اسرائیل: به ایران حمله می کنیم، تنها راه همین است

اسرائیل: به ایران حمله می کنیم، تنها راه همین است

مقام مطلع: نشانه روی صدها موشک و 4 شهاب 3 به سوی اسرائیل

یکی از معاونین نخست وزیر اسرائیل، تهدید کرد که اگر ایران به گفته وی «برنامه ساخت سلاح هسته ای» را دنبال کند، با حملات نظامی اسرائیل رو به رو خواهد شد.

شائول موفاز، معاون اهود اولمرت، نخست وزیر اسرائیل که همزمان وزیر حمل و نقل این کشور نیز هست به روزنامه اسرائیلی «یدیعوتآخرونوت» گفته است: «اگر ایران برنامه ساخت سلاح هسته ای خود را دنبال کند ما به آن حمله می کنیم.»

وی تاکید کرد که اگر اسرائیل بخواهد علیه ایران دست به اقدام نظامی بزند، چنین عملیاتی را با حمایت ایالات متحده آمریکا انجام خواهد داد.

بر اساس گزارش سازمان های امنیتی آمریکا، ایران در سال ۲۰۰۳ میلادی، آنچه را که «برنامه ساخت سلاح هسته ای» خوانده می شود، متوقف کرده است.

وی گفت: «باقی گزینه ها از بین می روند. تحریم ها موثر نیستند. برای توقف برنامه هسته ای ایران، هیچ راهی جز حمله نظامی وجود نخواهد داشت.»

اسرائیل پیمان منع گسترش تسلیحات هسته ای – NPT – را امضا نکرده است و به ویژه از سوی کشورهای منطقه متهم به در اختیار داشتن تسلیحات هسته ای شده است. اسرائیل تا کنون از تایید تا کذیب این نکته که دارای سلاح اتمی است، خودداری کرده است.

واکنش یک مقام مطلع

در همین حال، یک مقام مطلع به خبرنگار سیاسی خبرگزاری «انتخاب»، گفت: هر گونه حمله به ایران با واکنش قاطع ایران روبه رو خواهد شد.

وی گفت: واکنش ایران، به حدی وحشتناک خواهد بود که مدت های طولانی، آنان را بهت زده نگه خواهد داشت.

وی افزود: اسرائیل تنها با این اقدام، موجودیت خود را به خطر می اندازد و خاورمیانه را درگیر جنگی تمام عیار خواهد کرد.

این تحلیلگر نظامی افزود: در صورت حمله اسرائیل، صد ها موشک که در لبنان و برخی کشورهای همسایه فلسطین اشغالی به سمت اسرائیل نشانه گیری شده است، به سوی این کشور شلیک خواهد شد.

وی اضافه کرد: موشک ها با برد دستکم 1300 کیلومتر قادر هستند به راحتی تمام نقاط اسرائیل از جمله نیروگاه اتمی دیمونا را هدف قرار دهند .

وی همچنین از شلیک 4 موشک شهاب سه به سوی کشور متجاوز خبر داد.

شکایت به سازمان ملل

 این فرد مطلع ابا اشاره به تهدیدات اسرائیل، از احتمال شکایت ایران به سازمان ملل خبر داد.

وی افزود: جای تاسف است که سازمان ملل، تنها به دنبال تصویب قطعنامه علیه کشورهایی است که اسرائیل می خواهد

این منبع مطلع گفت: با این حال، قرار است ایران به سازمان ملل به دلیل اظهراات تهدید آمیز مقامات اسرائیل، شکایت کند.

