سردارنظری متهم تبرئه شده کوی دانشگاه تهران درمجلس + عکس

سردارنظری متهم تبرئه شده کوی دانشگاه تهران درمجلس

چهره فرهادنظری از روزی که دردادگاه کوی دانشگاه تهران دیدم تغییرچندانی نکرده بود.آن روزسعید حجاریان هم ترورشده بود.تفاوت نظری درآن روزداداگاه  با روزی که مجلس آمده بود تنها درلحن کلامش بود دردادگاه او با لحنی ملتمسانه سخن می گفت اما آن روزی که به مجلس آمده بود رقیب می طلبید و خاتمی را به مناظره می خواند.پس از اینکه گزارش کمیسیون اصل نود درباره او قرائت شد او درراهروهای مجلس دورمی زد تا پیروزیش را به رخ بکشد.یکی ازنمایندگان ادوارمجلس نظری را دلاورخواند و خبرنگاری نیز گفت او جلاد است نه دلاورو خلاصه کار به بحث و گفتگو کشید.

منبع : وبلاگ مجلس

A_Y_Deutschland_Bremen - المان - برمن
همشون سرشون تو ی یه اغوله.ایشالاه ریشتون بسوزه از اون رهبر و ریس جمهور و.......... .همیشه جـــــــــــــــــــــــاوید شــــــــــــــــــــــــاه.ممنون
شنبه 18 خرداد 1387

Next - انگلیس - لندن
ایران رو به روز سیاه و جوانهای کشور را با گلوله و اسلحه به خاک و خون میکشند ٬ لبخند پیروزی هم میزنند. کثافتهای بی همه چیز روزی برسه که خودتون رو مثل خوک به سیخ بکشند و بریونتون کنند.
به امیــــــــــــــــــــــــــــــــــــد آنروز
شنبه 18 خرداد 1387

dor az vatan - انگلیس - لیدز
نه چه توقعی داشتید محاکمه بشه.همشون از یک اخور تغذیه میکنند.سگ زرد برادر شغاله
شنبه 18 خرداد 1387

rzvn - ایران - تهران
این آدم از آن جلاد های کثیف رژیم هست که واسه خود شیرین کردن پیش ارباب هاش حاضره تمام دانشجوها و جوانان این مملکت را قتل عام کنه...الان هم که اکثریت مجلس هشتم اصولگرا هستند اومده واسه گرفتن 1 پست و مقامی توی مجلس موس موس میکنه. البته جالب اینه که همه هم تو مجلس ازش حمایت می کنند.همین روزاست که دوباره........
شنبه 18 خرداد 1387

fdsa60 - ایران - تهران
این آقای نظری قاتل و جانی و چماقدار رهبری در کوی دانشگاه تهران چنان وحشی گری کرد که انگار قوم مغولها یکبار دیگه به ایران حمله کردند.

تونل باتوم-راه رفتن با پای برهنه روی شیشه ها -پرتاب کردن دانشجوها با نام یا زهرا از طبق 4 دانشگاه - دستور شلیک گاز اشگ آور به صورت و بدن داشجویان و غیره ...از ابتکارات این چماقدار بود
شنبه 18 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
موعد انتقام ملت از ملاها و مزدورانشان نزدیک شده.همه این زالوها را ملت نشانه کرده و بموقع تصویه میکنند.هر کسی را که انتر انقلاب یا رفسن جانی و یا یکی از ملاهای کثیف که تو مافیای ملایی هستند حمایت کند خوب مشخص است که از هر دادگاهی در ایران تبرئه میشه ولی در دادگاه ملی و دادگاه عدل الهی چطور؟!!!!!!
شنبه 18 خرداد 1387

bluestar - ایران - تهران
خدا لعنتش کنه. مردک دخترباز هزار چهره
شنبه 18 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
این جمبولکبازیها فقط درقوانین اخوندی جا میگیرد و بس.این سردار تشتکی جنیتکار که دانشجوهای بیدفاع را به اسم زهرا و صغرا و کبرااز پنجرهها خوابگاه به پائن انداخت و کشت ازهمون روز محاکمه اش بیعدالتی درموردش اجرا شد و امروز بجای ایکه به تقاص کشتارسبعانه و حیوان گونه اش بدرک واصل شد باشد مفت مفت راه میرود وبه ریش مدیرو مدیریت ملکت میخندد وتازه مدعی بیگناهی و مظلومیت هم میشود . ملکتی که صاحب ندارد خون بیگناهان را وجه المصالحه ی سیاست قرارمیدهد.نه رهبرش عرضه ی ملکتداری دارد نه ریس جمهورش نه مجلسش ونه قوه ی قضائه اش ونه مدیرش که بگفته ای در حال مدیریت جهان است در این ملکت سربیگناه بالای دار میرود و سرجلاد تاج افتخار میگذارند.همانگونه که در صدر اسلام گرگ خون اشامی بنام خالدابن ولیدرا که ازخون ایرانیان بگفته ی تاریخ اسیاب میچرخاند از دهان مارک پیابر لقب صیف الاسلام را مفت خر گردید.
نمردیم و ما هم چون پیشینیان حکومت عدل علی را دیدیم و معنی عدل و عدالت در اسلام برایمان تفهیم شد .
شنبه 18 خرداد 1387

shekamo - نورو - اوسلو
ایشاله .... بشکنه (سرش) ..ای بابا منظورم مخش بود
یکشنبه 19 خرداد 1387

payaam - ایران - تهران
دوست من توی 18 تیر از دست شخص ژنرال نظری کتک خورد و بازداشت شد
روزی که گفتن تبرعه شده و بعدش ترفیع گرفت ما یک شبانه روز از خنده ریسه میرفتیم
چون مردم بخاطر همین شازده 1 هفته توی خیابون به مقام معظم رهبری میگفتند
توپ تانک فشفشه ...
دوشنبه 20 خرداد 1387

rastad - ایران - تهران
مرده شور اون ریخت کثافتشو ببره . لطفاٌ داور و ببینین
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

danielbargrizan - مجارستان - بوداپست
حالا این اخرئ چیه؟
چهار‌شنبه 22 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.