این پالیزدار آن پالیزدار نیست

این پالیزدار آن پالیزدار نیست

گفته می شود فردی که در دانشگاه بوعلی همدان برعلیه نظام سخنرانی کرده و امروز نیز بازداشت شده است ، با فردی که از او به عنوان مفسد اقتصادی نام برده می شود تفاوت دارد و فقط تشابه اسمی بین آنان وجود دارد .

به گزارش برنا گفته می شود عباس پالیزداری که در دانشگاه همدان اتهاماتی را به برخی چهره های کشور نسبت داده 7 میلیارد تومان بدهی دارد اما شخص دیگری با همین نام 6 میلیارد تومان اختلاس کرده که با این شخص متفاوت است .

در حالیکه دیروز خبر سوء استفاده 6 میلیارد تومانی عباس پالیزدار از بیت المال منتشر شد و گفته می شود که پرونده وی به اتهام سوء استفاده اقتصادی در حال پیگیری در نهادهای نظارتی می باشد، امروز خبر دستگیری فردی دیگر به نام عباس پالیزدار منتشر شد که به جرم اخلال در امنیت ملی دستگیر شده است .
همچنین خبرنگار برنا در تماس با مسئولان قوه قضائیه موفق به تعیین صحت و سقم آن نشدند اما سعید ابوطالب نیز که عضو هیئت تحقیق و تفحص از قوه قضائیه بوده است با تاکید بر اینکه ما نیز با سخنان پالیزدار موافق نبوده ایم گفت : عباس پالیزداری که ما می شناسیم به نظر نمی آید که تخلفات و مفاسد اقتصادی داشته باشد .

 چند روز قبل خبر سخنرانی فردی به نام عباس پالیزدار در دانشگاه بوعلی همدان که خود را مرتبط با ستاد انتخاباتی محمود احمدی نژاد در انتخابات نهمین دوره ریاست جمهوری می دانست منتشر شد که بسیاری از سایت های مخالف جمهوری اسلامی با انتشار صحبت های وی با عنوان افشاگری به خبرهای مرتبط با وی دامن زدند .

البته اسناد و مدارک نهادهای نظارتی نشانگر آن است عباس پالیزدار که نام وی در روزهای اخیر به عنوان افشاگر مفاسد اقتصادی در کشور بر سر زبان ها افتاده، فردی است که مباحثی دروغین را مطرح کرده است.
در همین حال رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس از قوه قضاییه در ارتباط با اینکه فردی به اسم پالیزدار با جعل عنوان دبیر هیئت تحقیق و تفحص از قوه قضاییه ادعاهای دروغین منتشر کرده است، گفت: این فرد هیچ ارتباطی با هیئت تحقیق و تفحص از قوه قضاییه در مجلس هفتم، نداشته است.

وی افزود: آقای بهجوریان که کارمند اداره قوانین مجلس است، دبیر هیئت تحقیق و تفحص از قوه قضاییه بوده و پالیزدار با سوءاستفاده از این عنوان به نشر اکاذیب و افترا علیه دیگران پرداخته است که دستگاه‌های ذیربط در خصوص مقابله با این گونه اقدامات قانونی باید اقدام کنند.

مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی هم با تکذیب هرگونه همکاری «عباس پالیزدار» با این مرکز اعلام کرد: وی هیچ گونه ارتباط کاری و استخدامی با ما ندارد.

امروز نیز مسئول کمیته سیاسی ستاد انتخاباتی احمدی نژاد سخنان پالیزدار را توطئه ای علیه گفتمان دولت نهم و در جهت ضربه زدن به اصل جریان عدالت خواهی عنوان کرد و ارتباط وی با ستاد انتخاباتی رییس جمهوری را رد کرد . نیلی تاکید کرد : من از زمان انتخابات تا روز گذشته چنین فردی را ندیده بودم .

در همین حال دیروز خبری منتشر شد که پالیزدار در تاریخ 19/7/71 شرکتی را تحت عنوان "شرکت لبنیاتی ورامین" با مسئولیت محدود به شماره "333" و با سرمایه اولیه به مبلغ 10 میلیون ریال در اداره ثبت املاک شهرستان مذکور ثبت کرد که این شرکت در حال حاضر به عنوان شرکت سهامی خاص فعالیت می کند و سرمایه آن به 7 میلیارد ریال افزایش یافته است.

بر اساس مستندات موجود، ریاست هیات مدیره و مدیر عاملی شرکت لبنیاتی ورامین بر عهده پالیزدار است و نامبرده به همراه (علی . ک) نائب رئیس هیات مدیره شرکت، جهت احداث کارخانه و خرید ماشین آلات مورد نیاز از سال 74 تا مهر 83 بیش از 5/33 میلیارد ریال از یکی از شعب بانک ملت در تهران تسهیلات دریافت کرده است.