iran zamen - نروژ - روگنان
دمت گرم
جمعه 17 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
این اصلا خبر خوبی نیست ولی این اخوندهای مزدور و کثیف همین رامیخواهند چون فقط میخواهند یک بهانه داشته باشند که همه گرانیها ومشکلات داخلی را بگردن دیگران بیندازند والا اینهمه قوروم قووم نمیکردند.
جمعه 17 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
واویلا ظاهرا حرفهای احمدی نزاد داره درست از اب در میاد .خدا به خیر کنه .اسرائیل اگه 1000تا موشک بزنه ایران با 40 تا شهاب 3 برابره باهاش به دلیل وسعتش مگر اینکه استفاده از بمب هسته ای مطرح بشه که در انصورت ما رو که حلال کنید شماهارو نمیدونم.
جمعه 17 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
در سال 1981 اسراییل نیروگاه هسته ای عراق را به خاک یکسان کرد و در آن زمان صدام با همه ستاره های روی شانه اش جرات نکرد حرفی بزند و بروی خودش هم نیاورد و بی خیال شد. در سال 2007 اسراییل نیروگاه اتمی سوریه را هم به خاک یکسان کرد و سوری ها این خبر را تا پنج ماه مخفی نگهداشتند از خجالت به روی خودشان هم نیاوردند تا اینکه خود اسراییلی ها چند ماه پیش گفتند ما اینکار رو کردیم. من فکر می کنم در مورد ایران هم موضوع به همین ترتیب باشد اخه با کشوری که با زراد خانه هسته ای اش ظرف یکساعت می تواند ایران را به خاک یکسان کند چه عکس العملی عاقلانه تر از این که مثل عراقی ها و سوری ها خودت را به کوچه علی چپ بزنید. این حقیقت تلخه ولی باید قبول کرد.
جمعه 17 خرداد 1387

ali_abdol2003 - ایران - شیراز
سلام
اسرائیل هیچ غلطی نمی تواند بکند.
ایران با تمدن 2500 ساله مردمی میهن دوست دارد که حاضرند هر لحظه خود را فدای خاک پاک میهن نمایند.
جمعه 17 خرداد 1387

bidad - آمریکا - آتلانتا
با اینکه با این رژیم از اول مخالف بودم ولی از حمله به ایران هم خوشم نمیاد چرا که اگر به ایران حمله بشه دودش فقط تو چشم مردم بیگناه میره و رژیم آخوندی هم از این موضوع برای بودنش استفاده میکنه.
البته ما مردم ایران همچی بیگناه هم نیستیم و بزرگترین گناهمان خرافاتی بودن و دهن بین بودنمان است.‌
جمعه 17 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
الان 2 ساله هر روز می گن تا یک ماه دیگه امریکا یا اسراییل به ایران حمله می کنن یه عده هم اون طرف دلشون خوشه که کار اینا دیگه تمومه اما نمی دونن عمو سامشون اگه عرضه این کارا رو داشت خیلی زودتر از اینا این کارو می کرد نه الان که خط مقدم ایران بیخ گوش اسراییله
جمعه 17 خرداد 1387

boomobar - ایران - تهران
soheil 1pa - انگلیس - پلیموت .... عزیز .
دهن ما داره تو ایران سرویس می شه اونوقت شما در مورد اوضاع داخلی ایران حرف می زنی ؟ بعدشم این خبر به دو دلیل ارزش خبری نداره :
1 - خیلی وقت پیش اسراپیل یه طرحی دادن که آقا در حال حاضر جنگ با ایرانی ها عاقلانه نیست . ما باید پایه های اعتقادی رو سست کنیم بعد حمله کنیم . که نتیجش هم کمو بیش داره آشکار می شه . دمشون گرم که طرح می ریزن صد ساله . بعد ما وقتی داریم به خاطر خودخواهی به هم فحش میدیم . اونو به اجرا در میارن و یا علی . می شیم آندولوس .
2 - یکی از فاکتور هایی که به یه خبر ارزش می ده منبع خبره . آخه این مقام مطلع کیه ؟ مگه می خواد اسرار الهی رو فاش کنه که نامش فاش نشده ؟ از چی ترسیده ؟ فکر کنم اینو از رادیو فردا گرفتن نوشتن . آخه اونا تو خبرای بدون منبع استادن و هی می گن نخواست نامش فاش شود .
در آخر تو رو خدا منطقی بحث کنین . زشته که ما ها نتونیم در مورد یه چیزی که یا باهاش موافقیم یا مخالف بدون فحش و ناسزا حرف بزنیم .
جمعه 17 خرداد 1387

