معرفی شبکه هایی که مسابقات Euro ۲۰۰۸ را پوشش خواهند داد

معرفی شبکه هایی که مسابقات Euro 2008 را پوشش خواهند داد

با ســلام .

با نزدیک شدن به رقابت های Euro 2008 گفتم شاید بهتر باشه، در این تاپیک شبکه هایی که مسابقات Euro2008 رو پوشش خواهند داد رو به صورت اختصاصی معرفی کنیم .


تمام شبکه هایی که این مسابقات رو پوشش خواهند داد در فایل ضمیمه قرار گرفته است. ( فایل توسط سایت رسمی مسابقات تنظیم شده ). در ضمن سایت ویکی پدیا نیز بعضی از شبکه ها رو اعلام کرده که اون ها هم معرفی خواهند شد. دوستان در پست های بعدی به به معرفی این پکیج ها و شبکه های خواهیم پرداخت.


در ضمن این لیست شمال شبکه هایی میباشد امتیاز پخش که این مسابقات رو صورت رسمی خریداری کرده اند .

لیست شبکه هایی که مسابقات Euro2008 را پوشش خواهند داد

پکیج DigitAlb کشور آلبانی :

این پکیج متعلق به کشور البانی می باشد . پکیج DigitAlb امتیاز پخش این رقابت ها رو به صورت کامل خریداری کرده است. این پکیج روی ماهواره Eutelsat W2 در 16 درجه غربی قرار دارد و با سیستم Conax کد گذاری شده . احتمالا این رقابت ها از کانال Top Channel این پکیج پخش خواهد شد. البته لازم به ذکر است این پکیج در پخش رقابت های ورزشی واقعا بی نظیر می باشد. و فقط با کارت ارجینال و استفاده از سیستم جی باکس قابل بازگشایی خواهد بود.

شبکه Lider TV آذربایجان :

این شبکه متعلق به کشور اذربایجان می باشد . این شبکه ترکی بعد از خریدن امتیاز پخش لیگ انگلستان این بار دست به اقدامی بزرگ زد و امتیاز پخش مسابقات معتبر Euro2008 را نیز خریداری کرد . حتما طی این مدت مطلع شده اید که این شبکه روی ماهواره هاتبرد به صورت فری قرار دارد . اما احتمالا به دلیل قوانین ماهوراه هاتبرد مجاز به پخش این رقابت ها به صورت فری نخواهد بود . ( مثل لیگ انگلستان ) . اما در کل این کانال یکی از امیدهای اصلی دیدن این رقابت ها در هاتبرد خواهد بود . به گفته استاد عزیز سیامک یوسفی این کانال با سیستم بیس کدگذاری شده . ولی تاکنون کدی برای آن منتشر نشده . احتمالا با آغاز این رقابت ها حمله برای پیدا کردن کد این کانال نیز شروع خواهد شد . این رقابت ها با گزارش ترکی از این شبکه پخش خواهد کرد.

پکیج HRT کشور کرواسی :


حتما دوستان کم و بیش با این پکیج آشنا دارند . این پکیج در بحث ورزش و پخش رقابت های ورزشی واقعا موفق می باشد . پکیج HRT روی ماهواره هاتبرد قرار دارد و با سیستم Viaccess3.0 کدگزاری شده است . کانال ورزشی این پکیج کانال HRT 2 می باشد که احتمالا این کانال این مسابقات رو پوشش خواهد داد . این کانال برای دوستانی که جی باکس دارند گزینه خوبی می باشد.

پکیج بزرگ Al Jazeera Sport قطر :

قطعا دوستان با این پکیج عظیم ورزشی آشنا هستند . این پکیج روی 3 ماهواره هاتبرد ، نایلست و بدر قرار دارد که شامل 3 کانال کارتی و 2 کانال فری هست . این پکیج به صورت انحصاری امتیاز پخش این رقابت ها رو در خاورمیانه و شمال آفریقا در اختیار داره . حتما دوستان می دانند که این شبکه فقط با کارت ارجینال و شیرنگ قابل مشاهده می باشد . البته از هم اکنون نیز این شبکه تبلیغات گسترده خودش رو برای پخش این مسابقات آغاز کرده . طبق سرویس جدید این پکیج مشترکان این پکیج می توانند این مسابقات رو با گزارش انگلیسی و عربی مشاهده کنند.

