بعد از ازدواج همجنسگراها نوع جدیدی از ازدواج در آمریکا آغاز شد

بعد از ازدواج همجنسگراها نوع جدیدی از ازدواج در آمریکا آغاز شد

بعد از آنکه در غنی ترین ایالت آمریکا یعنی کالیفرنیا همجنسگرایی و ازدواج همجنسگرایان مجاز شناخته شد نوع دیگری از ازدواج نیز برای اولین بار در این ایالت پا به عرصه گذاشت: ازدواج گروهی!

ازدواج همجنسگرایان باعث ایجاد مشاغل جدیدی شده است؛ از تولید مبلمان های ویژه زنان همجنسباز و مردان همجنسباز تا ساخت کیکهایی مختص این نوع ازدواجها و ارتباط ها!

اما به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار ترکیه به نقل از حریت، آخرین نوع ازدواج که در آمریکا به صورت قانونی ثبت شد بسیار عجیب تر از قانونی شدن ازدواج بین همجنسگرایان است: برای اولین بار در تاریخ دو زن و شوهر با دو زن و شوهر دیگر به صورت قانونی ازدواج کردند!

زوج تونی و کایه با کوین و سندی به صورت قانونی ازدواج کردند.

عشق و ازدواج چهارگانه این دو زن و شوهر همه را متعجب کرده است. تونی، کایه، کوین و سندی که برگه های امضای چهارگانه را امضا کرده اند به خانه جدیدی نقل مکان کردند.

این چهار نفر در منزل جدید، یک تخت مشترک دارند و به صورت گروهی مسئولیت فرزند تونی و کایه را نیز به عهده گرفته اند.

markez - لبنان - بیروت
عجب خرى خریدیم تو این دنیا. اینا اصلا مفهوم ازدواج رو از یاد بردند و تفریحیش کردند. عجب رویییی
جمعه 17 خرداد 1387

miky - انگیلس - لندن
به حق چیز های نشنیده . وای به حال بجه ای که از این وصلات به وجود می اید . بدبخت کدام یکی را پدر وکدام یکی را مادر. یا بهتر پدران و مادران بشناسه و همین طوری معرفی کند بدبخت...........
جمعه 17 خرداد 1387

sepid.irooni - انگلستان - لندن
دیوانن ها خودشونم نمیدونن کین و چه کار می کنن خوب اینم یه نوع مریضی هست دیگه فرق نمی کنه!یه نوع مشکلات هورمونی دارن!! بدنشان به جنس هم جنس براشون جذاب تره دیگه!!
جمعه 17 خرداد 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
به همین طریق که این روش برای شما غیر عادی هست و مسخره می کنید عجیب تر ازدواج با کودکان در اسلام. و چند همسری در اسلام.. چطور در این دو مورد غیر انسانی حیرت نمیکنید.؟؟
جمعه 17 خرداد 1387

mona33 - ایران - تهران
اسلام هیچ وقت حرفی ازازدواج با کودکان نزده بلکه این موضوع از قبل از اسلام در قبیله های عرب مرسوم بوده
شنبه 18 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
تف بر این زندگی اگر غنی شدن این امراض را بدنبال دارد خدایا ما را گدا نگه دار یکی افسار این غربیها را بکشد میترسم در آینده ازدواج گروهی با گوریل سگ و....را داشته باشیم
شنبه 18 خرداد 1387

kaveieahangar - کانادا - تورونتو
به این میگن خر تو خر دیگه .
شنبه 18 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
این موارد از واکنش های طبیعی جامعه ای است که در آن آزادی در بروز خلاقیت به انسانها این اجازه را می دهد که در همه جنبه های زندگی تفکر و گاهی سنت شکنی کنند حال این سنت شکنی می تواند در عرصه های علم و تکنولوژی باشد و یا سکس و ازدواج و در نقطه مقابل این جوامع می توانی صد ها سال قمه بزنی بدون اینکه جرات داشته باشی حتی در خلوت خودت از خودت بپرسی برای چی و کی!
شنبه 18 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
جلل خالق این موجود دو پا داره چیکار میکن !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ازدواج مقدسه اینجور مسایل رو بهتره بگیم همیستری تا ازدواج
شنبه 18 خرداد 1387