سوین - ایران - تهران بزرگ
همیشه گفتم بازم میگم این آخوندها دقیقه 90 می شینن پای میز مذاکره واسه اینم که کم نیارن می گن آقا خواب نما شده اینطوری به صلاح مسلمینه . در ضمن ابر قدرت ها دلشون به حال ملت ایران نمی سوزه هر جا منافعشون تامین شه همون جان حالا اگه آخوند باشه یا غیر آخوند فرقی براشون نداره . وقتی ما خودمون دلمون به حال خودمون نمی سوزه چه انتظاری از جاهای دیگه داریم ؟؟؟
جمعه 17 خرداد 1387

aryamard - هلند - هاررویک
علی ابدول.
معلموه که زیاد اطلاعات بالای نداری.اسرائیل 200بمب اتمی دارد.با غیرت و تمدن 2500ساله نمیشه در مقابل ایستاد.حالا هی شعار بده.
جمعه 17 خرداد 1387

rohnavaz - ایران - تهران
ezatdf - ایران - تهران
خواهشمندم با این خرده فرمایشات اسراییل را زیادی گنده اش نکن و ما ایرانیان را بی ارزش نکن . آخه عزیز من هر کسی که بمب اتم دارد نباید که زور بگوید ومن و شما هم نباید زود جا خالی کنیم و حرف یک عده ضد ایرانی را دهان به دهان بچرخانیم و انرا بخورد ایرانیان دهیم و باعث اضطراب هموطنان خود گردیم واین خواسته عده ای وطن فروش را برآورده نماییم.
جمعه 17 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
جنگ فقط و فقط دودش به چشم ملت ایران خواهد رفت و رژیم در گل مانده ئ ایران ارزوش شروع جنگه تا به خیال خودش خودشو از این وضع نجات بده . زهی خیال باطل این اتش بازی هم خانه را خواهد سوزاند همه صاحب خانه را.
جمعه 17 خرداد 1387

ali_esf - ایران - اصفهان
اسراییل عددی نیست که بخواد به ایران حمله کنه در ضمن اگه این کارو انجام بده اول خودش ضرر میکنه و موجودیت خودشو به خطر میندازه
جمعه 17 خرداد 1387

markez - لبنان - بیروت
فکر کنم داره خر تو خر میشه, یعنى میخوان دهن همدیکه رو سرویس کنن. هاهاهاهاها
جمعه 17 خرداد 1387

titish_az_ona - ایران - گنبد کاووس
بزار باید اول اینارو بکشه بعد ما سریع از طرفه مرحوم احمقی نژاد عذر می خوایم.لوللللللللللللللللللللل
جمعه 17 خرداد 1387

hans - المان - هامبوک
در طول تاریخ اغلب رژیم ها برای منحرف کردن اذهان عمومی و برای فرار از یافتن راه حل به مشکلات داخلی سعی میکنند با ایجاد و خلق کردن دشمن خارجی اولا مردم خودشان را در یک حالت ترس و وحشت دایمی قرار داده ثانیا گناه تمام بدبختی های کشور را بگردن ان کشور دشمن خارجی بیندازند.متاسفانه این شکرد همواره کار بردموثری دارد. اسراییل هرگز با ایران کاری نداشته و این ایران و رژیم اسلامی است که خود را وارد دعوای دو پسر عمو می کند. عرب ها بلاخره با یهود ها کنار خواهند امد . و ایران سنک روی یخ خواهد شد.16 میلیون یهودی یک میلیارد مسلمان را بازی می دهند.وقت ان رسیده که کمی این رژیم عرب پرور به دشمن واقعی مملکت یعنی فساد ودروغ توجه بکند.اسراییل همان قدر در مورد فلسطین بی رحمی می کند که مثلا کانادا در باره سرخپوستان. ایا ما بعنوان یک کشور باید به همه این کشور های نا عادل اعلام جنگ بکنیم؟تا کی خودتان را اینقدر مضحک نشان خواهید داد؟
جمعه 17 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
خدایا شر این ملاها را از سر ملت ایران کم کن.ملتی که از ترس حرف هم نمیتونه بزنه و با کوچکترین مخالفت میزنند تو سرش فکر میکنید برای بقای حکومت این ملاها میرن بجنگن!!!!! با این همه معتاد!!!یا با این همه شکم گرسنه!!!یا شاید برای آزادیهایی که 30 سال منتظرش مانده!!!یا شاید هم بخاطر پول نفتیکه از روز اول انقلاب خمینی وعده داده بود به ملت!!! شاید هم بخاطر عشق به انتر انقلاب یا دکی و مزدورانیکه ...بجان و ناموس ملت تجاوز کردن!!!شاید بخاطر وطن؟!!!! بخاطر کدام وطن!!!!وطنیکه ملاها دارن نفتش را میدوشن و تو شکم عربهای مفتخور و هرچی گداست میریزند!!!وطنی که توش غریبه ای و زمانیکه به ناموس ملت تجاوز میشه کسی حرفت را نمیفهمه!!!یا وطنیکه ماموراش بجای حمایت از از ملت تجاوز بهش میکنه!!!یا وطنیکه دولتش زبان ملت را نمیفهمه!!!یا وطنیکه دریای اون را با دودستی به روسها میدن!!!یا اینکه برای خلیچ فارس تا ملت اومدن حرفی بزنند وحشیانه بهش حمله کردن!!وطنیکه ملتش توش غریبه شدن!!!وطنیکه دین و ایمانش را ازش گرفتی!!!!وطنیکه جواناش به هیچکس دیگه اعتماد نمیکنه!!!وطنیکه جوانهاش فرای هستن و حتی تو وطن نمیتونن یک اطاق اجاره ای داشته باشن!!!وطنیکه ..................تا خدای صبح حرفه و افسوس که این ملای احمق نمیفهمه!!!!خدایا خودت کمک کن.خدای عشق و مهربانی.
جمعه 17 خرداد 1387

