عکسهای روز ۹ ژوئن ۲۰ خرداد

عکسهای روز  9 ژوئن 20 خرداد

ببین کارمون به کجا کشیده که دزده رو که نمیتونیم بگیریم هیچی , تازه با کلی منت و خواهش و گفتن دوست عزیز التماس می کنیم که جزوه ها و کتاب کتابخانه رو پس بیاره تازه یه با تشکر هم چاشنی اش می کنیم .

با تشکر از آقا دزده , اجرتون با خدا , این وسایل این بنده خدا رو تحویلش بدید , انشالله یک در دنیا صد در آخرت گیرت بیاد.

صحنه ناراحت کننده ایی از خداحافظی یک برادر با برادر سربازش در آمریکا

یکی وقتی که داشت میرفت به عراق و یکی وقتی که از عراق  برگشت

خدا جنگ رو نصیب هیچ کشوری نکنه ( به دلایلش کار ندارم که آمریکا میخواست نیاد , میخواست حمله نکنه , میخواست ....) فقط دارم آرزو میکنم هیچ جنگی بین ما و اونها پیش نیاد هیچوقت

ایول به این حاج عباس , بخدا کار بدی که نکرده با همسران مکرمه رفته حج , حالا اون دنیا حوری های بهشتی منتظرن ولی این دلیل نمیشه که حاج عباس آقا , نقد این دنیا رو ول کنه و بچسبه به نسیه اون دنیا , تازه تموم کارخونه ها بالاخره یه اشانتیون برای محصولاتشون درست میکنن , مگه نه ؟ خوب فکر کنید این همسران هم یه اشانتیونی از حوری های اون دنیان .کدوم کار خیری بهتر از این . فقط نمیدونم چرا این حاج آقاهای ایران بجز کار خیر سرپرستی زنان به هیچ کار خیر دیگه ایی توجه ندارن .سرپرستی هم باید به صورت همسری باشه و لاغیر . اینها چشماشون دیگه پسر بیکار , پدر بیکار , بچه فقیر , خانواده بدون خونه که تو چادر رو زندگی میکنه نمیبینن . فقط رشته کاری خیریه اینها زنهاست و دیگر هیچ ...

این هم یه عکس از شاه که قبل از خرید اف 14 ها یکی از اونها رو تست کرد .خدا رو شکر که این اف 14 ها و اف 16 ها رو خرید نمیدونید همین هواپیماها رو من دیدم که چطور مثل یه گربه ایی که بیفته دنبال موش دنبال میگ های عراقی میگذاشتند . عمرا اگه نیروی هوایی عراق به پای ما می رسید.

اسم این شهید تشابه اسمی داره با اسم محمود احمدی نژاد  , پس فکر نکنید که رئیس جمهور محبوبمون به آرزوی شهادت رسیده ها!!!!! رئیس جمهور و بقیه همه در آرزوی شهادت هستند ولی خوب تا حالا پا نداده , حالا چه فرقی هم میکنه مهم اینه که خون شهیدان پایمال نشه ( اعتراض نکن ) , به خون شهیدان احترام بگذارید ( اعتصاب نکن ) شهیدان زنده اند ( پارتی بازی دیدی شتر دیدی ندیدی ) , شهید شمع روشن تاریخ است ( دزدی دیدی رشوه دیدی صدات در نیاد )

خلاصه کاربردی که شهیدان دارن , اون تئوریسین های نابغه  غرب هم ندارن , میگی نه ؟ جرات داری فردا برو اعتراض تا بفهمی .

رکورد شکسته شد. تا حالا دیدید تو ماشین به این کوچیکی 21 نفر سوار بشن . خوب حالا که شدند. البته فقط سوار شدن و بعدش هم پیاده شدن . کی جرات میکنه با این همه قشون رانندگی کنه .

کارواش اون هم با دست  با بهترین کیفیت , کسی نبود ؟؟؟

تبلیغ جالبی برای اهدای خون , انصافا بعضی ها توی تبلیغ نابغه هستن .

هم تک می فروشن , هم عمده

به قولی به به , به به

از الان بگم این فروشگاه توی تهرانه و توی قزوین نیست  پس بیخودی حرف در نیارین.

