اظهارات بوش و احمدی‌نژاد - ویدئو

اظهارات بوش و احمدی‌نژاد

رئیس جمهور آمریکا در سفر به اروپا درباره برنامه هسته ای ایران سخن می گوید و رئیس جمهور ایران در سفر به چهارمحال و بختیاری درباره رئیس جمهور آمریکا.

برای تماشای ویدئوی " اظهارات بوش و احمدی‌نژاد"

اینجا را کلیک کنید

Mr.Irani - ایران - تهران
درود بر جمهوری اسلامی ما به اتم خواهیم رسید به امیده خدا و کورییه چشمه آمریکا و وطن فروشانه در به در . مرگ بر امریکا و وطن فروشانه در به در . هیچ چیز بدترداین نیست که انسان در کشورش جا نداشته باشد. درده غربت وطن فروشانه روانی کرده.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

رامین تک - آلمان - دورتموند
درود دوستان
Mr.Irani - ایران - تهران

هموطن عزیز نمیدونم چند سالته اما سالهاست که این شعارها را دارید میدید و نتیجه مثبتی ازش نگرفتید. اگر من و امثال من تو وطن خودمون زندگی نمیکنیم بدلیل اینه که تو خونه خودمون آزاد و راحت نبودیم اما این به آن معنی نیست که تو بخوای ما را مثل خودت روانی بدونی.
روانی اون افرادی هستن که به دیگران براحتی انگ میزنن که تو هم جزو اون قماشی.
پاینده ایران و ایرانی
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

ashislands - ژاپن - توکیو
Mr.Irani - ایران - تهران اگه چیزی ننویسی کسی نمیگه تو لالی پس خودت و خسته نکن هموطن
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

payaam - ایران - تهران
مقایسه کنید : تنها کسی که حرف از اسیب رسوندن به ایرانو میزنه , خود احمدی نژاده. عجیب هم نیست , چون بقای نظام در گرو جنگ و خشونته.
دنیا میگه که ما مجانی چند نیروگاه در ایران میسازیم , فقط شما غنی سازی رو بمدت چند سال متوقف کنید. اقایون میگن ما نیروگاه نمیخوایم , فقط غنی سازی میخوایم.
از نظر شما این معنیش چیه ? ایرانو فدای مقاصد شیطانی خودشون میکنن ...
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

iran-tabriz - ایران - تبریز
درود بر رامین تک و ashislands و درود بر همه ایرانیانی که برای آزادی و سربلندی کشورمان تلاش می کنند . به قول سید محمد خاتمی در فرهنگ اصیل و کهن ایرانی کلمه مرگ از بی ارزشترین و بدترین کلمات است و در فرهنگ اصیل ایران جای ندارد .
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

hengameh - امارات - دبی
اقای احمدی نژاد:(( در نهاد ریاست جمهوری 500 دستگاه موبایل دست کسانی بود که اصلا کارمند آن جا نبودند و فقط ماه به ماه قبض موبایل آن جا می آمد. یک جا همه را قطع کردیم. صدای بعضی درآمد. هنوز بسیاری از خودروهای دولتی با پلاک شخصی دست کسانی است که قبلا رئیس بودند و وقتی می گویی باید بازگردانی می گویند: دست زن و بچه ام است.)) مرسی به این آقا تنها کسی که میتواند کشور ما را از فسادهای مالی بیرون بکشد.و شما خانمها و آقایان که بیرون گود نشستین به ایشون توهین میکنیدوبرای ملت و دولت چه کردید؟؟؟
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
دروووووووووووود بر احمدی
چه شیوا و شیرین بیان میکنه
مرگ بر امریکا و خواستارانش
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
این مردیکه احمق این همه فشار ناشی از تحریمها را نمیبینه یا خودش را به خریت و ندیدن میزنه.گرانی و فقر در داخل و انزوای سیاسی کشور در دنیا البته بجز کشورهای مثل کوبا و نیکاراگویه..که رهبراشون از خریت امثال احمدی نژاد استفاده میکنند و ایران را میچاپند و البته اینکه سیات امریکا با تعویض بوش عوض نمیشه.
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
Mr.Irani - ایران - تهران.مگه نگفتم اشغالها و پاچخوارها نظر ندن.خ...........
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
Mr.Irani - ایران - تهران
مستر عرب هیچ چیز بدتر از آن نیست که یک مشت عرب بر این سرزمین آریائی حکومت کنند. و بدتر از آن آدمهای بی سوادی مثل تو کورکورانه از آنها حمایت کنند.
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