ali20077 - ایران - تبریز.شاهگلی
اقا همش تقصیر احمدی نژاده
شنبه 18 خرداد 1387

فرزند آریا - سوئد - سوئد
به ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اولا در اسلام (طبق قرآن و نه اون چیزی که مسلمونها به اسم اسلام انجام میدن) تعدد زوجات اجازه هست اما توصیه نمی شه درست مثل طلاق. دوما چند همسری مردان قبل از اسلام هم بوده و اتفاقا الان هم خیلی شایع است چه در جوامع اسلامی و غیر اسلامی. به نظر شما مردانی که با غیر از همسر خودشون روابط جنسی دارن عملا به شغل شریف چند همسری مشغول نیستن؟ چه اسلام و یا هر دین دیگری تعدد زوجات رو مجاز بدونه یا نه یک تعداد از مردان در جامعه که اتفاقا تعدادشون کم هم نیست به یک زن رضایت نمیدن. حالا اسلام اومده تعدادشو به چهار تا محدود کرده و شرط نکاح گذاشته تا کار مردها مشکلتر بشه و هر شب هر شب هوس عوض کردن همسر به سرشون نزنه و اون اطفالی که ثمره اینجور ازدواجها هستن لا اقل بدونن پدرشون کیه و از ارث و خرجی محروم نشن. در مورد ازدواج با کودکان هم در کجای قرآن اجازه داده شده که ما خبر نداریم. قرار نیست که هر رسم ورسومی رو به پای اسلام بگذاریم. در مورد سن ازدواج هم چیزی در قرآن گفته نشده چون بنا به این بوده که انسان اینقدرباید عقل داشته باشه که با غیر بالغ ازدواج نکنه. در مورد موضوع ازدواج پیامبر اسلام با عایشه هم باید گفت که فرض کن که یک دختر در1400 سال قبل در سن 9 سالگی بالغه . فکر کردی پدرو مادرش میگن حالا بگذار یه چند سال دیگه صبر کنیم دانشگاه بره یا یه خورده بخوره و بخوابه و با دوستاش توی اینترنت چت کنه؟ همین الان تو جوامع خیلی بدوی دخترها بدون چک و چونه صرف نظر از این که سنشون چقدره عروس میشن.
شنبه 18 خرداد 1387

mmn1360 - ایران - تهران
چه حالی می کنند اینا ! هر کاری به فکرشون می رسه انجام میدن .
متاسفم برای حماقتشون.
شنبه 18 خرداد 1387

رهای رها - ایران - ایران زیبا
آرتمیس عزیز...
چرا فکر میکنی ازدواج پیامبر با عایشه ازدواج با یک کودک است؟؟؟
دوست عزیزم..ازدواج در سنین پایین یک سنت برای اعراب بوده و فقط مختص پیامبر نبوده.این رو هم بگو در جامعه ای که دختر زنده به گور میشد و چهره پدرش از به دنیا آمدنش سیاه میشد ..پیغمبر من و تو دست زهرا را می بوسید. و به احترام وی بلند میشد.
دوست خوبم منصف تر باش! حتی اگر چیزی رو قبول نداری ولی انصاف رو رعایت کن.
شنبه 18 خرداد 1387

raz60 - ایران - تهران
اه حالمو به هم زدن کثافتا . واقعا متاسفم برای آدمیت که رو به زوال رفته مثل حیوونا رفتار میکنن . به خدا حیواناتم اینطوری نیستن . تورو خدا این وسط دوباره نیاین بحث احمدی نژادو اسلامو قاطی کنین که هیچ ربطی نداره
شنبه 18 خرداد 1387

masoud-ab - ایران - ایران
به به عجب ارثی میبرن بچه هاشون.
شنبه 18 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو به مولا تو یبوست فکری داری...اینکار چه ربطی داره به اون کار ......غیرتت منو کشته اوه اقا جان یکخورده با عقل فکر کن به اسلام چکار داره این موضوع... احساس اجبار بهت دست داده...شما از معضلاته جامعه هستید....اگر برای تو تعجب نداره و خیلی ریلکسی خیلی برای ما تعجب اوری حداقل خودتو لو نمیدادی
شنبه 18 خرداد 1387

