مصاحبه خبرگزاری فرانسه با آیت الله خمینی در سال ۵۷ - ویدئو

shad - فرانسه - نیس
این مرد .... بیسواد حسابهای بانکی اش را از داراییهای ایرانیان پر کرد و تا لحظه مرگ به فکر پولهای باداورده اش بود و چند وکیل گرفت تا کسی ادعایی بر اموال دزدی اش نداشته باشد! ننگ بر دروغگو و دزد و خائن به ملت ایران!! ننگ بر مزدوران این شارلاتانهای اسلامی!
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
بهترین سلامها و درودها به این بزرگ مرد باهمت که ایران مارو از دست مستکبران نجات داد
زنده مباد کسی که به یک لحظه ناراحتی و غم تو راضیست ای جاوید
روحت شاد
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
جک بامزهای بود مرسی.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
روح الله روحت شاد.
خدا روحت رو با جدت محشور کنه و خلف صالحت رو یا ری کنه.
یا علی.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
shad - فرانسه - نیس
این مزخرفات رو پدر و مادرت بهت گفتن ؟
در پاک بودن آقای خمینی همین بس که به هیچکدوم از فرزندانش (حتی پسرش احمد) اجازه نداد که تو این مملکت پست و مقامی داشته باشند . (چه در زمانی که زنده بود و چه بعد از مرگ)
انقدر حرفت چرند بود که بار اول که خوندم ، از بی خبری (یا غرض ورزیت) خندم گرفت .
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
کسی هست جوابگوی خرجی که برای "ارتحال"!!!!! حضرت امام شده باشه؟ به قول حسین فرجی همه خرجی که شاه خدا بیامرز کرد، یک گلدسته خمینی هم نمیشه!
چه شهری درست کردند برای قبر آقا، پولی که به لبنان و فلسطین و هزار قبرستون دیگه سرازیر میشه، پولی که هر سال بابت یکدندگی آقایون به عنوان "ضرر" پرداخت میشه (خرید هواپیما، اسلحه و هزار نو وسایل قراضه دیگه به قیمت چند برابر)، واردات بی رویه (از جمله کفش و شکر که این دو کار دو تا ملا هم بوده!)، عدم حمایت از کشاورزان و کارخانه داران داخلی (قند هفت تپه، نی شکر کاران، کارخانه مامانا و و و)
خودتون قضاوت کنید، این چند تا مثال کوچک که تازه سر انگشتی از خروار بود، یک در صد از خرج "عیش و نوش"!!! و جشن های شاه خدا بیامرز میشه؟
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
بشنوید/بشنوید همین ..... قدرت بود که با این ... ملت ساده و اسلام زده و بی مطالعه و زیاده خواه را فریفت اری ملت این بود ولی ایا روشنفکران... به قول فروغ فرخزاد///روشنفکران بخار الکل زده/// هم نمی دانستند؟؟؟؟؟چرا خوب این را می شناختند اما قدرت و قدرت پرده ای بروی وجدانشان کشید و این جنایتکاران را به جان ملت و جهان افکندند و پیروان جوان و صادق خود را به مسلخ ملا روان کردند و خود الفرار مثل اخوند بی عمامه رجوی که می گوید 100000 قربانی داده و این شد که می بینید... ننگینترین حادثه ی سیاسی تاریخ ایران...
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

tadig - بلژیک - گنت
من با یک کلام خلاصه میکنم ........
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

Next - انگلیس - لندن
Eteraaz - ایران - تهران
اشتباه نکنم تو یکی از همون نادون هایی هستی که بعد از انقلاب این ..... تاریخ رو تو کره ماه میدیدند. اون دنیا تو ..... ملاقاتش میکنی.ها ها ها ها.آدم باورش نمیشه هنوز هم احمقهایی مثل تو وجود دارند.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
معلومه پسر ..... نباید که قدرت میداد چون همه اش در چرت بود یک دونه از حرفهای این !!!!یک دونه اش را ندیدیم که تو ایران پیاده کنه یک ..... بزرگ برق اب مجانی در داشتن حجاب اجباری نیست اما تا به قدرت رسید گور بابای مردم ریاست را باید چسبید و دیکتاتوری مذهبی !!!!!!!!!!!!!!و کشتن کشتن همین
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
تمام اعدامها تا لحظه ی مرگ این با تائید او بود کسانیکه در نوشته او را می ستائید در این جنایات سهیم هستید
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
دوستان منظورتون از اعدامهای سال 67 ، اعدام اعضای مجاهدین خلق هست که فله ای اعدام شدند ؟
اتفاقا یکی از فامیهای دورمون همون موقع (سال 67) به خاطر همکاری با مجاهدین اعدام شد . پدر و مادرش همیشه میگن پسرمون فریب شعارهای مجاهدین رو خورد و به این گروه پیوست . پسره چند بار درگیری مسلحانه داشت تا بالاخره یه بار گرفتنش و تو سال 67 همراه با بسیاری دیگه از اعضای مجاهدین اعدامش کردند . این گروه انقدر جنایت کرد که رژیم مجبور شد یه برخورد شدید باهاشون بکنه و خیلی هاشون رو سال 67 با هم اعدام کرد . جنایات مجاهدین انقدر هولناک بود که شاید هر رژیم دیگه هم بود همین برخورد رو باهاشون میکرد .
خدا سران این گروه تروریستی و آدمکش رو نابود کنه که جوونهای این مملکت رو فریب دادن و به کام مرگ فرستادن .
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

masoud_gsm - ایران - رشت
خطاب به:
EELIA - bandekhoda - Eteraaz و همه ی کسانی که به خاطر تعصب های بیخود و مامور و معذور بودنشون چشم به واقعیات بستن و کورکورانه از این افراد(سر دم داران رژیم) طرفداری میکنند:
1-ایا خمینی همان کسی نبود که به محظ ورود به تهران در بهشت زهرا قول هایی رویایی به ملت داد که هیچ گاه عملی نشد؟
2-ایا این همان شخصی نبود که میگفت اقتصاد مال خر است؟
3-ایا اعدام زندانیان سال 67 انهم بدون محاکمه و دادگاهی با موافقت نهایی ایشان صورت نگرفت؟
4-ایا اشغال سفارت امریکا و گروگانگیری کارکنان سفارت در سال 58 که باعث بی اعتبار شدن بیش از پیش رژیم نو پای ایران در اوایل انقلاب به دستور مستقیم ایشان نبود؟
5-ایا ادامه ی جنگ بعد از ازادی خرمشهر و رفتن نیروهای ایران به داخل خاک عراق و تحمیل 6 سال بعدی جنگ که به اعتراف خود ایشان خوردن جام زهر بود با موافقت ایشان صورت نگرفت؟
باز هم بگم؟
در اینکه این شخص انقلاب رو رهبری کرده هیچ شکی نیست ولی نباید بگیم که او تنها بود
اگر تنها بود چرا سخنرانیهای او رو رادیو بی بی سی برای مردم وقتی که در تبعید بود پخش میکرد؟
چرا بازاریهای تهران خمس را در حساب ایشون میریختند؟
باید قبول کنیم که او رهبر انقلاب بود همین
نه معصوم از گناه بود و نه یک پیامبر و نه یک امام
این القاب رو هم خود مردم بهش دادن
نمیدونم چرا بعضی ها وقتی کسی رو دوست دارن نمیخوان بدی های اون رو ببینن
بابا اون هم اشتباه کرده
گناه کرده
ولی متاسفانه وقتی کسی در جایگاه اون اشتباه میکنه یک ملت باید تاوان اون اشتباه رو بدن
که العان در حال دادن تاوان اون اشتباه یا بهتر بگه اشتباه ها هستیم
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

