رسوایی دیگر ,دومین نماینده هم به اتهام اخلاقی بازداشت شد

رسوایی دیگر ,دومین نماینده هم به اتهام اخلاقی بازداشت شد

بعد از بازداشت چند روزه یکی از نمایندگان مجلس هفتم به اتهام اخلاقی، خبرنگار عصرایران از بازداشت یکی دیگر از نمایندگان مجلس هفتم به همین اتهام خبردار شد.

به گزارش خبرنگار عصرایران دادسرای عمومی وانقلاب تهران در بخش بازپرسی کارکنان دولت یکی دیگر از نمایندگان دوره هفتم مجلس شورای اسلامی را که به علت مسائل سوء اخلاقی تحت تعقیب بود پس از رسیدگی و احراز اتهامات وارده بازداشت کرد .

بر اساس این خبر این نماینده سابق هم اکنون با صدور قرار در زندان اوین به سر می برد.

خبرهای خبرنگار عصرایران حاکیست این نماینده دوره هفتم مجلس که در انتخابات اخیر رد صلاحیت شده است علاوه بر مسائل اخلاقی به تخریب و تیراندازی غیرمجاز با اسلحه ، حمله مسلحانه به شاکیان خود و درگیری و ضرب و شتم متهم است.

گفتنی است چندی قبل نیز یکی از نمایندگان در اخرین روز کاری مجلس هفتم به اتهامات اخلاقی بازداشت و به زندان اوین منتقل شده بود.

رویکرد برخورد با مسوولان متخلف رویکردی مثبت و قابل دفاع است به شرطی که این روند استمرار داشته باشد تا برخی از مسوولان گمان نکنند تافته جدا بافته اند و کسی به جرایم متعدد انان کاری ندارد!

shazdeh57 - المان - دوسلدورف
این کراک وشیشه ادم را به چه کارهایی وا میدارد.
به نظر من اول از مسئولین تست مصرف مواد مخدر بگیرید.تا مثل این مسئول بی لیاقت هفت تیرکش ویا ان دیگری که برای انجام زناشویی ساعت تعین کرده بود رسوایی ببار نیاورند.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

sama128 - ایران - شیراز
احتمالا با این اوصاف محله جمشید را که به لطف پروردگار در منطقه گمرک تخریب گردیده هم اکنون در میدان بهارستان برپا کرده اند و هنوز جهت استفاده عموم آزاد نگردیده است.(البته در ضلع شرقی میدان در انتها)
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

damst2005 - ایران - تهران
بله و بعد از چند روز هم آزاد شوند و بیایند مجلس و سوگند !!!!!نمایندگی بخورند و دوباره سر جای خود بنشینند.تا کسی خیال نکند اینها تافته جدا بافته اندو کسی به جراپم متعدد آنان کاری ندارد . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
ایران باید از هر چی آدم دزد خالی بشه و هر که این کارو انجام بده باید ازش حمایت کرد فقط کسایی این گونه مواقع شروع به فحاشی یا حاشیه سازی می کنن که پای خودشون هم توی اون دزدی ها گیره
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

ehsan_14 - اتریش - وین
پس اون گنده بکها چی؟
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
چون در راستای نیل به اهداف اسلام بوده نه تنها اشکالی نداشته که ثواب و اجری عظیم هم دارد
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

binaroshan - ایران - تهران
گر حکم شود که مست گیرند در شهر هر آنچه هست گیرند
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

farzadshahinshahr - ایران - شاهین شهر
مملکت ما رو ببین از مدیر این سایت خواهش میکنم هر چیزو با ذکر نام و سند قاطع روی سایت لینک کنه
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
یک آدم سالم هم در مجلس نیست!!!اگر باشه مورد اعتماد رهبر نمیباشد.یک آدم سالم حتی یک روز نه یک ساعت هم نمیتواند در جمع این همه دزد و .......... باشد چه برسه چهار سال.اگر خدای ناکرده یک آدم هم توشون اشتباهی بره بعد از چهار سال دوره کامل ...................چی میشه دیگه خودتون حدس بزنید!!!!!!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

maryam97 - مالزی - پنانگ
لطفا در صورت امکان یه چند تا با اخلاق هم معرفی کنید.با تشکر
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.