دز ضمن پکیج Al Jazeera Sport اعلام کرده که یک کانال با کیفیت HD نیز برای این بازی ها راه اندازی خواهد کرد و این مسابقات با کیفیت HD پخش خواهد شد


پکیج TPS فرانسه :

صحبت درباره این پکیج فوق العاده زیاده . ولی چیزی که قطعی شده رفتن این پکیج از ماهواره هاتبرد هست . دو کانال M6 و TF 1 این پکیج این رویداد مهم رو به طور کامل پخش خواهند کرد . البته باید دید که تا زمان شروع این رقابت ها ایا این دو شبکه روی ماهواره هاتبرد باقی خواهند ماند یا خیر ؟!! البته این پکیج نیاز به توضیح نداره اما من توضیحات مختصری میدم . این پکیج روی ماهواره هاتبرد قرار داره . اکثر رسیور هایی قادر به باز کردن شبکه های این پکیج هستند. در حال حاضر این پکیج امید اصلی دیدن این مسابقات روی هاتبرد می باشد . ولی مشخص نیست تا آن زمان چه اتفاقاتی روی خواهد داد ؟!


شبکه Rustavi 2 کشور گرجستان :


این شبکه به صورت آزاد روی ماهواره ترک ست قرار دارد . این شبکه در پخش رقابت های ورزشی تجربه های موفقی کسب کرده . در همین سال جاری موفق به پخش زنده مسابقات جام قهرمانان باشگاه های شد . احتمالا این کانال زمان پخش بازی ها با سیستم بیس کد گذاری خواهد شد . ولی کد این شبکه موجود هست و به راحتی می توان این شبکه رو باز کرد . اما به گفته سیامک عزیز ممکن هست در زمان پخش بازی ها این شبکه سیمبل ریت خودش رو عوض کنه که این کار باعث کم شدن بیم این کانال خواهد شد . به هر حال این کانال یکی از اصلی ترین گزینه دیدن مسابقات Euro 2008 برای عزیزان داخل ایران هست .


دو شبکه ARD و ZDF آلمان :

این دو شبکه معروف کشور آلمان نیز امتیاز پخش این رقابت ها رو خریداری کرده اند. این دو شبکه به صورت FTA ( آزاد) روی ماهواره هاتبرد قرار دارند . اما نکته قابل تأمل این جاست با توجه به قوانین پخش فوتبال در ماهواره هاتبرد این دو شبکه قادر به پخش زنده این رقابت ها به صورت آزاد روی ماهواره هاتبرد هستند یا خیر ؟!! طبق گفته سیامک عزیز این دو کانال به احتمال زیاد این مسابقات رو فقط روی ماهواره استرا پخش خواهند کرد. پس احتمالا این شبکه نیز برای عزیزان داخل کشور مفید نخواهد بود. ولی به هر صورت این خبر قطعی نیست و طبق تجربه اینگونه حدس زده شده


شبکه ERT 3 کشور یونان :

این شبکه متعلق به کشور یونان و پکیج بزرگ نوا می باشد. این پکیج با روی ماهواره هاتبرد قرار دارد و با سیستم Irdeto 2 کدگذاری شده و فقط با سیستم شیرنگ و کارت ارجینال قابل مشاهده می باشد. این شبکه یکی از مناسب ترین گزینه ها برای دیدن این مسابقات توسط سیستم جی باکس می باشد . دوستانی که از جی باکس استفاده می کنند احتمالا یکی از اصلی ترین Favorites هاشون این پکیج خواهد بود.