khoshteep - کانادا - ونکوور
اریانا فالاچی خبرنگار و نویسنده معروف ایتالیایی بعد از مصاحبه با خمینی در اوایل انقلاب تیتر گزارش خود را که در روزنامه ها چاپ شد چنین نوشت:
مصاحبه با احمق ترین رهبر جهان! صحت این نوشته را در سایت های رسمی روزنامه های فرانسوی جویا بشید.باید اضافه کنم که اریانا فالاچی با اکثر رهبران دنیا مصاحبه داشته و دیدگاههای او در این زمینه از ارج بالایی در بین رسانه ها دارد.
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
اعتراض عزیز سلام اولا بابت اظهار لطفی که چند روز پیش در مورد من کرده بودی ممنونم. و اما از بابت جوانانی که در زندانهای رژیم در بین سالهای 60 تا 67 اعدام شدند لازم است مطالبی را به عرض شما برسانم.
دوست من کاشکی فرصتی دست میداد تا بتونی با یکی از کسانی که اون دوران توی زندان رو از نزدیک لمس کرده صحبت کنی تا ببینی که بحث فقط مبارزه مسلحانه نبود. مگر چند نفر از اعضای مجاهدین اسلحه بدست گرفتند؟ درسته که در یک برهه از زمان مبارزه مسلحانه اعلام کردند ولی درصد اندکی از اونها اسلحه بدست گرفتند و دختران و پسران معصوم بیشماری تنها به صرف اینکه یک اعلامیه در دست داشتند جانشان را از دست دادند. وانگهی مگر تنها مجاهدین بودند در زندان ها که اعدام شدند؟ گروههای چپ و کمونیست کارگری و چه چه چه که تعدادشون کم هم نبود در بین اعدامیها فراوون بودند. انها که دیگر اسلحه بدست نگرفته بودند. دوست من کجای اسلام گفته که جنازه یک مرده را بیاورید در زندان(موسی خیابانی و همراهانش) و به تعدادی از زندانیها بگویند باید از روی این جنازه ها راه بروید؟( این دستور لاجوردی بود ). کجای اسلام میگوید دختران تواب(توبه کننده مجاهد) را در زندان به عنوان وسیله ای برای ارضای امیال جنسی در قبال عدم حکم اعدام قرار دهند. میدانم باورش برات سخته برای همینه که میگم کاشکی قبل از اظهار نظر کردن پای صحبتهای یکی از نجات یافتگان از اعدام می نشستی تا برات جو وحشتناک اون زمان اوین رو تجسم میکرد. دوست من مطلب در این زمینه اینقدر برات دارم از جنایتهایی که رژیم بر سر این جوانان ایرانی به قول تو فریب خورده اورده که اگر یک ذره انصاف داشته باشی باید زار زار گریه کنی. من خودم که تا چند روز بعد از شنیدن این حرفها حالم سر جاش نبود. برای همینه اگه میبینی که من روی این مسیله خیلی حساسم شما هم لطفا سرسری و ندانسته در این زمینه نظر ندید.
و در پایان امیدوارم روزی فرا برسه که همه نویسندگان و کسانی که از راه دور و نزدیک دستی بر اتش رسانه و قلم دارند چون همین عزیزان دست اندرکار ایرانیان یو کی با شهامت تمام و با تمام توان از همه خونهایی که به ناحق ریخته شده و انطور که باید و شاید با ان پرداخته نشده (چون همین اعدامها)بپردازند و چهره ظلم و ستم را نزد مردم در همه ابعاد بیش از پیش رسوا و افشا سازند. پاینده ایران و ایرانی
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

keyvan8310 - ایران - مشهد
Eteraaz - ایران - تهران
در پاکی و راستی و صداقت آقای خمینی که اصلاْ هیچکس شکی نداره!!!‌آب مجانی ؛ برق مجانی .دیدی همه اینها رو مجانی کرد !
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

payaam - ایران - تهران
به 2 دلیل من فکر می کنم این مصاحبه تازه انجام شده:
1) من قبلا ندیده بودمش
2) ایشون بدون شک در مورد دولت اقای احمدی نژاد داره صحبت میکنه
اما خودمونیما یارو چه قد شبیه امام خمینیه .خیلی باحال اداشو در میاره.
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
البته 1200 میلیارد دلار درامد 30 ساله نفت اگر به فرموده ایشان برای کشور و ملت هزینه میشد تمام فرمایشاتشون محقق میشد اما مشکل اینجاست که تحت زعامت ایشان و نایب برحقشان معلوم نیست این پولها کجا رفته!؟حالا جدای از خسارات جسمی و روحی که ملت متحمل شد و تا نسلها دامه دارد.ایشان حتی چنانچه جهالت کنیم و بپذیریم حسن نیت داشتند اما اشتباه بزرگی مرتکب شدند که به قیمت نابودی همه هستی ملت تمام شد.انقلاب روستا علیه شهریان.فقط یک سوال اگر جواب داده شود همه چیز حل خواهد شد.: قبل از انقلاب چه داشتیم که حالا نداریم و چه نداشتیم و حالا داریم؟!
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
Eteraaz - ایران - تهران
کم می یاری به پدر و مادر بقیه گیر نده داداش! از خودت مایه بذار!! امثال تو و مزدورای بسیجی هنوز این شارلاتانها رو تغذیه میکنند. تا کسانی مثل شما هستند اخوند هم حکومت می کنه. همه ایرانیها پیرو رجوی شارلاتان نبودند!! اگه نمی دونستی حالا بدون که امام سیزدهمت فقط به فکر پول و مقام بود و واقعیت داشت!! تا اخر عمر با 4 تا وکیلش نگران پولهای دزدیش بود!! خودتو به خواب نزن!!! از خائن کورکورانه حمایت نکن!!!
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

b_2fun - هلند - ام
منابع رو منافع میگههههههههههههههه ام
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

farhad_uk - انگلیس - لندن
دوستان عزیز به خدا قسم اینEteraaz - ایران

مزدور جمهوری اسلامی هست همه جا کامنت میده از جمهوری اسلامی طرفداری میکنه و در بیسوادیش و مزدوریش همین بس که از اعدامهای فله ایی 67 که دنیا و حتی منتظری و تمام انسانهای ازاده محکومش کردند طرفداری میکنه هر چی هم فحش میخوره از رو نمیره البته خوب بنده خدا حقوق بگیر هست و بیسواد وطن فروش مثل اربابهاش لعنت خدا بر تو ای ....که روزی نیست که از فحشها و لعنتهای من و ملت ایران بی نصیب نیست مرگ بر .... بیسواد و جمهوری اسلامی و درود بر روان پاک محمد رضا شاه و پدر بزرگوارشان رضا شاه کبیر و شاهزاده رضا پهلوی عاشقانه می پرستمتان چرا که شما عاشقانه به ایران عزیز خدمت کردید
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

danyal - امارات - dubai
masoud_gsm - ایران - رشت
بابا دمت گرم گل گفتی پوز وطن فروشای نامرد طرفدار ر‌ژیم را خوب به زمین مالیدی. ...
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

eshghe_shiraz - انگلیس - لندن
دهاتی بیسواد حماقت توی چهره .... موج میزنه لعنت خدا بر تمام دشمنان ایران زمین Eteraaz - ایران - تهران وEELIA - بحرین - منامه
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

ali_abdol2003 - انگلیس - منچستر
درود بر رهبر آزادی خواهان جهان روح الله خمینی.
ضمنا کسی نیست که از اوضاع خفقان بار زمان شاه اطلاع نداشته باشه هرچند در نظام جمهوری اسلامی هم عده زیادی از مال مردم خوارها وجود دارند اما اوضاع کلی جامعه بهتر شده.
همین که دانشجویان تربیت معلم تهران هرچند در خفقان دست به اعتراض زده و نتیجه می گیرند با مقایسه با زمان شاه همه چیز مشخص میشه.
درود بر خمینی کبیر
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

city center - امریکا - کالیفرنیا
Eteraaz - ایران - تهران
دوست عزیز حق داری که به کامنتهای shad - فرانسه - نیس بخندی. من که هر وقت نظرات shad رو میخونم کلی میخندم.

