پلیس ایران کشف بمب در کنار منزل سفیر عراق را رد کرد

پلیس ایران کشف بمب در کنار منزل سفیر عراق را رد کرد

از سفیر عراق نقل شده که او و دیگر کارکنان سفارت تا به حال از سوی هیچ گروه یا فردی تهدید نشده بودند
سفارت عراق در تهران خبر داد که دیشب بسته ای حاوی بمب در مقابل اقامتگاه سفیر کشف و خنثی شده اما پلیس ایران این خبر را تکذیب و اعلام کرد که محتوای این بسته لوازم آکواریوم بوده است، نه بمب.

خبرگزاری فارس مستقیماً به نقل از محمد مجید الشیخ سفیر عراق در تهران خبر داده بود که ساعت نه دیشب (سه شنبه شب) راننده او در در مقابل در ورودی اقامتگاه سفیر به بسته مشکوکی بر می ‌خورد و فوراً موضوع را به نیروی انتظامی و سازمان آتش نشانی اطلاع می ‌دهد.

این خبرگزاری از سفیر عراق نقل کرده که با مراجعه مأموران انتظامی، مشخص شد که بسته مذکور حاوی بمب بوده و بلافاصله خیابان منتهی به محل اقامتگاه شد و اقدامات لازم آغاز شد.

همین خبر را دیگر خبرگزاریهای ایرانی نیز به نقل از منابعی در سفارت عراق گزارش داده اند اما همین خبرگزاریها به نقل از منابعی بدون ذکر نام در وزارت امورخارجه ایران، کشف بسته حاوی بمب را در کنار اقامتگاه سفیر عراق رد کرده و محتوای این بسته را اشیای عادی خوانده اند.

در این میان، خبرگزاری فارس از سرهنگ مهدی احمدی، رئیس مرکز اطلاع‌ رسانی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی نقل کرده که دیشب پس از آنکه مأموران پلیس به اقامتگاه سفیر عراق مراجعه می کنند متوجه می شوند که محتوای بسته مشکوک، لوازم آکواریوم بوده و پلیس هیچ‌ گونه بمبی را در این محل کشف و خنثی نکرده است.

خبرگزاری فارس همچنین از سفیر عراق نقل کرده که او و دیگر کارکنان سفارت عراق تا به حال از سوی هیچ گروه یا فردی تهدید نشده بوده اند و در مورد آنچه بمبگذاری در کنار اقامتگاه سفیر می داند نیز به هیچ گروهی مظنون نیست.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.