Shayaan - المان - کلن
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ببخشید ما نمیدونستیم شما از طرفدارای ازدواج گروهی هستین . خوب حتما ....
شنبه 18 خرداد 1387

tarannom - مالزی - کوالالامپور
انسانیت و حتی حیوانیت را هم زیر سوال بردند...
سوپد مالمو> مهم اینه که فرزندی که متولد میشه پدر و مادرش مشخص باشه و خلوت هر کس معلوم باشه.
شنبه 18 خرداد 1387

leilajoon - رومانی - بخارست
خاک بر سرشون ازدواج رو هم دارن تبدیل به کثافت کاری میکنند در حالی که واقعا ازدواج یه امر پاک و مقدسه
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو با نظر تو هم موافقم این کارها هم غیر اخلاقیه هر کاری که ازدواج رو از اون حالت پاک و باارزشش بیرون بیاره غلطه ازدواج یعنی کامل شدن زن و مرد وتربیت و به ثمر رسوندن بچه های پاک و موفق و خوب نه کثافت کاری
شنبه 18 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
این تازه اولش بهتون قول می دم تا چند سال دیگه که اینا از دست همجنسشون خسته شدند میرن سراغ ازدواج با حیوانات
شنبه 18 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
افراط و تفریط که میگن همینه دیگه!!! آخه این رو هم میگن آزادی!!!
شنبه 18 خرداد 1387

king_irooni - ایران - سربندر
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
زشتی رو باید تقبیح کرد چه به این نحو که شما اشاره کردین و چه بصورت ازدواج این شکلی . کار زشت همواره زشت و ناپسنده و انجام دهنده اون هر کس و با هر دلیلی که باشه چه پیامبر شصت ساله که با بچه 9 ساله ازدواج کنه و چه ادمهای بی هویتی که ازدواج گروهی انجام میدن مورد انزجار انسانهای باشرافت هستن.
شنبه 18 خرداد 1387

mina.fh - ایران - خرمشهر
من موندم که اینا روی چه حسابی تصمیم گرفتن که این مدلی عروسی کنن.....!
شنبه 18 خرداد 1387

rezanaz - ایران - زشت
اونطور که میگن یکی از علایم آخرالزمان ازدواج مردها با همدیگره همینطور ازدواج زنها با هم . با این وجود به نظر میرسه که از علایم آخرالزمان هم داریم رد میشیم ولی هنوز ازش خبری نیست !! پس این آخرالزمان چی شد !!؟
شنبه 18 خرداد 1387

دربه در - ایران - تهران
با سلام
کجا هستند مدافعان حقوق حیوانی بشر آمریکایی
حتی حیوانات هم به این پستی نیستند ! این همان امریکایی است که میخواهد این نوع دموکراسی را به کشورها با به را انداختن حمام خون هدیه دهد !
چرا طرفداران سینه چاک آمریکا خفه شدند ! ها
شنبه 18 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
راستش رو بخوای همه اش انحراف بحساب میاد .....چون نرمال بودن واسه خودش یه تعریفی داره که باید فطرت انسان بپذیره نه اونکه با اکراه باهاش مواجه بشه ....
شنبه 18 خرداد 1387

عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک و کلیه دوستان عزیزی که با این نوع ازدواج مخالفن توجه شما را به مطلب زیر جلب می کنم

دوستان عزیز واقعه بین باشید اینکه قبلن مجوزش توسط اسلام با توجه به سوره نسا صادر شده است /البته خطاب به مردان است و زنان چون آدم به حساب نمی آمدن (خانم های محترم ببخشید دیگه شرمنده) که خلاصه ی فارسی آنرا یرایت تایپ میکنم /می گوید زن عقدی و نکاحی 4زن و زن صیغه ای بی نهایت و کنیز و کلفت که جز املاک مردان بوده و می توانستند به عنوان کادو به دوستانشان هدیه کنند/پس باید حرف آخوندا را گوش کنیم بی خود نیست بنده خداها میگن اسلام کاملترین دینه /چیزی که ما 1400سال پیش با مجوز خدا انجام می دادیم امریکاپیها جدیدن کشف کردند واعقن اینا چقدر مانده اند!!!!!
شنبه 18 خرداد 1387

shimen - ایران - کرج
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
درسته که قران به مردان اجازه ازدواج های متعدد رو داده اما این رو هم گفته که ای مردان شما توانایی بر قرار کردن عدالت به معنای واقعی رو ندارید پس 1 زن برای شما کافیست
شنبه 18 خرداد 1387

haman - امریکا - نیوجرسی
تاسف ملت ایرانی خیلی جالب
شنبه 18 خرداد 1387

shimen - ایران - کرج
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
قران درسته که اجازه ازدواجهای متعدد رو به مردا داده اما با وجود رعایت عدالت خودش هم گفته که شما نمیتونید رعایت کنید پس 1 زن بذای شما کافیست
شنبه 18 خرداد 1387

