افشاگری عباس پالیزار در دانشگاه بوعلی همدان + فیلم

افشاگری عباس پالیزار در دانشگاه بوعلی همدان

دبیر کمیته تحقیق و تفحص قوه قضائیه روز شنبه 14/2/87 در جمع دانشجویان همدانی دست به افشاگری پشت پرده های مفاسد اقتصادی کشور زد.. این افشاگری ها که من از روی متن فیلم سخنرانی او استخراج کرده ام به این شرح است:

١- یکی ازآقایان علما آمد گفت یک پسرمعلول جسمی دارم و می خواهم یک موسسه توانبخشی بسازم که پسرم هم زیر نظر خودم باشد. ما هم موسسه را ثبت کردیم. بعد آمد گفت که اقا من ساپورت مالی می خواهم فلان معدن سنگ دهبید فارس را که بهترین معدن سنگ دنیاست به من بدهید. بعد از چند وقت گفت کم است معدن دیگری در زنجان را هم به من واگذار کنید و تا به حال این آقا چهار معدن را تصاحب کرده به بهانه ساپورت یک موسسه توانبخشی. در این زمان دانشجویان با اصرار خواستند که نام این شخص چیست. پالیزار گفت آیت الله امامی کاشانی (عضو شورای نگهبان و یکی از ٤ امام جمعه موقت اما پای ثابت تهران)

٢- آیت الله… آمدند نزد مقام رهبری گفتند که می خواهیم یک دانشگاه قضایی بسازیم برای خواهران در قم. مجوز داده شد. بلافاصله بعد از مجوز رفتند سراغ ساپورت مالی که بله کارخانه لاستیک دنا را مجوزش را بدهید . اقای نعمت زاده هم گفت کارخانه را در ازای 126 میلیارد به شما واگذار می کنیم. در حالی که قیمت واقعی ان 600 میلیارد بود. بعد این اقایان نامه نوشتند به نعمت زاده که تخفیف منظور فرمایید. بعد از بارها نامه نگاری برای گرفتن تخفیف، قیمت را از 600 میلیارد واقعی به 10 میلیارد رساندند. بازآقایان گفتند که ما پول نداریم. 80 درصدش را به اقساط می پردازیم. نعمت زاده قبول کرد. دوباره گفتند بیست درصد بقیه را هم الان نداریم بعد از فروش مستغلات کارخانه می پردازیم. خوب به همین راحتی اقای ایت الله کارخانه را صاحب شد و بعد از مدتی هم این کارخانه را در بورس فروخت.

(دوباره در پی اصرار دانشجویان که نام این آیت الله را میخواستند پالیزار گفت این شخص آیت الله یزدی رئیس سابق قوه قضاییه و دبیر جدید جامعه روحانیت حوزه علمیه قم است که چاپلوسانه ترین نامه تاریخ جمهوری اسلامی را اخیرا برای رهبر نوشت. او به همراه محمد علی شرعی نماینده مجلس خبرگان استان قم )

3ـ خوب مجددا آقای آیت الله یزدی نامه ای می نویسد برای آقای فروزش وزیر صنایع که پسرم حمید بیکار است. ترتیبی فرمایید از جنگل های شمال در جهت صادرات چوب بهرمند شود. جالب است که حمید یزدی دراین زمان در قوه قضاییه مدیر کل بود. یعنی بی کار نبود. و به این صورت جنگل های شمال را به تاراج بردند. بعد رفتند مردم بومی شمال را که حالا شاید به اندازه هیزمشان چوب انبار کرده بودند بازداشت کردند که باعث شلوغی جلوی زندان در شمال شد.