حق نگهدارتون...
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
این اقای مهربانی بود.و در پاکیش هم هیچ شکی نیست...تا یکسال اول هم اب و برق و اینجور چیزها مجانی بود تا اینکه نزدیکیهای جنگ بود که اقای خمینی در زیر فاکتورهای برق و اب نوشت که باید پول اب و برق پرداخته بشود چون .......بماند...و اما در مورد زندانهای از 42 تا 57 که در زمان شاه بودند هیچکدام اعدام نشدند ؟؟؟؟؟یا سواک شیشه نوشابه نیمه شکسته رو تو ما تحت خانم روشنک و شعله غیره نکردند...؟؟؟؟؟یا چون نمیشناسدشون نمیدونید....؟؟؟ و البته این انقلاب هم دست کمی نداره!!ببینید هردو اختیار اشتباه بود....چه خمینی چه شاه.....اگر حکومت 2500ساله سست که خیلی هم سست بود اگر خوب بود مردم میذاشتنش....و الان هم که این حکومت شده یک جور بمبولی راه افتاده...عزیزان هنوز سرها در زیر برف است....هنوز برماست که از ماست...هنوز میگید شاه خوب نبود خمینی خوب نبود...بابا هر کدومشون زیر دستانی را انتخاب میکردند که ندانسته و بدون تفکر میگذاشتند دستوراتی را ازشون میگرفتن و برایشون حالا خوب یا بد اجراش میکردند....یکی از پر طرفدارتزین کشورهای حکومت خمینی فرنسا بود...اینو همه میدونید و یکی از پر طرفدارترین حکومت شاه انگلیس بود...حالا شما تصور کنید ایا دخالتهای بیگانه تاثیری دارد یا نه...انگلیس به شاه گفت تو بیا از ایران بیرون برو.. تا من از سرو توی این اقا خمینی سر در بیارم...خمینی هم از خدا خواسته بدستور مردم موندگار شد قصه جالبیه نه....بس کنید بابا اونهایی که در خارج نشستید دارید میگید حکومت و عوض بکنید ..انقلاب جدیدی راه اندازی کنید..اینقدر داد نزن صدات دلخراشه ..نشسته تو صندلی خانوادش هم معمولان همراهشن در خارج هیچ بیمی نداره حالا جعفر بمیره تا اصغر برایش مهم نیست مهم اینکه مردم حرفشو خوندند....حالا من میخواهم یک چیزی رو بگم مگر فرح دیبا و علیرضا و محمد رضا ایرانی نیستند؟؟؟؟پس بیرون از ایران چکار میکنند..مگر ایران محل زندکیو اجدادیشون نیست مگر حکومت جد اندر جد بدست پدران علیرضا و محمد رضا نبود...پس کجا هستند؟؟؟؟پس کجا هستند نه ایا این حکومت هم از انشونه؟؟کسی جواب نداره اینجور سوالها همیشه بی جواب هستند..پس هر کسی هر جا خوشه زندگیشو میکنه درسته !!!!!
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

fanos - ژاپن - اوکی ناوا
سلام به همه
از کسی که در راه برگشتن به ایران ازش سوا ل می کنن چه احسا سی داری بر میگردی به ایران میگه هیچی چه انتظاری هست ؟
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
اقای انتظار من هم از این گروه مجاهدین متنفرم اون ها صد بار از این اخوندا دیکتاتور تر هستند یک مشت احمق
اما پسر دختر ها که کشته شدند می دونی امار سنیشون چند سال بوده میدونی دختر 15 پسر 15 ساله را فقط به اتهام فروختن روزنامه اعدام کردند اون ها فریب یک مشت احمق را خوردند مثل اون پسرهای کم سن سالی که بردن اشان جلو تانک تفنگ صدام به امید وعده بهشت !!!!
نمیدونی بپرسی بهتره می خوای تو یک نطقی کنی اما بلد نیستی
یک دوست عراقی دارم که تمام خانواده اش را در جنگ ایران و عراق از دست داده ما باهم دوستیم می گفت زمان جنگ سرباز های ما هم به امید و وعده بهشت با شما ایرانی ها مبارزه و جنگ کردن
می بینی دو ملت فریب یک مشت ادم ارتجاعی احمق که از احساسات مذهبی یک ملت استفاده میکنند
این خمینی یک ورژن دیگه صدام است !!!کشتن قتل عام خون ریزی خدا از سر تقصیراتش نگذره که این همه ملت را کشت یک سری را فراری داد که حتی بدبختی های ایرانی اواره دیار غربت هم تقصیر اون هست
وعده ایران اباد کوش اعتیاد فحشا گرانی اعدام .....ارمغان انقلاب این چنگیز ایرانی است
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
به خر حزب الهی های عزیز میگم بر فرض که ایشون ادمی بود که به مال دنیا تمایلی نداشت ....اما این دلیل نمیشه که افسارتون بره تو دست یه پیر خرفت که تو حرف زدنش هم معطل بود ....خیلی مواقع یه ادم مومن احمق به مراتب برای بشریت ضررش بیشتر از یه ادم بی دین داناست ! چون مومن احمق به طمع بهشت کارایی رو به صدق و اعتقاد انجام میده که جنایاتی دهشتناکه که کسی نمیتونه جمعش کنه !
ایا این مرد همونی نیست که کلی از مزخرفاتش که بر اساس خامی و نادانی بود بعدها محقق نشد ؟و البته پس از اونکه سعی و خطای حکومت داریشون ....جنگشون ....مجانی کردن اب و برقشون ....بی ربا کردن بانکاشون ....گرفتن به قول خودشون لانه جاسوسیشون ....جز ضرر واسه ملت حاصلی نداشت ؟
ایا این مرد مخالف رای دادن زنها در دوران شاه نبود ؟ این مرد با اصلاحات عرضی مخالفت نکرد ؟ این مرد دستور کشتار نظامیان وطن پرست رو که به مراتب از نیروی انتظامی فعلی کمتر جنایت کرده بودند نداد ؟ کسانی رو که نمیخواستند زیر قسم وفاداریشون به شاه رو بزنند ؟ این مرد زندانیان رو به انتقام حمله مجاهدین به صورت گروهی اعدام نکرد ؟ این مرد حکم اعدام زنی رو که به سهو یا مزه پراکنی اوشین رو الگو معرفی کرد نداد ؟
خیلی از جانیان تاریخ به مال دنیا علاقه ای نداشتند و تنها تشنه قدرت بودند و یا حتی تشنه قدرت نبودند تنها دیوانه بودند !! و عدم مال اندوزیشون دلیل خوب بودنشون نیست .
در خاتمه این شخص اگه مرد واقعی خدا بود در وصیت نامه اش مینوشت که روی گورش گنبد وبارگاه نسازند ! اما حتی نگفت که تو مشهد دفنش کنند چون ترسید قبر خودش فروغی واسه مرده پرستای ایرونی پیدا نکنه !!
یاد شعار یه گروه مخالف در اوایل انقلاب میفتم : خمینی بت شکن ! بت شده ای خود شکن !
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

parmida-otrish - اتریش - وین
حزب اللهی های عزیز مشاهده میکنید و اقای خمینی هم مد نظرشان بوده تمام ثروت و ذخایر و منابع ایران بعد از انقلاب صرف کشور و قشر فقیر و محروم ایران شده و در حال حاضر در ایران دیگه فقیری وجود ندارد و اینهایی که می بینید که ازگرسنگی و بیکاری و تورم میمیرند یا دست به خودکشی یا خودفروشی میزنند و یا مجبور به دزدی میشوند همه اش دروغ اجنبی یا توهم وتبلیغ ضد اسلامیهاست !!!!!!!!!!!!!!
و تازه حسابهای بانکی ملایان محترم در سوئیس یا بانکهای اروپایی دیگه هم وجود خارجی ندارد!
چی بگم تنها ضربالمثلی که در مورد حزب اللهی های محترم یادم می اید حکایت سنگ پای قزوین است و بس
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

maral-sh - ایران - تهران
farhad_uk
منظورت از این حرفها چیه ؟
هرچند رژیم جمهوری اسلامی انتظارات مردم را برای آزادی و دمکراسی برآورده نکرده اما دیگه بازگشت بهرژیم سلطنتی و شازده بازی یه کم قدیمی شده .
شازده و این حرفها مال یک سری عوام عقب افتاده است که نسل اندر نسل نوکر و کلفت فلان السلطنه و بهمان الدوله بودند و عادت کرده اند به آقا بالاسر داشتن .
باید یه فکر تازه کرد راهی نو و ساختن ایران برای هر ایرانی وعاشق وطن در هر کجای کره خاکی .
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