mystreo - هند - میسور
ائن هم فانتزی های ازدواج.
شنبه 18 خرداد 1387

ramtin_driver2008 - ایران - تهران
زندگی ماشینی غربی ها رو خسته کرده دوست دارن دور هم باشن ولی راهشو بلد نیستن
شنبه 18 خرداد 1387

mehrdad irani - کره - سیول
ارتمیس -سوئد .بابا تو هم هر چی میبینی یه گیری به اسلام میدی.در ضمن چند همسر قانونی داشتن خیلی بهتر از این است که هرروز با یه زن بدون اینکه همسرت بدونه بخوابی.البته شاید این ازدواج گروهی برای شما قابل هضم باشه. به هر حال شما تو سوئد هستید و الان متمدن هستد. با ارزوی موفقیت برای تمام ایرانیان.شاد باشید.
شنبه 18 خرداد 1387

نیکا - ایران - شیراز
چندش آوره !!!
شنبه 18 خرداد 1387

eshghelahi110 - قطر - دوحه
با سلام.اقاجان کجای اسلام ازدواج با کودکان را صحیح دونسته چرا حرف بی خود می زنید چرا وقتی دلیل و مدرکی ندارید همش به اسلام ربط می دید و حرفای بی خودی می زنید کجای کتاب اسمانی اسلام نوشته شده ازدواج با کودکان جایز. شما فکر می کنید این بیماری های جدید چه جور به وجود میاد. همینه دیگه کسی که بی دین باشه بیشتر از این نمی فهمه.الان منتظر باشید ازدواج با حانوران رو رسمی می کنند . سعی کنید یه ذره منطقی باشید.خاک بر سر اون دو زوج
شنبه 18 خرداد 1387

ertavaa - ایران - اصفهان
همه چیز داره فدای سکس و شهوت میشه
سکس گروهی در موزه سکس با دختر سکس باهمجنس و سکس ...جای "عشق محبت ازدواج" روداره میگیره !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا که ظرفیت ازادی نیست؟؟؟؟
شنبه 18 خرداد 1387

salem - هند - پونا
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ببخشید از نظر شما ایرادی نداره که همسرتون با یه نفر دیگه بخوابه؟
شنبه 18 خرداد 1387

salem - هند - پونا
عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
ببخشید دوست عزیز یا شما قران رو چپه گرفتین یا مخ محترم تاب بر داشته
چون چنین ایه ای در قران نیست. ضمنا{ واعقن } رو اشتباه نوشتی . شما اول فارسیتون رو درست بفرمایید بعد برید سراغ عربی.
شنبه 18 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
artemis-سوئد-مالمو
عزیزم شاید تا حال جوابت رو از دوستان گرفته باشی ولی به نظرم میاد یک کمی مطالعه برای انسان بد نباشه ضمن اینکه ما هیچ بنا نداریم بچه هامون 10 تا ننه و 10-20 تا بابا داشته باشند این ازادی رو هم من تا اخرین نفس باهاش مبارزه میکنم چون اهانت به بشریته و ذات انسانی انسان.والله حیوانات هم برای جفتشون حریم قائلند ما که نا سلامتی اسممون انسانه.
شنبه 18 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
mona33 - ایران - تهران
مثل اینکه سواد نداری ؟ منظور ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو رو نفهمیدی ؟ منظورش همونی هست که تو 53 سالگی با دختر 9 ساله ازدواج کرد ...چند همسری هم که دیگه سواد نمیخواد کمی بیشتر فکر کنی زیاد پیدا میکنی !!
خیلی چیزا که مارو متعجب میکنه در ما وجود داره که دیگران رو بیشتر متعجب میکنه مثلا چند همسری مسلمونا ( یا حداقل غیر قانونی تبودنش در اسلام ) - بالغ دونستن دختر 9 ساله و قانونی بودن ازدواجش - دست و پا بریدن به بهانه قصاص - نجست دونستن غیر مسلمونا و گاهی ازار و اذیت اونا با توجه بر اونکه سالهاست تفتیش عقاید در دنیا از مد افتاده - خرافات و مرده پرستی مسلمونا مخصوصا شیعه - دخیل بستن و قمه زنی .....
شاید حتی بشه گفت همونقد که ما از خوردن بعضی از غذا ها توسط غیر مسلمونا چندشمون میشه مثلا خوردن گوشت اسب و غورباقه و خوک و سگ !! خوردن گوشت گاو هم بعضی رو متعجب کنه مثلا هندوها رو !
شنبه 18 خرداد 1387