پکیج RAI ایتالیا :

این پکیج معروف ایتالیایی نیز روی ماهواره هاتبرد قرار دارد. این پکیج امتیاز پخش این مسابقات رو برای مردم ایتالیا خریداری کرده و این مسابقات رو با گزارش جالب ایتالیایی پخش خواهد کرد . بیشتر شبکه های این پکیج کد شده هستند و فقط بعضی از انها به صورت FTA قرار دارند . احتمالا این مسابقات از کانال کد شده این پکیج پخش خواهد شد . احتمالا سیستم مورد استفاده این کانال سکا 2 خواهد بود.


کانال Khabar TV کشور قزاقستان :

این کانال در ماهواره ( Intelsat 904 ( Katelco Plus قرار دارد. این ماهواره روی ایران بیم دارد اما این شبکه با سیستمDigicipher2 کد شده که فکر می کنم حتی با سیسم جی باکس هم قابل مشاهده نباشد .


پکیج بزرگ Polsat کشور لهستان :

حتما دوستان با این پکیج اشنا هستند . پکیج Polsat روی ماهواره هاتبرد قرار دارد و با سیستم ضعیف Nagravision 2 کد گذاری شده. در حال حاضر این پکیج روی اکثر رسیور ها باز می باشد. اما مسئولان پکیج Polsat اعلام کرده اند که به زودی سیستم Nagravision 2 رو از رده خارج و سیستم قوی Nagravision 3 رو به جای اون جایگزین می کنند. البته تقریبا تمام کارهای این تغییر انجام شده ولی هنوز هم مشکلاتی وجود داره. اما به طور کلی میشه گفت که این پکیج هر لحظه ممکن هست تغییر سیستم بده. این پکیج دارای 2 کانال ورزشی به نام های Polsat Sport و Polsat Sport Extra می باشد. البته طبق اخبار سعید عزیز (ژنرال) این پکیجکانال Polsat Sport HD رو در زمان برگزاری این مسابقات تست خواهد کرد و این مسابقات رو با کیفیت فوق العاده بالایی پخش خواهد کرد. البته به طور قطع این کانال با سیستم Nagravision 2 کدگذاری نخواهد شد و ازسیستم بالاتری استفادده خواهد کرد. در ضمن برای دیدن این کانال داشتن رسیور HD نیز الزامی می باشد. البته این مسابقات به جز شبکه Polsat Sport HD از شبکه Polsat Sport Extra نیز پخش خواهد شد . در حالی که تنها 5 رور به شروع بازی ها وقت داریم ولی هنوز این پکیج تغییر سیستم نداده و به احتمال زیاد این شبکه تا موقع بازی ها در دسترس خواهد بود

پکیج SRG کشور سوئیس :

قطعا دوستان با این پکیج اشنا هستند. این کانال ها روی ماهواره هاتبرد قرار دارند. این پکیج تا چندی پیش که از سیستم وی اکسس 2.3 استفاده می کرد به راحتی قابل بازگشایی بود. اما چند وقت پیش برای فرار از دست هکر ها سیستم کد گذاری خودش رو به وی اکسس 2.6 ارتقا داد. این پکیج هم اکنون با سیستم جی باکس قابل مشاهده می باشد. تا چند وقت قبل خیلی ها امید داشتن تا این مسابقات هم مانند مسابقات جام جهانی 2006 با کیفیت فوق العاد ( تصویر 16 * 9 ) از این شبکه تماشا کنند.


شبکه ATV و پکیج Digi TV ترکیه :

شبکه ATV به صورت FTA (آزاد) روی ماهواره ترکست قرار دارد. البته این شبکه روی پکیج Digi TV در ماهواره یوتلست W3 قرار دارد که با سیستم Cryptoworks و Irdeto 2 کد گذاری شده. گفته این شبکه امتیاز پخش بازی ها به صورت FTA رو روی ماهواره Turksat خریداری کرده . پس احتمالا این مسابقات به صورت FTA از این کانال پخش خواهد شد . ولی اگر این کانال روی اروپا بیم داشته باشه احتمالا مجبور هستند از سیستم کدینگ بیس استفاده کنند . در ضمن گفته شده شبکه TRT 3 ترکیه نیز این مسابقات تیم ملی ترکیه رو به صورت مستفیم پخش خواهد کرد


