ویدئوی موجود فرازمینی به نمایش درآمد - ویدئو

ویدئوی موجود فرازمینی به نمایش درآمد

یک مرد اهل دنور آمریکا مدعی شده وی دارای مدارکی است که نشان می دهد موجودات فضایی واقعیت دارند.

به گزارش  به نقل از رسانه های آمریکا، "جف پکمن" اخیرا یک نوار ویدئویی از آنچه وی "موجودات فرازمینی" نامید را در طول یک کنفرانس خبری به نمایش گذاشت.


این ویدئوی سیاه و سفید که در سال 2003 توسط فردی با نام «استان رومانک» در ایالت نبراسکا گرفته شده است ظاهرا یک موجود فرازمینی را نشان می دهد.


در این ویدئو که تنها برای خبرنگاران به نمایش درآمده ابتدا لبه پنجره یک خانه دیده می شود که بعد از لحظاتی یک "موجود" تاس و تقریبا سفید رنگ با سر بیضی شکل و چشم های سیاه بزرگ بر روی لبه پنجره ظاهر شده، چشم های خود را باز و بسته می کند، به اطراف نگاه می کند و سپس پایین می رود و از صفحه محو می شود.


براساس این گزارش حدود 50 خبرنگار در محل نمایش فیلم حاضر بودند اما مسوولان از خبرنگاران خواستند دوربین های خود را خاموش کنند؛ با این هدف که تا زمان کارشناسی این فیلم هیچگونه ویدئویی از این موجود عجیب و غریب پخش نشود.


جری هافمن یک تولیدکننده حرفه ای فیلم و مدرس مدرسه فیلم کلرادو گفت: "به عقیده من این فیلم به هیچ عنوان دستکاری نشده است."


آلجاندرو روجاس مدیر آموزش یک شبکه تلویزیونی نیز پس از تماشای این ویدئو اظهار داشت: "این موجود شبیه عروسک نبوده و "رومانک" این توان یا انگیزه را نداشته که بخواهد یک فیلم جعلی درست کند."


این گزارش می افزاید: "نمایش این ویدئو بخشی از مجموعه تلاش های پکمن درباره موجودات فضایی است."


وی در تلاش است تا به گفته خودش کمیسیونی در دنور برای آماده کردن زمینه سفر موجوات فضایی به زمین تشکیل دهد.


پکمن با بیان اینکه فیلم مورد نظر وی را متقاعد کرده که در سیارات دیگر موجودات فضایی وجود دارد، افزود: "موجودات فرازمینی بارها به زمین سفر کرده اند که مستندات آن در اختیار دولت آمریکاست."


وی افزود: "براساس یک گزارش که توسط دولت آمریکا مستند شده است حدود 57 گونه موجود فضایی وجود دارند که از سیاره ما دیدن کرده اند."


برپایه این گزارش پکمن 54 ساله اکنون به دنبال جمع آوری 4 هزار امضا در دنور است تا بتواند موضوع تشکیل یک «کمیسیون 18 نفره امور موجودات فرازمینی» در این شهر را به رای بگذارد.


به گفته پکمن این کمیسیون در صورت تشکیل به مسائل مرتبط با موجودات فضایی در زمین خواهد پرداخت و اینکه چگونه انسان ها و این موجودات می توانند به طور مسالمت آمیز در کنار یکدیگر زندگی کنند.
 