4ـ کارخانه ایران خوردو بدون هیچ ضابطه ای به قضات قوه قضاییه ماشین پرشیا به نصف قیمت داد و بقیه اش را هم به اقساط که خیلی که ماشین به نامشان شد این قسط را هم نپرداختند. اما همین بذل و بخشش باعث شد صدای خیلی ها در بیاید. مثلا یکباره بنیادی به نام بنیاد نهج البلاغه آمد گفت که اقا ما هم 500 تا ماشین با این تسهیلات می خواهیم. حالا فکر می کنید چه کسانی هستند اعضای این بنیاد نهج البلاغه. آقای علی اکبر ناطق نوری. رفیق دوست. عسگر اولادی. حسین دین پرور. معزی

5ـ بعد از این ماجرا باشگاه پرسپولیس به سرپرستی عابدینی و بنیادی به نام همگرایی اندیشه هم صدایشان در آمد که آقا ما هم از این ماشین ها می خواهیم. لازم به گفتن است که بنیاد همگرایی اندیشهمتعلق به حجت الاسلام( فلاحیان وزیر اسبق اطلاعات و ایت الله علم الهدی امام جمعه حجاب پرور مشهد است).

6ـ دوازده معدن بزرگ در خراسان متعلق به آیت الله واعظ طبسی است و پرونده المکاسب هم که مربوط به آقازاده واعظ طبسی است.

7ـ قاچاقچی بزرگ فرودگاه پیام که هزار و صد پرونده قاچاق کالا دارد اما هنوز موفق به بازداشتش نمی شدیم چرا که تحت الحمایه آقایی ناطق نوری بود.

8ـ در مورد قاچاق سیگار و اینکه اساسا تولید و قاچاق سیگار تولید توتون ایران را فلج کرده و کارگران این کارخانه ها را بیکار.

9ـ موضوع مهم دیگر که او اشاره کرد در مورد سقوط دو هواپیما و دلایلش بود. یکی شهید کاظمی و دیگری شهید دادمان. در مورد دادمان ماجرا عمدی بود. پرونده ای هزار صفحه ای این را می گوید. ( این که چه کسی در این ماجرا دست داشته حرفی نزد) اما در مورد سقوط هواپیمای شهید کاظمی (فرمانده سابق نیروی زمینی سپاه که حدود دو سال پیش هلیکوپترش در غرب ایران سقوط کرد) شهید کاظمی معدن خاک سرخ هرمز را که متعلق به آیت الله خزعلی بود را به علت تخلفات مسدود کرد. بعد از این ماجرا هواپیمایش سقوط کرد. البته صد در صد مشخص نیست که سقوط هواپیما عمدی بوده یا نه!

10ـ در مورد سلطان شکر و مافیای شکر باید بگویم که آنها حاضر بودند 700 میلیارد بدهند که پرونده را از زیر ضرب بیرون ببرند. در مافیای شکر مدللکارگزار و داماد یکی از علمای اعلام است.

11ـ یک سوم جزیره کیش- پارک جنگلی چیتگربه پرونده مفاسد اقتصادی خانواده هاشمی بر می گردد.

در حال حاضر پول هندوانه مصرفی استبل اسب های دختر هاشمی روزی 100 هزار تومان است. شرکت نفتی این خانواده به همراه عمه خانم یعنی خواهر هاشمی در کانادا را هم دیگر که قابل گفتن نیست.

پسر وسطی هاشمی به نام مهدی که در سازمان مدیریت بهینه سوخت مدیریت می کرد با استخدام زیباترین دختران از آنها سوء استفاده هایی می کرد که فیلم آن از اتاق او کشف شد.

گزارش خبر گزاری فارس از تعلیق جامعه اسلامی دانشجویان بوعلی همدان در رابطه با همین سخنرانی