so sosol - پاکستان - اسلام آباد
اخ !!!!این حرفا که علیه امام گفتید درسته؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
Eteraaz - ایران - تهران
در رابطه با این موضوع که گفتی اعدامیا حقشون بود .....مجاهد بودند ....
اولا همین مجاهدین این اخوندا رو سرمون سوار کردند .اگر هم خیلی از هم بدشون میاد واسه اینه که از یه جنسند ! روش شون هم شبیه هست !
دوم اینکه اعدامیا همه مجاهد نبودند ...من خودم کسی رو میشناسم که تنها پسر یه پیرزن کشاورز بود ...این بابا اصلا سیاست نمیدونست چیه خودش همش 16 سالش بود که گرفتندش ....اوایل انقلاب همه شده بودند مثلا سیاسی !! این هم اعلامیه چریکهای فدایی خلق رو پخش میکرد ...وقتی زندونی شد براش 5 سال زندون بریدند ...بخشی از زندون خودش رو گذرونده بود که در اون جریانات اعدام جسد این بدبخت رو هم تحویل خونوادش دادند .....اگه شاه هم اینقد قاطع با مخالفینش برخورد میکرد و درس خونده سویس نبود و مثلا تو شیلی درس خونده بود !! ما دچار این ادمایی نمیشدیم که وقتی در مقابل مثلا بمب گذاری زیر یه پل 5 سال زندونی بهشون میخورد صدای وا مظلوماشون بلند میشد ولی در مقابل یه اعلامیه خودشون ادم میکشند ! تازه شاه بدبخت حداقل به توابین کاری نداشت بهشون شغل ...و بهترین پست ....و بورس دانشگاه و ....رو میداد ( همین عسکر اولادی مسلمون یه نمونه اش ) ولی اینا اگه یکی سیاسی باشه یا سیاسی فکر کنه حتی اقوام اون فرد رو هم از حق کار و دانشگاه و ...محروم میکنند !
اینا مثل ملخ افتادند به جون این مملکت و تا همه چیزو نابود نکنند برو نیستند .
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
city center - امریکا -مرکز قم
از اینکه اعضای حزب باد جاهلانی مثل تو دشمن من باشند باکی نیست! برای عاقلان طرفداری یک جاهل افتخار ی نیست بالعکس شرم اوره! تو و اعتراض تا سوزش قطع نشده بخندین که خوبه براتون!!! از پماد رهبری موثرتره!!!!!
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
یادم میاد میگفت باید روزی برسد که دیگه توی ایران مستضعف نداشته باشیم .منظورش این بوده که مستضعفان باید برن بمیرند نه اینکه ما وضع اقتصاد را درست میکنیم.الان هم یکی از همان تبار در راس کار است و مثل او حرف میزنه و بدتر از او به منابع واقتصاد و صنعت...تر زده.
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
رهبر فرزانه اسلامدوستان در کتاب توضیح المسائل خود از چگونگی سکس با حیوانات سخن رانده اند!! کاری که خلاف طبیعت و سرشت انسانیست!!! لطفا چاپ اول انقلاب را بخوانید تا نطقهای گهربار این ادم بد سرشت رابهتر درک کنید.
زوئو فیلی یا سکس با حیوانات یک نوع بیماری ست!!! چطور شما اقایان مسلمان می توانید به این چرندیات معتقد باشید و از یک بیمار روانی یک فرشته و معصوم بسازید!!این توهین به خرد ادمها ست وشرم اوره!!!
تا کی پیروی کورکورانه از یک روانپریش؟!!!! از خودتان خجالت بکشید!!!
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
dandy - امارات - امارات
طرفدار رژیم خمینی صداش دلخراشه!!! تو امارات دلت خوشه و پول مفت شیوخ بی تفاوتت کرده داداش!!! یعنی مردم به عقیده جناب باید همین وضع رو تحمل کنندچون تو دلت تو امارات خوشه و جعفر و اصغر بسیجی هم تو ایران ...... رهبر مهربون تریا....... هستند!!! مزدوری بسه دیگه داداش!!!هر کسی که این رژیم رو ساقط بکنه از اخوند نمی تونه بدتر باشه!! ما بدترینشو یعنی رژیم نکبتی اسلامی رو دیدیم!!! ما جهنمو دیدیم!!! چون جهنمی بجز رژیم اسلامی وجود نداره!!!
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

ali_abdol2003 - سوئد - مالمو
خطاب به masoud_gsm - ایران - رشت
در مورد مورد صحبتات نمی تونم صحبت کنم چون وقت ندارم اما همین قدر بدون کسانی در ابتدای انقلاب در صدر مملکت نفوذ نمودند که امام خمینی را تدریجا به یه مقام تشریفاتی تبدیل نمودند و کشور را با افکار..... خود اداره نمودند.به فرض مثال در جریان عزل آیت الله منتظری از رهبری بنا به گفته ایشان (می تونید با مراجعه به سایت ایشان و دریافت کتاب خاطرات وی از خیلی چیزها مطلع بشین) امام در جریان عزل شرکت نداشتند اصلا انتصابی نبود که عزلی باشد و سایر مسائل که من لینکش .....
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن
خمینی نماینده تمام عیار یک رهبر مذهبی بود ولی من موندم احمق هایی مثل شریعتی و بازرگان و قطب زاده و... که ارواح عمه شان روشنفکر بودند چطور نفهمیدند کسی که حرف زدن هم بلد نیست شایستگی رهبری یک ملت را دارد
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
masoud_gsm - ایران – رشت
1- اولا که آقای خمینی وقتی وارد ایران شد ، قولی به کسی نداد . ایشون چند تا سخنرانی کرد و به مردم گفت که ما میخوایم این کارها یا اون کارها رو بکنیم و میخوایم وضع اقتصادی مملکت رو درست کنیم . حالا اینکه رژیم نتونست اون حرفها رو عملی کنه ، برمیگرده به بی عرضگی برخی از مسئولین . شما خودت میدونی ، یکی مثل رجایی هم که اومد با صداقت و درست کار کنه ، زدن کشتنش . در ضمن آقای خمینی پیش بینی نمیکرد که قرار هست 1 سال بعد از انقلاب به این کشور حمله بشه و 8 سال جنگ به ایران تحمیل بشه . همین جنگ هم واقعا عاملی بود که نگذاشت سران جمهوری اسلامی اون جوری که میخواستن کشور رو اداره کنن و به حرفهایی که زدن عمل کنند . نکته دیگه اینکه آقای خمینی مسئولیت اجرایی که نداشته ، ایشون به عنوان یه رهبر در راس نظام قرار داشت و انقلاب رو رهبری میکرد . وگرنه مسئولیت اجرایی دست نمایندگان مردم (اعم از رئیس جمهور ، نخست وزیر و نمایندگان مجلس و غیره ) بود و اگر هم نتونستند مملکت رو از لحاظ اقتصادی توسعه بدند ، تقصیر آقای خمینی که نیست .
2- این جمله ای که شما گفتی رو من جایی نشنیدم و به همین خاطر نمیتونم بحثی راجبش بکنم .
3- در این مورد که جوابش رو بالا دادم . ضمن اینکه من خودم با یکی از مسئولین سپاه که صحبت میکردم ، میگفت آقای خمینی در جریان خیلی از این اعدامها نبوده و معمولا بعد از اون متوجه میشده و بهش خبر میدادن . در ضمن شما شرایط بهم ریخته ایران رو هم در نظر بگیر . از یک طرف تمام دنیا با ما وارد درگیری نظامی شده بودند و قصد نابودی جمهوری اسلامی رو داشتند ، از طرف دیگه یه عده در داخل (حالا چه فریب خورده و چه با آگاهی) بر علیه این نظام توطئه میکردند (اعم از درگیری مسلحانه و مبارزات سیاسی) . این مسئله واقعا طرفداران جمهوری اسلامی (اعم از سپاه و بسیج) رو عصبانی میکرد که از یک طرف جوونهای مملکت دارن تو جنگ از جونشون برای وطنشون مایه میزارن و از طرف دیگه یه عده حتی بیان در داخل بر علیه کشورتوطئه کنند و بخوان مزدوری عراقی ها و غربی ها رو بکنن و بخاطر همین کوچکترین حرکتی رو با شدت سرکوب میکردند . حالا شما خودت قضاوت کن ، تو چنین وضعیتی دیگه مجالی برای برخوردهای منطقی و قانونی باقی میمونه ؟
4- اشغال سفارت آمریکا ، همونطور که شما خودت هم میدونی ، خودجوش و توسط دانشجویان پیرو خط امام انجام شد و آقای خمینی به هیچ عنوان از این مساله اطلاعی نداشته . البته وقتی شنید گفت که این انقلاب دوم بود و از کار دانشجویان حمایت کرد . ولی اون چیزی که مسلم هست و همه میدونن اینه که آقای خمینی بعد از این مسئله از اون اطلاع پیدا کرده .
5- اینکه بعد از فتح خرمشهر جنگ ادامه پیدا کرد دلیلش این بود که هنوز بسیاری دیگه از قسمتهای خاک ایران در دست عراقی ها بود و بعدا مشخص شد که تقاضای عراق برای آتش بس بهانه ای بوده برای تجهیز دویاره و حمله مجدد به ایران و ایران اگه اون موقع آتش بس میکرد ، علاوه بر اینکه هزاران کیلومتر از خاک ایران در دست عراقی ها باقی می موند ، ارتش عراق با تجهیز بیشتر ، حمله گسترده ای رو علیه ایران انجام میداد و دوباره قسمتهای دیگه ای از خاک ایران رو اشغال میکرد .
در ضمن کسی نگفته که آقای خمینی معصوم بوده . شما لطفا مغلطه نکنید !
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
آقای بابک تورنتو ، من منکر این نیستم که با بعضی از زندانیان رفتار نامناسب شده ، ولی منو ببخشید ، من احساس میکنم این چند موردی که شما فرمودید حاصل فضای ذهنی خودتون و ساختگی هست ! ما تو فامیلمون زندانی سیاسی هم داریم . از کسانی بوده که با مجاهدین همکاری میکرده . اتفاقا همین دو سال پیش آزاد شد . زن هم هست . میگفت همیشه ازم میخواستند که تعهد بدم و دیگه دنبال مجاهدین نرم ولی من هیچوقت این کار رو نکردم . بخاطر همین هم چندین سال زندانی کشید تا دیگه بخاطر اصرار خانوادش مجبور شد تعهد بده . میگفت یه بار تو صورت بازجوی خودم تف انداختم ولی اونها برخورد بدی با من نکردند . همین الانم هم هر جا میشینه به جمهوری اسلامی فحش میده . آقا بابک ، بازم میگم من منکر این نیستم که در دهه 60 برخوردهای شدیدی با مخالفین جمهوری اسلامی شده (که خودت هم میدونی این اقتضای هر انقلابی هست) ، ولی فکر کنم درست نیست که آدم برای بیان نظراتش ، به ساختن داستان متوسل بشه ! اینم که نوشتی میدونم باورش برات سخته ، فکر میکنم نوعی زرنگی باشه برای اینکه مخاطب حرفت رو باور کنه، چون خودت هم میدونی باورش برای مخاطب سخته .
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

