فیلمی از معرفی دانشگاه شریف بعنوان بهترین دانشگاه برق در جهان

فیلمی از معرفی دانشگاه شریف بعنوان بهترین دانشگاه برق در جهان

ارزیابی دانشگاه شریف از نظرMIT

modares - ایران - شیراز
من که نتونستم ببینم اگه کسی درایران دید به ما هم بگه چه خبر بود.
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

bitajoon - انگلیس - لندن
خوشحالم و امیدوارم ایران در همه زمینه ها همیشه و همه جا بهترین باشد.
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

mahyarta - ایران - تهران
بازم که مغز هامونو بردن که!!
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

shazdeh57 - المان - دوسلدورف
زنده باد ایران با این شیر زنان ومردان اگاه وتحصیل کرده اش .
با این همه تحصیلات و اگاهی چطورایرانیان اجازه میدن که اخوندهای اکابری مملکت را اداره کنند.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
خوب دوستانه وطن فروش ببینید بهترین دانشگای دنیا در ایران هست چرا نظر نمیدید؟؟؟ من میدونم چون چشمه دیدنه پیشرفت کشورتان را ندارید . مرگ بر وطن فروشانه جمهوری اسلامی ایران.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

mah1 - ایران - تهران
واقعا مایه افتخاره. مطلبی در باره پل روگذر اتوبان قزوین رشت
درج شده و یکی از عزیزان نظر داده که از ایرانی بودنش متاسفه! امیدوارم دیدن این مطلب کمی بهش روحیه بده.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

shirazi - آمریکا - کالیفرنیا
دوستان به این نکته هم توجه کنید:
اگر همه المپیادیها و رتبه های تک رقمی و دو قمی کنکور به جای رفتن به دانشگاه شریف وارد دانشگاه آزاد الیگدودرز می شدند و بعد از اخذ لیسانس اکثر آنها وارد دانشکاه استانفورد می شدند باز هم فکر می کنید این آقا همین حرف رامیزد؟ مطمئنا در آنصورت می گفت بهترین دانشگاه مهندسی برق ,در سطح لیسانس در جهان ؛دانشگاه آزاد الیگودرز است.
البته من شک ندارم که دانشگاه شریف بهترین دانشگاه فنی ایران است ولی بیایید منصفانه قضاوت کنیم.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
Mr.Irani - ایران - تهران
آفرین به این خلاقیت!
خودت میگی، خودت هم جواب میدی!!!
این همون دانشگاهه که از رهبر و احمدی نژاد متنفره، نه؟ که احمدی نژاد را با تیپا پرت کردند بیرون، نه؟ که اومدند دانشگاه امام صادق را باهاش ادقام کنند و این یک دانشگاه را هم به گند بکشند، ولی نشد، نه؟
آفرین به دانشجویان و استادان این دانشگاه صد در صد ایرانی و ضد آخوند!
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

فرزند آریا - سوئد - سوئد
چیزی که توی این ودیو میگه اینه که دانشجویان ایرانی و به خصوص دانشجویان داشگاه شریف با استعداد و مخ هستن (بهترین دانشگاهی که لیسانسه تربیت می کنه). اگه سری به لیست معتبرترین دانشگاههای جهان بزنید می بینید که هیچ دانشگاهی از ایران توی 500 دانشگاه معتبر جهان نیست دلیلش هم اینه که دانشگاههای ایران هم کمبود امکانات دارن و هم این که سهمیه ای ها واردشون می شن.استادان دانشگاه هم که به بهانه های مختلف تصفیه میشن. بنده خدایی هم که توی کلیپ صحبت می کنه به گفته یکی از مسولان دانشگاه ماساچوست استناد می کنه و نه به بر اساس معیارهای دیگر. الان توی ایران اینقدر وضعیت امکانات دانشگاههای دولتی خراب شده (سه شیفته تدریس میشه) که ارزش مدارک دانشگاه آزاد بیشتر از دولتیه. وقتی که آخوند رو میگذارن رئیس دانشگاه تهران دیگه از این بهتر هم نمیشه.

به Mr.Irani - ایران - تهران
وطن فروش تویی و اون آخوندهای مفتخور که پول ملت رو می ریزین توی حلق خارجیها. اونوقت دخترهای مملکت توی کشورهای همسایه حراج میشن.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

arashkan - کانادا - تورنتو
ببین Mr.Irani
مثل اینکه نفست از جای گرم ا می شه . آخه جمهوری اسلامی که گند زد به جهان .
اون از وضع اقتصاد ُ اون از وضع روابط خارجی و این هم وضع از رهبر و ... . مرگ بر جمهوری اسلامی . درود بر شاهنشاه آریا مهر . ایران پدر
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
درووووود بر جمهوریه اسلامی
تا کور شود هرآنکه نتواند دید
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
راستی تا یادم نرفته، دیروز یه گزارش خوندم در مورد ایرانی های ساکن در کشور های عربی خلیج همیشه پارس،
نوشته بود جمهوری اسلامی یعنی زندگی این افراد، برای اینکه همش با هم زد و بند در تجارت و واردات دارند و اگر روزی جمهوری اسلامی سرنگون بشه، این افراد تک تکشون به گدایی میافتند.
حالا میفهمم چرا اکثراً از امارات و قطار و... طرف این ملا ها را میگیرند!!!
من نمیفهمم، این افراد کور هستند که شکنجه شدن هم وطن خودشون را نمیبینند؟ کور هستد و نمیبینند که یک کارگر چقدر حقوق میگیره و چقدر باید خرج کنه؟ ننگ بر همگی شما
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

ehsanusa - امریکا - نیوجرسی
این آقا از قول رییس دانشکده برق دانشگاه استنفورد که بهترین دانشکده برق جهان شناخته شده میگه: که بدون هیچگونه تردیدی بهترین دانشگاه در جهان که فارغ التحصیلان (سطح لیسانس) رشته مهندسی برق را تربیت میکند دانشگاه شریف در تهران میباشد که سال گذشته 15 نفر از آنان در مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه استنفورد پذیرفته شده و گرین کارت این کشور (امریکا) رو اخذ کرده اند. این یک میز گرد است که به بررسی پیچیذگی روابط ایران و آمریکا میپردازد. خوب جای افتخار هم داره. البته این صرفا به خاطر دانشگاه شریف نیست، بلکه عمدتا به دلیل هوش و نبوغ بالای دانشجویانی است که این دانشگاه رو برای تحصیل انتخاب کردند. و فراموش نکنیم که این دانشگاه با نام دانشگاه صنعتی آریامهر افتتاح شد و تمام سیستم آموزشی آن در همان زمان برنامه ریزی و اجرا شد و ادامه یافت و اولین دانشگاه صنعتی ایران بود. دلیل تغیییر نام آن به دانشگاه شریف هم این بود که مجید شریف واقفی از دانشجویان این دانشگاه بوده و عضو سازمان مجاهدین خلق بود که در زمان شاه کشته شد و پس از انقلاب این دانشگاه به نام او شد. اینکه چرا تا به حال اسمش رو عوض نکردند من هم نمیدونم و فکر میکنم کمی عجیب باشه!
جمعه 24 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.