bhatami - انگلیس - لیدز
بحرین منامه
شما همون بهتر که با عرب ها زندگی کنید چون اندیشه شما فراتر از این ملخ خورها نیست.
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

sam1 - انگلیس - لندن
اهای ایرانی.ایران.تهران......بدبختی اینجاست که حتی نوشتن هم بلد نیستی.... تو هم مثل اربابانت بی سوادی...جیره خوره دستمال بدست... عمرتون رو به اتمامه....
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

paddy_power - سوئد - بورلنگه
Mr.Irani - ایران - تهران ...روی صحبتم با تو هست.هر چند دوستانی هستند که به زیباترین ومودبانه ترین شکل ممکن جوابت رو میدن...اما یه سوال.چقدر درماه ازشون خودت و خانوادت برای این حمایتهات دریافت میکنی.اون مقداری که دریافت میکنی ارزشته. اگه هم هیچی دریافت نمیکنی که حتما ارزشی نداری.
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
مستر ایران
آقا جو نگیردت خودتو جر نده عزیزم کسی خارج از ایران دربه در نیست این شماهایید که تو وطن خودتون دربه در و غریبید.ما از تمام نعمات خداوندی بهره مندیم تو و امثال تو همان بهتر که زیر بدترین تحقیر ها در کثافت جمهوری اسلامی دست و پا بزنیدو حتی از حق انتخاب لباستون محروم باشید .از همه هموطنان دیگر ساکن در خاک پاک ایران عزیزم عذر میخوام و کوچیک همتون هستم
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
شما وطن فروشان آنقدر بی ارزشید که در وطن جا ندارید. پس بنابرین دلیلی برای حرف زدن باشما نیست بدبختای غرب زده .
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
خانم زهرا شما برو التماس کمون دانمارک کن که پولت بده اینجا نظر نده. دوستانه در به دره وطن فروش اگر خیلی ادعا دارید و مردید این چرندارو در خاکه کشورتون بزنید اونوقت خوده بنده شما را از .....دار میزنم. بمیرید بهتر هست تا در غربت خفت بکشید. شما ها مایه ننگید.
جمعه 24 خرداد 1387

systemmrd - ایران - تهران
دعوا دعوا دعوا سر مربا
جمعه 24 خرداد 1387

basafa - ژاپن - توکیو
دوستان خواهش میکنم کوتاه بییاید Mr.Irani - ایران - تهران وEELIA - بحرین - منامه دوستان عزیز بنده میدونم که یه عده نمیذارن این اقا کار کنه و میدونم که تو گرونی ها عده زیادی مقصرن که اگر یکیشونوبکشی ده تا دیکه بهش اویزونن ولی انصافا قبول کنید که مردم به این اقا رای دادن که راحت باشن شما نگاه کنید که گرونی بیداد کرده مردم حق دارن اعتراض کنن چون همه مقصر احمدی نژاد میدونن چون اون رئیس جمهوره و اونو مسئول میدونن
جمعه 24 خرداد 1387

babek - اپر ا ن - تبر پز
سلام عزیزان . خدا ان روز نیاره گه جنگ بشه اگر ایران وارد جنگ بشه در همه جای اسیا جنگ شروع میشه بخصوص این روزها قوم قومیت بازی زیاد شده فقط باید هوشیار عمل گرد و تمام عزیزان خودمون را از جنگ دور کنیم
جمعه 24 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
نه ... Mr.Irani - ایران - تهران.اونهایکه از ایران رفتند بخاطر اینکه کنار شما ....انگلسی و عرب پرست نباشن .من که می بینی اینجام فقط بخاطر اینکه تو دهن همچون اشغالهای مثل شما بزنم...پس .........
جمعه 24 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
Mr.Irani - ایران - تهران
خاک تو سر تو .... کنند که فکر میکنی این طرف ایرانی ها دربه در هستند این طرف ایرانی که کار هم نکنه این قدر میتونه از حمایت های دولت استفاده کنه که یک زندگی در حد خیلی بالا ایران داره پس تو خمار خارج کشور بمون تو عقده ای...که این قدر ... هستی که با هموطن خودت مثل یک دشمن حرف میزنی لایق مردن و به درک رفتنی اینور خدارا شکر من هر چی ایرانی تو اروپا دیدم باعث سربلندی هستند حالا اگر همه دکتر مهندس پولدار ....نباشند حداقل یک شهروند خوب در این ور به حساب می یان که مثل عرب های وحشی و ترکها و سیاه ها نیستند .. تف به هر چی ضد ایرانی و ایرانی ازاد اندیشه
جمعه 24 خرداد 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
Mr.Irani - ایران - تهران
مستر عرب این جمله خود شماست (شما وطن فروشان آنقدر بی ارزشید که در وطن جا ندارید. پس بنابرین دلیلی برای حرف زدن باشما نیست بدبختای غرب زده .)
وقتی می گم بی سوادی نگو نه. آخه احمق یک نگاه بکن ببین نظراتت را کجا می نویسی؟ مثل اینکه یادت رفته که مسئولین محترم این سایت در خارج از کشور زندگی می کنند. لااقل به اونها احترام بگذار.
من از طرف خودم از مسئولین این سایت عذر خواهی میکنم.
جمعه 24 خرداد 1387

