جدید ترین عکس فرح پهلوی در مراسم تشیع جنازه ایو سن لورن طراح مدل معروف فرانسوی

جدید ترین عکس فرح پهلوی در مراسم تشیع جنازه Yves Saint Laurent  ایو سن لورن طراح مدل معروف فرانسوی

 

فرح پهلوی در کنار برنادت شیراک همسر ژاک شیراک رئیس جمهور اسبق فرانسه و سمت چپ او وزیر فرهنگ فرانسه

نفر اول از سمت چپ نیکولا سارکوزی رئیس جمهور فرانسه  و کارلا برونی همسرش

فرح پهلوی

پیر برگ همکار ایوسن لورن و کارلا برونی و نیکولا سارکوزی

 پنجشنبه، اندکی قبل ازشروع مراسم تشییع جنازۀ ایو سن لوران، یک هزار نفردر مقابل کلیسای "سنت روش" در مرکز پاریس جمع شدند. خیابان سنت هونوره، که از خیابان های مجلل پاریس است  به روی رفت و آمد اتوموبیل ها بسته شده بود و یک صفحۀ بزرگ تلویزیونی تصاویربرنامه را که از ساعت سه و نیم بعد از ظهر شروع شد، پخش می کرد.

مردمی که قبل از مراسم در محل جمع شده بودند، نمایش مد ایو سن لوران را بر صحنۀ بزرگی که برای گرامیداشت او پخش می شد تماشا کردند و برای او دست زدند.

شخصیت های شناخته شدۀ مد وهنر مانند کنزو، ژیوانشی، کریستین لا کروا، جان گالینو و نیز شخصیت های سیاسی در این مراسم حضور داشتند. از جملۀ شرکت کنندگان از فرح دیبا هم نام برده شده است.

  تنها دعوت شدگان، در داخل کلیسا که هشتصد نفر گنجایش داشت، حضور یافتند. کلیسا با گل های سفید معطر تزئین شده بود و یک ارکستر سازهای زهی موسیقی برامس را در فضا پخش می کرد.

در این مراسم پیر برژه، همکار و همراه زندگی ایو سن لوران در مورد او صحبت کرد و کاترین دونوهنرپیشۀ معروف فرانسوی نیز شعری از والت وایتمن را خواند.

 صدای ماریا کالاس خوانندۀ اپرا که ایو سن لوران تحسین کنندۀ بزرگ او بود بخشی از مراسم را همراهی می کرد.

نیکولا سارکوزی و کارلا برونی همسر وی هم در مراسم شرکت کردند تا این "شاهزادۀ مد" را بدرقه کنند.

 

 

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
خدا لعنتش کنه.
جمعه 17 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
تا تونستند از ایران چاپیدند و خوردند و بردند. باید هم توی این مراسم ها ازش دعوت کنند کم نوکری اونها را نکردند. بالاخره بعضی جاها به دون پایه ها محل می زارن!!
جمعه 17 خرداد 1387

odin - بلژیک - انتورپن
خانم فرح دیبا و یا پهلوی لقبشان شهبانو بود وملکه ایران بودند اینکه ادبیات جمهوری اسلامی بی تربیتی و ضد اخلاق را گسترش داده بر همگان اشکار است. بقول فردوسی بزرگ :
بزرگش نخوانند اهل خرد که نام بزرگان بزشتی برد
......برای بازسازی و بازگرداندن اخلاق معرفت فرزانگی و ادب بجای بی تربیتی اهانت فرومایگی و جهل هر کدام باید از خود اغاز کنیم از شما که یک سایت پرطرفدار هستید ترویج صفتهای برتر انتظار میرود نه تکرار ادبیات اخوندی در ضن همانطور که تا کنون نظراتم در دیگر مقالات نشان داده بنده سلطنت طلب نیستم.
جمعه 17 خرداد 1387

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
زنده باد بانوی ایران...
جمعه 17 خرداد 1387

مرد شنگول - ایران - مشهد
نونم نداره اشکنه
فرح رکوردو میشکنه
آخه این خبر به چه درد ملت ایران میخوره؟
جمعه 17 خرداد 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
درود بر ملکه ایران
جمعه 17 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
چقدر تلخه نه
خدا هیشکی رو از بالا به پایین نیاره
جمعه 17 خرداد 1387

A_Y_Deutschland_Bremen - المان - برمن
اوه ایشاللاه همیشه پایدار باشی اولیا حضرت همسر گرامیه الاحضرت شاهنشاه اریامهر.واقعا روحم شاد شد با دیدن عکس بسیار جالب اولیا حضرت فرح پهلوی.دردوبلات بخوره تو فرق سر از اون خ.....ی گرفته تا احمدی نژادو وووو.........و بقیشون.همیشه زنده باشین خاندان پاک پهلوی.بوسه باد بر پرچم پاک شیروخورشید.همیشه جـــــــــــــــــــــــــاوید شــــــــــــــــــــــــــــــــاه.مسئول محترم سایت واقعا ممنون میبوسم دست گلتون رو.جــــــــــــــــاوید شــــــــــــاه.
جمعه 17 خرداد 1387

torol - ایران - ارومیه
این خانواده به ملت ترک ظلم بسیاری کرد خدا نسل اونها رو نابودکنه.
جمعه 17 خرداد 1387