اگه گفتین این تبلیغه یا ضد تبلیغ

بفرمائید هندونه ی خرانه میل کنید

این دم آخری هم خانوم این آقای قطبی حجاب رو بی خیال شد

والله همه چی زوری دیدی بودیم الا عروسی کردن , حالا این ننه مرده ها از کجا یه زن یا شوهر تا آخر شهریور پیدا کنن , تکلیف تفاهم نداشتن و اختلافات بعد از ازدواج به کجا میرسه . یعنی تمام مشکل این شرکت مجرد بودن کارمنداش بود و لاغیر ...حتما اگه بعدا این زوج ها از هم طلاق بگیرن تا ازدواج بعدی از کار معلق میشن تا زوج یا زوجه بعدی پیدا بشه .. جل الخالق آخه دخالت در امور خصوصی دیگران تا کی تا کجا....

تو انگلیس یه برنامه ایی گذاشته بودن که یه هفت هشت نفری میخواستن دین اسلام رو عملا امتحان کنن و میخواستن عملا به مدتی مثلا ده روز مثل مسلمان ها زندگی کنن و این دین رو لمس کنن , رفتن با  مسئولای یه مسجد هم صحبت کردن و خلاصه اینها رو چنان به زنجیر کشیدن که همه هفت هشت نفرشون بعد از اون ده روز انگار که از شکنجه خلاص شده باشن در رفتن . منظور از گفتن این موضوع یه قسمت از این فیلم بود که یکی از این ها یه پسری بود که به رفتارهای دخترانه خیلی علاقه داشت و ..... ( وارد جزئیات نمیشم ) اونوقت این مسئول مسجده بهش میگفت زن بگیری خوب میشی , پسره میگفت من فکر نکنم دختری حاضر بشه با من ازدواج کنه .

فکر میکنید مسئول مسجده چی بهش گفت ؟؟ هیچی ازش یه عکس گرفت و راه افتاد تو خیابون و عکس این بینوا رو نشون دخترها میداد و میگفت این آقا میخواد ازدواج کنه , شما مایل هستید زنش بشید ؟ خلاصه همه زنها یا بهش میخندیدن یا یه جور بهش نگاه میکردن که انگار دیوانه دیدن , یکی هم بهش گفت : شما فکر می کنید بادیدن یه عکس میشه خانواده تشکیل داد , واقعا دیوونه شدید؟؟  اینها از تشکیل خانواده و ازدواج چه برداشتی دارن ؟؟ آیا برای اینها ازدواج یعنی فقط رختخواب و یه شناسنامه اسم دار ؟؟ همین ؟؟؟؟

و

به این میگن امتحان , مشاوره , مددکاری , آینده نگری  همه با هم

مدل جدید کفش خانوم ها

احمدی نژاد: گوگوری مگوری , موش بخورتت که نبینه چی میخوره.

احمدی جان , لپ این بینوا وزیر رو ول کن , از یه رئیس جمهور بعید ه

بابا این که هم محله ایی چهل سال قبلتون نیست که .

باز اسلام به خطر افتاد , به امام زمان هم که تسلیت گفتند .

حتما وقتی زنها رو توی خیابون به جرم بد حجابی سوار ماشین می کنن خدمت امام زمان تبریک عرض می کنن.

فقط یه سئوال داشتم  , میشه بگید برای چه کارهایی میشه به امام زمان تبریک گفت و برای چه کارهایی باید تسلیت گفت ؟؟ مثلا وقتی یه خانواده در ماه یکبار هم گوشت نمیخوره , باید تسلیت گفت یا تبریک ؟؟ وقتی پدر یه خانواده میره خودکشی میکنه از زور شرمساری جلو زن و بچه اش , شما به امام زمان تسلیت گفتید؟ و برای اعتیاد , برای فحشا , برای فقر , برای بیکاری , برای گرانی , برای .....

ببخشید , انگار سئوال ها زیاد شد .شما رو چه به این موضوعات پیش پا افتاده که وقت براش بگذارید , اون هم وقتی مسئله به این مهمی ( حرکات موزون مردان و زنان در مملکت ) هست . واقعا از اینکه وقت ارزشمندتون رو که مثل طلاست در این راه به این مهمی گذاشته اید کمال تشکر و امتنان رو داریم .سایه عالی مستدام تر , عضلاتتان منقبض تر.