شبکه هایی که روی ایران بیم ندارند

پکیج ORF کشور سوئیس :


این پکیج متعلق به کشور سوئیس یکی از میزبانان مسابقات می باشد . این پکیج روی ماهواره آسترا در 19 درجه غربی قرار دارد . این ماهواره روی ایران بیم ندارد . فقط برای عزیزانی که درخارج کشور ساکن هستند مناسب می باشد. طبق اخبار استاد عزیز جناب ژنرال (سعید) این پکیج این رقابت ها رو با سیسم HD پخش خواهد کرد . کانال ORF 1 HD مسئول پخش رقابت های Euro2008 می باشد که با سیستم CryptoWorks کدگذاری شده است.

پکیج ONT بلاروس :


این پکیج مسابقات Euro2008 روی برای کشور بلاروس پخش خواهد کرد . اطلاعات زیادی از این پکیج منتشر نشده . فکر میکنم این پکیج فقط از طریق کابل قابل مشاهده باشه . اگر اطلاعات دیگری در رابطه با این پکیج بدست آوردم حتما در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.


پکیج ORF کشور سوئیس :


پکیج ONT بلاروس :


این پکیج مسابقات Euro2008 روی برای کشور بلاروس پخش خواهد کرد . اطلاعات زیادی از این پکیج منتشر نشده . فکر میکنم این پکیج فقط از طریق کابل قابل مشاهده باشه . اگر اطلاعات دیگری در رابطه با این پکیج بدست آوردم حتما در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

پکیج TV Vlaanderen Digital کشور بلژیک :


همانطور که می بینید اسم این کانال در لیست اعلامی سایت خود مسابقات در تاریخ 18 فوریه قرار ندارد . اما در اکثر سایت های معتبر از خرید امتیاز پخش زنده این رقابت ها توسط این پکیج صحبت شده . کانال VT 4 این پکیج این مسابقات را برای مردم بلژیک پخش خواهد کرد . این پکیج روی ماهواره استرا در 19 درجه غربی قرار دارد که متاسفانه این ماهوراه روی ایران بیم ندارد . البته برای دوستانی که خارج کشور هستند مناسب خواهد بود . این پکیج با سیستم قوی Mediaguard2 کد گذاری شده و این مسابقات هم با گزارش هلندی پخش خواهد کرد.

پکیج Dimea کشور بلغارستان :


این پکیج که یک پکیج کابلی می باشد تمام مسابقات رو برای کشور بلغارستان پخش خواهد کرد . قطعا کیفیت پخش این رقابت ها هم بسیار عالی خواهد بود . به هر حال مردم بلغارستان هم از دیدن این مسابقات محروم نخواهند ماند.

پکیج Prima کشور جمهوری چک :


این پکیج نیز مسابقات معتبر Euro2008 رو برای دوستداران فوتبال در جمهوری چک پخش خواهد کرد. متاسفانه این پکیج نیز روی ماهواره استرا می باشد. که روی ایران بیم ندارد. اما قطعا این مسابقات با کیفیت فوق العاده بالا از شبکه های ورزشی این پکیج پخش خواهد شد .

پکیج کانال دیجتال و شبکه TV 2 دانمارک :

پکیج کانال دیجتال و شبکه TV 2 این رقابت ها رو برای مردم دانمارک پخش خواهد کرد . این پکیج روی ماهواره Thor 3 , 5 واقع شده . که متاسفانه این دو ماهواره Thor روی ایران بیم ندارند. البته این پکیج با سیستم Conax کدگذای شده . و این مسابقات رو با گزارش دانمارکی پخش خواهد کرد.

