تجمع مردم در تهران و مشهد در اعتراض به گرانی

تجمع مردم در تهران و مشهد در اعتراض به گرانی

گزارشات خبرگزاری های متفاوت از این تجمعات

تجمع غیرقانونی و قرق پارک ملت توسط ماموران

به دنبال دعوت برخی شبکه های ماهواره ای از مردم برای تجمع در پارک ملت تهران در ساعت12 امروز تعدادی در این پارک تجمع کردند که با حضور ماموران انتظامی و امنیتی متفرق شدند.

 مشاهدات خبرنگار عصرایران حاکی است تجمع کنندگان شعار هایی را در حمایت از عباس پالیزدار و مبارزه با مفاسد اقتصادی مطرح کردند و ماموران نیز با گاز اشک اور و شوک الکتریکی سعی در کنترل اوضاع داشتند.
 هم اکنون بوی شدید گاز اشک اور در فضای اطراف پارک ملت تهران به مشام میرسد و ماموران از خودرو های عبوری می خواهند ضمن بالا بردن شیشه خودرو از توقف خودداری کنند در غیر این صورت پلاک خودرو کنده میشود!
 گفته می شود از ساعت 12 تعدادی از تجمع کنندگان که به سلطنت طلبان نسبت داده می شوند  توسط ماموران امنیتی بازداشت شده اند.
 
هم اکنون اوضاع در کنترل است و تجمع کنندگان نیز متفرق شده اند اما همچنان ترافیک شدیدی در خیابان ولی عصر تهران مشاهده می شود و ماموران انتظامی و لباس شخصی نیز کنترل اوضاع را در دست دارند.
سایت عصر ایران

تجمع برخی اراذل و اوباش مقابل پارک ملت
 تعدادی از اراذل و اوباش پیش از ظهر امروز به دعوت شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب و لس آنجلسی در مقابل پارک ملت تجمع غیرقانونی برگزار کردند.
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، تجمع‌کنندگان که پیش از ظهر امروز بدون مجوز قانونی و در مقابل پارک ملت اقدام به برگزاری تجمع کرده بودند با دخالت نیروی انتظامی و بازداشت تعدادی از این افراد، در حال متفرق شدن هستند.
برخی تجمع کنندگان درباره چگونگی اطلاع از برگزاری این تجمع غیرقانونی به خبرنگار فارس گفتند که از طریق ایمیل و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان بیگانه از این تجمع مطلع شده بودند.
تجمع کنندگان که تعداد آنها علیرغم فراخوان وسیع رادیوهای اجنبی از صد تا 150 نفر فراتر نمی رفت، همچنین خواستار آزادی عباس پالیزدار متهم به برخی مسائل مالی و نشر دروغ و اکاذیب شدند.
 منبع : سایت فارس نیوز

دستگیری اراذل و افراد مزاحم در پارک ملت
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری تعدادی از اراذل و اوباش و افراد مزاحم در پارک ملّت خبر داد.
به گزارش خبرنگار شبکه خبر، سردار احمدرضا رادان در مصاحبه با خبرنگاران گفت: پس از اطلاع مردمی مبنی بر ایجاد مزاحمت برخی افراد در پارک، ماموران یگان ویژه در اقدامی پلیسی، تعدادی از این افراد مزاحم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه "پیش از ورود پلیس، تعدادی از مردم با این مزاحمان درگیر شده بودند"، گفت: تعدادی از افراد مزاحم، دستگیر و به مراکز پلیس منتقل شدند.

سردار رادان گفت: پلیس تعارفی با موضوعات غیر قانونی ندارد و بر اساس وظیفه ذاتی، با مزاحمان و هنجارشکنان برخورد می کند.

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: از برخی دستگیرشدگان، چاقو، زنجیر و قمه کشف و ضبط شد.

سردار رادان گفت: به زودی در مصاحبه با خبرنگاران، جزئیات این عملیات و دستگیری مزاحمان را اعلام می کنم.