ed_gh_1988 - ایران - تهران
با احترام نسبت به همه عزیزان
مثل اینکه بعضی آقایون بطور کل با اسلام مشکل دارند
و همه چیز رو به ازدواج پیامبر اسلام با عایشه نسبت میدهند
یکی از آقایون در هر مطلبی این موضوع رابیان میکنند حتی حرفهای احمقانه احمدی نژاد را به ازدواج پیامبر نسبت میدهند.
ملاک اسلام برای ازدواج سن نیست و ممکن است یکی پیدا شود که زود تر به بلوغ برسد و شرایط جسمانی برای ازدواج را داشته باشد.
آدم متعصبی نیستم . حرفهای منطقی بزنید
اا
شنبه 18 خرداد 1387

sepid.irooni - انگلستان - لندن
sajjad0001 - ایران - لاهیجان الان هست چی فکر کردی؟؟سگاشون را با هم رو یه تختخواب می خوابند لووووووول

شنبه 18 خرداد 1387

عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
salem - هند - پونا
دوست عزیز اول اینکه اگر من نخواهم عربی را پاس بدارم باید کی ببینم آیا کلمه واقعا صحیح تر یا واقعن؟دوست عزیز مثل خودت سواد خواندن و نوشتن داریم
ولی در مورد مجوز چند همسری برای مسلمان البته من فقط گفتم مردان شما می توانید اگر کتاب قرآن را در دسترس دارید به سوره نسا آیه 2مراجعه کنید
و اما در جاپی که سلام زنان را خیلی حقیر کرده و هیچ به حساب می اوره این سوره
سوره بقره (2) آیه222 بله الله میفرمایند که /زنان شما کشتزار شمایند پس برای کشت بدانها نزدیک شوید هر گاه مباشرت آنها خواهید و ثواب ابدی پیش فرستید
در آیه قبلیش میگه (221) و سوال کنند تورا از عادت شدن زنان , بگو آن رنجی است برای زنان , در آن حال از مباشرت آنان دوری کنید تا آنکه پاک شوند , چون طهارت یافتند از آنجا که خدا دستور داده به آنها نزدیک شوید/
آخه من نمی دانم تو چه مسلمانی هستی که حتا یک کتب قرآن در دسترس نداری ؟ لطفن از روی معده و تعصب دینی حرف نزن و روی اعصاب دیگران ره نرو/متشکرم موفق باشی
شنبه 18 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
عقاب اسبیکو-ایران-خرم اباد
هم میهن محترم به نظر میرسه برداشت درستی از ایات قران ندارید و لطفا با فرمایشات غیر محققانه دیگران راعصبی نکنید.اگر تمایل داشتید ایمیل یا طریق تماس مرحمت کنید تا با استدلال به جمع بندی برسیم.متشکرم.
یکشنبه 19 خرداد 1387

nvb - IR - محمودآباد
بابا بیخیال
این دیگه چه جورشه :d
یکشنبه 19 خرداد 1387

shimen - ایران - کرج
چرا سعی نمیکنید بجای جدال با هم کمی منطقی تر فکر کنیدباز صد رحمت به اقای خسروپرویز و محمدیان
عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
عربی زبانیست که با ترجمه ی لغت به لغت نمیتوان به مفهوم واقعی ان رسید
اینقدر بحث های قبلی رو ادامه ندید
یکشنبه 19 خرداد 1387

ironwill - ایران - تهران
ایده نبوغ آمیزی است! انسان تا زمانی که در چارچوب قانون عمل نماید در اعمال خود آزاد است.
یکشنبه 19 خرداد 1387

ironwill - ایران - تهران
ایده نبوغ آمیزی است! انسان تا زمانی که در چارچوب قانون عمل نماید در اعمال خود آزاد است.
یکشنبه 19 خرداد 1387

mihanparast - ایران - اصفهان
یک مشت کثافت رذل
حیوانات هم واسه خودشون حد و حدود دارند.
یکشنبه 19 خرداد 1387