bardia25 - ایرلند - دوبلین
خمینی اسوده بخواب سید علی هم داره میاد بخوابه کاش میشد شعله اتش رو بدن بالا دست تمام جهاد گران بر علیه رژیم کثیف اخوندی را میبوسم ودستگیری عاملان بمبگذاری حسینیه شیراز را به کورش کبیر تسلیت عرض میکنم دور است ز ماتن به مذلت دادن ما وارث خون سر بهداران هستیم
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

masoud_gsm - ایران - رشت
خطاب به ali_abdol2003:
در مورد سوالاتم وقت نداری یا جوابی برای انها پیدا نمیکنی؟
عزیز من در این 30 ساله جوابی برای این سوالها پیدا نشد که تو در پی جواب برای انها هستی
و در مورد حرفت که خمینی یک الت دست بود
خمینی اگر هم بر اساس حرف شما الت دست بود همیشه اری و نه اخر با او بود
چطور وقتی از او پرسیدند این اعدامیان در زندان را بکشیم او مخالفتی نکرد
در حالی که با یک نه گفتنش جان بسیاری از مردم بی گناه نجات پیدا میکرد
خود تو و همفکرانت هم میدانید که مردم برای هیچ فرمانی جز فرمان خمینی جان را فدای میهن نمیکردند
اگر هم گیریم که جنگ بعد از ازادی خرمشهر دسیسه ی هاشمی و افراد نزدیک به او بود خمینی با یک فتوا میتوانست بگوید که دیگر این جنگ برای ازادی وطن نیست و ادامه ی جنگ جایز نیست
هر چند که ادامه ی جنگ با رضایت کامل ایشان صورت گرفت
و چون شعار:
راه بیت المقدس از کربلا میگذرد
از شاهکارهای همین امام همامو طمع او نسبت به خاک عراق برای ازادی فلسطین در رویاهای خویش بود که تاوان این ماجراجویی او را ملت ایران بسختی دادند
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
Eteraaz - ایران - تهران
خوبه حالا این دانشجو ها و فعالین حقوق بشر که آزاد شدند و فقط، فقط و فقط، برای حرف زدن دستگیر شده بودند گفته اند که در زندان چه به سرشون رفته، وگرنه میخواستی الان بگی که در زندان های ایران اینترنت DSL و تخت خواب پر قو هم هست!!!!
جمعه 24 خرداد 1387

hani_smart - فرانسه - پاریس
هر 4 تا اشغالها و مفت خورهای سایت جمعند.
اخه شماها اقلیتها واقعا خجالت نمیکشین؟ دیگه وقت جمع کردن کاسه کوزتونه.
جمعه 24 خرداد 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
اعتراض جان نمیخواستم جوابتو بدم چون با اون کامنتی که گذاشتی دیگه جایی برای جواب دادن باقی نموند. من گوشه پرده رو زدم بالا متهم به خیالبافی شدم حالا ببین اگر پرده ور افتد دیگه چی میشه. (گر پرده ور افتد نه تو مانی و نه من) . برای همینه که مردم هنوز هم که هنوزه توان و گنحایش دریافت همه حقایق پشت پرده این انقلاب رو ندارند. اما توجه شما را به یک نکته جلب میکنم برو فبلم اعترافات زن سعید امامی رو ببین کسی که در منزل اقای خامنه ای رفت و امد میکرده ببین چه بلایی اون بازجویه سرش میاره بعد نتیجه گیری کن که ایا این بازجو و امثال ان به ادم عادی که تف تو صورتش میندازه چه میکنه. من فکر کنم یا اون بابا شما را سر کار گذاشته یا شما این داستان خیالی رو گفتی چون اساسا ما دیگه الان زندانی مجاهد نداریم همه رو کشتن اخوی. این ماجراهایی را هم که برات گفتم از یک زندانی اسیر در بند 311 اوین گفتم از خودم نگفتم.
راستی اون هزاران کیلومتری که عراق در حین پیشنهاد صلح هنوز در دست داشت شامل کجاها میشه؟ اگه اینجوری باشه که باید گفت عراق در لحظه صلح چند استان ایران رو در دست داشته. جالا ببین اخوی شما رو هوا حرف میزنی؟ برو کامنتت رو بخون یه بار دیگه ببین هزاران کیلومتر میگنجه یا نه.
این داستان رو محسن رضایی درست کرده تا قال قضیه رو بکنه و خودشون رو تبریه کنه تو که صاف دروغ های اونو تکرار کردی.
جمعه 24 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
shad - فرانسه - نیس
جهت اطلاعت بگم که :dandy - امارات - امارات
خودش میگه یه خانم بختیاری ساکن اماراته و داداش نیست !
ضمنا میگه بابام خلبانه !
البته اینکه خودشون به چه شغل شریفی در امارات میپردازند رو نگفته ....
خود داند و اعراب بادیه !
جمعه 24 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
Eteraaz - ایران - تهران
من خودم کسی رو میشناسم که تنها اعلامیه پخش میکرد اون هم اعلامیه های چریکهای فدایی خلق رو .....و پس از دستگیری 5 سال زندان براش بریدند ! بخشی از زندانش رو گذرونده بود که اون داستان اعدامهای دست جمعی به انتقام حمله مجاهدین گریبان این بینوا رو هم گرفت ....راستش وقتی دستگیرش کرده بودند نوجوانی بیش نبود و سال اخر دبیرستان رو میگذروند و پسر یه زن پیر کشاورز در یکی از روستاهای انزلی بود ! که پدرش هم سالها بود که فوت شده بود و در واقع نون اور خونواده هم محسوب میشد ! .....پس لطفا یه نفر رو که ازاد شده و تواب هم هست و معلوم نیست چه جوری و به چه بهایی ازاد شده رو دلیل خوب بودن رژیم ندون ....معیار ازاد شده ها نیستند معیار اعدام شده ها هستند ! ازاد کردن یک زندانی لازمه ولی کافی نیست که یه رژیم از جنایاتش تبریه بشه !
جمعه 24 خرداد 1387

ali_abdol2003 - سوئد - مالمو
خطاب به masoud_gsm - ایران - رشت
همون طوری که گفتم می تونی به سایت آیت الله منتظری مراجعه کنی و کتاب خاطرات ایشان را دانلود کنی و اون رو تمام و کمال بخونی بعد در مورد شخصیت امام صحبت کنی که چقدر بدخواهان ایران برای وی رنج آفریدند.
ضمنا اینکه من که در پاسخ به سوالاتون وارد نمیشم نه به خاطر اینکه جوابشون رو نمیدونم تنها به خاطر آن است که شما با مراجعه به یک مرجع خاطرات یک شخصیت که در زمان انقلاب نفر دوم مملکت بود پاسخ پرسش هایتان را بیابید.
سایت آیت الله منتظری رو از تو گوگل پیدا کن و حتما کتاب خاطرات ایشان رو که در بخش کتب سیاسی است دانلود کن و بعد از طریق همین یوزر که آی دیم در یاهو است با من در ارتباط باش.
یادت باشد که من تعصبی به قضایا نگاه نمی کنم و همه این اطلاعات را از طریق مطالعه،بحث و ... بدست آورده ام.
جمعه 24 خرداد 1387