emroz.1979 - سوئد - یوله
جالبه هم ردیف کیا نشسته.
جمعه 17 خرداد 1387

نیکا - ایران - شیراز
جای پرزیندنت دکتر محمود احمدی نژاد واقعا اینجا خالیه
نمی دونم چرا دعوتش نکردن ؟؟؟ نمی دونم چرا خودش نرفته ؟؟؟؟ عجیبه !!!
اگه می رفت یه افتخاری هم واسه ما ایرانیها بود واقعا !!!!!!!!!
جمعه 17 خرداد 1387

rubitsa - بلژیک - بروکسل
- اوا..! کوکب سادات، دیدی این طفلک، خانوم " بینظیر بوتو" رو کشتند! خیر نبینند این ذلیل مرده ها!- آره خدا بیامرزتش، بیخود نیست که میگن سیاست خواهر مادر نداره.
- اگه یادت باشه، بهت گفتم که اون با آب و آتیش بازی میکرد، وگرنه اونطرف دنیا کسی ازاین کارها نمیکنه.- آره والا، تمام دعوا سر چارقت اون خدا بیامرز بود. هرچی بهش میگفتن یخورده اون روسری تو پائین تر بیار، گوش نمیکرد. لج میکرد، گاهی هم وسط نطقش یکدفعه کشف حجاب میکرد و چارقتشو از سرش ور میداشت! - یادمه ما تو خیابون ژاله که میشستیم اونجا هم یک زنه بود، یکدفعه وسط خیابون لخت مادرزاد میشد، همه براش پول میریختن.- راست میگی، ولی این خدا بیامرزتقصیر خودش هم بود. آخه یکی نیست بگه زن! نونت نبود، آبت نبود، قاطی این سیاست بی پدر و مادر چرا شدی؟ خوب توی لندن واسه خودت زندگی داشتی، برو بیایی داشتی. ملک و املاک داشتی! جهارتا خط تلفن و سه تا کنتر برق داشتی، چرا خودتو به کشتن دادی؟- خوب دیگه، اونهم حتمأ بسرش زده بود و شیرش میکردن که حّی خودشو جلو بندازه. شوهرش هم حریفش نبود. وگرنه هرکس اونور دنیا زندگی کرده دیگه اینو میدونه که نوچه های اخوان المسلمین دست پرورده انگلیس، از مردهای پشمالو مثل کسروی و منصور هم نگذشتند و ترورشون کردند، چه برسه به یک زن زیبای کم حجاب! زهر چشم باید میگرفتن که گرفتند. - یکی نبود بهش بگه تو هم از این فرح خانوم خودمون یاد بگیر. الان سی ساله آزگار توی آمریکا و اروپا پرسه میزنه، کیفشو میکنه، کنسرت میره، به این موزه پول میده، از اون یکی خرید میکنه، عشق میکنه، روسری هم سرش نمیکنه! هرچند سال یکبار هم یکدونه ازون نطقهای چیزم به طاقی غم انگیز میکنه، که آدم دلش کباب میشه که چطور زنی با داشتن میلیارد، میلیارد دلار پول نقد، باز میتونه صداشو اونجور گه مرغی کنه؟
- آره بخدا! من هروقت یکی از نطقهاشو شنیدم میخواستم از شدّت دلسوزی براش پول بفرستم، ولی دامادم جلومو میگرفت و دعوامون میشد. بطور کلی صداش بمن حالت لینت مزاج میده، تقریبأ مثل آلوبخارا، چه میدونم، پیر شدیم دیگه...
- آخه یکی نیست به این پهلوی ها بگه، بابا حالا جرأت نمیکنین ایران برین اقلاأ یک سر تا ترکیه برین دلتون بازشه، ما واسه خودتون میگیم، وگرنه ... لق ما! برین لب مرز یک خرده با مردم خوشو بش کنین، هوا بخورین، قدری انجیر خشک بخرین بخورین، دوتا قالیچه بخرین، یکخورده سر کیسه رو شل کنین، وا! این پولارو جمع میکنین آخه که چی؟ آخرش هم نوه ها همشو میخورن یک خدا بیامرز هم نمیگن!- نه اینها صبر کردن تا رفسنجانی دوباره روکار بیاد، اونوقت دیگه کبکشون خروس میخونه! - اون وقت چی میشه؟
- رفسنجانی که رو کار بیاد، اعلام ائتلاف ملی میکنه، یعنی هر کی میخواد برگرده برگرده، و در چاپیدن مملکت تشریک مساعی کنه. اولش هم فرح و یکی از نوه هاشو دعوت میکنه، پرزدینت کارتر هم باهاشون میره که یعنی بله، انقلاب ما ثمر داد. ... بد دهاتی!- مردم از خنده خواهر! آره اونوقت فرح هم یکدونه از اون نطقهای فرودگاه مهرآبادی معروف هم میکنه و مردم را تشویق به همکاری میکنه و یک دسته گل هم سر خاک خمینی میبره که بقول فرانسوی ها "سمبولیزاسیونش" جور بشه.- راس میگی والا، مگه اون یاسرعرفات نبود، یک عمر آمریکا میگفت تروریسته (که درست هم میگفت)، بعد کلینتون دعوتش کرد آمریکا، زیر پاش هم قالی قرمزانداخت! اونوقت این ایرانی ها اینجا نشستند میگن شاه بد بود.- ای خواهر، ماکه سر از این سیاست در نیاوردیم، این بیچاره بینظیر باید از شیرین خانوم عبادی هم یاد میگرفت، توی ایران حجاب اسلامی سرش میکنه ولی خارج که میره از همون توی هواپیما روسریشو ور میداره! یعنی کاری که هیچ هنرپیشه سینما هم نمیکنه!- آره انگار فقط مردهای ایرانی هستند که از دیدن موی زن شهوتی میشن! وگرنه اگر حجاب لازمه، خوب زن، این ..... بازیها دیگه چیه؟
- خوب عزیز من برم دیگه دیرم شد...- نه، بخدا اگه بزارم، امروز طاس کباب درست کردم با ماهیچه گوسفند، نیم ساعت دیگه حاضر میشه، بخور بعد برو.- نه والا کار دارم، باید خرید هم برم مغازه عربه، امروز قراره باقالی تازه بیاره، دیر برم همش رفته!- خوب بره، به درک، دیگه از وضع پاکستان که بدتر نمیشه! بمون نهار، بعد هم یک چائی میخوریم درد و دل میکنیم....این قطعه جالب را در یک وب سایت خواندم -
-----------------------------
کاربر گرامی
تشکر از توجه شما.لطفا نظرات خود را به اختصار مرقوم نمایید.
سایت ایرانیان انگلستان
جمعه 17 خرداد 1387