پکیج ETV کشور استونی :


واقعا از همچین کشور کوچکی خریدن امتیاز این مسابقات خیلی جالبه. این کانال که متعلق به پکیج Viasat هست. این پکیج روی ماهواره Sirius 4 قرار دارد. اما روی بیم اسکاندیناوی اون هست که متاسفانه در ایران بیم نداره. البته این پکیج با سیستم قدرتمند ویدئوگارد کدگذاری شده .

شبکه MTV 3 کشور فنلاند :


این شبکه نیز جزو پکیج Canal Digital می باشد . این شبکه نیز روی ماهواره Thor هست که متاسفانه اون بیمی که این شبکه روی آن قرار دارد روی ایران اصلا پوشش نداره و قابل دریافت نیست . پس با این حساب این پکیج نیز قابل استفاده برای دوستان عزیز در داخل کشور نمی باشد .

پکیج MTV مجارستان و کانال Sport 1 این کشور :


این پکیج ( MTV ) روی 4 ماهوراه( Hellas Sat 2 ( Dolce و ( Astra 1KR ( UPC Direct و ( Eurobird 9 ( Hello HD و ( Intelsat 10-02 ( Digi TV قرار دارد . که فقط از طریق ماهواره Eurobird 9 در ایران قابل در یافت می باشد. این پکیج روی ماهواره Eurobird 9 با سیستم Conax کد گذاری شده . و فقط از طریق جی باکس و شیرینگ قابل بازگشایی می باشد . شبکه Sport 1 نیز روی دو ماهوراه اینتل ست 10 و استرا قرار دارد که متاسفانه روی ایران بیم ندارد.

پکیج RTE کشور ایرلند شمالی :


این کانال ها روی پکیج بزرگ اسکای دیجیتال قرار دارند و با بهترین نحو ممکن بازی ها رو برای مردم این کشور پخش خواهند کرد.ولی متاسفانه این پکیج روی ایران بیم ندارد.

شبکه LTV 7 کشور لاتوانی :


این شبکه روی ماهواره سیروس 4 و عضو پکیج بزرگ Viasat می باشد. متاسفانه این شبکه روی ایران بیم ندارد. پس یکی از شبکه های خوب دیگر نیز از دست رفت. در ضمن این شبکه باسیستم قوی ویااکسس 2.6 و مدیاگارد کد گذاری شده است.

پکیج NOS کشور هلند :


این پکیج به این مسابقات رو برای مردم هلند پخش خواهد کرد. پکیج NOS فقط از طریق کابل قابل دریافت هست و روی ماهواره قرار ندارد. مطمئنا مردم کشور هلند از پخش با کیفیت این مسابقات لذت خواهند برد.

شبکه TV 2 کشور نروژ :


این شبکه روی دو ماهواره سیروس 4 ( پکیج ویاست ) و Thor 3 ( پکیج کانال دیجیتال ) قرار دارد . پس با توجه به توضیحات قبلیاین شبکه در ایران قابل دریافت نخواهد بود. در ضمن سیستم کدگذاری این کانال مدیاگارد وConax می باشد .

پکیج TV I و کانال Sport TV کشور پرتغال :


شبکه Sport TV پرتغال روی ماهواره هیپاست( پکیج TV Cabo ) قرار دارد . این ماهواره روی ایران بیم ندارد . البته این شبکه با سیستم قوی Nagravision 3 کدگذاری شده که فکر میکنم حتی با جی باکس هم قابل مشاهده نباشد . در ضمن گفته این پکیج در حال تست سیستم HD روی یک ماهواره جدید هست و احتمالا این مسابقات با کیفیت HD پخش خواهد شد.

پکیج TVR کشور رومانی :


این پکیج روی 6 ماهواره قرار دارد. اما شبکه های اون روی ماهواره های مختلف با هم تفاوت دارند. چون معلوم نیست این مسابقات از کدام کانال این پکیج پخش خواهد شد ما نمی تونیم نظری بدیم . احتمالا این مسابقات از شبکه Tele Sport این کشور پخش خواهد شد . این شبکه روی اما این پکیج روی 5 ماهواره قرار دارد.