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی همدان تعلیق شد

بر اساس رای هیئت نظارت دانشگاه بوعلی ‌سینای همدان، کلیه فعالیت‌های جامعه اسلامی دانشجویان این دانشگاه به مدت 3 ماه متوقف شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس در متن نامه‌ای که به امضای اردشیر خزائی رئیس دانشگاه بوعلی ‌سینا و رئیس هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان در این دانشگاه برای جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی‌ سینای همدان ارسال شده، آمده‌ است:
احتراما با استناد به جلسه مورخ 1/3/87 هیئت نظارت و هیئت منصفه دانشگاه با حضور دبیر و نمایندگان محترم آن تشکل در خصوص رسیدگی به تخلف صورت گرفته بدین وسیله رای هیات نظارت بر اساس ماده 18 آئین‌نامه تشکل‌ها به شرح زیر ابلاغ می گردد:
"کلیه فعالیت‌های جامعه اسلامی دانشجویان به مدت 3 ماه متوقف می‌گردد."
بدیهی است که زمان اجرای رای با لحاظ 10 روز مهلت اعتراض، طبق مواد آئین‌نامه تشکل‌ها مصوب جلسه 449 شورای عالی انقلاب فرهنگی مورخ 6/7/78 قابل اجرا خواهد بود.
اردشیر خزائی رئیس دانشگاه بوعلی ‌سینای همدان در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با تایید این خبر گفت: این حکم در صورتی قابل اجرا است که در هیئت نظارت مرکزی وزارت علوم نیز تایید شود.
وی افزود: حکم مذکور قطعی نیست و قابل اعتراض است و در صورتی که دلایل آن‌ها قانع کننده باشد، رفع توقیف خواهیم کرد و امیدوارم که این گونه شود.
خزائی از اعلام نوع تخلف جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی‌ سینای همدان خودداری کرد.
عبدالله مرادی دبیر سابق جامعه اسلامی دانشجویان که شب گذشته مسئولیت را به آرانی‌نژاد تحویل داده‌ است در گفتگو با فارس با اشاره به سخنرانی عباس پالیزار با موضوع «گزارشی از پرونده‌های مفاسد اقتصادی» در 14 اردیبهشت در این دانشگاه، اظهار داشت: حراست دانشگاه گزارشی را از این جلسه ارائه کرده که بر اساس آن از 44 نفر و از جمله 9 روحانی در پرونده‌های مفاسد اقتصادی نام برده ‌می‌شود.
وی در ادامه بخشی از گزارش حراست دانشگاه را غیرواقعی دانست و افزود: رئیس دانشگاه به ما گفت که بر اساس درخواست وزیر علوم و گزارش حراست، شما را خواستیم تا ابهاماتی را برطرف کنیم، به همین خاطر ما نامه‌ای به وزیر علوم نوشته و شکایت رسمی ایشان را مطالبه کردیم.
عباس پالیزار که مدتی را با هیئت تحقیق و تفحص مجلس از قوه قضائیه همکاری می‌کرده‌، خود را دبیر کمیته تحقیق و تفحص مجلس از قوه قضائیه مستقر در سازمان بازرسی کل کشور معرفی کرده‌است.

democracy_azadi - نروژ - اسلو
چی میشه گفت؟
شنبه 18 خرداد 1387

omidvar - ایران - ایران
عجب افشاگری مسخره ای. بیچاره دانشجوها که همیشه ابزار دست سیاست هستند. این حضرت محترم و پاکدامن افشاگر نفرمودند که این علما پیش چه کسی ( دامه ذله العالی) این تقاضاها را می برده اند و ایشان از کدام خزانه خانوادگی و میراث پدری این بذل و بخشش ها را می فرمودند؟
خداوند همه شان را به راه راست هدایت نماید. این چیزی نیست جز تصدیق این موضوع که در حال حاضر ایران درگیر جنگ داخلی میان کفتار ها و شغال هاست.
شنبه 18 خرداد 1387

morysmano - ایران - تهران
بنده شیطان خالی بند که الکی ادعا میکنه از برزیله (منظورش همون قم ) اگه هنوز وظیفه دینی ات رو بجا نیاوردی و داری سایت هایی که از نظر جمهوری اسلامی خلاف هستش رو نگاه میکنی بیا جواب بده. آخه هرچی نباشه شما نماینده دایم جمهوری اسلامی تو این سایت هستی .
شنبه 18 خرداد 1387