Kaweh - آلمان - نورنبرگ
ای بابا !! ما ها که زندگی سخت را در اروپا و بدور از ایران میگذرانیم همه کافر هستیم . خمینی راست می گفت و به وعده هاش هم عمل کرد ولی تو خواب و عالم هپلوت .. قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری .. قدر مغز های ایرانی را ناسا میداند نه یک پیر خرفت و دار و دسته اش . تا مظلوم نباشه ظالم هم نیست . ولی ماها عادت کردیم یکی را میاریم بالا مینشانیم بهایش میدهیم خدایش میکنیم و خودمان برده اش میشویم و تنمان را به ستم او عادت میدهیم . مرسی از همه آزاداندیشان
جمعه 24 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
همیشه سعی بر این بوده که جنایات و دزدیهای این ادم به اصطلاح رهبر ماست مالی شود! اما بزرگترین سند که ...را تایید می کند کتاب تو ضیح المسائلش هست که دیگر ماست مالی شدنی نیست چون اول انقلاب چاپ شد!!!
.... که از سکس با حیوانات نوشته!!! و باز از کام گیری با دختر شیرخواره کتاب نکاح خمینی مسئله 12: کسیکه زوجه ای کمتر از 9 سال دارد وطی او برای وی جایز نیست چه اینکه زوجه دائمی باشد؛ و چه منقطع؛ و اما سایر کام گیریها از قبیل لمس بشهوت و اغوش گرفتن و تفخیذ(با ران او شهوترانی کردن) اشکال ندارد هر چند شیر خواره باشد!!!!!!
این ادم مبلغ زوئوفیلی و پدوفیلی ست که هر دو جرم محسوب می شود!!! و عاملان ان بیمار جنسی و روانی هستند!!!
طرفداران این اقا از بی اساس بودن حرفهای من حالا می توانند قهقهه بزنند!!!!! چطوری کتابهایش را ماست مالی میکنید؟!!!! شما فریب یک .... را خورد ه اید!!! یا هم مزدور رژیم هستید !!! بیش از این به ملت ایران خیانت نکنید!!! بس است ماله کشی!!!
جمعه 24 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
shad - فرانسه - نیس
ازجناب درفش بخاطر کامنشان تشکر می کنم. من به خودم اجازه دادم که بحث کام گیری با دختر شیرخواره کتاب نکاح خمینی مسئله 12را از کامنت ایشان کپی کنم چون دسترسی به کتاب های خمینی ندارم جز تو ضیح المسائل که اول انقلاب در اختیار داشته ام. امیدوارم که با اشکار شدن ماهیت این ادم جوانان ایرانی بهتر در مورد مسائل قضاوت کنند و فریب ریش سفید و عمامه و تسبیح را نخورند!
جمعه 24 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
یک مشت ادم احمق بدبخت از کشور عربی پیش عربها کامنت میزارن و یک مشت منتظر دیگه
واقعا خاک عالم و دنیا تو سر شما اشغالهای بدبخت که این قدر بدبخت هستین که ذهنتون بسته بندی شده توسط یک مشت ملا احمق
این....مثل تمام اخوندا برای خودش و خانواده اش همه اچیز اوکی است اما برای مردم عادی نه
نوه هاش مانتویی هستند بعد چادر سیاه را برای زن ایرانی انتخاب کرد ...
اما بی شک ایرانی نیست هر کدوم از ...هم یک فامیلی دارند که با فامیلی خودش فرق داره
واقعا عوض پهلوی که اومد تو ایران نفرین برش امیدوارم که همیشه در عذاب باشه به خاطر اون همه جوان هایی که به بهشت زهرا فرستاد اون هم خون ریزی و ادم کشی هاش
جمعه 24 خرداد 1387

shanul - المان - هامبورگ
Eteraaz - ایران - تهران
شما چه اصراری داری از خمینی دفاع کنی و ایشان را انسان پاک و بیگناهی در بدبختی بعد از انقلاب 57معرفی کنی؟
حرفهای خمینی در مورد رفاه و اسایش برای مردم همش دروغ بود و ملت ایران گول حرفهای ایشان را خوردند! نتیجه ان هم همین گرانی ها و تحقیر و توهین به زنها و مردها و نابودی کامل ازادیهای مدنی و بی اعتبار کردن کشور ایران در دنیا هست!
قانون اساسی یک کشور وقتی قران شد نتیجه اش عقب ماندگی یک ملت و کشور می شود!
ali_abdol2003 - سوئد - مالمو
این اخوند منتظری را ملت ایران ادم حساب نمی کنند که بخواهند کتابش را هم بخوانند و حرفاش بخصوص در مورد خمینی استناد کنند!
منتظری که نمی توانست بیاد بگه تو کتابش بگه تمام اشتباهات و جنایات تقصیر امام خمینی بوده!!
ادم نباید اینقدر ساده باشه که به حرف منتظری در مورد خمینی فقط استناد کنه!
ali_abdol2003 - انگلیس - منچستر
بگو تا این زمان چقدر از نظر مالی و امکاناتی از رژیم پست جمهوری اسلامی بهت رسیده که اینجور براش نعره می زنی؟
city center - امریکا - کالیفرنیا
من هم به نظرات تو و دوستات امثال dandy - امارات - امارات و EELIA - بحرین - منامه و bandekhoda - برزیل - برازیلیا و Eteraaz - ایران - تهران
خیلی می خندم. شما ها مزدوران و جیره خواران رژیم ایران هستید.
مرگ بر رژیم جمهوری اسلامی ایران و طرفدارانش.
جمعه 24 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
shad - فرانسه - نیس
مطمئن باش بیش از تو خوش نیستم تو یکی از اون فراریاش هستی..زیادی بلغور نکن ......دندتون نرم میخواستید حکومتو عوض نکنید...حالیته....iranking - المان - مونیخ من گفتم پدرم خلبانه؟؟؟؟؟؟تو ..توی نازیها چکار ه ایی جاسوسه ایران یا وطن فروش یا ....شدی؟؟؟هنوز هم میگم بختیاری هستم به کوری چشم اونهایی که نمیتونند از قوم و خویش اقا تاج سرت اسفندریار بختیاری رو ببیند...خمینی قول داد در بهشت زهرا که چکار بکنه ؟؟؟؟؟مگر فرصت شد که به قولش عمل بکنه.؟؟؟مگر 8 سال کورید مگر 8 سال لالید مگر 8 سال کرید مگر 8سال جنگ نبود ؟؟؟مگر 8 سال تمام جوانهامونو تیکه تیکه نکردند..کجا فرصت شد ..باید حالا تو این جنگیه ببینه رشتیها چی میخواهند یا قزوینیها کجاشو لنگ یا نمیدونم کجا....شماهایی که الان دارید میگید این حکومت بده خودتون کردید خودتون انقلاب کردید دیگه بیش از این ماست مالیش نکنید...کسی که از این رژیم ناراضیه خودش جزو دسته اوله مردم این انقلابه...من هم لعنت به این حکومت جمهوری اسلامی میفرستم و هم لعنت به اون حکومت شاهنشاهی...که نتو نسته هنوز اهداف مردم را بر اورده کنه گرچه گرچه حتی اگر هم بر اورده شود هنوز نو خاله هایی هستند که دندشون بخواره
جمعه 24 خرداد 1387

rkh - انگلستان - لندن
کسی که طرفدار این پیر خرفت مثل کبکی می ماند که سرش را زیر برف کرده و هیچ چیزی را نمی بیند.
جمعه 24 خرداد 1387

eshghe_shiraz - انگلیس - لندن
واقعان متا سفم که میبینم هنوز هم احمقهایی پیدا میشوند که از ین جنایتکار معلوم الحال طرفداری میکنند مرسی shad - فرانسه - نیس