aashkan - ایران - تهران
هم اکنون دانشمندان در حال تحقیق بر روی این مسله هستند که احتمال دارد این موجود فضایی همان امام زمانی باشد که احمدی نژاد بارها در سخنانش به آن اشاره کرده است
دوشنبه 20 خرداد 1387

mahyarta - ایران - تهران
چششششششششششششش!!!مسخره!
دوشنبه 20 خرداد 1387

xpersia.com - ایران - ایرانی
امیدوارم روزی شاهد این باشیم که پرچم اسلام رو در قلمرو این موجودات برافراشته کنیم. البته اگر احمدی نژاد گرفتاری کاریش کمتر بود این اتفاق زودتر می افتاد
دوشنبه 20 خرداد 1387

marie_flower - ایران - ایران
من که چیزی ندیدم اما.اینا همش الکی هستن.موجود فرا زمینی می خوایید؟
احمدی نژاد رو ببرید
دوشنبه 20 خرداد 1387

bagdagulan - ایران - تبریز
خیلی مسخره بود
دوشنبه 20 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
واااااااای خیلی جالب بود
دوشنبه 20 خرداد 1387

acid_pro - اتریش - وین
ملتو فیلم کرده.چند روز دیگه خبرشو از همین سایت می خونیم که ایشون در تیمارستان به سر میبره.
دوشنبه 20 خرداد 1387

R0CK - ایران - تبریز
احتمالا کار بچه همسایشون بوده که میخواسته تفریح کنه!!
مسخره ها.
دوشنبه 20 خرداد 1387

negar2007 - انگلستان - لندن
چرا این موجود فرازمینی مثلآ واقعی عینآ شبیه تصورات قدیمی انسانها از این موجوداته؟دقیقآ شبیه کارتونه.شاید خیلی خوب منظورمو نگفتم ولی در کل مسخره بود.
دوشنبه 20 خرداد 1387

markez - لبنان - بیروت
نکنه خود احمدى نزاده که رفته اونجا، اخه این ریس جمهور خیلى زیاد مسخره بازى در میاره. اینم رووووووش
دوشنبه 20 خرداد 1387

hani_smart - فرانسه - پاریس
xpersia.com - ایران - ایرانی

چی میگی بابا تو یکی این وسط؟!!
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

آویه ر - استرالیا - سیدنی
حالا کاری به واقعی یا جعلی بودن این فیلم ندارنم ولی از لحاظ منطقی و علمی احتمال وجود حیات در سایر کرات با توجه به تعداد بیشمار آنها در سراسر گیتی بسیار بالاست. اگر این امر واقعیت داشته باشه با قرآن هم هیچ منافاتی نخواهد داشت. اگرچه انسان اشرف مخلوقات است ولی لزوماْ به این معنا نیست که باهوش ترین موجود جهان باشد. شاید انسان غیر از هوشش از یک لحاظ از تمام موجودات هستی سرتر است که منظور خداوند تبارک و تعالی همان است. دیدن چنین موجوداتی اعتقاد من رو به خدا بیشتر می کنه.
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

jasmin2002 - آلمان - گوسلار
من کاری به واقعی بودن یا نبودن این فیلم ندارم. با نظر استرالیا سیدنی موافقم چون کره زمین در مقابل عظمت کهکشانها هیج است. حتما ما هم برای اونها عجیب هستیم
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
چند سال پیش هم میگفتند توی روسیه یک بشقاب پرنده فرود آمده که از یک نفر آدرس پرسیدند و سوار شده اند و رفته اند.
دکتر فیروز نادری، یکی از محققان سرشناس ناسا، در این باره گفت: اگر آن موجود ابن قدر قدرت داشته که از کره و کهکشان خود تا روسیه را بیاید، بداند که اینجا کجاست و چه زبانی صحبت میشود، به زبان روسی از طرف آدرس بپرسد!!! پس با آن علم نیازی به پرسیدن آدرس هم نداشته و صد در صد آدرس هم میبایست بلد باشد و دروغی بیش نیست!
در آخر هم گفت: تا به حال فرود هیچ گونه وسیله پرنده خارجی روی زمین ثبت نشده است.
حالا خودتون دیگه قضاوت کنید.
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