انرژی هسته ایی حق مسلم ماسسسسسسسسست.

بابا , هی بسته پیشنهادی عوض نکنین , ما کوتاه نمیائیم , مردیم از بس این بسته و ا ون بسته رو باز کردیم . مرغ یه پا داره , بابا من مردم از بس گفتم . چرا این غربی ها نمی فهمن؟؟؟ ...........

آقا ,ما هر بار میائیم هیچی نگیم نمیشه

انصافا , یه نگاه به کلمه خلیج فارس بندازین ... گرفتن کلمه پرشین رو با خودکار عوض کردن گذاشت عربین .

 من نمیدونم وقتی خدا داشته عقل بین آدمها قسمت میکرده این عرب ها کجا بودن . یک جوری هم نقشه ها رو ماست مالی و خودکاری و دستکاری میکنن که گاو مشت حسن هم میفهمه ..

لباس آینده رضا زاده در بازی های المپیک

بیچاره  توی یه تبلیغ بازرگانی شرکت کرد , رسواش کردن وکشتنش در حالی که همه جای دنیا رسمه که ورزشکارهای معروف و معتبر توی تبلیغات شرکت میکنن . خدائیش ما آخر بی انصافی هستیم.

 

ضایع شدن هم حدی داره که این یکی اند همه شونه

نفرات جلویی رو بی خیال ( البته بعضی ها نمیتونن بیخیال بشن , متوجه هستم ) ولی اون نفر پشتی , سوژه هست که نمیدونم چه کسی بیچاره رو مثل اسیری که دست سرخپوست ها افتاده باشه , بسته بندی کرده .

این مجسمه بیچاره هم دیگه آخر شرمندگی از دست این بنی بشر هست .

هماهنگی انسان ها و حیوانات

موی بلند قشنگه و همگی بالاخص مردان خوش سلیقه ( مثل خودم ) خیلی دوست دارن ولی دیگه اون هم حدی داره نه به این بلندی .

به قول معلم ادبیات دبیرستانمون , بعضی وقت ها توی شعرها در وصف یار یه تمثیلاتی به کار میبرن که توی واقعیت وجود نداشته باشه بهتره , مثلا میگه زلف یار قد کمند , دهنش کوچیک  مثل پسته , چشماش  درشت مثل آهو , قدش رعنا مثل درخت سرو ...

شما رو نمیدونم ولی من اگه یه همچین هیولایی رو توی شب ببینم مطمئن میشم که مریخی ها به زمین حمله کردن .

آقا به مانیتور دست نزنید , اشکال کار از اسم فامیل این مرحوم هست.

من موندم این همه سال از خدا عمر گرفته چطوری توی مردم زندگی کرده , مثلا تو مدرسه , تو بازار , تو ...

فکر کنم بخاطر همین پسراش اسمشون رو عوض کردن گذاشتن ورزیده ( همون طور که توی اعلامیه ترحیم نوشته )

فقط من موندم توی حکمت این مامور ثبت احوال که اسم پسر این آقا رو از اون اسم فامیل عوض کرده و گشته و گشته گذاشته ورزیده ( حتما مامور ثبت احوال پیش خودش گفته تنها فامیلی که میتونه با اسم فامیل قبلی سنخیت داشته باشه ورزیده هست )

 

انگاری مد شده که لباس زیر هایی رو درست کنن که با نپوشیدن اون هیچی از دست نمیدن .

دفعه قبل یه شورت مردونه بود که اینجوری بود , حالا هم که این ... البته و صد البته که ما از ابتکار و نوآوری بدمون نمیاد .میاد؟؟؟

ایستگاه صلواتی مدرن و امروزی

همه چی دیده بودیم غیر از این.

 

اگه گفتین این کلبه چیه ؟؟؟ نه بابا آثار تاریخی نیست . کلبه عمو توم هم نیست . کلبه شکار هم نیست .