شیر مادرت حلالت ( درود بر پهلوی و مرگ بر اخوند)
شنبه 25 خرداد 1387

shanul - المان - هامبورگ
dandy - امارات - امارات
جنگ ایران و عراق در زمان به روی کار امدن خمینی شروع شد چون در زمان شاه خدا بیامرز هیچ کشوری جرات تجاوز به خاک ایران رو نداشت با شروع حکومت خمینی تا به امروز از اون جنگش با عراق گرفته تا کوچکترین مشکلات مردم به پای حرفهای دروغین خمینی نوشته شده و او تنها مقصر به عنوان رهبر ...... ایران هست.
بعد هم شاه رو با خمینی یکی نکن در زمان شاه درست هست که اشکالاتی وجود داشت کدام حکومت تو دنیا کامل و بی نقص بوده که رژیم شاه باشه؟
در زمان شاه ایرانی تو دنیا شخصیت داشت و... تمام خون اون جوانهای هم که در جنگ ریخته شد به پای خمینی هست. کسی که دستش به خون ارتشیها و زندانیهای بی گناه الوده هست انسان .مهربان و پاکی نیست.این باد مهربانی خمینی و دفاع از دروغهای او را که در شکمت داری خوب داری خالیش می کنی!
شنبه 25 خرداد 1387

city center - امریکا - کالیفرنیا
shanul - المان - هامبورگ
تو که میگی هیچ کشوری به ایران حمله نکرد میدونی دلیلشش چیه؟؟؟ چون شاه به همه ی ارباب هاش باج میداد. دیگه امیدوارم که نگی شاه غلام حلقه به گوش کسی نبود. که بزرگترین ارباباش امریکا و انگلیس بود. هر کاری که اونا میگفتن شاه هم فقط بله قربان گو بود.
یعنی در حد یک ماشین امضا برای امریکا وانگلیس. در برابر امام خمینی هم به هیچ عنوان نوکر کسی نبود مردم امام خمینی رو سر کار آورده بودن نه ارباهایی مثل امریکا وانگلیس که مثل گرگ بیایون در طمع مال وثروتهای ایران بودند.. بهمین دلیل امریکا و انگلیس هنوز هم که هنوزه از هر کاری برای ضرر زدن به ایران وایرانی کوتاهی نمیکنه.
چیزی که جالبه شما و امثال شما هر ضرری که اینها به ایران وارد میکنن رو خیلی خوب میدونید ومیگید که ایران تحریم شده وفلان شده و... در حالی که دود تمام این ضربه ها به چشم مردم میره. در حالی که شماها هم خوشحال هستید ( راستی به این خوشحال شدن ها نمیگن خیانت به ایران و ایرانی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!) .
شنبه 25 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
واقعا من تعجب میکنم شما پهلویا چه جور میتونید خواستار کسی باشید که از ترس جونش بیخیاله مملکتش شد و فرار کرد
اگه اون شاهی که انقد سنگشو به سینه میزنید یکم اهمیت برا مردمش قائل بود ملت و تو اون شلوغی ول نمیکرد بره بلکه تا آخرین نفسش میجنگید تا ایرانو ازش نگیرن
خوب چون خوب میدونست ایران حقش نیست و ارزه اداره کردنشو نداره فرار کرد
شنبه 25 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
shanul - المان - هامبورگ جنگ نبود ولی زیر استعمار انگلیس که بودیم؟؟نبودیم ؟؟دستور از انگلیس نمیگرفتیم؟؟؟حتما میگی نه این حرفها چیه ..اره این حرفها خیلی سنگینه....اینو بهت بگم ایرانی در زمان شاه شخصیت داشت حرفه...اوکی ایرانی هنوز که هنوز مردم ازش حساب میبره...نه پس جنگ نمیشد خرمشهر و ماهشهرو ابادان رو دو دستی تقدیم صدام میکردیم جنگ هم نمیکردیم...درسته؟؟؟بابا حرف ردن با شما ها که فقققط شنیدین شاه خوب بود گرونی نبود اگر گرونی نبود قشــــــــــــــــــــــــــــــــر بی پولی زیاد بود قشره پیکانی زیاد بود....خوشی زیاد بود...ولی ایام خمینی گرونی زیاده و مردم هم ندارند....برو برو نه این حکومت نه اون حکومت و السلام هر دو یکجورایی ملت ایران و ماست مالی کردند...
فقط اینو تو گوشت فرو کن اگر علیرضا ولیعهد برگرده انتقام پدرش رو از تک تک ایرانی میگیره...و اگر این حکومت انقلاب اسلامی بر طبق مراده یک مشت غارتگر و مذهبیون اسلام ندیده باشه مو از پوست کله همه مردم در میاره و حاله همه رو تا لحظه ایی که هستند و میگیرند...میدونی چرا ؟؟؟چون ما ملت ایرانی قدر نعمت و نمیفهمیم...shanul - المان - هامبورگ چه خبرها المان خوش میگذره . نازی جون بگیر بخواب که وقت لالاییت دیر شده....در ضمن مسواک یادت نره....حالا یک مشت بچه اومدن از راه نرسیده زبون باز کردند...مزدور تویی که در المان مخبر هستی...
شنبه 25 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
میدونید اگه مجاهدین بیاند سر کار چی میشه : چون شبیه اخوندا هستند مثل همینا کشت و کشتار راه میندازند ....پدر هر چی اخوندو در میارند مثل همونا که پس از پیروزی اجساد قطعه قطعه شده ساواکیا رو به درختا اویزون کردند اجساد اخوندا و بسیجیا و ...رو به دیوار میخ میکنند ! تا اینجاش خوبه ....اما بعد سر وقت سایرین میرسند پدر ملت رو و سایر مخالفین رو هم در میارند ! اونوقت مسعود رجوی میشه یه رهبر مثل صدام حسین ! و زنش هم یه رییس جمهور مادام العمر مثل بشار اسد !جیک کسی رو هم نمیذارند که در بیاد ! اینجاش دیگه خیلی بده !
اگه سایر گرو ه ها پیروز بشند تا مدت درازی جنگ داخلی در میگیره چون هیچکدام به اندازه مجاهدین قدرت سلطه گری و رهبری و خفقان رو ندارند !
ضمن اینکه دنیا به هیچکدوم اعتماد نداره و تا مدتها باید نگران تجاوز سایر کشورها و تحریمها باشیم ....
اما یه گروه دیگه هم هست : سلطنت طلبها به رهبری پسر شاه فقید !
بدی این گروه اینه که وقتی پیروز بشند میخواند ادای دمکراسی رو در بیارند پس احتمال زیادی داره که عفو عمومی اعلام کنند و از همه گروه های مخالف میخواند که در روند بازسازی ایران شرکت کنند ...این موضوع موجب این میشه که اخوندا از انتقام مردم نجات پیدا میکنند و جانیان دیروز از عقوبت اعمالشون بهره مند نمیشند . این نکته خیلی خیلی بده !
اما نکته خوبش اینه که دنیا به سرعت به این حکومت اعتماد پیدا میکنه و راهی رو که چندین ده سال باید برای پیمودنش وقت صرف کنیم به روزی طی میشه !و مسلما هم کشورهای جوارمون سریعا حساب کار دستشون میاد که نباست دست از پا خطا کنند هم جو مثبت دنیا ما رو به سمت پیشرفت هولمون میده !
حالا ببینیم چی میشه !
به هر حال امیدوارم اینا زودتر گورشون رو گم کنند تا کمتر موجب تمسخر ایرانیا بشند .
شنبه 25 خرداد 1387