1- ماهواره : Helas sat 2 ( پکیج Dolce ). این ماهواره روی ایران بیم ندارد و قابل دریافت نمی باشد .


2- ماهواره : Sirius 4 ( پکیج MAX TV ) . این ماهواره به تازگی روی ایران قابل دریافت شده . البته این شبکه روی ماهواره سیروس 4 با سیستم Conax کد شده . فکر میکنم تنها از طریق جی باکس می توان این کانال رو مشاهده کرد.


3- ماهواره Thor 3 : این ماهواره روی ایران بیم ندارد . اما جهت اطلاع این شبکه در این جهت نیز با سیستم Conax کد شده


4- ماهواره اینتل ست 10 : متاسفانه این ماهواره هم روی ایران بیم ندارد . این شبکه روی پکیج Digi TV قرار دارد. ولی این پکیج نیز با استفاده از آخرین پچ و کد های روزانه قابل بازگشایی می باشد ولی افسوس که این شبکه روی ایران بیم ندارد.


5- ماهواره آموس 2 :این ماهواره نیز روی ایران بیم ندارد. شبکه TeleSport در این ماهواره جزو پکیج Boom TV می باشد.


دوستان دقت کنند هنوز معلوم نیست که شبکه TeleSport این بازی ها رو پخش خواهد کرد یا خیر ؟ و در ضمن مشخص نیست ایا این پکیج از هر 5 ماهواره این مسابقات رو پخش خواهد کرد یا خیر . ولی احتمالا فقط از پیکج MAX ماهواه سیروس پخش خواهد شد.

پیکج NTV کشور روسیه :


این پیکج معروف نیز مسابقات یورو 2008 رو برای مردم روسیه پوشش خواهد داد. این پکیج روی 3 ماهواره ی وتلست W4 و Bonum 1 و اکسپرس ام 3 قرار دارد . متاسفانه این شبکه روی ایران بیم نداره ( به جز قسمت کوچکی از شمال کشور ) . این شبکه با سیستم Viaccess 2.6 کد گذاری شده .

دو کانال RTS 1 و RTS 2 کشور لهستان :


این دو کانال روی ماهواره یوتلست W2 قرار دارند . متاسفانه این ماهواره روی ایران بیم نداره ( به جز قسمت کوچکی در شمال غربی ایران ) . این شبکه های مسابقات Euro 2008 رو با گزارش صربستانی پخش خواهند کرد . در ضمن این کانال ها با سیستم قوی ویدئو گارد کد گذاری شده.

شبکه TV 3 کشور اسلونی :


این شبکه جزو پکیج Total TV در ماهواره یوتلست W2 می باشد . متاسفانه همانگونه که در پست های قبلی هم اعلام شد این ماهواره روی ایران بیم ندارد ( به جز قسمت کوچکی در شمال غرب ایران ). این کانال با سیستم ویدیو گارد کد شده .

شبکه Cuarto و Canal + Spin کشور اسپانیا :


این دو کانال جزو پکیج بزرگ Digital + در ماهواره استرا و هیپاست قرار دارد. متاسفانه این ماهواره ها روی ایران بیم ندارد . این پکیج نیز با سیستم ناگرا ویژن 3 کد گذاری شده است.

شبکه TV 4 Sport کشور سوئد :


این شبکه روی دو پکیج Viasat ( ماهوراه سیروس 4 ) و Canal Digital ( ماهوراه Thor 5 ) قرار دارد . متاسفانه این شبکه روی ایران بیم ندارد . این شبکه با سیستم Conax کد گذاری شده .

پکیج ITV و BBC کشور انگلستان :

این دو عضو خانواده بزرگ پکیج Sky دیجیتال کشور انگلستان می باشند . مطمئنا دوستان کم و بیش درباره این پکیج بزرگ اطلاعاتی دارند . این پکیج روی ماهواره استارا قرار دارد و در ایران قابل دریافت نمی باشد . البته جدیدا اعلام شده که دو پکیج ITV و BBC با هم ادغام شدند و پکیج Freesat رو تشکیل دادند. اما متاسفانه این پکیج هم روی ایران بیم ندارد.