هر چند سردار رادان به گروه خبری شبکه خبر اجازه داد تا از جو آرام و حضور ماموران در پارک ملت تصویربرداری کند، اما برخی ماموران لباس شخصی، خبرنگار ، تصویربردار و صدابردار شبکه خبر را مورد ضرب و جرح و دوربین آنها را نیز ضبط کردند.
منبع : صدا و سیمای جمهوری اسلامی

تجمع تعدادی از مردم در مقابل پارک ملت مشهد

تعدادی از مردم مشهد در اعتراض به آنچه آن را گرانی می‌نامیدند، در میدان آزادی این شهر تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) _ منطقه خراسان، تعدادی از مردم مشهد ظهر امروز ابتدا در میدان آزادی تجمع کرده و پس از دقایقی این اعتراض به پارک ملت کشیده شد.

پلیس در حال تلاش برای اتمام این تجمع است و در همین راستا پلیس بلوار وکیل‌آباد مشهد را مسدود کرد.

حضور نیروهای انتظامی در این تجمع چشمگیر است.

مردم در این تجمع نسبت به گرانی‌های اخیر اعتراض داشته و خواستار حل این مشکل شدند.

منبع : ایسنا

تجمع در پارک ملت در اعتراض به تورم

به گزارش خبرگزاری فارس، عده ای امروز با تجمع در مقابل پارک ملت تهران خواهان آزادی عباس پالیزدار شدند. خبرگزاری فارس از این عده با عنوان "اراذل و اوباش" نام برده و شمار آنها را حدود ۱۵۰ نفر ذکر کرده است و می گوید که این افراد بدعوت آنچه که این خبرگزاری آنرا "شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب و لس آنجلسی" خوانده، بدون مجوز قانونی درمقابل  پارک ملت تجمع کردند اما با دخالت ماموران انتظامی پراکنده و شماری نیز بازداشت شدند.

عباس پالیزداراخیرا درسخنانی دردانشگاه بوعلی سینای همدان با معرفی خود بعنوان یکی ازاعضای کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از قوه قضائیه، بسیاری از مسئولان بلندپایه جمهوری اسلامی و شماری ازروحانیون را به "رانت خواری" و ارتباط با "مافیای اقتصادی"متهم کرد.

عباس پالیزدار پس ازآن سخنان، به نشر اکاذیب، تشویش اذهان عمومی و سوء استفاده های مالی متهم شده وهم اکنون در بازداشت بسر می برد.

تجمع 200 نفره در پارک ملت تهران در حمایت از پالیزدار!

خبرنگار خبرگزاری «انتخاب» گزارش داد: عده ای امروز با تجمع در مقابل پارک ملت تهران ، خواهان آزادی عباس پالیزدار شدند.

این افراد که تعداد آنان کمتر از 200 نفر گزارش شده است، به دعوت تبلیغات بسیار گسترده شبکه های ماهواره‌ای فارسی زبان خارج‌کشور به پارک ملت تهران آمده بودند.

به دنبال دعوت تعدادی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان از مردم برای تجمع در پارک ملت،به دنبال تبلیغات بسیار گسترده شبکه‌های ماهواره‌ای برای تجمع در ساعت 12 امروز در حمایت از عباس پالیزدار، تعدادی در این پارک تجمعی بدون کسب مجوز برگزار کردند که با حضور ماموران نیروی انتظامی و نیروهای لباس شخصی تجمع کنندگان متفرق شدند.

تجمع کنندگان شعارهایی را در حمایت از عباس پالیزدار و مبارزه با مفاسد اقتصادی سر می دادند و  خواستار آزادی وی بودند. ماموران نیز برای کنترل اوضاع وارد عمل شدند.

در حال حاضر ترافیک در خیابان ولیعصر مابین میدان ونک تا چهار راه پارک وی وجود دارد و مامورین لباس شخصی با حضور در ترافیک خیابان ولیعصر رانندگان خوردروهایی را که شیشه های آنها پایین است به بالابردن شیشه‌های خودروهایشان توصیه می‌کنند.

اکنون حوالی پارک ملت در کنترل کامل ماموران ناجا است و به هیچ خودرو و موتور سیکلتی اجازه پارک یا توقف کوتاه داده نمی‌شود.