eshghe_shiraz - انگلیس - لندن
متاسفم که در هموطنانمون هنوز کسانی هستند که شاه فقید رو نوکر امریکا و انگلیس میدونند ولی هیچ دلیلی واسه حرفشون ندارند و بحث کردن در مورد سیاست با کسانی که هنوز نمی فهمند که شاه به خاطر منافع ملی دوست بسیار نزدیک دنیای غرب از جمله امریکا و انگیس بود و نتایج و اثرات این دوستی را میشود در پیشرفت شگفت انگیز ایران را در 2 دهه منتهی به انقلاب نالازم و مخرب سال 57 دید کاری بس بیهوده است ولی خوشحالم که حافظه تاریخ بیدار است و در مورد جنایات این پیر خرفت و خدمات شاهان پهلوی قضاوت واقعی خواهد کرد درود بر پهلوی مرگ بر اخوند وطن فروش
یکشنبه 26 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
shanul - المان - هامبورگ حالا فهمیدی حرفهات خودت خیلی خنده دار بود....نوش جانت بیشتر بخور...هر چی میکشیم از دست ادمهای جاهل مثل شماهاست
یکشنبه 26 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
dandy - امارات - امارات
........-خودتو به بختیاریا نچسبون که حالم بهو میخوره 3-جاسوسه واسه مرد نمیاد خانم عربدوست !واسه شما شایسته تر هست !4-پای 8 سال جنگ رو به میون کشیدی و کر و لالی منو !!! عقل کل .المان و ژاپن پس از جنگ هیچگونه ذخایر معتبری مثل ما نداشتند ولی پس از 15-20 سال مجددا شدند ابر قدرت اقتصادی ...این در حالیه که با خاک یکسان شده بودند ولی ما که مثل اونا همه شهرامون ویران نشده بود حتی جنگ به شهرهای مرکزی ما و پایتخت ما صدمه نرسونده بود و از طرفی ذخایر نفت میتونست خیلی سریع موجب پیشرفت ما بشه ...چرا هنوز هشتمون گرو 9 ماست ؟ اون هم پس از 20 سال از پایان جنگ ؟ ....در مورد شاه فقید گفتی ..در مورد شرفش همون بس که کشوری رو تحویل گرفت که هیچ زیر ساخت مدرنی نداشت ...زنا تو دوران ماقبل تاریخ نگه داشته شده بودند ...مردا کلاه بوقی میذاشتند ...نه علمی نه دانشگاهی نه سوادی ....و این در حالی بود که کشور ما توسط چندین کشور اشغال شده بود ( المان تا همین چندی پیش نتونسته بود از زیر چنگال شوروی بیاد بیرون )..این کشور رو اینجوری تحویل گرفت و تونست به جایی برسوندش که پاسپورت ایرانی از پاسپورت امریکایی معتبر تر بود ...دنیا رو ما حساب باز کرده بود ....اونقد قدرتمند بود که تمام دوران جنگ با ذخیره سلاح شاه و البته با فداکاری جونای این مملکت راهبری شد ...
4- در مورد هموطنان رشتی و قزوینی گفتی ...در شرفشون همین نکته بس که در دوران انقلاب گول این دجالها رو نخوردند وقتی به پیش از این انقلاب نگاه میکنیم اکثر جنبشها در تبریز رشت و بخشهایی از شهرهای مرزی ما به وقوع پیوسته بود و لی خام این اخوندا نشدند .....تو هم خودتو سفت بپا که سید و سیده ....ه ندی بیرون ! تو امارات هم لطفا نگو ایرونی هستی ....هر جایی میخوای بگو ولی نگو ایرونی هستی ! چون موجب ننگ مایی نه افتخار ما خانم خانما ! دلم نمیخواد هر چی اماراتیا از جزایر سه گانه زورشون میاد با استوار کردن بیرق خودشون در سرزمین...تلافی کنند ....بهتره ندونند چه کار میکنند .
یکشنبه 26 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
نمی شود همزمان ادم باهوش و شرافتمند و اسلامگرا باشد!!!!! اگر باهوش و اسلامگرا باشد شرافتمند نیست!!/ اگر شرافتمند واسلامگرا باشد باهوش نیست / پس اگر شرافتمند و باهوش باشد اسلامگرا نیست!!!!!!
یکشنبه 26 خرداد 1387

ghol333 - ایران - تهران
درود و سلام تمام آزاد اندیشان تاریخ بر بزرگ مردی که لحظه لحظه عمرش برای خدا بود و لعنت ابدی بر مخالفانش باد که هر را از بر تشخیص نمی دهند . ای امام هر چه مخالفین بی شعور تو بیشتر شوند ما استوارتر راه تورا ادامه خواهیم داد . بگذار سگ ها هر چه می خواهند عو عو کنند تو چون ما ه می درخشی .
یکشنبه 26 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
dandy - امارات - امارات
خواندن توضیح المسائل رهبر فرزانه طاعون زده های انقلاب اسهالی به معنای شرکت در انقلاب نیست!!! هنوز فرق لائیک و سکولار را از توده و مجاهد و کمونیست و انقلابی تشخیص نمی دهید!! خوشبختانه دچار طاعون انقلاب اسلامی نشدم و همواره معتقد به جدایی دین از سیاست بودم. کسی که اسلام را یدک می کشد ایرانی نیست مبلغ فرهنگ عرب است!
حکومت باید لائیک باشد جز این تکرار اشتباهات تاریخ است!! دموکراسی محقق نمیشود جز با حکومت غیر دینی و ترک دین خویی!!
یکشنبه 26 خرداد 1387

shanul - المان - هامبورگ
city center - امریکا - کالیفرنیا
اگه شاه خدا بیامرز باج هم به بعضی کشورها می داد مهم نبود مهم این بود
که کشور امنیت داشت ایرانی در دنیا حرمت و شخصیت داشت وضع ظاهری
مردم و اجتماع نرمال بود ازادیهای فردی وجود داشت مسجد می خواستی
بری راه باز بود دیسکو هم درش باز بود می تونستی بری کسی تو خیابون بخاطر اینکه یه ابجو خوردی نمی بردت 70ضربه شلاق بهت بزنه!!! زن ادم صبح که می خواست بره سر کار از خانه با ترس و لرزی که مبادا به خاطر 2تا
تار مو بازداشت نشه نمی رفت بیرون!!
از لحاظ اقتصادی هم گرانی به این مقدار نبود مردم راحتر زندگی می کردند
دلیلش هم فحشهای هست که الان مردم به مسئولین کشور و خمینی می دهند.
مگه حالا جمهوری اسلامی باج به خیلی کشورها نمی دهد؟؟؟
در زمان جنگ ایران و عراق رفسنجانی از امریکا اسلحه می خرید که بعد منتظری فهمید لو داد قضیه رو!!!!!!
این حکومت اخوندی از همین روز اول به همون استعماری که تو می گی باج دادنش را شروع کرده تا همین امروز هم ادامه داره اگر باج نده حکومت ایران
نابود میشه!!
ببین مردم ایران نفهم نیستند همه چیزو می بینند فقط اگاهی سیاسی ندارند.
خمینی را همه مردم ایران قبول نداشتند یک مشت مذهبیون و مجاهدین و در
اخر با کمک همون استعمار بر سر کار اوردند ایشان مخالف زیاد داشتند.
الان هم می بینی همون مجاهدین و مذهبیون هم بی نهایت از انقلابی که
کردند پشیمون هستند!!
تو نمازتو بخون و پولتو بگیر از جمهوری اسلامی و خوشحال باش! امثال شماها جایگاهی در دل مردم ندارید!
این حرفهای که زدم واسه تو هم بود dandy - امارات - امارات .
dandy - امارات - امارات
تو هم که فقط بلدی حرف اربابت امام خمینی رو تکرار کنی یه حرف جدید بزن
بابا!!!!
همه دنیا زیر استعمار هست فقط ایران نبوده.
هر کشوری اب می خورد با اجازه استعمار هست حتی همین رژیم جمهوری
اسلامی ایران.
مگه تو بچه ای که این حرفا رو می زنی!
مگه ما الان دستور از انگلیس نمی گیرم؟تاریخ افتضاحات و جنایات رژیم امام خمینی را هم خواهد نوشت!
مرگ بر رژیم جمهوری اسلامی ایران.
یکشنبه 26 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
درود پیشاپیش بر کسی که حکومت لائیک و دموکراسی را به ایرانیان عرضه خواهد کرد چه در قالب جمهوری چه در قالب پادشاهی مشروطه با آقای رضا پهلوی اما یک دموکراسی واقعی! درود بر سکولارها و لائیک های ایراندوست! به تمام مزدوران رژیم اخوندی و رجوی توصیه می کنم هنوز که دیر نشده از خیانت به ملت ایران دست بکشند !! اخوند و رجوی بخاطر جنایتهای بیشماری که علیه ایرانیان انجام دادند دو روی یک سکه هستند و مورد غضب ایرانیان!!! ایدئولوژی اسلام با اسلام مارکسیستی تفاوتی ندارد هر دو غیر انسانی و وحشیانه هستند.
زنده باد حکومت لائیک و دموکراسی!! زنده باد ولیعهد ایران به کوری چشم انگلهای اسلامی بی غیرت وطن فروش!!
یکشنبه 26 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.