بهانه های دایی شروع شد. دایی: از تبانی عرب ها اطمینان دارم

بهانه های دایی شروع شد. دایی: از تبانی عرب ها اطمینان دارم

دایی در گفتگو با خبر گزاری فارس : از تبانی عرب ها اطمینان دارم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر تکلیف صعود ما از گروه 5 به روزهای آخر بکشد، می دانم که تیم های عربی علیه ایران تبانی می کنند.

علی دایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس پس از تمرین شب گذشته تیم ملی ایران در زمین شماره 2 خلیفه ابن زیاد العین اظهار داشت: ما برای کسب 3 امتیاز مسابقه برگشت برابر امارات به العین آمده ایم و می خواهیم با پبروزی میدان را ترک کنیم.
وی ادامه داد: تنها مشکل شرایط گرم آب و هوایی العین است که خوشبختانه با انجام یک جلسه تمرینی بازیکنان با این موقعیت آشنایی بهتری پیدا کرده‌ و تا رور مسابقه به خوبی این مشکل را برطرف خواهیم کرد.
دایی خاطر نشان کرد: امارات تیم بسیار خوبی است و در دیدار رفت برابر ایران نشان داد که آمادگی و هماهنگی بالایی دارد؛ اما باید بپذیریم که شرایط دیدار برگشت کاملاً با مسابقه رفت در ورزشگاه آزادی تفاوت خواهد داشت.امارات العین برخلاف تهران بازی هجومی را ارائه خواهد کرد و من امیدوارم که آنها روی دروازه ما حمله کنند زیرا بازیکنان هجومی می توانند عملکرد بهتری داشته باشند.
دایی افزود: می دانم که بازی کردن در خانه حریف کار ساده ای نیست؛ اما ما چاره ای به جز پیروزی نداریم و باید سربلند میدان را ترک کنیم.
دایی در مورد احتمال تبانی تیم های عربی که در گروه 5 حضور دارند علیه ایران پاسخ داد: چنانچه تکلیف تیم های صعود کننده به مسابقه آخر برسد، ار تبانی کردن آنها اطمینان دارم بنابراین باید تلاش کنیم که شانس صعود به دست خودمان باشد تا مشکلی برایمان پیش نیاید.ما نباید اجازه بدهیم که تیم ملی در شرایط سخت قرار بگیرد و کسب پیروزی در 3 دیدار باقی مانده بهترین راهکار است.
سرمربی تیم ملی ایران عنوان کرد: با توجه به تغییرات تاکتیکی، برابر امارات در العین با جابجایی چند بازیکن وارد میدان خواهیم شد و می خواهیم با تغییر دادن چند بازیکن در ترکیب ثابت تیم به نتیجه دلخواه مان برسیم.
دایی در مورد عدم دعوت و حضور چند مهره کلیدی در تیم ملی ایران تصریح کرد: ما بر خلاف اظهارات گذشته علی کریمی را به تیم ملی دعوت کرده ایم و وی فقط به دلیل مصدومیت از همراهی تیم ملی بازماند.ایمان مبلعی، جواد کاظمیان و مهرزاد معدنچی نیز از جمله بهترین بازیکنان فوتبال ایران هستند و هر گاه که صلاح بدانیم آنها را نیز به اردو دعوت خواهیم کرد.

منبع : خبرگزاری فارس

بهانه های دایی شروع شد.

منبع : وبلاگ necas

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : باید هم بهانه ها شروع شود. یک مربی ( آقای قطبی ) که خون ایرانی تو رگهایش بود و غیرت ایرانی داشت نگذاشتند مربی شود و یک شبه علی دایی شد که غیرتش غیرت آخوندی است و جیره خوار این آقایان . این بازی برای ما ایرانی ها بازی حساسی است و امیدوارم بچه های تیم نگذارند عربهای کثافت مثل امارات برنده ی این بازی شوند و آرزو میکنم تیم ایران با سر بلندی از زمین خارج شود اگر این بازی را ببریم مدیون بچه های تیم هستیم نه داقای دایی. آقای دایی اون تسبیحت بخورد تو سر خودت و آن اربابت
شنبه 18 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
علی خان قبول کن کم تجربه هستی...تو با کی داری لجبازی میکنی....تو رو خدا کناره گیری کن..
شنبه 18 خرداد 1387