farid tanha - دانمارک - کپنهاگ
خرم اباد ایران . اول که اسلام هیج وقت زن را حقیر نکرده همین که گفته اگر حضرت فاطمه نبود دنیا را نمی افرید همین کافیست در ضمن زیاد زور نزن کسی کاریت نداره هر وقت زن گرفتی برو یه زوج مثل خودت پیدا کن بعد یه ازدواج به شکل امریکایی
یکشنبه 19 خرداد 1387

sayna_a_2006 - ایران - سربندر (ونیز ایران )
واقعا که !بابا اینا هم دیگه شورش رو دراوردن.عجب فرهنگ نوشکوفایی؟ خوب بچه بوجود امده از این خانواده حیوانی درشناسنامه ودر محل درج نام پدر اسم کدام یک از افراد رو درج خواند کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 19 خرداد 1387

pesare_iruni - ایران - تبریز
با سلام اگه ما ایرانیها این کار رو می کردیم می گفتن دیونه هستند یا تو ایران حقوق بشر نیست. خاک تو سر این آمرکایی هابکنن با این کاراشون.
یکشنبه 19 خرداد 1387

salem - هند - پونا
عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
با سلام مجدد . من نگفتم شما عربی پاس بدار گفتم فارسی درست یاد بگیر ما در لغت نامه فارسی کلمه ای مثل { واعقن } نداریم اگه شما سراغ دارین بفرمایید ما هم فیض ببریم. اما در مورد فرمایشات گرانبهای شما . اولا اگه قران سراغ داری یه بار دیگه به ایه 2 سوره نسا مراجعه چنین مسئله ای رو که شما فرمودین عنوان نمیکنه. اما در مورد ایه { یسئلونک عن المحیض قل هو اذا .....} خلاصه ترجمه : تورا از قاعدگی زنان میپرسند بگو ان بیماری است پس تا انگاه که{از بیماری} پاک نشدند با انان همبستر نشوید و چون از بیماری پاک شدند { وشما خوستید مقاربت کنید} ازراه مشروع با انان نزدیکی کنید زیرا خداوند .... دوست عزیز منکه هرچه این ایه رو زیرو رو کردم نفهمیدم کجاش توهین به شخصیت زن هست؟ بلکه عکس انرا مشاهده کردم زیرا خداوند به مردان امر میکنه که زمانیکه زنان در دوران قاعدگی قرار دارند با انان همبستر نشوید زیرا برای زن خطر دارد و امروز از نظر علمی باثبات رسیده که اگر در زمان حیض یا همان قاعدگی با زن جماع شود به حدی خطر دارد که احتمال خون ریزی شدید و مرگ زن وجود داره در اینمورد میتونی به کتاب {اعجاز علمی قران} نوشته ارشد ارشاد مراجعه کنی. این کجاش توهین به مقام زن است؟ و مسئله کشتراز هم دال بر جهالت شما از تعابیر قران است قران زن را به این دلیل به کشتراز تشبیه کرده که زن همانند یک مزرعه ثمر میدهد اگه کمی دقت فرمایید در این ایه نه تنها به زن توهین نشده بلکه مقامش حتی از مردان هم بالاتر رفته با توجه به مشبه؛ مشبه به و وجه تشبیه . نتیجه این میشود که ما دو نوع زمین داریم 1 زمینی که مفید است و ثمر میدهد که در ایه زن به اون تشبیه شده 2 زمینی که غیر مفید و غیر مثمر است که اینجا بصورت غیر مستقیم مرد به اون تشبیه داده شده است.
حالا من از شما میپرسم ایا زمین ثمردار{ زن} بهتر است یا زمین غیر مثمر {مرد} ؟ منتظرم. فقط خواهش میکنم مثل کامنت قبلی { تجاوز به دختر 10 ساله} موضوع رو عوض نکن. امدوارم اینبار بدون تعصب قضاوت کنید. متشکرم.
یکشنبه 19 خرداد 1387

pouriya - ایران - رودسر
mona33 - ایران - تهران
عایشه هم زمانی رسول الله او را زفاف کرد تنها 9 سال داشت.
یکشنبه 19 خرداد 1387