Aytak - ایران - تبریز
اونا می گن ما خودمون به ایران حمله می کنیم ولی احمدی نژاد می گه اسرائیل چه ما دخالت کنیم چه نکنیم نابود خواهد شد و محو
سیاست خیلی عجیبه
نابود باد جلادان کودکان بی گناه و مردم شخصی و نابود باد متجاوزان ایران سرزمین دلیران
جمعه 17 خرداد 1387

khoshteep - کانادا - ونکوور
نگرانم از اینکه این احمق نژاد اخرش کار دستمون بده. البته باید بگم همه اینها یه جور بازی سیاستمدارهاست.تمام جنگها از چند سال قبلش برنامه ریزی میشه.رسانه ها هرگز از پشت پرده خبر نمیدن..
جمعه 17 خرداد 1387

khatat - آلمان - اپن
بسی رنج بردم در این سال سی
عجم زنده کردم در این پارسی
خوبه اسراییلی ها بدونند این همان ایرانیان بودند که نسلشان را از نابودی نجات دادند.خدایا تو پشتیبان اران و ایرانیان باش.
جمعه 17 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
خسته استراسبور یعنی الان مردم خیلی خوشند درسته جنگ خیلی بده این همه ایرانی اواره غربت اما بلاخره تا کی باید این ملت زیر خفت اخوندا باشند اسراییل و امریکا هم کاری ندارند این ها اتیش میسوزنند اون ها هم می خوان حالشون را بگیرن یک ملت هم از دست اخوند رها میشه
جمعه 17 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
این قدر این مردک احمقی ...حرف مفت بی اساس زد که در اخر این ها حمله میکنند هر چی ادم بدبخته بدبخت تر میشه اما اخوندا فوری عبا امامه را بر میدارن یک کا باره میزنند می شند مشروب خور فوری رنگ عوض میکنند این یارو فاطمه رجبی دوتیکه می پوشه تو خیابان برای اسراییل ها دست تکان میده والا انقلاب که شد یک سری از این لات لوت ها و کاباره دار ها شدن مسول کمیته و شدن پاسدار و بسیجی یک زیر رو دوباره بشه مثل افتاب پرست رنگ عوض میکنند
جمعه 17 خرداد 1387

jgreene75 - انگلستان - لستر
دو نکته مهم را حتما به یاد داشته باشید:
1- اونایی که از اسراییل بد می گویند، احتمالا نمی دانند که مریض های لاعلاج و صعب العلاج ایران را زمان شاه دکترهای اسراییلی عمل می کردند!!! از چشم پزشکی گرفته تا .... حالا چرا آخوندها ذهن ایرانیها را شستشو دادن که اسراییل اینحنین دشمن ما شده، الله اعلم!
2- آخوندها و در راس آنها بسیجی بیسواد (=احمدی نژاد) همینو می خواهند که اسراییل یا آمریکا به تاسیسات هسته ای نطنز و ... حمله کنند: اصلا چرا با این همه فشار از طرف سازمان ملل، به غنی سازی اصرار می ورزند؟! فکر کردین واقعا چرا؟؟؟ چون طالب جنگ هستن و یقین دارند اونا فوقش تاسیسات را می زنند و تمام، ولی اینا به راحتی پایگاه مردمی از دست رفته را دوباره بدست می آورند و باز می توانند به 30 سال پیش برگردند و روز از نو روزی از نو !!!! واویلا....