این در حالی است که با وجود پذیرش مکرر استمهال بدهی ها توسط هیات مدیره بانک پرداخت کننده تسهیلات، نه تنها شرکت لبنیاتی ورامین اقساط آن را بازپرداخت نکرده، بلکه میزان کل بدهی معوق تا خرداد 1386 از مرز 63 میلیارد ریال گذشته و هنوز نیز مدیران شرکت مذکور، نسبت به وصول مطالبات اهتمام نکرده‌اند که این موضوع از سوی نهادهای نظارتی به اطلاع وزیر سابق امور اقتصادی و دارایی رسیده است.

در محافل  خبری  گفته می شود فردی که در دانشگاه بوعلی همدان برعلیه نظام سخنرانی کرده و امروز نیز بازداشت شده است ، با فردی که از او به عنوان مفسد اقتصادی نام برده می شود تفاوت دارد و فقط تشابه اسمی بین آنان وجود دارد .

bagdagulan - ایران - تبریز
خیلی زرنگین شما و سر سپرده هاتون.رو وهم خبر می سازین ذهنارو بدبین میکنین بعد معلوم میشه یارو قلابی بوده.من همان روز اول گفتم این آقا چیکاره بوده که از بیتالمال میبخشیده.مسپولین ما پاکند و پاک هم خواهند ماند.ان شا... حالا پالیزو نمیدونم چند دلار از امریکا و انگلیس گرفته ولی شما بگید برا برنامه ریزی تبلیغاتی علیه براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی چقدر از ارباباتون میگیرین.هدایت شوید ای شایعه پردازان.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

omid_72 - سوئد - گوتنبرگ
کجای این نظام مقدسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا وقتی امسال شما ها هستند هیچ کارگری. معلمی.پرستاری.کارمندی.دانشجوئی.زنی کودکی و مردی به حق و حقوقش نمیرسه. که البته به مدد خدای پاک ایران زمین ایران عزیزمان بزودی زود از دست اشغالگران از خدا بیخبر ازاد میشه .اندکی صبر سحر نزدیک است.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

مومنتمومنت شلنگ اباد - سوئد - لینکشوپینگ
تاجری از راهی میرفت.جوانی رو دید و شناختش که به فلاکت افتاده بود.بهش گفت تو پسره فلان تاجر نیستی! گفت اره.بهش گفت من به پدرت مدیونم و چون تو پسرش هستی الان که این وضعته فرصته خوبیه که دینمو به پدرت ادا کنم.من مقداری پول بهت قرض میدم و مدتشم معلوم اگه سره وقت پولو ندی من یک جای بدنته می برم قبول داری!پسر گفت اره و پولو گرفت و زد به عیاشی!!!!موعده مقرر تاجر اومد برا پولش.پسر پا گذاشت به فرار تاجرم به دنبالش با 2گزمه.....پسر در هینه دویدن برخورد کرد به یه زنه حامله و بچه زنه افتاد شوهره زنه که شاهد بود افتاد دنباله پسره.....پسره رسید به یه دیوار اونطرفه دیوار باغی بود و پیره مردی 90 ساله اونطرفه دیوار نشسته بود و 2 پسرش تو باغ کار میکردن! جوونه از ناچاری پرید اونطرفه دیوار و یکراست افتاد رو گردنه پیره مرده که در جا مرد پسرای یارو افتادن دنبالش....پسره رسید تو به کوچه تنگ و یکنفر خرکدار که خرش با بار نشسته بود وسطه کوچه و تکونم نمیخورد .بهش گفت بذار کمکت کنم من دم خرو میگیرم تو سره خرو بگیر و یه یا مهدی بگیمو بلندش کنیم که یه دفعه دم خر کنده شد دم خرو داد دسته صاحبش و پا به فرار گذشت.....پسره دید وضع هی داره بدتر میشه براهمین چاره کارو پیشه حاکمه بلخ دید و سراسیمه وارده حجره حاکم شد و دید حاکم در حاله عیش و نوشه و سریع درو بست و رو کرد به شاکیا و با صدای بلند طوری که حاکم بشنوه گفت من خودم اومدم اینجا تا حاکم در بارمون قضاوت کنه و فعلا حاکم درحاله عبادت و رازونیاز با خداونده صبر کنیم مناجاتش تموم بشه....قاضی از پسره خوشش اومد که لوش نداد!!!!!!!قاضی اومد بیرون و گفت یکی یکی بگید چه خبره اول تاجر گفت ما همچین قراردادی داریم قاضی گفت در قرارداد قید شده جای رو که می بری خون بیاد یا نه تاجر گفت نه قاضی گفت پس یه جای بدنشو ببر که خون نیاد و بعد گفت نفره بعدی شوهره زنه گفت اینکارو کرده قاضی گفت زنتو طلاق بده و این مرد با زنت ازدواج میکنه و زنه حامله شد همون بلارو سرش بیار و گفت نفره بعدی پسرای پیرمرده گفتن این لنده قر پدرمونه کشته قاضی گفت پدرتون چندسالش بود گفتن90سال گفت این جوونه اینو ببرید خوب ازش مواظبت کنید وقتی شد 90 سالش ببرید زیره همون دیوار و یه بار بپرید رو گردنش اگه مرد خوب اگه نمرد کاری باهاش نداشته باشید.........و گفت بعدی صاحبه خره گفت حاج اقا من یه چیزی یادم اومد که اصلا خره من از کره گی دم نداشت......لوووووووووول
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
شیلنگ آباد-سوئد.عالی گفتی عزیز.اگر ملت پالیزدار را حمایت نکنند دیگر کسی جرئت نمیکنه که جریانات رژیم مفسد را فاش کنه.خواهش میکنم همگی با ملت داخل و خارج از هر طریقی که میتوانیم حمایتش کنیم تا ملاها ریشه کن بشن.
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

