سفر پزشکی عبدالعزیز حکیم به تهران

سفر پزشکی عبدالعزیز حکیم به تهران

مجلس اعلای اسلامی عراق امروز اعلام کرد که هدف رئیس مجلس اعلا و رئیس فهرست ائتلاف عراق یکپارچه (بزرگترین فراکسیون پارلمانی عراق) به تهران اجرای معاینات پزشکی و بررسی برخی مسائل سیاسی است.


به گزارش خبرگزاری مهر، مجلس اعلا در بیانیه ای که یک نسخه از آن توسط خبرگزاری اصوات العراق دریافت شد، آورده است: سید عبدالعزیز حکیم برخی معاینات پزشکی دوره ای را در تهران انجام خواهد داد.


این بیانیه افزود: رئیس مجلس اعلا همچنین برخی پرونده های سیاسی مطرح در عرصه عراق را بررسی خواهد کرد.


برپایه این گزارش، بیانیه مجلس اعلا ماهیت این پرونده های سیاسی را مشخص نکرد اما اظهار داشت: حکیم دیروز شنبه با نوری المالکی نخست وزیر عراق و هیئت همراه وی عراق را به مقصد تهران ترک کرد.


سید عبدالعزیز حکیم ریاست فهرست ائتلاف عراق یکپارچه را به عهده دارد که 83 کرسی از 275 کرسی مجلس عراق را در اختیار دارد.

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
سگ دست آموز خودمونه اشکالی نداره
دوشنبه 20 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
چه اشکالی داره این ملا را هم ببرند تو بیابونهای مشهد پیش همون 5تا امامزاده که تازه از زیر خاک پیداش کردن معالجه کنند و یا همونجا دفنش کنن.چطور اینها باید برن پیش پزشک و یا ملاهای خودمون دبی بخش وی.آی.پی.بعد ملت بیچاره تو بیابونهای مشهد!!!شاید روابط امامزاده ها هم با ملاها خوب نیست!!!اونها هم فهمیدن که این کثافتها با دین و امامان چه کردن!!!ای لعنت بر هر چی ملای کثافت دزد جنایتکار....
دوشنبه 20 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
parviz1 - انگلستان - کترینگ
واقعاْ کلام گوهر بارتان سرشار از نکته های منطقی است ادامه بده
دوشنبه 20 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
sajjad0001-ایران-لاهیجان.سلام عزیز.خوشحالم از اینکه میبینم خوشبختانه شما هم با واقعیتهای جامعه روبرو شده و حقیقت را از باطل تشخیص میدهی وبه ملت آزادیخواه پیوستی.ببین عزیزم من خودم مسلمانم و از خدا و پیامبران و هیچ دینی بدی ندیدم.اگر هم اشکالی بود از افراد متظاهر مذهبی بوده.همیشه از دوستان خواهش کرده ام به ادیان و یکدیگر احترام بگذاریم.ولی عزیزم به همان خدایی که میپرستم وبه سیی جزء قران قسم من و دوستان با ملاهایی که جنایتکار و دزد و.... هستند مخالفیم نه روحانیون عزیز و یا اشخاص محترمی که در تمام عمر شریف پر برکتشان جز خدمت به دین و ملت کاری نکردن و الان هم با ملت و در جامعه هستند!! روحانیون از همه بیشتر رنج میبرند.در زندنها رژیم پر از روحانیست. ما اعتقاد داریم دین از سیاست جدا باشد.ضمنا انسان آزاده است و هر کسی حق انتخاب دین خود را دارد.نه اینکه دین وسیله ای شود برای یک مشت مفتخور دزد و.. که روزگار ملت را سیاه کردن و خودشان از همه مفسدترند .موفق باشی.
دوشنبه 20 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.