newyork - امریکا - نیویورک
لعنت بر خانواده هرچی اخونده این زن مادر همه ایرانیها هست که اینجوری اواره شده
جمعه 17 خرداد 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
باز این خل و چل های اسلامی جوش اوردند چتونه باز از دیوانه خونه ازاد شدید.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمعه 17 خرداد 1387

Next - انگلیس - لندن
درود بر ملکه ایران فرح پهلوی که حداقل با حضور ارزشمند خودش به عنوان یک ایرانی و نماینده ایران در مراسم مختلف اینچنینی و در بین افراد حکومتی و رده بالای کشورهای مهم و قدرتمند در صدد نشون دادن یک چهره محترم و شایسته برای ایران و ایرانی ست.
جمعه 17 خرداد 1387

refighbaz - ایران - تهران
newyork - امریکا - نیویورک:
ما ایرانی ها مادر دزد و وطن فروش نخوایم باید کیو ببینیم . این عاقبت همه وطن فروشان و چاکران دشمنان ایرانه...
جمعه 17 خرداد 1387

hotchocolate - خارجستان - خارج
زن سارکوزی مورد استفاده لباس زیر رو نمیدونه انگار..
جمعه 17 خرداد 1387

maryam_saeid - هلند - دلفت
درد و بلای خاندان پهلوی بخوره تو سر هر که منافقه. این یک ذره ابرو هم که مونده ازسر دولتی همین بانوی ایران است
جمعه 17 خرداد 1387

aytak - ایران - تبریز
فرح دیبا فرزند دیبا یکی از تاجران بزرگ آذربایجان و تبریز
همشهری هر کجا که باشی سربلند و شاد باشی
جمعه 17 خرداد 1387

iran_s - هلند - دلفت
درود برخوشنامترین مادر ایران..........
جمعه 17 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
یادم می یاد حدود سال 76 در دوران دانشجویی به هر موزه و یا بنای تاریخی که می رفتیم راهنما و یا سرپرست موزه صراحتا تاکید می کرد این موزه به همت فرح پهلوی ایجاد شده از جمله موزه هایی که به یادم مونده موزه آبگینه در خیابان سی تیر و موزه هنرهای معاصر جنب پارک لاله و موزه رضا عباسی در خیابان شریعتی است که خیلی ها نمی دونند فرق موزه رضا عباسی با بقیه موزه ها در چیست - این موزه از اشیای باستانی ایران از جمله ریتون های طلای هخامنشی تشکیل شده که به نحوی از ایران خارج شده و توسط بنیاد فرح پهلوی از گوشه و کنار دنیا و خصوصا از حراج های مختلف خریداری شده - هرچند می دانم که خواندن این مطالب برای عده ای از دوستان که در بالا نظر داده اند ناخوشایند است ولی گاهی واقعیت تلخ است.
جمعه 17 خرداد 1387

amir3pich - سوئیس - لوزان
رفیق باز-ایران-تهران
عاقبت شما وطن دوستان وخادمان ملت ایران رو خواهیم دید... مسئول سایت خواهش میکنم از قرارددادن نظرات افراد هرزه گو و بی مایه در سایت خودداری کنید.مرسی
جمعه 17 خرداد 1387

B 3 Da - آلمان - آ
درود بر بانوی ایران افتخار ایران و ایرانی . بعضی ها هم لیاقتشون همون احمدی نژاد شیپیشو است که آبروشون رو ببره هر جا میره .
جمعه 17 خرداد 1387

mehrankamali - ایران - بابلسر
می بینم باز بسیجیا فعال شدن مردشور هر چی دیکتاتوره ببره حالا فرقی نمی کنه رو سرش تاج می ذاره یا لته
جمعه 17 خرداد 1387

aiming - امارات - دوبی
افرین خانم مریم سعید از هلند واقعا حرفه درستی زدین.
جمعه 17 خرداد 1387