این یه مدرسه هست . اسمش هم هست دبستان چانه سرا , یه دبستان توی یکی از روستاهای ایرانه که از شانس بدشون ملیت لبنان و فلسطینی و یا ونزوئلایی و بنگلادشی نداشتن . اینه که باید با همین مدرسه فعلا بسازن تا اگه بعدا پولی از ساخت مدارس لبنان و جاده های لبنان و کمک به بازسازی بقعه های متبرکه عراق و .... چیزی موند شاید براشون یه تخته سیاه خوشگل گرفتن .

این خانم و آقا ی سارکوزی ( کارلا برونی و نیکولا سارکوزی)

هیچی نمیگم , اما نگم هم نمیشه فقط میگم .....کوفتت بشه .

تبلیغ شرکت ویاگرا

گفتم که این تبلیغ چی های غرب خیلی زبلن.

این کاریکاتور احمدی نژاد که به شکل یه حیوونی به نام آرمادیلو درش آوردن. دو روز پیش توی مجله تایمز چاپ شده بود. حالا ارتباطش چیه واگذار میکنم به خودتون ( خوب یه کم تحقیق کنین , برای جانور شناسیتون هم خوبه )

این هم یکی از جامعه آرمادیلو ها که به عنوان اعتراض به کاریکاتور بالا رفته تو خیابون خوابیده و قصد خودکشی انتحاری و ... داره .

بدون شرح....

 قابل توجه ایرانیان عزیز خارج از کشور............

mehrnoosh - ایران - اهواز
الحق اینبار سنگ تموم گذاشتین.اینقدر خندیدیم که شب دل درد امونمونو برید.دستتون درد نکنه.
دوشنبه 20 خرداد 1387

بابک - ایران - سبزوار
در مورد عکس اگهی ترحیم -یک روستا در سبزوار وجود دارد به اسم
kaskan و چیز عجیبی نیست چرا این عکس را چاپ کردید
دوشنبه 20 خرداد 1387

sorosh arya - ایران - تهران
با سپاس فراوان از فرستنده ی این مطلب که با ذوق بسیارشان در انتخاب عکسها و نظرات جالب در موردشان خنده را بر لبان ما می نشاند. پاینده و پیروز باشید.
دوشنبه 20 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
خیییییییلی ممنون کلی خندیدم
دوشنبه 20 خرداد 1387

fati1378 - فرانسه - پاریس
خارچ هم هست از اینا... تو ی فرشگاه ترک ها و عرب ها بله .. چه فکر کردی ....
دوشنبه 20 خرداد 1387

RAMTIN_DRIVER2008 - ایران - تهران
مرسی جالب بود
دوشنبه 20 خرداد 1387

saeed85 - ایران - تهران
راجع به آن برنامه تلویزیون در انگلیس. متاسفانه جهل و خرافات نزد مسلمانان زیاد شده است. علتش عدم آگاهی اکثر مسلمانان است که فقط ظاهر دین را می بینند. غیر مسلمانان هم فکر می کنند اسلام همین مسایل عقب مانده است به همین خاطر هم مسلمانان را انسانهای عقب مانده و درجه دو می می پندارند.
دوشنبه 20 خرداد 1387

mehrangiz - ایران - تهران
خیلی باحال بودند !!!! واقعا ممنون ......
دوشنبه 20 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
خیلی با حال بود...خیلی خندیدم مرسی سایت و خسته نباشید به دست اندر کاران سایت ایران انگلستان
دوشنبه 20 خرداد 1387

omidvar - ایران - تهران
عکس ها و مطالب این بار نیز بسیار جذاب و خواندنی بود ولی می خواستم در خصوص مطلب بیان شده در مورد عکس مربوط به حرکات موزون مختلط تشکر ویژه ای از نویسنده محترم بعمل بیاورم که بسیار تاثیرگذار و عمیق نظرات خود را که به حق نظر بسیاری از ایرانیان عزیز است بیان نموده است.
دوشنبه 20 خرداد 1387

avril - ایران - تبریز
اون عکس لباس رضازاده مونتاژه.لطفا کمی هم از اخبار خواننده و بازیگرههای ترکیه بذارید
دوشنبه 20 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
بسیار زیبا بود کلی خندیدیم ای خدا اون زولبیا بامیه رو بگو هرکی گیرش اومد جای مام بخوره.
دوشنبه 20 خرداد 1387

