محمود احمدی نژاد و تشریح برنامه های سفر یکروزه به ایتالیا

محمود احمدی نژاد و تشریح برنامه های سفر یکروزه به ایتالیا

محمود احمدی نژاد پس از بازگشت ازاجلاس اضطراری سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد ( فائو) به تهران، در فرودگاه مهرآباد و در گفتگو با خبرنگاران به تشریح برنامه ها و اهداف خود از این سفر یکروزه پرداخت.
به گزارش سرویس سیاسی برنا، رییس جمهور شرکت در اجلاس فائو را دلیل اصلی سفر خود به ایتالیا عنوان کرد و گفت:به خاطر شرایط سختی که در وضعیت اقتصادی و غذایی مردم جهان حاکم شده فائو اقدام به برگزاری اجلاسی اضطراری برای برون رفت از این وضعیت کرد و از چندین ماه قبل از سران برخی کشورها از جمله ایران دعوت نمود .
رییس جمهور خاطر نشان کرد: از سوی کارشناسان کشورمان عوامل بروز وضعیت اقتصادی فعلی جهان شناسایی و ریشه یابی و راه حل هایی مطرح شده بود که در این اجلاس از سوی جمهوری اسلامی ایران ارائه شد.
وی با اشاره به اینکه در حاشیه این اجلاس بین المللی دیدارهایی با برخی مقامات کشورها و همچنین دبیرکل سازمان ملل متحد انجام شد ،تصریح کرد: در دیدار با دبیرکل سازمان ملل درباره مسایل منطقه،عراق، افغانستان و لبنان و مسایل عمومی جهانی وانتظارات ملت ایران از سازمان ملل و شخص دبیرکل در صیانت از حقوق ملت ها مطرح شد.
رییس جمهور افزود: در دیداربا سران برخی کشورها نیز در خصوص مسایل بین المللی و شرایط پیش آمده، گسترش و تقویت روابط و همچنین وحدت جهان اسلام گفت و گوهایی صورت گرفت.
دکتراحمدی نژاد با بیان اینکه بخش دوم این سفر یک روزه به رساندن پیام ملت و انقلاب ایران به مردم ایتالیا اختصاص یافت، اظهار داشت: فرا رسیدن سالگرد امام راحل فرصت مناسبی بود که اندیشه ها و راه امام به عنوان تنها راه بشریت مطرح و معرفی شود .
وی گفت: در دو نشست خبری سنگین با حضور خبرنگاران رسانه های مختلف و همچنین سه شبکه تلویزیونی ایتالیا و یک روزنامه پرطرفدار ایتالیایی هم به طور جداگانه به سوالات مختلف آنان به ویژه در خصوص رژیم صهیونیستی و موضع ایران در مورد آن به طور مشروح سخن گفتیم .
رییس جمهور همچنین، دیدار بازرگانان،صاحبان صنایع و همچنین تجار ایتالیایی و ایرانی و دیدار با ایرانیان مقیم ایتالیا از دیگر برنامه های سفر یک روزه خود به ایتالیا عنوان کرد.
iran zamen - نروژ - روگنان
بسیار خوب پوزت بخاک مالیده شد احمقی نژاد.
جمعه 17 خرداد 1387

سوین - ایران - تهران بزرگ
یکی نیست بگه آخه مرد حسابی تو مملکت خودت اون وضع تورم ، گرونی ، گرسنگی ، فقر ، فحشا داره بیداد می کنه اون وقت کارشناسات مسائل جهان رو حل می کنن !!!
کسی که چنین مزخرفاتی می گه فقط می تونه یه بیمار روانی باشه و بهتره هر چه زودتر تو امین آباد بستری شه.
جمعه 17 خرداد 1387