fdsa60 - ایران - تهران
خدایا 70000000 نفر ایرانی شب و روز از تو میخواهند که شر این آخوندها را از سر آنها کم کنی و فقط یکبار دیگر فقط یکبار دیگه رضا شاه کبیر رو به ایرانیها هدیه بدهی تا نسل این آخوندهای لجن رو از ریشه خشک کنه.
در زمان حکومت رضا شاه فقط 16 نفر از کل آخوندهای ایران حق داشتند لباس آخوندی تن کنند . روحش شاد روحش شاد روحش شاد
جمعه 17 خرداد 1387

ashiyane - ایران - ایران
این بانو چیزی جز خیر مردم نمیخواست. حالا همسرش هر کاری کرده به خودش مربوطه.فقط اینو به خاطر داشته باشید که به جایی رسیدیم که به رئیس جمهومان اجازه شرکت در ضیافت شام رهبران جهان داده نمیشود. اصالت در همه جهان خواهان دارد.
جمعه 17 خرداد 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
من تمام مطالبی که مربوط به خاندان اعلاحضرت پادشاه فقید ایران و خانواده محترمشان میباشد را زیر نظر میگیرم و با پیگیری کامنتهای ارسالی پی میبرم که از طرف جمهوری اسلامی روی دو موضوع حساسیت خاصی وجود داره:
1- مبحث مربوط به احمدی نژاد
2- خاندان پهلوی و بویژه شهبانو فرح پهلوی این بانوی فرهیخته و باشخصیت.
حالا چرا؟ در مورد احمدی نژاد که قضیه روشنه سقوط او در واقع به معنای سقوط رهبری و در نهایت نظام است که با تمام قوا به پشتیبانی از این رییس جمهور انتصابی پرداخته اند و عوامل داخلی و خارجی خود را در این راه بسیج کرده اند.
و اما در مورد پهلوی ها مگر اینها 29 سال نمیگن که شاه و سلطنت به زباله دان تاریخ پیوست. مگه مرتب تو بوق و کرنا نمیکنن که اینها دیگه مورد وثوق و عنایت مردم نیستند و مگه با استخدام تاریخ نویسان قلابی و نشر کتب کذایی سعی در قلب واقعیت های تاریخی بر علیه شاه نکردند. پس چرا هنوز تا اسم این خاندان می اید با هراس تمام حضور پررنگی پیدا میکنند و با تکرار اراجیف همیشگی چون دزد و پول ملت و بردند و از این شرو وررا میخواهند هرچه بیشتر چهره این خاندان را منفور نشان دهند؟ چون فهمیده اند که مردم به دروغ هایشان در مورد این خاندان پی برده اند. چون فهمیده اند که این خاندان هرچه بیشتر در دل مردم دارن جا باز میکنند . یادتون باشه جمهوری اسلامی وقتی در مورد قضیه ای حساسیت به خرج میده و بر علیه اون هزینه مادی و معنوی میکنه معلومه که از اون مسیله وحشت داره.
ضرب المثل چینی هست که میگه: دشمن به اون نقطه ای میکوبه که ازش هراس داره.
همانطور که بارها گفتم من مسایلی رو از زبان گارد شخصی پادشاه فقید میدونم که شنیدنش بسیار برای مردم واجب و لازمه تا مردم هرچه بیشتر پی به حقانیت - تنهایی- ظلم و ناروی اطرافیان ایشان و ایراندوستی شخص محمد رضا شاه ببرند. اما با طولانی شدن این کامنت میگذارم برای دفعات بعد در مطالب مربوطه.
جمعه 17 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
محسن قوز فیش - نروژ - نروژ ........مرد شنگول - ایران - مشهد
خداییش از اسمایی که برا خودتون انتخاب کردید میشه فهمید از چه قماشی هستید ...شما لیاقتتون اینه که بالا سرتون خلیفه باشه !اونم خلیفه ای که جز زیاده گویی به هیچ علم مدرن و بدردبخوری در دنیا اشنا نیست ! بر پدر هر چی اخوند و اخوند پرسته لعنت ...تازه فهمیدیم که کی شکل مار رو میکشید و کی واقعا مار مینوشت تازه فهمیدیم کی واقعا فکر ایران بود و ما ملت ناسپاس خودمون رو در بند سحر کثیف اخوندا انداختیم
جمعه 17 خرداد 1387