همچنین برخی تجمع کنندگانی که متفرق شده‌اند به صورت گروهی در حال پیاده روی در حوالی پارک ملت هستند و تعدادی از تجمع کنندگان که به سلطنت طلبان نسبت داده شده اند توسط ماموران امنیتی بازداشت شده‌اند.

در حال حاضر وضعیت پارک ملت در کنترل ماموران نیروی انتظامی است و تجمع کنندگان نیز اکثرا متفرق شده‌اند اما همچنان ترافیک در خیابان ولی عصر تهران، باعث اختلال در رفت و آمد مردم شده است.

لازم به ذکر است که در کنترل این حرکت غیرقانونی، برخورد ناشایستی از سوی ماموران نیروی انتظامی مشاهده نشد اما برخی نیروهای لباس شخصی با امکاناتی از قبیل گاز اشک آور، شوک الکتریکی و باتوم با خاطیان برخورد کردند.

علی‌رغم تبلیغات گسترده شبکه‌های فارسی‌زبان ماهواره‌ای برای به راه انداختن یک حرکت غیرقانونی وسیع، حضور تعداد بسیار اندک افراد در تجمع پارک ملت قابل تامل بود.

عباس پالیزداراخیرا درسخنانی دردانشگاه بوعلی سینای همدان با معرفی خود بعنوان یکی ازاعضای کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از قوه قضائیه، بسیاری از مسئولان بلندپایه جمهوری اسلامی و شماری از مقامات کشور را به "رانت خواری" و ارتباط با "مافیای اقتصادی"متهم کرد.

عباس پالیزدار پس ازآن سخنان، به نشر اکاذیب، تشویش اذهان عمومی و سوء استفاده های مالی متهم شده و هم اکنون در بازداشت بسر می برد.

تجمع تعدادی از مردم در مقابل پارک ملت مشهد

تعدادی از مردم مشهد در اعتراض به آنچه آن را گرانی می‌نامیدند، در میدان آزادی این شهر تجمع کردند.

تعدادی از مردم مشهد ظهر امروز ابتدا در میدان آزادی تجمع کرده و پس از دقایقی این اعتراض به پارک ملت کشیده شد.

پلیس در حال تلاش برای اتمام این تجمع است و در همین راستا پلیس بلوار وکیل‌آباد مشهد را مسدود کرد.

حضور نیروهای انتظامی در این تجمع چشمگیر است.

مردم در این تجمع نسبت به گرانی‌های اخیر اعتراض داشته و خواستار حل این مشکل شدند.

مشاهدات یک وبلاگ نویس بی طرف از این تجمع

مشاهدات امروز من از پارک ملت

از ولیعصر که به سمت شمال میرفتم به تقاطع اتوبان نیایش که رسیدم اولین چیزی که توجه منو جلب کرد اتوبوسی بود که خلاف جهت پارک کرده بود کمی که دقت کردم دیدم از داخلش افراد لباس شخصی و نظامی وارد و خارج میشن توی خیابان اسفندیار هم یک اتوبوس دیگه با همون رنگ و همون مشخصات واستاده بود در اونم باز بود ترافیک سنگینی به وجود اومده بود از لابلای ماشنهای توی خیابون رد شدم به سمت دیگه خیابون کمی که به سمت چهارراه نزدیکتر شدم دیدم هردو اتوبوس پلاک نیروی انتظامی دارن توی پیاده رو ضلع شمال شرقی چهار راه تعداد زیادی پلیس های ضد شورش جمع شده بودن ماشنهای گشت ارشاد هم کاملا پارکینگهای کنار خیابونهارو اشغال کرده بودن طرف مقابل خیابون هم وانتهای شاستی بلند نیروی انتظامی دیده میشد که پشت بعضی از اونها پتو هایی دیده میشد که این احتمال رو بوجود آورده بود که نکنه این بنده ای خدا از دیشب اونجا بودن  از چهار راه که اومدم به سمت بالا هر دو طرف خیابون یک سری جوون هایی که ته ریش داشتن با لباسهای سیاه تجمع های سه چها رنفری داشتن یه ماشین سمند خاکستری با نمره شخصی کنار خیابون بدجوری داشت پارک میکرد یکی از راننده ها سوار ۲۰۶ بود بهش گفت این چه طرز پارک کردن راه و بند آوردی ؟ راننده پیاده شد ریش آنکادر شده لباس مشکی و کت شلوار طوسی یه بیسیم دستش بود گفت چی گفتی ؟ راننده ۲۰۶ تا بیسیم رو توی دست طرف دید گفت ببخشید فرمونشو پیچون طرف مقابل و رفت کمی اومدم جلوتر رسیدم به قسمت ورودی پارک ملت خیلی بیشتر شلوغ بود مردم هم بیشتر بودن نیروهای انتظامی حتی توی کوچه ها هم جمع شده بودن در حالت عادی جای پارک توی ولیعصر پیدا نمیشه امروز که دیگه اصلا جا نبود پلیس راهنمایی هم که اصلا اجازه پارک به هیچ کسی نمیداد مگر پلیس ها و پلیس شخصی ها دوربینمو از توی کیفم در آوردم عکس بگیرم یکی از پلیسها اومد گفت داری چیکار میکنی ؟ گفتم دارم عکس میگیرم گفت عکس گرفتن ممنوعه گفتم یعنی از پارک عکس گرفتن ممنوعه ؟ گفت نه از پارک ممنوع نیست الان ممنوعه برو فردا بیا عکس بگیر !؟ گفتم بچه شهرستانم امروز میخوام برگردم تبریز با زبان ترکی بهم گفت برای خودت دردسر درست نکن برگرد برو شهرتون !؟ خیلی شلوغی زیاده امیدوارم به خیر بگذره