خمینی هم اگه یادتون باشه گفته بود: "جنگ برای ما نعمت است"!!! احمدی نژاد هم که سطر به سطر حرفهای اونو داره عمل می کند، الان نوبت این رسیده که این گفته خمینی را جامه عمل بپوشاند!!! بعدا نگید کسی نگفت . . . .
جمعه 17 خرداد 1387

shazdeh57 - المان - دوسلدورف
اگر اینطور بشه که امیدوارم نشه باید گفت خداحافظ اسرائیل.
شنبه 18 خرداد 1387

sparda - ایران - مشهد
من گه حتما وای میستم واز شورم دفاع میکنم.2700 سال تمدن کشورمو با هیجی عوض نمیکنم.هر وقت جنگ شده همه دفاع کردن کوروش داریوش اریو برزن نادرشاه منم مثل اونا از وطنم دفاع میکنم.ایرناا
شنبه 18 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
بابا بی پدر یا حمله کن و راحتمون کن یا بلوف الکی نزن آمریکا که تحمش را ندارد
شنبه 18 خرداد 1387

l34n0 - کانادا - تورنتو
اسرائیل.... حالم از این کلمه بهم می خوره
هیچ گ... نمی تونه بخوره
شنبه 18 خرداد 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ali_abdol2003 - ایران - شیراز
گفتید تمدن 2500 ساله؟؟؟ایا کوچکترین اثری از ان تمدن را در ایران امروز می بینید.. قوانین صحرای عربستان حاکم بر کشور.. تار و پود اجتماع غرق فساد به معنی واقعی کلمه..... من از شما می خواهم بیشتر فکر کنید همان گونه که جنگ 8 ساله کاملا با تحریک ملایان با دخالت در امور عراق اغاز شد هر بلایی هم که اکنون بر سر ایران بیاید صد در صد نتیجه ی تحریکات ملایان در مسئله ی اسرائیل و فلسطین است و کسی نیست به اینها و احمدی نژاد میمون بگوید اصلا فلسطینی که همیشه دشمن ایرانی و عاشق پول ملاست به ما چه مربوط///خود کرده را تدبیر نیست..
شنبه 18 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
اگر قرار بود با این جنگ اخوند از بین برود همان 8 سال جنگ از بین میرفت......تا انگلیس نخواهد آخوند برو نیست................ولی جنگ نشه بخدا جوونها و بچه هامون و پدر و مادرانمون چه گناهی کردند...انشالله هیچ وقت جنگ نشه گرچه جنگ جهانی سوم ایرانه....
شنبه 18 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
شیمای87 عزیز فرانسه پاریس ملتی که نتونه خودش برای خودش تصمیم بگیره ؛ نتونه سرنوشت خودشو خودش به دست بگیره ؛ مثل باد به اینطرف و اونطرف بچرخه ؛ هرکسی تو فکر این باشه که امروز کلاه اینو ورداره و فردا سر اون یکی بذاره ؛ امروز چشم و گوش بسته مرده باد بکنه و فردا چشم و گوش بسته تر زنده باد بکنه ؛ امروز شکمش سیر شد بگه خدارو شکر فردا خدا بزرگه ! وووووو.......... جنگ خوشبختش نخواهد کرد. (خواسته - استراسبورگ )
شنبه 18 خرداد 1387

hani_smart - فرانسه - پاریس
shima87 - فرانسه - پاریس
باهات موافقم . اخه این چرندیات احمقی نژاد بالاخره باید که تموم بشه چون مونده تو گلوش داره خفش میکنه .
تا سر مردم مظلوم ما رو به باد نده ول کن نیست.
شنبه 18 خرداد 1387

dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
.....خوردین که حمله کنین همون حزب اله لبنان بستونه دیگه پاتونو از گلیمتون درازتر نکنین که همون یه ذره کشورتونم با خاک یکسان میکنیم سر و تهش میشه ده تا دونه موشک اونم از نوع شهابش . پس فکر حمله رو از سرتون بیرون کنید هنوز خیلی کوچکتر از این صحبتا هستین . برین خواهشا با ولی تون بیاین . فقط دوستان اینو بدونید مردم هیچ کجای جهان به اندازه ی ایرانیان شجاع نیستند به خدا اولین موشک شهاب یا هر چیز دیگه ای و به هر نحو دیگه ای که تو اورشلیم بخوره همشون در میرن همینجوریش به هزار زور نگرشون داشتن تو اسراییل و نکته بعدی اینکه اگه اسراییل توان حمله به ایران رو داشت فرصت رو از دست نمیداد و خیلی وقت پیش این کار رو میکرد نه الان که دیگه ایران قدرت نظامی منطقه شده.
شنبه 18 خرداد 1387

shazdeh57 - المان - دوسلدورف
این دقیقا همان چیزی است که دولت ایران میخواهد .
اسرائیل باید بیشتر فکر کند.این کار از طرف اسرائیل یعنی خودکشی نابودی
من فیلم « ایس ام استیل» را دیده ام وملت اسرائیل را از هر لحاظ نزدیکتر به ملت ایران میبینم تا این اعراب....
ایران هرگز نه به اسرائیل بلکه به هیچ کشوری حمله نمیکند .اما اگر کشوری به ایران حمله کند همه ملت همراه دولت برای محافظت از خاک و ناموس خویش برای نابودی کشور متخاصم دست به دست هم میدهند.
به امید صلح و دوستی میان ایران واسرائیل
زنده باد ایران.جان من فدای خاک پاک میهنم
شنبه 18 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
ezatdf - ایران - تهران
در مورد حزب الله چی اونجا که مثل ... در رفت و فرار کرد
شنبه 18 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
اسراییلی ها میگن هزینه ما در صورت بروز جنگ 0100 برابر ایران خواهد بود
درست میگن ایرانیها یه لوله رو توش پر میکنن از تی ان تی یه فتیله به ته و یه موشک درست میشه (قیمت تمام شده 10دلار) و اگه اسراییل بخواد همین موشک رو تو هوا ره گیری بکنه و منهدم بکنه برای هر موشک ره گیر باید 100000 هزاز دلار باید بده
این یهودی های پول پرست فکر میکنین این کار رو بکنن نه جانم اینان که به روی خودشون نمیارن
ایران خیلی وقته که بمب داره
شنبه 18 خرداد 1387

bagdagulan - ایران - تبریز
aryamard - هلند - هاررویک اینکه اسراپیل بمب هسته ای داره همه می دونن ولی چرا کسی هیچ اعتراضی نمی کنه.اسراییل بچه تر از این حرفهاست که بتونه به ایران حمله کنه.اگه هم خریت کرد هر ایرانی مثل بمب اتمه عزیزان من.البته نگران نباشین ما نمی ذاریم کار به حمله بکشه.
شنبه 18 خرداد 1387

masoud-ab - ایران - ایران
اسراپیل غلط کرده هر چند اخوندا مردمو بی غیرت کردن ولی اگه اسراییل ... زیادی بخوره پودرش میکنیم.
شنبه 18 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
اقای ali_abdol2003 - ایران - شیراز دیگه کسی برا اخوند جنگ نمیکنه عزیزم.اینها باید نابود شن بهر طریقی که شده
شنبه 18 خرداد 1387

sabrina - ایران - امل
علی ابدول تمدن 2500ساله رو بذار در کوزه ابشو بخور
چه توقعی داریم وقتی کشور ااسرایل را تهدید به نابودی میکنه انتظار داریم ساکت باشه و هیچی نگه؟