maral-sh - ایران - تهران
این هم یه عکس از شاه که قبل از خرید اف 14 ها یکی از اونها رو تست کرد .خدا رو شکر که این اف 14 ها و اف 16 ها رو خرید نمیدونید همین هواپیماها رو من دیدم که چطور مثل یه گربه ایی که بیفته دنبال موش دنبال میگ های عراقی میگذاشتند . عمرا اگه نیروی هوایی عراق به پای ما می رسید. دوست عزیز صاحب سایت !ماشالا شما باید اطلاعاتتون از ما خیلی بیشتر باشه .این هواپیمایی که شما مشاهده میکنید فانتوم یا همان اف چهار است نه اف چهارده که شاه با آن تست پرواز گرفت .در ضمن ما هیچوقت از آمریکا هواپیمای اف 16 نخریدیم یعنی به ما ندادند .و برای روشن شدن اذهان خوانندگان نیروی هوایی عراق تقریبا در طول جنگ برگ برنده این رژیم در نبردها بود و با صدها هواپیمای مدرن روسی و فرانسوی حتی نیروگاه نکا در شمال کشور و جزیره سیری در عمق خلیج فارس را هم هدف قرار داد .البته کمبود امکانات و قطعات یدکی دلیل کم توانی عقابان تیزپرواز نیروی هوایی ایران بود .
دوشنبه 20 خرداد 1387

nima_2991 - ایران - قزوین
maral-sh
ای کیو .IQ, من نمیدونم چرا میرن خ.. از قبرس میارن.ای کیییییو ..این بخش سایت بخش طنز است حالا جنابعالی اطلاعات غلط خودت را به رخ دیگران میکشی.حالا اف 89 یا اف 001؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!کی میخواید از مختون استفاده کنید.... بوشو بابا.......
دم سایت اتیش .چه میکنه این سایت ایرانیان انگلستان.خیلی مخلصیم.
دوشنبه 20 خرداد 1387

A_Y_Deutschland_Bremen - المان - برمن
فقط میتونم بگم روحت شاد و همیشه جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاوید شــــــــــــــــــــــــــــــــــــاه.ممنون
دوشنبه 20 خرداد 1387

markez - لبنان - بیروت
همشون کلى جالب بود دمتون دااااااااغغغغغغغغ مخصوصا کاریکاتور احمدى نزاد برازندش بود و واقعى .
دوشنبه 20 خرداد 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
با درود بر روح پر فتوح اعلا حضرت همایونی شاهنشاه اریامهر بزرگ ارتشداران که اینچنین کمر همت در ابادی ایران زمین بسته بود از اینکه این مردم با ان اشتباه تاریخی خود شما را از کشور بیرون کردند و خود را قرنها به عقب پرتاب ما فرزندان انها سخت از شما و خانواده محترمتان شرمساریم و عذر خواهی میکنیم و مطمین باشید که روزی دوباره نظام پر افتخار پادشاهی پارلمانی را که شایسته این مرز و بوم است را در ایران طنین انداز خواهیم کرد.
در اینجا خاطره ای را از افسر گارد شخصی شاه برایتان میگویم:
به دستور شاه برای سفر به مشهد اماده شدیم شاهنشاه به محض رسیدن به مشهد با استراحت کوتاهی امر کردند که به زیارت برویم چون قرار بود که روز بعد به زیارت برویم و تصمیم شاه عوض شده بود ما از ایشان مهلت خواستیم که پس صبر کنید تا حرم را تخلیه کنیم. خلاصه بعد از تخلیه حرم از مردم ایشان را به حرم اوردیم. همیشه در این لحظات ایشان بعد از وضو به داخل ضریح وارد می شدند و در این لحظه همه اعضای گارد از محوطه ضریح بیرون میرفتند و من می ماندم و یکی دیگر از افسران ارشد گارد سلطنتی و شخص شاه که داخل ضریح بودند ما نیز با فاصله از ایشان قرار می گرفتیم . در این لحظات طبق معمول شاه مینشستند و زار زار گریه میکردند . البته ما نمیگذاشتیم که کسی از این ماجرا( گریه کردن شاه در ضریح) باخبر شود. این دستوری بود که از بالا به ما داده شده بود.
ایشان(گارد امنیتی شاه) میگفتند که شاه اعتقاد عمیقی به ایمه و مخصوصا امام رضا داشت و ما میدانستیم که این نقطه ضعف روزی بلای جان ایشان میشود که همان هم شد. تمام ضربه ای که شاه خورد بواسطه احساساتی بودنشان خوردند. اوقت چقدر اخوند دروغ تحویل این مردم داد که این خاندان کافر بودند و بی دین. روحشان شاد . پاینده باد راه شاهنشاه رایامهر
دوشنبه 20 خرداد 1387