dandy - امارات - امارات
چه عجب..نه بابا چه عجب بالاخره مردم یکمی جنبیدن...بابا گرونی توی ایران اونم با اون در امد اونم با اون اقتصاد . سرسام اوره..ای کاش انهایی که ادراه جاتی یا شرکتهای دولتی یا کارخانه داران یا بالاخره مغازه یا هر کاره ایی تعطیل بکنه ..همه جا بسته بشه . و اعتراض مردم بر علیه گرونی شروع بشه
جمعه 24 خرداد 1387

brad pitt - ایران - کرج
مرگ بر آخوندیزم...
جمعه 24 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
زمان روانشاد محمد رضا شاه پهلوی ، هر تجمع و تظاهراتی از طرف مردم قانونی بود و مردم را تحریک میکردند که به خیابونها بریزند. روز قدس و جمهوری اسلامی و هر روز کوفت و زهرماری که این آخوندا بهش نیاز دارن ، مردم بریزند توی خیابان ، شریف هستند و بزرگوار . اما وقتی مردم می ریزند تو خیابون ، و برای گرفتن حقشون تظاهرات یا تجمع می کنند، میشن اراذل و اوباش !!! میشن حقوق بگیر و مامور اجنبی !!!!!
آخه بی شرف ها، رذل و اوباش خودتونید !! بی دینهایی که دم از دینداری میزنید. پیروان شیطان ! بالاخره یک روز پیمانه شما سر میاد . میترسید که چون حکومت پهلوی را با همین شیوه سرنگون کردید ، حالا با این تظاهرات و تجمع ها خودتون سقط بشید؟؟؟!! شما هم سقوط میکنید همانطور که همه حکومت های پیش از شما تولد و مرگی داشتند، شما هم نامیرا نخواهید بود. فقط فرقش اینه که شما با بدترین و نکبت ترین وضعیت ساقط خواهید شد، چون خیلی با پستی حکومت کردید.
جمعه 24 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
لعنت بر ملا.لعنت بر دکی و هرچی مزدوره.بر پدر هرچی دیکتاتور لعنت.اوی الاغهای احمق. ملاهای دزد و جنایتکار و مفسد و دکی بیسواد و مزدوران بیشعور که هنوز هم نمیهمید دست از جنایت بردارید.زمانتان به پایان رسیده.بفکر فردا هم باشید.از ما گفتن بود.
جمعه 24 خرداد 1387