payaam - ایران - تهران
من چند تا سوال دارم:
1) توی خونه دختر داشتن ?
2) پنجره در چه ارتفاعی بوده ?
3) چرا سال 2003 -سالی که اعلام شد فعالیت بمب سازی ج.ا. متوقف شده
4) کدوم ابلهی ساعتها از پنجره خونه ش فیلم میگیره ?
5) ایا صابخونه توپ بچه همسایه رو پاره کرده و بچه خواسته باین ترتیب تلافی کنه ?
6) ایا وقت اون نشده که اقای احمدی نژاد بعد از مدیریت جهان وصدور انقلاب , باین موجودات کافر و احیانا ضد انقلاب رسیدگی کنن ?
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

p0licce - امارات - دبی
سال 94 تو مجارستان 2 تا کشاوز جوان زمان کاشت گندم زمین رو به گونه ای شخم زدن که بعد از رویش گندم و لگد مال کردن ان ادعا کردن که اوفو اومده. چند تا از دانشمندان هم تایید کردن. چند تا شاهد هم پیدا شدن و قسم خوردن که دیدن. خلاصه بعد از 4-5 ماه کشمکش باز این کشاورزا پیداشون شد و توضیح دادنکه چطوری ان کارو کردن. حالا خودتون در مورد تصدیق اون دانشمندا و شاهدان زنده و موجودات فرازمینی قضاوت کنین.
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

p0licce - امارات - دبی
payaam - ایران - تهران من از این مردک نفله متنفرم . امااز ربط دادنش به همه چیز بیشتر بدم میاد . لطفا گورزاد رو به شقایق راه ندهید و با اوردن الکی اسم این نفله حال ما رو بهم نزنید. این کار شما مثل اینه که من بگم دیروز در دبی باران بارید و payaam - ایران - تهران سواد ندارد. ایا اینا به مسایل بالا ربطی داره؟؟؟
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
payaam - ایران - تهران
ای ول خیلی بامزه بود
پنج‌شنبه 23 خرداد 1387

Kaweh - آلمان - نورنبرگ
من موجودات فضایی و ناشناخته را باور دارم خیلی هم تحقیق کرده ام ولی خوب خیلی ها هم ساختگی است . در ضمن چیزی را که هنوز خوب کشف نشده نباید رد بکنیم.
جمعه 24 خرداد 1387

Paravahar - آنگولا - موندولا
من از شما آدمهای با هوش و با سواد قرن بیست و یکمی جدا تعجب میکنم!
بابا، ما خودمون همه موجودات فضایی هستیم که روی کره زمین در فضا زندگی میکنیم و بالاخره شاید یک روزی سفرهای فضایی به دور دستهای این جهان بزرگ هم کردیم! پس دیگه چرا اینقد تو آسمونا دنبال این موجودات فضایی میگردیم؟
اما یه سوال: اگر این موجودات فضایی واقعا وجود داشته باشن، به نظر شما دین و ایمون دارن و به خدا معتقدن یا نه؟ و اگه به خدا معتقد باشن، مذهبشون اسلامه یا یه مذهب فضایی؟ ممکنه که مثلا حضرت مسیح یا محمد یا یکی دیگه از این صد و چهارده هزار پیغمبر زمینی بعد از مردن و به معراج رفتن به سیاره های دیگه رفته باشن و موجودات اونجا رو هم به دین خودشون دعوت کرده باشن؟
اگه اینطور باشه و حضرت محمد این کارو کرده باشه، پس از کجا لشکر و تکنولوژی پیشرفته آورده که بتونه به زور اونا رو مسلمون کنه، چون تاریخ "گهر بار" اسلام عزیز نشون داده که جز به زور شمشیر و کشتار و ارعاب تا حالا کمتر جامعه ای مسلمون شدن. ریه لی، آی مین ایت! :)
تازه، اینو شنیدی که میگن اگه یه وقت ماشینت بنزین تموم کرد و دسترسی به بنزین نداشتی، خب کی به کیه، بشاش تو باک ماشین اونوقت شاید راه افتاد؟ چطور؟ خب نیگا کن ببین سی ساله تو چرخ مملکت ر... هنوز داره می چرخه!
والسلام و الضالین!
جمعه 24 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.