boomobar - ایران - تهران
همش تعصب . همش فحش . مخالف به موافق فحش میده . موافق به مخالف . یه مشتی که هنوز تو عوالم شهناز تهرانی و زنده باد مرده باد 40 سال پیشن بعد به آخوندا می گن مرتجع . تازه می گن ایران دموکراتیک نیست . بعد خودشون می خوان همه رو خفه کنن . یه مشتی هم به جایی که از تاریخ درس بگیرن . فقط به اون رژیم فحش میدن . چشمشونو هم می بندن و با اینکه هیچی از منطق انقلابشون نمی دونن می خوان ازش دفاع کنن . ظلمه این . به خدا ظلمه . هر چی باشه ماها تو یه چیز که مشترکیم . هممون ایرانی هستیم . خوب به جایی که جوری بحث کنیم که یه گره ای از کار این مملکت حل شه . همش از روی تعصب به هم فحش میدیم / من دیگه خفه می شم .... مرسی
جمعه 17 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
خدا حفظت کنه ملکه بزرگ ایرانی باعث افتخار و عزت ایرانی
کور شن اون هایی که نمیتونند ببینند بدبختهای پاپتی !!!
جمعه 17 خرداد 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
دوست عزیز ایزد از تهران با تشکر از مطلبی که در مورد کارهای فرح دیبا گفتید باید به عرض برسونم این زن بلند همت و وارسته و باشخصیت کارهای زیادی در جهت انساندوستی در ایران انجام داده که مهمترین انها دیدار با جزامیان (اگر اشتباه نکرده باشم در شهر تبریز) بود که ملکه یک مملکت بره با جزامیان دیدار کنه شما فکر بکن چقدر باید این زن دارای کمالات باشه که در کسوت همسر پادشاه یک کشور اون هم ایران بروند و یک همچین کار زیبایی را بکنند در کجای تاریخ سراغ دارید یک همچین چیزی ؟
روبیتسا از بلژیک:
این قطعه که از نظر شما هم زیبا بود تو کدوم سایت بود ؟سایت حسین شریعتمداری بازجوی کیهان؟ داستان خیالی بدی نبود. تو هم به وظیفه سازمانی خودت خوب عمل کردی خسته نباشی. خدا که ازت راضی نیست اما احتمالا اخوندها ازت کلی رضایت دارند. اما خودت رو خسته نکن اگه مردم میخواستن به این اراجیف ها وقعی بگذارند که تاحالا گذاشته بودند.
اونای که میگن اینا پول بردن پول بردن مدرکشون کوش؟ پس چرا از پولاشون استفاده نمیکنند تا ما ببینیم؟ لابد پولاشونو تو متکا میذارن اره؟ چون به کنسرت گوگوش دوست خودش رفته پول دزده؟ همچین میگه کنسرت میره که انگار همه کنسرتهارو رفته بدبخت یدونه کنسرت رفته که اون هم به کسی ربطی نداره. چون میره خرید میکنه نشانه پول دزدیدنشونه؟ برید برید شرم و حیا هم خوب چیزیه. دزدیهای اخوندهای حاکم بر ایران بر کسی پوشیده نیست اما برید سند بیارید که فرح پهلوی ریالی از ایران پول دزدیده من میرم دیگه این ورا هم پیدام نمیشه.
جمعه 17 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
درود درود درود باعث افتخار و سربلندی ایرانی هستی. چی دارم غیر از این بگم ؟
جمعه 17 خرداد 1387

morysmano - ایران - تهران
آقا این بنده خدا خالی می بنده از برزیله .بابا این یارو با این افکارش از قم اونورتر نمیتونه بره .اگه این از برزیله .خوب منم از آرژانتینم ....خالی بند . اصلا توی مسلمان خجالت نمیکشی میای این سایت عکس زنان رو بدون حجاب می بینی .رعایت کن اصول دینت رو . برو سایت فیضیه قم .اینجا که جای تو نیست
جمعه 17 خرداد 1387

parvaz39 - المان - هامبورگ
با تشکر از درج خبر فوق، و بامید روزی که بتوانیم راه همزیستی را بیاموزیم و پی به ارزشهایمان
ببریم، بدون از بین بردن هم میتوان زنده ماند.
جمعه 17 خرداد 1387

bluestar - ایران - تهران
خدا همشون رو لعنت کنه. یادمون نره همین خاندان بودند که دولت دکتر مصدق بزرگ را با کودتا برکنار کردند.
جمعه 17 خرداد 1387

Kaweh - آلمان - نورنبرگ
تا کور شود آن کس نتوان دید!!!!!!!!!!
بانو فرح پهلوی مادر همه ما ایرانیان آزادی خواه و آریایی هست .برای او و خانواده اش و همه ایرانیان با فهم و شعور و آزاده و آریایی تبار که قدر و مقام او را گرامی می دارند و بها میدهند آرزوی سرافرازی دارم .
شنبه 18 خرداد 1387

hani_smart - فرانسه - پاریس
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
باز این خل و چل های اسلامی جوش اوردند چتونه باز از دیوانه خونه ازاد شدید.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی باهات موافقم هاهاهاهاها
اره خوب بالاخره یه جایشون بد جور میسوزه
شنبه 18 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
فرح خانم غم اخرت باشه ... والله چی بگم نگم بهتره.....rusvadek - روسیه - روسیه حرفت خیلی با معنی و قشنگ بود...
شنبه 18 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
درود به شهبانو فرح که باز هم یک آبرویی به ملت ایران دادی.این دکی که هر کجا خودسرانه مثل گاو سرش را پائین میندازه و میره و هر چی هم بهش بی حرمتی و بی احترامی میکنند نمیفهمه!!! زمان شاه خدا بیامرز ملت چه آبرویی داشتن!! چه احترامی تو دنیا برای ایرانیان در سراسر جهان بدست آورده بودید!!!!چه از نظر اقتصادی!!و علمی با آن دانشگاه ها!!چه خدماتی به ملت نمک نشناس کردید!!! امید وارم همیشه سایه پر مهر و محبت شما برقرار باشه و یک بار دیگه خوشی وسعادت. افتخار.سربلندی.آزادی.علم.رفاه.خوشبختی.شادی. و آبرو را برای ملت ایران به ارمغان بیاورید.زنده باشید انشالله.تاریخ همه چیز را روشن کرده است.
شنبه 18 خرداد 1387

basafa - ژاپن - توکیو
حالا جمهوری اسلمی تو بعضی از مسائل زیاده روی کرده ولی انصافا به همت جوانان غیور و با غیرت ایران به یشرفتهایی دست پیدا کرده و تونسته نام ایران تا حدودی تو اینجور مسائل سرافراز نگه داره
شنبه 18 خرداد 1387