sp1 - ایران - تهران
با سلام
کاری به صحت و یا سقم خبر بالا ندارم اماا
جامعه ای که در آن عقل را در پستوی خانه ها نهان کرده باشند و احساسات را در شناخت خوب از بد ملاک و معیار قرار دهند نتیجه این می شود که عده ای از افراد معلوم الحال که فقط خدا از ذات پلیدشان خبر دارد با احساسات مذهبی و غیر مذهبی مردم بازی می کنند که ثمره ی آن ایجاد حریمی به دور این افراد است که متاسفانه بعضی از افراد فریب خورده ورود به این حریم را با ارتکاب گناه کبیره یا جرم یکی می دانند . و به این اشخاص انسان نما اجازه میدهند که در ورای این حریمی که برایشان ایجاد شده چه کارها که نکنند.
ما مردم ایران چوب احساساتی بودن خود را می خوریم آیا وقت آن نرسیده که کمی نسبت به اتفاقاتی که عموما پیامهای واضح و روشنی نیز دارند با درایت بیشتری نگاه بیندازیم و این را بپذیریم که افرادی که به قدرت می رسند نظیر خیلی از این آقایان و حاکمین برای حفظ قدرت -دست به هر عملی می زنند چه انسانی باشد چه غیر انسانی علی الخصوص که تازه به دوران رسیده هم یاشند که دیگر خدا از اعمالشان خبر دارد و بس.
******************************************
خدا ایران و ایرانی را از شر خائنین و دشمنان نجات دهد.
شنبه 18 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
مرده شورتون را ببرن که همه تون خائن و پست هستین
شنبه 18 خرداد 1387

darya_tanha - ایران - ایران
این اقا یا از جونش سیر شده یا اینکه واسه احمدی نژاد اینا رو گفته. من که باورم نمیشه. خدابیامرزدش.
شنبه 18 خرداد 1387

ali158 - روسیه - مسکو
من هیچ حرفی برای کفتن ندارم.فقط در شگفتم چه جوابی به خدا خواهند? خدایا گناه انان کناه مردم مظلوم ایران نیست. پس گناهکار را بسوزان نه بی گناه را. یا علی مددی
شنبه 18 خرداد 1387

ARUBARZAN62 - ایران - اصفهان
اصولا در حال حاضر جنگ قدرتی ما بین روحانیون و لباس شخصی های سپاهی بر سر به دست گرفتن مراکز قدرت در گرفته که چنین افشا گری هایی در این دایره قابل تفسیر می باشد سرداران سپاهی سابق که امروز در پستهایی مانند نمایندگی مجلس تا شهرداری تهران ضاهر شده اند خود را به دلیل حضور در جبهه ها صاحب حقیقی قدرت میدانند و در صدد تخریب و حذف چهره های معمم نظام بر می ایند ودر چنین شرایطی شاهد چنین افشاگری هایی هستیم که ملت ایران میتوانند از این نوع افشاگری ها به چهره اصلیه اقایان حکومت چی بهتر پی ببرند و عمق فاجعه را تا حدودی در یابند
شنبه 18 خرداد 1387

markez - لبنان - بیروت
اینا که شاه و اطرافیان شاه رو به فساد مالی و اخلاقى متهم میکردند حالا کی اینارو متهم میکنه؟؟؟.
شنبه 18 خرداد 1387

babamiya - ایران - تهران
چه ایرادی داره همه با هم بخورند گور بابای ملت
شنبه 18 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
مزدورا بدوید با ماله ماله مالی کنید!!!!اون وقت ملت بیچاره نون ندان بخورن!!!!از فقر خودکشی میکنند!!!!یا خود فروشی میکنن!!!اگر هم حرفی بزنند شما مزدوران با اسلحه و چماق بجانشان می افتید!!!آیا تکه ای نان انقدر ارزش دارد؟که خودتان را در جنایات این ملاها سهیم میکنید؟این تازه یک گوشه ای از جنایات است!!!!
شنبه 18 خرداد 1387