روح نواز ایران اسرایل اتم داره ولی ایا تا به حال شنیدی کسی و تهدید کنه؟
شنبه 18 خرداد 1387

mina.fh - ا - خرمشهر
خدایا شکر....این احقی نزاد بالاخره ما رو به کشتن میده....خاتمی کجایی؟؟؟؟؟؟
شنبه 18 خرداد 1387

newyork - امریکا - نیویورک
ما ایرانیهاطالب جنگ نیستیم اما این مردک احمقی زاده هی مگه اسراییل باید محو بشه اخه یکی نیست به این مردک بگه خوب اگه جنگ بشه تو و رهبران این انقلاب مزدور که اسلحه بدست نمیگیرد که بجنگید یه مشت جوان بدبخت باید فدای شماها اشغالها بشند اصلا مسئله این فلسطین و اسرائیل چه ربطی به ما ایرانیها داره قبر پدر هر دوشون هم کرده
شنبه 18 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
اینجور مواقع که می شه خوب یادتون هست چند سال تمدن داریم و فرزند کی هستیم اما بقیه موارد تازی پرست میشیم و تاریخ نداشتیم و ... . ما اگه دنبال جنگ نباشیم بقیه هم بیکار نیستن با ما بجنگن.
شنبه 18 خرداد 1387

micka001 - ایران - تهران
اخی وایمیسته نه تروخدا نکن این کارو اخه تو هیچ کاری نمیتونی بکنی فکر کردی اینم عراقه میزنن از دور داغونت میکنن دفاع میکنم برو بابا دفاعت مساوی با زیر خاک رفتنت زودتر حمله کن بابا ما منتظریم
شنبه 18 خرداد 1387

ali_abdol2003 - ایران - شیراز
با سلام آقای aryamard
شما در اظهاراتتون گفته بودین چون اسرائیل 200 بمب اتمی داره نمیشه جلوش ئایساد.
قابل توجهتون بگم در جنگ 8 ساله ایران و عراق هم عراق شیمیایی زد و انواع سلاح های پیشرفته آن روز را روی سر جوانان این مرز و بوم ریخت.
اما نه باغیرتانی از صحنه گریختند و وجبی از خاک پاک میهنمان کم شد.
سلاح ایمان و اعتقاد به خاک وطن از همه سلاح ها سوزنده تر تست.
مطمئن باشید اگر روزی خاکمان را تهدید نظامی نمایند آنان که باید بروند می روند و آنان که باید افتخار بیافرینند می آفرینند و به حرف من و شما هم توجهی ندارند.
خداوند هرگز چنین روزی را نیاورد چون ملت ایران بسی رنج ها در 30 سالهع اخیر برده که تحمل دیگری برایش ممکن نسیت.
شنبه 18 خرداد 1387

ramtin_driver2008 - ایران - تهران
ناراحت نباشید سپاهیان شکم گنده وبسیجیان ج.... جلوی دشمن ایستادگی خواهند کرد
شنبه 18 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
این موفاز تو تهران متولد شده مثل بلبل فارسی حرف می زن ای خائن
شنبه 18 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
ali_abdol2003 - ایران - شیراز
همچین از 2500 سال تمدن ما میگی که انگار قراره کوروش و داریوش بیاند به جای ما بجنگند ! پدر جان اینا تا ببینند اوضاع قمر در عقربه جام زهر مینوشند اونوقت ما میمونیم و بازسازی چند صد ساله خرابیها ..
شنبه 18 خرداد 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
غیزت ها به جوش امده مثل اینکه حکومت ایران سویس و سوئد هست خیلی ایران دوست هستید چطور در برابر این همه جنایت خیانت اعدام و فحشا و اعتیاد ساکتید وقتی اسرائیل این تهدید را می کنه به جای اینکه به احمدی نژاد و ملا بگویید خفه خون بگیرید و این همه تهدید نکنید که 30 ساله ادامه داره در این مورد ایران دوست شدید. در حالی که دختران خردسال ایران در اغوش پدوفیل های کثافت ان سوی خلیج فارس دست و پا می زنند ؟؟؟؟؟؟؟؟ انجا اشکالی نیست واقعا عجب غیرتی.....
شنبه 18 خرداد 1387

sepid.irooni - انگلستان - لندن
shazdeh57 - المان - دوسلدورف چرا؟؟
اسراییل اگه حمله بکنه با کمک امریکا حمله می کنه!!
شنبه 18 خرداد 1387

chelsea karate club - انگلستان - لندن
من به وضوح بگم ابرانی با هر کسی که رو در روش واسته سینه به سینه وامیسته. حالا بگو اتم داره...اما مطمئنا در نقطه ای طرفهای درگیر به مصالحه بسنده میکنند.
شنبه 18 خرداد 1387

