عباس پالیزدار بازداشت شد

عباس پالیزدار بازداشت شد

عباس پالیزدار که طی سخنانی در دانشگاه بوعلی سینای همدان، اتهام های سنگینی متوجه افراد طراز اول نظام جمهوری اسلامی کرده بود، بازداشت شد.

حکم بازداشت او را شعبه دوم بازپرسی در دادسرای کارکنان دولت صادر کرده است.

اتهام های آقای پالیزدار سوء استفاده مالی، افترا، نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و پخش شایعه عنوان شده است.

عباس پالیزدار در جمع دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا دارای سمتهایی معرفی شد که به وی امکان دسترسی به اخبار پشت پرده را می دهد، او در سخنرانی اش با ذکر جزئیات، برخی از مهمترین و بانفوذترین شخصیتهای جمهوری اسلامی را متهم کرد که با سوء استفاده از موقعیت خود، منافعی اقتصادی برای خود و اعضای خانواده شان فراهم آورده اند، این اتهامات در مورد برخی موارد شامل مسائل اخلاقی نیز می شد.

آقای پالیزدار در سخنرانی اش از 44 شخصیت شناخته شده ایرانی نام برد که نه تن از آنها روحانی اند.

با اینکه سخنرانی عباس پالیزدار چهاردهم اردیبهشت گذشته ایراد شده بود، حکم بازداشت او حدود یک هفته پس از انتشار ویدئوی سخنرانی اش در سایتهای اینترنتی صادر شده است.

وی امروز (چهارشنبه) با احضار به شعبه میدان ارگ دادسرای کارکنان دولت، با قرار بازداشت مواجه و روانه زندان شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، بانک ملت نیز از عباس پالیزدار به علت عدم بازپرداخت اقساط تسهیلات شش میلیارد تومانی که از این بانک دریافت کرده، شکایت کرده است.

سخنرانی آقای پالیزدار با واکنش هایی در محافل سیاسی ایران روبرو شد و گروه های اصولگرا، ارتباط خود را با او رد کردند.

مسعود زریبافان، دبیر پیشین هیئت دولت و از نزدیکان به محمود احمدی نژاد هر نوع ارتباط عباس پالیزدار با دولت آقای احمدی نژاد را رد کرده است. مرکز پژوهش های مجلس به ریاست احمد توکلی نیز ارتباط با آقای پالیزدار را رد کرده است.

تنها سمت تأیید شده در مورد عباس پالیزدار، عضویت او در هیئت امنای خانه صنعتکاران ایران و سخنگویی این تشکل صنفی در سالهای گذشته است.

عباس پالیزدار در سخنرانی خود به حمایت از محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران پرداخت و گفت که او می خواهد دست مفاسد اقتصادی را ازامکانات دولتی کوتاه کند اما هیچ کس دولتش را در این زمینه حمایت نمی کند.

شیراز+دوحه+لندن - انگلستان - لندن
اقا این طرف خودش از همه بدتر بود....ولی باز دمش گرم....قبل از اینکه کشته بشه خیلیها رو لو داد....همون کاری که نزاشتن بقیه بکنن....برین یوتیوب حتما ببینید....واقعا می ارزه.....خودش میدونس که اخرشه واسه همین همه رو با خودش کشید پایین....دسش طلا....
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
نه این بابا نه کسای دیگه حتی اگه مدرک هم بیارن هیچ کاری نمیتونن بکنن
مگر اینکه مردم دخالت بکنن
در ضمن قضیه دستگیری سردار نیروی انتظامی رو یادتون بیارید اونجا هم قید شد که دوستان این سردار در قوه قضاییه مانع دستگیری او میشدن یه همین دلیل اینبار بدن اطلاع به قوه قضاییه اقدام به دستگیری شد
این یارو هم اول از همه قوه ثضاییعه رو هدف قرارداد که پرونده ها رو به ما نمیدادن و .........
اینها همش بازیه همه میدونن که شایسته ترین فرپ برای رهبری بعد از خامنهای شاهرودیه که خیلی بهتر ار اینهاست پس بهتره که از هین الان خرابش بکنن
شما فقط فکرشو بکنید که وزارت اطلاعات با این همه قدرت فقط الان این یرو رو دستگیر میکنه
اینها همهش بازی
مردم بیدارند
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
مگر با نمایش سردار که راه انداختند چه کردند ؟ شلاقش زدن ؟سنگسارش کردن ؟ افتابه به گردنش انداختن ؟ همش یک نمایش بود . بدبختی این رژیم اینه که حتی یک پاکدامن (حتی یکی ) توش پیدا نمیشه همشون از همدیگه (اتو ) دارن برا همین هیچکس نمیتونه برا اون یکی پاپوش بدوزه یک جایئ هم که همگی توش موندن طرف بجای اینکه واجبی رو بذاره اونجاس ! میذاره تو دهنشو ! و خودکشی میکنه ! دوستان این خانه از پایبست ویران است ! یا همه یا هیچکس !
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
منم میگم یک سناریو جدید درست کردن تا ملت رابرای یک مدت سرگرم کنند و تو همین داستان بازم یک الاغ دیگری را برای رئیس جمهوری آینده معرفی کنند!!!!ملا ملت دیگه به مرده شما هم اعتماد نمیکنه و تا زمانیکه گورتونو گم نکردین یک فکری بحال خودتون بکنید!!!!انقدر هم دنبال نقشه نباشید اوضاع خرابتر از اینهاست.عوام فریبی بس است و ملت دیگر هیچ حرفی را قبول ندارن.فقط ابطال جمهوری اسهالی.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

mamalporru - ایران - شیراز
موضوع وام دکتر پالیز دار از بانک ملت مربوط به حال نبوده چرا بانک قبلآ شکایت نکرده است !...حال که از بازی اخراج شده . واقعآ که.....
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

pouriya - ایران - رودسر
تکرار سناریوی مزدورانی چون محسن سازگاراها و اکبر گنجیها و و و.
انسان واقعا بایستی خیلی پرت باشد که دیگر این محملات را بپذیرد.
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

nvb - ایران - محمودآباد
لینک یوتیوب رو دارید بدید ؟
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.