fard - انگلستان - دنکاستر
امان از خواب طولانی مردم ایران. خدا را شکر که چهره حامیان مردم و نمایندگان اسلام ناب مخمدی آشکار می شود.
شنبه 18 خرداد 1387

amirhosseinm - ایران - تهران
پس این etteraz کجاست که از این بی وجدان های بی شرف حمایت کنه!!
شنبه 18 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
جالب اینه که این بنده های خدا یا چربی دارن یا قند یا نقرص و هزار مرض دیگه و اینقدر حرص میزنند.به قول معروف:
چشم تنگ مرد دنیا دوست را-یا قناعت پر کند یا خاک گور
یکشنبه 19 خرداد 1387

ali baba - ایران - اندیمشک
موردشماره9/بالاخره هواپیما بودیاهلیکوپتر؟؟؟؟؟؟نمیدونیم به کی بایداعتمادکرد؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 19 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
حقیقت برمذاق باورمندان متعصب تلخ است اما پنهان کردنی نیست . شاید باورعده ای نباشد که اینها چپاول و تقسیم ثروتهای ملی را نه خارج از قوانین بلکه مصابق نص صریح قرآن انجام میدهند ( سورهء انفال درقرآن رابفارسی بخوانید) . اینها ریشتآنطفه های حرام سپاهیان غارتگر اسلامند که برای غارت ونابودی و ویرانی تاریخ و تمدن ما به ایران حمله کردند و آسیابهاراازخون هموطنان و پدران ما بگردش در آوردند کتابخانه هارا سوزاندندو همه جاراویران کردند(همچنانکه تیسفون را ) شوهران راگردن زدندو بچه هارا به کنیزی بردند و زنان را بعد از تمتع وحشیانه ببازار شام میبردند و میفروختند . اینها جزو دستوراتی بود که به سپاهیان اسلام میدادند و مسآله بر گسترش اسلام نبود و فقط غارت بود . و اینها که امروز بر ایران مصادره شده حاکمند از آغاز طبق دستور عمل کردند . مردها را کشتند زنانشان را به وقیح ترین وجه تصاحب کردند و جوانانشان را به بند و اسارت افکندند و دخترانشان را که خود سبب فاحشگیشان شده بودند بعد از تمتع به کشورهای عربی و حتا چین وهند و یاکستان و افغانستان هم صادر کردند و پول باج خوریش را نیز بر ثروت خویش انباشتند و ملتی را به فقر مطلق رساندند . اینها طبق قانون اسلام این مملکت را فتح کردند و خود را فاتح میدانند و مال و جان و ناموس ملت راحق مسلم خویش بشمار می آورند .
آنانکه رگ خریتشان باشنیدن حقایق متورم میشود مسببان اصلی ماندگاری جهل در این سرزمینند .و هرگاه ملت میخواهد بخود بیاید و مادر تاریخ بابک خرم دین دیگری بزاید مانند آل بچه را درنطفه میربایند . یا آنکه خود از این خوان کرامت که باخون ونالهء هموطنانمان زینت گشته بهره مند میشوند یاحافظان جهل و خرافاتند. البته دزدان متدین بالاخره برای بقای خودشان بایدکمی هم سر کیسه راشل کنند و استخوانی هم برای مدافعانشان پرتاب کنند . هشیار باشیم و اجازهء رشد به این متحجران تهی مغز دستار بند ندهیم تا بار دیگر مادر گیتی بابکی بزاید و دود مان جهل و فساد و جنایت را بر باد دهد . خواب غفلت هم زمانی دارد . چرا از خواب بیدار نمیشویم ؟ آیابه انتظار بد تر از این نشسته ایم ؟ یا به انتظار واهی چشم به سوراخ نمناکی دوخته ایم که کسی ازآنجا ظهور کند و گردنمان را بزند ؟ وای بر ما که همه چیزمان رابتاراج بردند حتی غیرت و شرفمان را و ما هنوز برجای نشسته ایم ..
یکشنبه 19 خرداد 1387