مرد شنگول - ایران - مشهد
iranking - المان - مونیخ
...مثل اینکه توی دیسکوهای آلمان......من میگم با این وضع فلاکت بار مردم ایران که با بدبختی دستو پنجه نرم میکنند این خبر به چه درد ملت میخوره؟ چه دردی رو دوا میکنه؟واقعا من متاسفم بعضی افراد که خارج از کشور هستند بدون اطلاع از وضعیت داخلی و مردم نظر میدن
شنبه 18 خرداد 1387

leilajoon - رومانی - بخارست
ما اگه تو دنیا نوک سوزن ابرو برامون مونده هنوز ادامه همون سلطنت شاه و فرحه توی این 30 سال هرچی ابرو و عزت داشتیم به لطف دولت به باد رفت فرح رو که الان کاره ای نیست با چه احترامی بین سران مملکتشون نشوندن و اونوقت رئیس جمهور مملکتمون رو با چه احترامی راهش نمیدن تو محافلشون حالا بیایید و بگید مرگ بر شاه
شنبه 18 خرداد 1387

fardad - انگلستان - لندن
بنده خدا برزیل. من شک ندارم تو یه جوجه بسیجی شیپیش زده ماهی یه بار حموم برویی هستی که صد در صد تو قم زندگی میکنی و خودتو واسه رد گم کنی از برزیل معرفی کردی. ثابت میکنم تو از حوزه علمیه هستی. یه سوال ازتو دارم .درست جواب بدی میفهمم واقعا از برزیلی و از تو معذرت خواهی میکنم. هرکی برزیل رفته باشه میدونه پسرای برزیلی یه جمله معروف در مورد دخترای بد اندام برزیلی دارند. اگه تو از برزیلی به من بگو اون جمله معروف چیه؟ اگه جواب ندادی برو .....
شنبه 18 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
bandekhoda - برزیل - برازیلیا.خدا پدرت و اربابانت لعنت کنه.اشغال........فرح درد بلات بخوره تو جان هر چی اخوند و طرفدارهای رژیم کثیف اخوندی
شنبه 18 خرداد 1387

sam1 - انگلیس - لندن
یاد و نامت همیشه پاینده باد... سلامت بادا ولی عهد ایران زمین
شنبه 18 خرداد 1387

mina.fh - ایران - خرمشهر
اگر دقت کرده باشین میفهمین که این نظره آقای بنده خدا همیشه هولین و بحث برانگیز ترین نظره.....این مشکوک نیست.......؟گرفتین........؟
شنبه 18 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
babaktoronto - کانادا - تورنتو
متاسفانه بانوان ایرانی فراموش کرده اند که حضور در اجتماع و رهایی از پستو نشینی را مدیون پهلوی ها هستند. اگر امروز زن ایرانی می تواند کار کند و چون کنیزی در خدمت مرد نباشد به لطف خدمت خاندان پهلویست. تنها اشتباه در مورد مصدق بود که ناسیونالیست ها را سر خورده کرد و زمینه را برای فعالیت اسلامگراها مساعد کرد. .اما پهلویها ایراندوست و ایرانی بودند به خلاف اخوند ها و مزدوران عرب و اسلامی که قصد ساقط کردن تمام ایرانیان از زندگی را دارند.
شنبه 18 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
اونهایی که هم نژاد رییس جمهور فعلی ایران هستند ، برای اینکه به گوشه ای از کارهای شهبانو فرح دیبا پی ببرید به خاطرات خانم ستاره فرمانفرماییان مراجعه کنید.
آخوند پرست های بی مغز همانطور که می دانید از قدیم گفتند: مشک آن است که ببوید ، نه آنکه عطار بگوید. حالا دارید میبینید که این خانم فرهیخته و آگاه و دلسوز به حال ملت، چیزی نمیگویند و همه جا با احترام از ایشون دعوت و استقبال میشه، ولی احمقی نژاد دایم درحال چرند گویی و تعریف از خودش است و هیچ کجای جهان ( حتی در افغانستان نیز) اعتبار ندارد.
=================
آفرین مینا از خرمشهر ... شما هم به این نکته دقت کردید. بله من مدتها پیش گرفتم!!!!
شنبه 18 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
torol - ایران - ارومی
می رسه به خودتونا.
شنبه 18 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
اونهایی که هم نژاد رییس جمهور فعلی ایران هستند ، برای اینکه به گوشه ای از کارهای شهبانو فرح دیبا پی ببرید به خاطرات خانم ستاره فرمانفرماییان مراجعه کنید.
آخوند پرست های بی مغز همانطور که می دانید از قدیم گفتند: مشک آن است که ببوید ، نه آنکه عطار بگوید. حالا دارید میبینید که این خانم فرهیخته و آگاه و دلسوز به حال ملت، چیزی نمیگویند و همه جا با احترام از ایشون دعوت و استقبال میشه، ولی احمقی نژاد دایم درحال چرند گویی و تعریف از خودش است و هیچ کجای جهان ( حتی در افغانستان نیز) اعتبار ندارد.
=================
آفرین مینا از خرمشهر ... شما هم به نکته دقت کرد. بله من مدتها پیش گرفتم!!!!
شنبه 18 خرداد 1387