شبکه سانتانا اسپرت کشور استرالیا :

این شبکه یکی از معروفترین شبکه های پخش رقابت های ورزشی می باشد. این شبکه روی ماهواره (Optus C1 (Foxtel قرار دارد که متاسفانه روی ایران بیم ندارند .

پکیج های TV Record /Record News/ Sportv کشور برزیل :


مردم برزیل هم از دیدن این مسابقات محروم نماندند . متاسفانه اکثر این شبکه ها روی ماهواره قرار ندارند . شبکه هایی هم که روی ماهواره قرار دارند روی کشور ما بیم ندارند.
شبکه های دیگری نیز برای پخش این رقابت ها اعلام امادگی کردند. این شبکه متعلق به غرب (امریکا و امریکای جنوبی) و شرق آسیا (چین و مالزی و ...) هستند. که به دلیل فاصله زیاد کشور ما با این کشور ها این شبکه ها روی ایران قابل دریافت نیستند. پس به طبع زیاد توضیحی درباره این شبکه ها داده نمیشه و فقط نام پکیج و شبکه ذکر خواهد شد.

چین : پکیج CCTV

شیلی : دو کانال Canal 13/ ESPN

هنگ کنگ : دو کانال now TV of PCCW

قسمت اسیا مرکزی : - ESPN Star Sports

اندوزنی : RCTI, Global TV, TPI, and Indovision

ژاپن : TBS / WOWOW

امریکای لاتین : ESPN Latin America

مالزی : TV3, Astro

مکزیک : Televisa /TV Azteca/ ESPN

پرو : ATV / ESPN

نیو زیلند : TVNZ

سنگاپور : Starhub

افریقای جنوبی : Supersport

تایلند : RS Sports / BBTV Channel 7 and Modern Nine TV

امریکا : ESPN

ونزوئلا : Meridiano/ ESPN

ویتنام : VTV

--------------------------------------------------------------------------------
با سلام

طبق اخرین اخبار شبکه سه سیما ( IRIB TV 3 ) نیز موفق شد امتیاز بازی ها رو خریداری کنه . پس دوستان می توانند این مسابقات رو از این شبکه نیز دنبال کنند . شبکه 3 سیما از طزیق زمینی و ماهواره قابل دریافت می باشد . IRIB TV 3 روی ماهواره اینتلست 902 روی فرکانس 11555 . V . با سمل ریت 27500 قرار دارد . احتمالا این شبکه در موقع پخش فوتبال با سیستم بیس کد خواهد شد که کد این شبکه پابلیک شده و به راحتی قابل دریافت می باشد.

منبع : forum.it3at.org


این پکیج متعلق به کشور سوئیس یکی از میزبانان مسابقات می باشد . این پکیج روی ماهواره آسترا در 19 درجه غربی قرار دارد . این ماهواره روی ایران بیم ندارد . فقط برای عزیزانی که درخارج کشور ساکن هستند مناسب می باشد. طبق اخبار استاد عزیز جناب ژنرال (سعید) این پکیج این رقابت ها رو با سیسم HD پخش خواهد کرد . کانال ORF 1 HD مسئول پخش رقابت های Euro2008 می باشد که با سیستم CryptoWorks کدگذاری شده است.
amir.österreich - اتریش - وین
ORF اتریشی هست.
Österreichischer Rundfunk und Fernsehen این مخففش هست. و کلمه Österreich معنی اتریش میده.
شنبه 18 خرداد 1387

acid_pro - اتریش - وین
از کی تاحالا ORF شده مال سوییس؟؟؟ این یک شبکه داخلی اتریش هست.
شنبه 18 خرداد 1387

damst2005 - ایران - تهران
حالا بیکار بودید این خبر رو در سایت قرار دادید . وقتی هیچ کانالی رو نمی شه در ایران دید پس خبر ش رو براچی کپی کردید؟
یکشنبه 19 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.