850477044 - ایران - امل
به امید پیروزی بدونید که این ملاها از خوک هم نجس ترند شادی نزدیک است به خدا تا این خبر رو دیدم کلی شادی کردم مرگ بر ولایت فقیه مرگ بر اخوند مرگ بر هر چی بسجی ادم فروش ملت فروش تازه اول راهیم ...
جمعه 24 خرداد 1387

chelsea karate club - انگلستان - لندن
متاسفانه مدتهاست که تجمعات اعتراضی مردم سرکوب میشود یاوابسته به بیگانه تلقی میشود(به برنامه های تلویزیون های لوس انجلس نباید اعتماد کرد) اعتراض به بسیاری از سیاستهای نامطلوب و غیر کار امد دولت میتواند به ارتقاع جامعه بیانجامد. من فکر میکنم هموطنان ایرانی نیاز به سندیکاهای اجتماعی قوی دارند تا نظرات سازنده خویش را گوش دولت برسانند. دولت نیز توان و ظرفیت انتقادی خود را بایستی افزایش دهد. اکثر ما ایرانی ها وقتی رودروی منتقدی قرار میگیریم با مشت سعی در نابودی او داریم.به همان دلیل که اکثر ما ایرانیان توسط پدر و مادر خود در سکوت دیکتاتوری خانه زندگی کرده ایم.
اما در مورد گرانی در ایران ایا واقعا مردم در تنگنا هستند؟ ساخت و سازدر شهرها افزایش یافته و تجمل گرائی در سطوح مختلف جامعه متاسفانه افزایش یافته است.برج سازی ها و اتوموبیل های لوکس وارداتی همراه مسافرتهای مکرر به امارات و ترکیه و فبرس از رفاه شهرنشینی حکایت میکند. اکثر دانش اموزان در مدارس غیر انتفاعی همراه با سرویس حمل ونقل مشغول به تحصیل اند و از گسترش دانشگاه های ازاد با شهریه های هنگفت و فاقد معیار های علمی هم باخبرید. جراحی ها پلاستیک و مد البسه های پاریس و میلان و لندن نیز که بصورت اپیدمی در امده است(البته در بسیاری از شهرها)...مصرف کوکائین و سکس پارتیها نیز نیازهای جوانان را پاسخگوست(متاسفانه)٬ انواع مشروبات الکلی نیز به وفور در زیافتها به چشم میخورد.از خانه های مجردی مردان متاهل و معشوقه های بانوان شوهر دار نیز مطلع اید. ایا تجمع اعترض امیز گروهی به پیروی از تلویزیون لوس انجلسی حاکی از فشار اقتصادی دارد؟ (البته منکر اختلاف فاحش طبقاتی نیستم)
بعنوان شخصی با تفکرات ... البته که از رنج مستضعفان حمایت میکنم!
شنبه 25 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
dandy - امارات - امارات
دو کلام از مادر عروس ! تو رو خدا تو حرف نزنی نمیگند لالی ! تو دیگه نمیخواد از جنبیدن و نجنبیدن بگی ! خودت داری تو امارات میجنبی کافیه ! تو عرب زاده عرب دوست عرب پرور عرب نوازی شده نمیخواد سنگ مردم ایرون رو به سینه بزنی !!
شنبه 25 خرداد 1387

mohsen1111 - یونان - آتن
اگه تعصب به دینشون رو ایرانی کناربزارن اگه پاشونو همه یه نوک پا بزارن تو همین ترکیه آشغالی که جزو پست ترین کشورهای اروپاییه و یه نگاهی به جامعه فعلی اونجا بندازن برای نمونه اگه انقدر به عربی و اسم عربی نچسبن اگه یه خورده به جای جون کندن صبح تا شب و کلاه سرهم دیگه گذاشتن بدونن اگه سیستم یک کشور درست باشه احتیاجی به این همه کلاه برداری و دروغ و زیرآب هم دیگه زدن نیست و همچنین 12 یا 16 ساعت کار و وهای دیگر اونموقع نه تنها 1000 نفر رو نمیبینیم تو پارک ملت میلیون خواهیم دید بله اینها واقعیت ها ی تلخ کشور ماست که موهوم پرستی تعصب حزب بادبودن ریاکاری دروغ و هرچیز شیطانی دیگر درکشوری که سردمدارانش پرچم نمایندگی خدابر زمین رایدک میکشند وجود دارد
یکشنبه 26 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.