mehranbeigi - کانادا - تورونتو
این چیزها رو همه میدونن حالااین اقا که از خودشون بوده وجدانش بهش گفته ا ین مسائل رو بیان کنه دمش گرم ما میدونیم خیلی از سپاهی هاهستند که دلشان برای ملت می سوزد ولی قدرتی برای بیان این حرفها ندارند یا میترسند . حالابعضی از ین بچه فاسدهای بسیجی رو ببینید که چطور زور به همجاشون اوماه که اینچیزها بیان شده هاهااهاااا حال کردم که هیچ حرفی بای گفتن ندارن اا
یکشنبه 19 خرداد 1387

barbud_daneshmand - بلژیک - گنت
دوستان این باصطلاح افشاگری هم بخشی از سناریوی از پیش طراحی شده است. چرا از فساد زمان احمدی نمیگوید یعنی فساد فقط مربوط به دوران هاشمی وخاتمیست؟!!!واین مارمولک منزه است.فریب نخورید اینها سوپاپ اطمینان رژیم است میخوهند رهبری و احمدی نژاد را مبرا کنند..
یکشنبه 19 خرداد 1387

fereydoun - آمریکا - آریزونا
آقای دبیر کمیته تحقیق و تفحص قوه قضائیه ..بعد این همه افشاگری قوه قضائیه چه اقدامی کرده ؟ شاید هم شما سال آینده میخواهید دست قوه قضائیه را هم رو کنید؟ آنموقع جی؟ هر چه بگدد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک
اینها نه فقط اختلاس است بلکه جنایت است بروید و قسمت فقیر نشینا را ببینید (البته توسط همین افراد به فقر کشیده شده اند..نه؟) فقط خدا میتونه به ماها کمک کنه و بس
یکشنبه 19 خرداد 1387

yaranemokhles - ایران - تهران
نامی از اقای ذولقدر فرمانده محترم سپاه نیامده چرا . یشان و دامادش که بیشتر از خیلیها بردن.
یکشنبه 19 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
نو شه جانتون عرضشو دارید بخورید دزدی کنید .
دوشنبه 20 خرداد 1387

bagdagulan - ایران - تبریز
من اصلا حرف این آقا رو قبول ندارم این خبرا نیس.شاید یه عده آقازاده یه کارایی کردن دلیل نمی شه همه رو زیر سوال برد ثانی این اقا چیکاره بوده که معدن ببخشه.وضع هاشمی هم واضحه.این سایت هم فیلتر نمی شه که من خودم از اکانت فیلتر دار وارد سایت می شم.
دوشنبه 20 خرداد 1387

yaranemokhles - ایران - تهران
چرا حرفئ از دورو ورئ هائ احمدی نژاد اخوئ محترمشون اقا داوود حرفئ زده نمیشه
دوشنبه 20 خرداد 1387

sia_u_art - سوید - س
اگه اینهمه فساد بوده چرا اقتصاد کشور این 3 ساله اینقدر گند زده شده قبلا نبوده؟
اینا الان دیدن اوضاع خرابه خودشونو میچسبونن به رهبر همه رو متهم میکتن.دیگه هیچ کس به اندازه احمدی نژاد تو مملکت ر....؟؟؟
دوشنبه 20 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : ( محسن قوز فیش - نروژ - نروژ ) اولا" مرگ بر جمهوری اسلامی و طرفدارانش این احمدی و نماینده هاش با این گنده کاریهایی که انجام داده اند حالا میخواهند خودشان را عزیز کنند این فیلمهایی است که ( 30 ) سال است مجوز اکران میگیرد همه دستشان توی یک کاسه است چه ( چپیها چه راستیها ) همه دزد و کثافت هستند این کار این آقا هم طبق برنامه ای که از قبل ریخته اند باید پیش برود
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.