maral-sh - ایران - تهران
نیما2991
خر .. ... است .اندازه دهنت حرف بزن . توهین نکن الحق که سرت فقط تو کار ک ...!
دوشنبه 20 خرداد 1387

hani_smart - فرانسه - پاریس
وای از خنده مردم مخصوصا سر اسم اون پیرمرد بیچاره.
خیلی ممنونم از سایت عالیتون
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

l34n0 - کانادا - تورنتو
با babaktoronto - کانادا - تورنتو موافقم
اون عکس اخریه هم که دیگه هیچی(مرسی از این همه زحمتتون و سایته خیلی خوبتون)
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

mehrnoosh - ایران - اهواز
میگم تو اون آگهی ترحیم با تاکید علامت(ُ) بود یا(أ)!!!؟؟؟
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

chokemino171 - ایران - خلیج فارس
دستون درد نکنه واقعا عالی بود اگه ممکنه هر روز از این عکسا بزارین تا حد اقل ساعتی خوشحال باشیم . مرسی
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

peik20022000 - ایران - مشهد
به نام خدا.سلام.سایت شمابسیاردیدنی هست.اما یک نکته حتی اگرشماحکومت کشورتان را قبول نداشته باشین از باب ایرانی بودن نباید توهین به رپیس جمهور کشورتان را ترویج کنید.عکساتون هم خیلی توپه.متشکرم.
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

parsafar.fereshteh - ایران - تبریز
اون بادبادک فانتزیه خیلی با حال بود.من که روده بر شدم.مرسی
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

reza1980 - ایتالیا - میلان
تو اون تی شرته که گفته بودید تبلیغه یا ضد تبلیغ ؟
چشم (آی) + قلب (لاو) + هیلاری (ببخشید کانت ) + درخت (تری) + نت موسیقی (میوزیک)
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
babaktoronto - کانادا - تورنتو
یادت رفته که ادامه اش را بگی که اعلا حضرت بعدش با رقاصه ها و فاسدان می رفتند کاباره و تا صبح اونجا بودند تا وقت اذان صبح که دوباره برای عرض ادب به حرم می امدند!!
حتما امام رضا به ایشون می گفتند که رفتی بیرون این کارها را انجام بده!

دیدن بعضی از عکسها قباحت داره!
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

shabnam007 - امارات - دبی
با حال بود مرسی
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
خیلی جالب بودن / همراه با جرقه هایی که گاهی ممکن است در ذهن افرادی موجب بیدار شدن از خواب غفلت کند مثل اون عکس مدرسه
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

مرد شنگول - ایران - مشهد
عکس آخری مال سفره ماه رمضونه ایرونیای خارج از کشور چیزی از روزه یادتون میاد یا برای شما افت کلاس داره
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

ارش_مشهد - ایران - مشهد
سلام دستتون درد نکنه با اینهمه تصویر جالب توپ توپ بود مرسی
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

payaam - ایران - تهران
عجبا که عاشقان ولایت و شیفتگان روی احمدی نژاد از امریکا و کانادا و نروژ و فرانسه و بحرین و... اینجا کامنت میذارن
جدا ادم چه طوری اینقد بیوطن میشه
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

soroush,australia - استرالیا - سیدنی
همش محشر بود اما اگه گیرت بیارم بخاطر عکس اخری گردنتا .....
جمعه 24 خرداد 1387

Kaweh - آلمان - نورنبرگ
توی اوین این قدر شکنجه نشدم ولی با دیدن زولبیا و بامیه آب از لب لوچم سرازیر شد داشتم میمردم . این یک شیرینی سنتی است و ربطی هم به اسلام و رمضان نداره . مرسی
جمعه 24 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.