!! از طرف دولت مامور شد تا افشااااااگرررررری نماید!!!! حالا دولت اینقدر در جا زده که هر گونه ارتباط پالیزدار با خودش را انکااااار می نماید.هههه
یکشنبه 26 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
سیروس کمال-امارات دبی.سلام عزیز.متشکرم از لطف شما.اما ملاحظه میفرمایید مکر خدا برای مکاره هاست نه ناس.بقول دوستان دست بالای دست بسیار است!! این هم لطف خدا برای باز کردن دست ملاهای احمق و دزد بوده .بازم ممنون عزیز.
یکشنبه 26 خرداد 1387

بابک - ایران - سبزوار
این اخوندهای صفوی راه به جایی نمی برند و فاتحه خود را به دست خویش می خوانند خدا لعنت شان کند و زودتر از صفجه روزگار محوشان کند الهی رب العالمین
سه‌شنبه 28 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.