sabrina - ایران - امل
کتلت حیف که کتلتی و چلو کباب نیستی
وگرنه الان ..
تو از کجا میدونی مفاز مثل بلبل فارسی حرف میزنه؟باش حرف زدی؟باش نقشه کشیدی که چه جوری اخوند بگیرن؟
دوما باسواد جان موفاز تهرونی نیست و اصفهونیست
حالش هم خوبس
خائن هم خودتی و دولت اخوندی تو
برو کشکتو بساب
یکشنبه 19 خرداد 1387

mihanparast - ایران - اصفهان
واکنش ایران، به حدی وحشتناک خواهد بود که مدت های طولانی، آنان را بهت زده نگه خواهد داشت.
ایران و ایرانی طی 2500سال نشون داده پای دفاع از میهن هیچی کم نمیذاره.
*******زنده باد میهن********
یکشنبه 19 خرداد 1387

sayna_a_2006 - ایران - سربندر (ونیز ایران )
بابا این اسراییلیها هم عجب موجوداتی هستن؟ باآتیش بازی کردن عاقبت آنها رو مثل سالهای دور وارد کوره آدم پزی میکنه واز آنها روغن چراغ می سازه. آخه یکی نیست به اینها بگه شما ازپس نیروی آماتوری همانند حزب الله برنیومدید میخواهید با نیروی از جان گذشته ای همانند بسیج وسپاه وارتش مقتدر ایران جنگ کنید ؟ با کشوری که 8سال جنگ تن به تن را با پوست واستخوان چشیده می خواهید جنگ کنید؟ بابا برید فکر نون باشید که خربزه آبه.
یکشنبه 19 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
امید وارم چنان ایران را بزنند.که درسی باشد بر ملتی که بدون شناخت تاریخی برای انقلاب بلند نشوند.این چوبی است که خودمان در استین خودمان کرده ایم.نابود باد دولت جمهوری اسلامی ایران و هوادارانش.
یکشنبه 19 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
تازه کشکام رو هم می سابی (بدو بیا)
یکشنبه 19 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
sabrina - ایران - امل
اولا چرا داری با من دعوا می کنی .د مگه من چیکار کردم ؟دوما کتلت از اون چلو کباب هم خوش مزه تره پس.....سوما اصفهانیا همیشه می خوان افتخارات ما تهرانی را رو بقا پونن برای خودشون حتی اگه خائن باش.چهارمن فارسیش خوب چون تا هشت سالگیش تو ایران بوده
یکشنبه 19 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
به گوگل هم یه سری بزن تا بفهمی مال کدوم شهره پدر و مادرش اصفهانی بود نه خودش خانم دانشمند
یکشنبه 19 خرداد 1387

MINA.UAE90 - امارات متحده عربی - ابو ظبی
سلام به همه دوستان .
من به عنوان یک دختر ایرانی آرزو دارم که این امریکا یا اسراپیل به دولت ایران حمله کنند و این نیروگاههای اتمی رو که اینقدر احمقی نژآد با اون دار و دسته کثیفش بهش مینازن رو بمبارون کنند من که دارم دیوونه میشم ما جوونها به آینده ایران هیچ امیدی نداریم .......
دوشنبه 20 خرداد 1387

MINA.UAE90 - امارات متحده عربی - ابو ظبی
سلام به همه دوستان .
من به عنوان یک دختر ایرانی آرزو دارم که این امریکا یا اسراپیل به دولت ایران حمله کنند و این نیروگاههای اتمی رو که اینقدر احمقی نژآد با اون دار و دسته کثیفش بهش مینازن رو بمبارون کنند من که دارم دیوونه میشم ما جوونها به آینده ایران هیچ امیدی نداریم .......
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

mihanparast - ایران - اصفهان
متاسفانه موفاز با من همشهریه
قابل توجه کتلت
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

persiangulf - روسیه - مسکو
اگر امریکاو اسراپیل به دولت ایران حمله کنند و نیروگاههای اتمی ایران رو بزنن ممکن اینهایی که شما می گی بمیرن ولی هموطن های شما هم کشته می شن.نه؟! خواهش میکنم احساسی صحبت نکنید.
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران

mihanparast - ایران - اصفهان
برو ویکیپدیا
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.