takmosafereshab - ایران - اصفهان
با سلام خدمت دوستان متذکر می شوم که ازدواج پیامبر اسلام با عایشه به این دلیل بود که تا قبل از آن قران بصورت مکتوب جمع آوری نشده بود و عایشه که دختر ابو بکر بود و در منزل پیامبر اسلام و همبازی دختر پیامبر بود
حافظ قرآن بود وچون سن ان طبق قوانین اسلام سن تکلیف بود نسبت به پیامبر اسلام نامحرم بود و ازدواج وی با پیامبر اسلام باعث می شد او بتواند همراه پیامبر بوده و در جمع آوری و حفظ آیات قرآن کمک نماید.ضمنا کجا گفته شده که ازدواج عایشه با پیامبر به معنی زفاف عایشه در آنزمان بوده؟
با توجه به اینکه در آن زمان پیامبر اسلام چندهمسر داشته . ضمنا قانون تعدد
زوجات در آنزمان به این دلیل بود که زنان باز مانده پس از جنگها بدون سرپرست نمانند و زنی که همسر خودش را از دست داده بی سر پرست و حامی نماند.آگر به کتب تاریخی مراجعه کنید خواهید دید نه تنها زنان پیامبر از زیباترین زنان نبوده اند بلکه از مسن ترین و تنها ترین بوده اند .بجز عایشه که دلیل آنرا قبلا متذکر شدم.لطفا قبل از زیر سوال بردن خود و دیگران کمی زحمت مطالعه به خود داده و کمی منطقی تر ومنصفانه تر اظهار نظر کنید
دوستان جهت اطلاع یافتن از قانون اسلام ودلیل تعدد زوجات به کتاب
حقوق زن در اسلام نوشته مرتضی مطهری مراجعه کنند لازم به ذکر است کتاب فوق سیاسی نبوده و فقط قوانین اسلام را در باره شرایط ودلایل تعدد زوجات را به زبان ساده توضیح می دهد. (الهم صل علی محمد و آل محمد)
یکشنبه 19 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
اینجا است که میگن انسان از حیوان پست تر میشه. یک گوسفند هیچ وقت دست جمعی با هم عمل .... ندارند ولی انسانهای ح... نما چرا!
دوشنبه 20 خرداد 1387

MJJ - ایران - تهران
من واقعا متاسفم که ما هنوز اونقدر شعور و فرهنگ نداریم که بتونیم به افکار و عقاید و رفتارهای دیگران احترام بگذاریم. ازدواج کردن این چهار نفر با هم چه ضرری به شماهایی وارد می کنه که اینجا توی نظراتتون به این بدبختها فحش دادین یا مسخره شون کردین؟ یک انسان آزاده تا جایی که به منافع عمومی یا خصوصی افراد دیگر لطمه ای وارد نکنه هر کاری که دوست داره انجام بده. این چهار نفر تصمیم گرفتن با هم زندگی کنن، حالا این موضوع یا به خاطر علاقه ایه که اینها به هم دارن یا به خاطر هوی و هوسه یا به خاطر هر چیز دیگه ولی خلاصه هر چی که هست به خودشون مربوطه. ما هم به جای این که به زندگی خصوصی افراد گیر بدیم بهتره که ایرادهای خودمون رو برطرف کنیم و سعی کنیم یاد بگیریم به دیگران احترام بذاریم تا بهمون احترام گذاشته بشه.
دوشنبه 20 خرداد 1387

پری دریائی - ایران - تهران
آره خوب اقایون مسلمون بایدم اعتراض کنن اخه تو ی اسلام فقط مردان عزیز و مقدس شده(بوسیله این دین) حق دارن صد تا صد تا بغل کنن!!!مرگ بر بی عدالتی حالا چه به اسم دین باشه چه به اسم چیز دیگه
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

kitaro - iran - tehran
MJJ - ایران - تهران
دمت گرم..بشدت باهات موافقم..نمیدونم چرا اغلب ما فکر میکنیم که نظر ما 100% درسته و همه دنیا باید به اعتقاد ما باشن..خوبه بدونین که ازدواج در خیلی از اقوام تنها به نوع فرهنگ و اد اب و رسوم بستگی داره..مثلا در کشور بوتان زنان میتونند همزمان دو شوهر داشته باشندو این جزو رسوم انهاست..اما در مورد خبر فوق باید بگم که اگه این نوع ازدواج سود وضرری داشته باشه نتیجه اش رو کسایی که اینکا رو کردن میبینن نه ما..چرا به هر چیزی میرسیم یا مسخره میکنیم یا تکفیر؟
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
هیچ کس را درون گور دیگری نمیگذارند / اینقدر ک.... هم بگذارند تا خسته شوند به من چه ؟ به تو چه ؟ / کسی حق نداره به کسی توهین کنه
ما خیلی زرنگ باشیم فرهنگ و کشور خودمان را رو به راه کنیم
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.