pasargadae - ایران - تهران
شهبانو فرح پهلوی بانوی فرهیخته مادر ایرانیان
شنبه 18 خرداد 1387

samand - ترکیه - انکارا
بر طایفه و اصل و نسب هر چی ملکه و شاه لعنت.
بول ملت ایران را چباول کردن بردن خارج انشا اله همشون سربه نیست بشن. چقدر اینجا نوکر و کلفت شاه هست. نوکرها خم بشید لفتها برای ملکه خم شید خاک بر سر هر چی نوکر و کلفته
شنبه 18 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
samand - ترکیه - انکارا
بی ادبی و بی فرهنگی در ذات مزدوران رژیم اخوندی اسلامیست. بیشتر از دشنام از شما انتظار ی نیست!
75 درصد پیام ها مخالف با رژیم اخوندی بود! درود بر ایراندوستان!
یکشنبه 19 خرداد 1387

mehraeen - ایران - تهران
samand - ترکیه - انکارا
torol - ایران - ارومیه

درد شماها را من می دانم . بی هویتی .
aytak - ایران - تبریز
شما پان ترکها نیاز شدیدی دارید تا برای خود شناسنامه معتبر درست کنید . اون از مولوی و ... و این هم از فرح .
یکشنبه 19 خرداد 1387

xpersia.com - ایران - ایرانی
اگر احمدی نژاد یه کت دست دوم هم از این بابا خریده بود الان اونجا می توونست دست فرح رو ببوسه
یکشنبه 19 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
خاک بر سر هرچی نوکر اخوند شیپیشوست.
یکشنبه 19 خرداد 1387

masoumeh - ایران - تهران
هنوز هم نوکر دارن درحالی که خیلی وقته نظام شاهی از سیاست برچیده شده.
یکشنبه 19 خرداد 1387

saeidi - ایران - گوهردشت
سلام
این که چه کسی چپاول کرده یا می کند چشم بینا می خواهد.
اما اینکه هیچ وقت کارها و رفتارهای شایسته و ناشایسته افراد چه در بین حاکمان باشند یا از بین مردم از نظر ملت ها پنهان نخواهد بود.
در اول انقلاب رضا شاه جنایت کار قرن بود حدود دو سال پیش یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری ایران جهت تبلیغ خود گفته بود من رضا شاه اسلامی هستم.
گذشت زمان وطن پرست بودن یا خیانتکار بودن همه را نشان خواهد داد.
تا انجا که رییس جمهور در مصاحبه با خبرنگار فرانسوی از سوابق تاریخی دوهزار و پانصد ساله خود یاد می کند همان که رهبرش با عنوان دوره ظلم و ستم یاد کرده.
به هر حال فرح دیبا از همان اول که شهبانوی ایران زمین شد فعالیت ای فرهنگی زیادی انجام داد و میتوان از کانون پرورش فکری کوکان - موزه هنرهای معاصر و خیلی موارد دیگر یاد کرد که لازمه ان مطالعه است.
دستش درد نکند که بدونه هیچ سمتی این چنین مثل قبل فعال است ان هم در صف اول از شما متشکرم خانم ایرانی فعلی و شهبانی سابق.
یکشنبه 19 خرداد 1387

eshghe_shiraz - انگلیس - لندن
درود بر پهلوی و پاینده شاهزاده رضا پهلوی ومادر بزرگوارشان فرح پهلوی عاشقانه دوستتان داریم چرا که شما عاشقانه به ما خدمت کردید (کور شود هر که نتواند دید
یکشنبه 19 خرداد 1387

bri407 - ایران - اصفهان
اخ محسن گوز میش اگه اونا خوردن وبردن یه کمی هم برای تو و امثال تو گذاشتن که هنوز داری تو نروژ هوا را باتنفست الوده میکنی اشغال ! حکومت فعلی(مصیبت)که علاوه بر خوردن وبردن ویران هم میکنه
یکشنبه 19 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
mehraeen - ایران - تهران
دوست عزیز هویت سازی یعنی اینکه یه دفعه بر می گردن می گن زرتشت ترک بوده
فرح لا اقل پدرش از اینا بوده
یکشنبه 19 خرداد 1387

aytak - ایران - تبریز
mehraeen - ایران - تهران
حسابی سوتی داده اولا فرح کی باشه که من بخوام واسه خودم با اون تمدن بتراشم
شما که ادعا دارید باور کن در تعجبم که شما نمی دونید فرح دیبا اهل کجا و پدرشون کی بودن جمع کن بساطتو بی سواد واقعا سوتی دادی
در ترک بودن زرتش شکی نیست
شما می توانید ((شیز)) را در اینترنت سرچ کنید تا منظور من رو متوجه شید
یکشنبه 19 خرداد 1387

mehraeen - ایران - تهران
aytak - ایران - تبریز
بله من اشتباه میکردم و فکر میکردم شمالی است ( البته فکر نکنید من شمالی هستم پس فرح را شمالی می دانم ) . ولی با وجود این اشتباه باز بر این باورم که پانترکها (‌نه آذری ها ) نیاز شدید به هویت سازی دارند و راست و دروغ تنها به دنبال این هستند که ببینند فلان شخص معروف و پرطرفدار ترک است یا نه تا در بوغ و کرنا بدمند . مانند مولوی که تنها به دلیل اینکه در قونیه که آنزمان در سیطره فرهنگی ایران زمین قرار داشت دفن شده است را شاعر ترکی میدانند
دوشنبه 20 خرداد 1387

