حواشی تیم ملی در بازی با امارات

حواشی تیم ملی در بازی با امارات

شنبه شب فوتبال ایران شب سخت دیگری مثل شب بازی با اردن در مقدماتی جام جهانی 2006 را تجربه کرد.

اگر امارات را در زمین خودش نمی بردیم شانس صعودمان به دور دوم مقدماتی جام جهانی به حداقل می رسید. همین پیش آگاهی، شب پراضطرابی ساخت. هرچند دو ساعت پس از آغاز استرس شدید بازی، علی دایی در گفت وگو با خبرنگاران عرب مدعی شد ایران می توانست پنج گل به امارات بزند؛ اما در جریان مسابقه چیز دیگری دیده شد و آن فوتبال دفاعی ایران و حملات ویژه امارات به خصوص در نیمه دوم بود. تا جایی که بهترین بازیکنان ایران، مهدی رحمتی و دو مدافع میانی تیم ملی بودند. جواد نکونام کاپیتان تیم ملی هم مثل دایی پس از بازی با اعلام اینکه امارات باید پنج گل می خورد، به شدت خبرنگاران عرب را عصبانی کرد. یکی از خبرنگاران اماراتی پس از بازی از علی دایی به عنوان یک مربی مغرور نام برد که سرمربی ایران بلافاصله واکنش نشان داد و گفت؛ «من هرگز مغرور نبوده ام و به زبان عربی هم آنقدر آشنا هستم که کسی نتواند شیطنت کند.»

قبل از بازی هم اتفاقات جالبی رخ داده بود که مهم ترین آن واکنش رضا عنایتی به بیرون ماندنش از فهرست 18نفره بود. عنایتی که به شدت عصبانی بود، در برخورد با پزشک تیم ملی حرف هایی علیه دایی زد و حتی قصد داشت اردوی تیم ملی را ترک کند که توسط اعضای تیم از تصمیم خود صرف نظر کرد. عنایتی در حالی این واکنش عجیب را به سکونشینی خود نشان داد که قبل از بازی رفت با امارات از رفاقت ویژه خود با دایی حرف می زد.

فریدون زندی که گل به یاد ماندنی به امارات را زد، ستاره تیم ملی بود و رسانه های عرب هم از زندی به عنوان ستاره سرنوشت ساز یاد کردند. دیروز تیم ملی مهمان سفیر ایران در امارات بود و ساعت

30 /20 هم تیم ملی به تهران پرواز کرد اما مجتبی جباری که قرار بود صبح دیروز به تهران برگردد تا جهت حضور در فینال جام حذفی به اردوی استقلال بپیوندد، با مخالفت علی دایی مواجه شد و در اردوی تیم ملی ماند تا اعتراض مسوولان استقلال بالا بگیرد. دایی معتقد بود هماهنگی قبلی برای سفر جداگانه جباری به تهران انجام نشده و این موضوع نظم اردو را به هم می زند. به هرحال سفر تیم ملی به امارات و بازی برگشت با این تیم حواشی زیاد و عجیبی داشت که پیروزی شیرین ایران، همه چیز را تحت تاثیر قرار داد. علی دایی حالا با کسب چهار امتیاز از دو بازی باقیمانده می تواند تیم ملی را به دور دوم برساند. در واقع گرفتن یک امتیاز از بازی دمشق تیم ملی را به ساحل نجات می رساند و پیروزی در تهران مقابل کویت هم کار را تمام خواهد کرد.
Eteraaz - ایران - تهران
اردن یا امارات ؟
لطفا اصلاح کنید .
دوشنبه 20 خرداد 1387

erfan-iran - ایران - ایران
حالا که تیم ملی برده .. برخیها به مسائل حاشیه ایی دامن میزنند .. زمانی که تیم ملی می بازد دایی مقصر است .. وقتی تیم میبرد دایی هیچ کاره ! ...
عنایتی غلط میکند که اعتراضی داشته باشد .. در بازی تهران چه غلطی کرد.. در ضمن حق با دایی است واقعا اگر دقت میکردیم شمار گلهای ایران بی شک بیشتر از یک گل میبود ... خدا را شکر که تیم نباخت و الا الان یک مشت عقده ایی حس وطن پرستیشان گل میکرد !!
دوشنبه 20 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
ببخشید ، من اشتباه خوندم .
متن درسته .
دوشنبه 20 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
با اینکه میدانم داپی ما را بقعر دره خواهد برد ولی به احترام زحمات بی شاپبه و بی مانندش به فرصت بدهید چطور به آن قلعه نویی......دادید
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
دائئ نشان ادم جاطلب و لجبازی است.چرا که مبهلی و ........را دعوت نکرد
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

Mohsen Mpk - اسپانیا - مادرید
عنایتی فکر کرده خیلی بازیکن خوبی هست یا یک فوتبالیست...
در بازی های Euro 2008 ، در بازی ایتالیا با هلند ، دل پیرو که یک مهاجم قدرتی و خطرناک است ، زخیره بود ؛ حالا این عنایتی که از فوتبال هیچ چیز حالیش نیست اعتراض کرده !!!
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

Aytak - ایران - تبریز
امید وارم موفق شه اونم به عنوان یه ایرانی واسه تیم ایران
درود بر سربازان وطن
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

ارش_مشهد - ایران - مشهد
درسته بردیم اما دلنشین بازی نکردیم
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.