Aytak - ایران - تبریز
اندیشه ها و راه امام به عنوان تنها راه بشریت ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
یکی هسن که بتونه این مطلب رو واسه من توجیه کنه؟؟
جمعه 17 خرداد 1387

bluestar - ایران - تهران
کاش یه نفر از خود گذشتگی به خرج می داد و ترورش می کرد.
من خودم یک اسکناس 5000 تومانی برای زنده یا مردش جایزه میدم. به جان شما بیشتر نمی ارزه و گرنه ما که بخیل نیستیم نمی خوایم نرخ کاذب درست کنیم.
جمعه 17 خرداد 1387

jgreene75 - انگلستان - لستر
ای ول سوین - ایران - تهران بزرگ خوب و کافی گفتی!!
به امید آزادی ایران و ایرانیان از بند این حیوانات آدم نمای جمهوری افسادی که در لباس ایرانی، دشمن اول و آخر ایران و ایرانی هستند!!!
جمعه 17 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
دکی مشکل آفتابه را هنوز دارد و راهای پیشنهادی برای رفع این مشکل !!!ولی بهش اجازه ندان بیان کند!!!البته دو بند انگشت را برای تمیز بودن انجام میدهد!!! اما آفتابه مشکل بزرگی شده در سفر های دکی!!!! مشکل تغذیه مهم نیست!!!سر کوچه دکی همه جهان میتونن خرید کنن!!!آفتابه را بگو که هیچ کجا گیر نمیاد!!!!!!!!!!!!!
جمعه 17 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
هیچی بابا میخواستم اونجارا هم به .... بکشه نذاشتند
شنبه 18 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
همیشه اخبار مربوط به دکی رو دنبال میکنم چون مطمئنم هر روز هموطنای عزیزم مطالب جدیدی رو راجع بهش دارن از برام دارن
از آقای بابک و رضو از کانادا >آقا از روگنان نروژ و همشهری تاج سرم امیر دی جی کمال تشکر را دارم واز ایشون میخوام خودشونو با جیره خورای نظام درنندازن چون اینا یا دستمالکش نظامند یا میخوان ابراز وجود کنن
شنبه 18 خرداد 1387

Aytak - ایران - تبریز
bluestar - ایران - تهران
حسابی خندیدم مرسی جالب بود و علمی
شنبه 18 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
اقای Aytak - ایران - تبریز .جمله تو یهنی مزخرف گفتن یک ابلهح یک دجال که بوی از بشریت نبرده بود
شنبه 18 خرداد 1387

عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
یکی از شاخص های اسلام و مسلمان بخصوص فرقه ی شیعه بزرگ جلوه دادن و دروغ گفتن با تمام پر رویی است /مثلا می گن اسلام کاملترین دین است و بهترین دینه/البته همه ی ادیان مشمول این ضرب المثل ایرانی هستند که می گویند:هیچ کسی به دوغ و ماست خودش نمی گه ترشه/و اگر احمدی نژاد گفت که(اندیشه ها و راه امام به عنوان تنها راه نجات بشریت است)این هم از آن دروغ گفتن ها با تمام خودخواهی و تمام پروپی و قباحت است
شنبه 18 خرداد 1387

mani_722 - ایران - ایران
سوین - ایران - تهران بزرگ
کشور حکمای ایران فلسطین است نه ایران ما همه بردگان این قوم هستیم
شنبه 18 خرداد 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ای کاش زمان گلادیا تور ها بود و این عنتر را یک راست جلوی شیر های گرسنه می انداختند البته فکر می کنم شیرها هم دچار تهوع بشوند از خوردن این جرثومه ی فساد و تباهی..
شنبه 18 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
دوتا کلام هم از مادر عروس بشنوید. یارو رو تو ده راه نمیدادن سراغ خونه کدخدارو میگرفت . تو مملکت خودش فاتحه خونده به بخش کشاورزی و خوار و بار واخیرآ هم درشمال به برنج کارها اجازهء کشت برنج نمیدن اونهم بدلیل کم آبی . نرخ خواروبار عین دماسنج زیر زبون آدم تبدار سیر سعودی طی میکنه اونوقت این وزغ چلمن خواب ابر قدرتی و جانشینی آمریکا بسرش زده و فکر میکنه حقشو جهان خورده و باشمشیر آقاش دنبال گرفتن حقشه . یکی نیست بگه مردک تو خشتک خودتو نگهدار گرهء کراوات همسایه پیشکشت .
خداوکیلی تا حالا همچی آدم روانی و مالیخولیاپی تو دار و دستهء هیچ حکومتی دیدین ؟ از بس مارو میخندونه روده مون تاب ورداشته ....بهش بگین انقدر ما رو نخندون حاجی.....
شنبه 18 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.