payaam - ایران - تهران
محمدرضا شاه هر چه قدر که مستبد بود اما حساب کار فرح دیبا سواست
این بزرگزن مفخر ایرانزمینه از شمار مردنمایان 1000 کم برعدد همچو زنی یکی بیش
دوشنبه 20 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
aytak - ایران - تبری
تو همون پاکزادی
دوشنبه 20 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
aytak - ایران - تبری
چطوری پاکزاد تو داری به من از شیز می گی!(ترو جون هرکی که دوست دارین اون مخ رو یه کمکی تکونی بدین)
خوب چشم و دلم روشن زرتشت هم شد ترک!الان همه دارن از خنده می میرن.مبارک مبارک
خبر داری گفتن محمد هم ترک یا برات بگم ؟
اما من می دونم خدا هم ترک چه برسه به 124000 پیامبر

دوشنبه 20 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
بانوی فرهیخته برانگیخته ....دزدو همسر و مادر دزد و اون پرنسس لیلای عملی که بر اثر مصرف بیش از حد سقط شد(که البتتتتتتته گفته شد غمباد دوری از ایران بوده!!!!).چقدر ارز ملی دزدیدن که بعد از این همه سال دارن هنوز «ش...ش-ان-ش...شانه»راست راست میگردن و خرج می کنن گردن مفتخورشون رو با تبر هم ....
دوشنبه 20 خرداد 1387

aryamanesh14 - ژآپن - توکیو
سلام و درود به ملکه ایران شهبانو فرح دیبا.


دوشنبه 20 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
iranppp - آلمان - دوسلدورف
پول خدمتشون نوش جونشون! ابرو خریدن برای یک ملت قیمت نداره! از مردم ایران خجالت بکش!!!اخوندها ابروی ایرانیان رو بر باد دادند و هزار هزار جنایت و دزدی کردند!! تو نمی فهمی عزت و ابرو یعنی چی! طرفدار رجوی هستی یا اخوند هر چند که هر دو گروه به همان اندازه عقب مانده اند.
دوشنبه 20 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
تمام کسانی که ناسزا به شهبانو فرح و حکومت پهلوی می گویند بدانید که پهلوی ها هر چقدر هم که خورده و برده باشند ( در طول 50 سال حکومتشون) به اندازه دزدی یک دهه حکومت آخوندای کثافت نیست. حتما شما هم از کاسه لیس های حکومت جمهوری اسلامی هستید. این بانوی فرهیخته سرمنشا بسیاری از امور نیک در ایران بود. شما بگید زنان بی سواد و آشغال سران این حکومت چه کار مثبتی در این کشور و برای این ملت انجام دادند. فقط یک نمونه !! فقط یک نمونه مثال بزنید که مثلا زن فلان آخوند و حاکم این کار مثبت را انجام داد. یک نمونه لطفا مثال بزنید ! ما منتظریم !!
(البته دزدی هاشون را مثال نزنید هاااا اینا رو همه میدونیم!! کار نیک و مثبت )
دوشنبه 20 خرداد 1387

Next - انگلیس - لندن
shad - فرانسه - نیس
عالی گفتی. درود بر تو.
دوشنبه 20 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
iranppp - آلمان - دوسلدورف

افرین که اعتراف میکنی با این حرفهات از طرف سیستم فاشیستی اخوندا اومدی این ور داری از پهلوی ها که با عث سربلندی و عزت ایرانی هستند انتقاد میکنی تو برو پسر رهبر و بنیان گذارتون که عملی تر بود این قدر تریاک کشید که مرد !نمیدونم این نظر را می زارن یانه ؟
به هر حال تو و امثال تو یک مشت ادم های نو کیسه دولت ملا ها هستین که با پول مردم اومدین این ور زن عرق کنسرت و پول یا مفت !!!!!امیدوارم خدا خودش تقاص یک ملت را از شما نادون های که مثل قارچ فرستادنتون با پول بی در و پیکر ایران این طرف برای کشتن ایرانی ها و جاسوسی به سزای عملتون برسونه امین
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

sa@24 - ایران - تهران
باید هم توی مراسم تشیع جنازه ایو سن لورن طراح مدل معروف فرانسوی شرکت کنه هر چی باشه تمام عمر نکبتی این خاندان صرف مد و تجملات شده کاشکی خود بیشعورش یه مدی از خودش داشت دریغ از یه ذره فهم و شعور این غرب زدههای احمق و حامیانشان
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
لعنت بر پدر انهایکه به فرح توهین کردن.بر جدوابادش......
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
sa@24 - ایران - تهران
توکه سرامد شعوری برو سر چاه منتظر مهدیت باش تا زیر پات علف سبز بشه تازی زده!!!
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

kakoo - آمریکا - بوستون
newyork - امریکا - نیویورک
این خانم ممکن مادر شما باشه اما مادر من نیست.
حداقل تو این مملکت یاد بگیر همه رو با خودت جمع نکنی.
مرسی
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
sa@24 - ایران - تهران
هنوز نمیدونی که مد یک فرهنگه البته نباید هم بدونی چون ازفرهنگ پوشش فقط عبا و پوشیه و چادر و عمامه رو خوب شناختی و با بغض به خانمهای خوشگل و با وقار توهین می کنی!!! خیلی از نحوه پوششت رنج بردی !!!
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

+2
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.