aghakian - ایران - تهران
کیف کردم این سخنان دکتر احمدی نژاد رو گوش کردم....واقعا مرد به تمام معنا چون مرد با اقتداری هست دشمن هم زیاد داره درست مثل حضرت علی که دشمن زیاد داشت چون در کارش مقتدر و با تدبیر بود درود بر شیر مرد غیرتمند و شجاع ایران جناب آقای دکتر احمدی نژاد گل که به هیچ زور گویی مجال حمله به ایران نمیدهد ...زنده باد مردم شجاع ایران و زنده باد رهبر شجاع ایران وزنده وپاینده باد ریس جمهور شجاع دلسوز مسلمان مقتدر وشیر مرد ایران این بوش روباه کثیف و خونخوار فکر کرده ایران افغانستان و عراقه//////////// توصیه میکنم یک بار دیگر عکسهای لو رفته از تجاوز به زنان عراقی توسط سربازان آمریکایی//////// را ببینید چجور چندسر باز سنگدل به زور به زنان و دخترکان عراقی تجاوز میکنند سنگدل ترین آدم هم که باشید این حیوان کثیف ومکار رو لعنت و نفرین میکنید شاید بگید عراقیها حقشونه ولی تقصیر اون بدبختها چیه که گرفتار این وحشیها شدن جدا این امریکاییها و اسراییلیها وحشی ترین مردم روی زمین هستند ببینید و به دکتر احمدی نژاد بیشتر ایمان بیارید چون دشمنان ایرانو خوب شناخته ....زنده باد ایران اسلامی ومقتدر
جمعه 24 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
شیما شما مسلمن در به در و آواره هستید درده غربت شما را دیوانه کرده من شما را درک میکنم وطن فروشا. یادت باشه تو در ایران ... بیچاره بودی اما همه اینجا این تور نیستن . فکر کنم تو از این مجاهدین باشی که اینقدر از نظره فرهنگی پاینی راستی خبرم شدم که مجاهدین آخره همین ماه در پاریس برنامه دارن . باره آخرت هم باشه اینجا نظر میدی ...
جمعه 24 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
نیما جان دوستانی که این سایت را اداره میکنن آمریکای یا اسراییلی نیستن که داری اینتوری پاچه خاری میکنی ایرانی هستن یادت باشه . درضمن وقتی من میگم وطن فروشان منظورم کسانی هستن که دارن برای کشورای اجنبی.......میکنن دقبقا مثل تو و امثاله تو که اینقدر وطن فروش .... هستی .
جمعه 24 خرداد 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
Mr.Irani - ایران - تهران
مستر عرب کی گفت که اداره کنندگان سایت خارجی هستند؟ اصلا معلوم هست چی داری میگی؟ من دارم میگم که تو داری به تمام کسانی که خارج از کشور هستند توهین می کنی.
در ضمن معلومه کی وطن فروشه و خودشه به یک مشت عرب بی بوته فروخته. از نوشته هات معلومه که دوران کودکی و نوجوانی سختی همراه با عقده ها و کمبودهای عاطفی داشتی. خدا شفات بده.
جمعه 24 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منلمه
Mr.Irani - ایران - تهران
درود برتو
قربان مگه نمیدونی حقیقت تلخه انقد وطن فروشیشونو به رخشون نکش خودشون درد غربت و دارن بیچاره ها ههههههه
شنبه 25 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منلمه
شما وطن فروشا فقط بلدین دادو بیداده الکی کنید خودتونم درست نمیدونید چی میخاین شما اگه یه ذره برای پهلوی اهمیت قائل بودین یکم خرج قبرش میکردین که داره رو سرش خراب میشه
شنبه 25 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
تا افرادی مثل EELIA - بحرین - منلمه
Mr.Irani - ایران - تهران
هستند این ایران ما ایران بشو نیست / عزیزان من یک مقدار در افکار خود تجدید نظر کنید
یکشنبه 26 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.