mehrnoosh - ایران - اهواز
آقای مومنتمومنت هم اسمت مثل تکیه کلام اسدالله میرزا بانمکه! وهم این حکایتو با اینکه قبلا شنیده بودم زیبا بازنویسی کردی. مومنت!...ببخشیدممنونت مرسی
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
خودمونیم چه قیافه چندش آوری داره
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : آی ( bagdagulan - ایران - تبریز ) آره جون عمه ات شما و آقایان جمهوری اسلامی پاکین کثیفتر شما و دزدتر از شما و جمهوری اسلامی تاریخ ندیده است نعلت خدا بر ( جمهوری اسلامی و طرفدارانش )
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
bagdagulan - ایران - تبریز
یاد شعری افتادم : بیچاره تر از همه خفاش بود .....کو از ازل منکر افتاب فاش بود .!!!
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

aynaza - ایران - تبریز
bagdagulan - ایران - تبریز !!!!
یه حرفی بزن مایه ی ننگ ما تبریزیها دیگه نشی عزیز...آخه قربونت برم یه حرفی بزن بهت نخندند ؛مسوولین ما پاک هستن و پاک خواهند موند؛ ...
اینجوری دیگه ما ناپاک روی کره ی زمین نداریم...
اصلا می دونی چه موافقی باهم در این مورد یه صحبتی داشته باشیم؟ شاید تونستی متقاعدم کنی..
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

aidinz - ایران - بم
مومنتمومنت شلنگ اباد - سوئد - لینکشوپینگ
خیلی عالی بود .ممنون.
جمعه 24 خرداد 1387

persiangulf - ایران - تهران
bagdagulan - ایران - تبریز
می خواستم بگم با تمام احترامی که برای هر آریایی وطن پرستی دارم .ازت خواهش می کنم وقتی صحبت می کنی روش فکر کن .
دوست من میگی که مسولان نظام مقدس جمهوری اسلامی پاک پاکن اگر اینجوریه یک سوال از خدمت ارجمندت دارم.
می دونی این کشور مقدس(نه نظام مقدس) چقدر منابع داره می دونی این کشور چقدر نفت و گاز و ... داره میدونی این کشور در سال چقدر نفت و گاز تولید می کنه؟ حالا چرا باید با این همه جوون این مملکت که از فرزندان کورش کبیره بی کا بمونه چرا باید شکم بچه ایرانی گرسنه بمونه؟ ها؟!
جواب اینه: هر درآمدی که به دست می آید باید اول صرف بزرگ کردن شکم این و اون(که منظورم از این و اون رو خودت می دونی) بشه بعد برسه دست منو تو . دوست من سهم من و تو از این نفت و خاک یک قطره است ولی سهم این و اون ...
جمعه 24 خرداد 1387

Aytak - ایران - تبریز
دست نگه دارید
همه حکومت ها بدون استثنا هدف واحدی دارند و فقط ظاهرشون بسیار فرق می کنه مثلا پهلوی ها با کراوات و مشروب و فاحشه خونه ... مردم رو چپاول می کردند و اینا هم با چفیه و شربت شهادت و مسجد
و دیگر هیچ
و در این میان مردم...
جمعه 24 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.