nordreza - سویس - زو
متاسفم برای فوتبال ایران و مردم ایران .چونکه هم مربی وهم فدراسیون ایران خواسته یا نا خواسته برای تیمهای عربی کار کردن . فقط ما برای اینکار از همه شما متشکریم. شما همهتان خیانت........ک....ر...ید.
شنبه 18 خرداد 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
یادتونه چقدر برانکو رو تحقیر کردند؟
نام اسلام وحکومت اسلام همه چیز را نابود میکند و خواهد کرد و کرده است..
فوتبال ایران هم به جایی نخواهد رسید چون تحت تاثیر حکومت عمل میکنه...
(((تنها این وسط استعدادها می میرند و تنها این نسلها هستند که میسوزند
شنبه 18 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
اینم یاد گرفته فرافکنی کنه. اصلا میدونی چیه دایی جان همه ی اینا زیر سر امریکاست. اره جونم. برو خفت امریکا رو بچسب درضمن اینجا هم خونت نیست اینجوری نشستی. ادم حسابی باشخصیت اینجور نمی شینه.
شنبه 18 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
بابا جان این برنامه است که فوتبال را از بین ببرن.از هزاران هزار جمعیت که همگی سالم هستن نه عملی و میان دنبال فوتبال .خوب ملاها وحشت کردن که اگه یک روز یکصد هزار نفر حمله کنه چه خاکی تو سرشون کنن.اومدن علی دایی احمق که از مربیگری هیچ اطلایی نداره استفاده کردن.درست مثل بقیه تشکیلاتی که تو کشور به گوه کشیدن!!!اینها همش برنامه است.اگر هم بچه ها خودشون از رو غیرت و خون ایرانی که تو رگشون هست کاری کردن نه تنها اینها خوشحال نمیشن بلکه ایندفعه یک نقشه دیگه میکشن. بر هر چی ملا لعنت.
شنبه 18 خرداد 1387

Aytak - ایران - تبریز
به کوری چشم حسودان و بد گویان و یاوه گویان مدیریت علی دایی جواب داد
یاشاسین دایی ما در صدر گرپه با 6 امتیاز ایستاده ایم اعتقادات شخصی هر کس به خودش مربوطه
شنبه 18 خرداد 1387

ostajloo - ایران - نهرخلج
همانطور که گفته بودم به کوری چشم جوجه فاشیستها تیم ملی با کمترین امکانات و بازی تدارکاتی وکار شکنی ضد تورکها توانست امارت ر ا شکست بدهد. خاقان دائی حالا باید کنار گیری کند تا جوجه فارسها ازافغانستان مربی بیاورند.
شنبه 18 خرداد 1387

mehraeen - ایران - تهران
ostajloo - ایران - نهرخلج
یک بازی بین افغانستان و مغولستان بگذارید ببینید جوجه کی هست ؟
دایی افتخار ایران هست نه افتخار مغولها که به وی لقب خاقان داده ای .
در ضمن تیم دایی تیم ایران هست و همیشه ایران چوب کمترین امکانات و بازی تدارکاتی را می خورد و منحصر به زمان دایی نیست . ولی از آنجاییکه شما پان ترکها هوچی هستید و شدیدا گرفتار توهم زایی و همچنین عقده تمدن داشتن و ... نمی فهمید چی دارید می نویسید .
یکشنبه 19 خرداد 1387

ali_abdol2003 - ایران - شیراز
نی دونم این همه دشمنی مدیران سایت با علی دایی از کجا نشئت می گیره که این قدر بر ضدش حاشیه می سازن...
خدا همه را به راه راست هدایت فرماید
یکشنبه 19 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
ostajloo - ایران - نهرخلج.عرب مدتها بود نبودی باز امدی و ان دهان عربت را باز کردی.ولی دروغ چرا دلم برای نظر های عر بیت تنگ شده بود.دوباره می گویم.خلیج نه خلج.خدا و کیلی خیلی عربی.
یکشنبه 19 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
ostajloo - ایران - نهرخلج
بیا دستتو بگیرم پهلو ترکای افغانستان(ایغور و قبچاق)
دوشنبه 20 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.