کناره‌گیری دسته‌جمعی اعضا و کارکنان کمیته‌ی انضباطی

کناره‌گیری دسته‌جمعی اعضا و کارکنان کمیته‌ی انضباطی

کلیه‌ی اعضا و کارکنان کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل آنچه که آن را عقیم ماندن اجرای آرای دانه درشت‌های فوتبال خواند‌ه‌ا‌ند، دسته‌جمعی از سمت خود کناره‌گیری کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال در دو سال گذشته با ریاست "عبدالرحمان شاه‌حسینی" به پرونده‌های جنجالی و تاثیرگذار زیادی رسیدگی کرده است که بعضا به گفته‌ی رییس این کمیته، آراء مذکور با تاثیرپذیری‌های بی‌ربط به مرحله اجرا نمی‌رسید. بر این اساس ظهر چهارشنبه (امروز) هر پنج عضو کمیته‌ی انضباطی به همراه کارکنان آن رسما از سمت خود کناره‌گیری کردند.

عبدالرحمان شاه‌حسینی، با تایید این خبر به ایسنا،‌ گفت: به دلیل این که با توجه به شرایط حال حاضر فوتبال، امکان اجرای عدالت متناسب با دیدگاه‌های حرفه‌ای و عدالت‌طلبانه اعضا این کمیته وجود نداشت از سمت خود کناره‌گیری کردیم.

وی افزود: متاسفانه شرایط به گونه‌ای شده که امکان اجرای آرای متخلفان دانه درشت‌ فوتبال وجود ندارد و اجرای این آراء عقیم می‌ماند. با این اوضاع ادامه همکاری اعضا کمیته انضباطی عملی لغو محسوب می‌شود.

شاه‌حسینی تصریح گفت: تجمیع اقدامات فوق برخلاف اصل مساوات و عدالت و استقلال کمیته انضباطی است. متاسفانه علی‌رغم اعلام مکرر و مکتوب تخلفات به آنها ترتیب اثر داده نشده که براین اساس ضمن تشکر و عذرخواهی از مردم ایران، خصوصا رسانه‌های گروهی، مدیران، مربیان و بازیکنان فوتبال رسما کناره‌گیری خود را از کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام می‌کنیم.

شاه‌حسینی تاکید کرد: مشروح اتفاقات با مستندات به مراجع ذی‌ربط جهت بررسی و اتخاذ تصمیم اعلام خواهد شد.

وی گفت: با این اوضاع تا مدتی تحت هیچ شرایطی حاضر به بازگشت به فوتبال نیستم.

به همراه "شاه‌حسینی" که ریاست کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال را بر عهده داشت؛ محدثی مداح، ابوصادقی و احمد‌زاده که همه‌ از قضات ارشد دستگاه قضایی کشور می‌باشند، و چهار تن از کارکنان این کمیته استعفا کرده‌اند.

گفتنی است، اخیرا کمیته‌ی انضباطی در مورد علی دایی، محمدرضا ساکت مدیرعامل سپاهان و هادی عقیلی بازیکن این باشگاه آرایی را صادر کرده که همه‌ی این آرا در کمیته‌ی استیناف لغو شده است.

Taaj - انگلیس - لندن
بهتر
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
مثل اینکه پیشنهاد ناصر حجازى داره انجام میشه که فوتبال تعطیل بشه و هزینه اش را بدند به رشته هاى دیگه
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

masoud-ab - ایران - بیرجند
فوتبال میخوایم چکار . تعطیلش کنن پولشو بدن به سید حسن و عراق وافغانستان
جمعه 24 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.