تأیید هماهنگی ایران و ترکیه در حمله به کردستان عراق

تأیید هماهنگی ایران و ترکیه در حمله به کردستان عراق

ارتشبد باش بوغ تأکید کرد که هماهنگی ایران و ترکیه در عملیات علیه پ ک ک و پژاک به معنای عملیات مشترک نیست
فرمانده نیروی زمینی ترکیه برای نخستین بار هماهنگی کشورش با ایران را در حمله به کردستان عراق تأیید کرد.

ارتش ترکیه بارها بخشهایی از کردستان عراق را با هدف درهم کوبیدن پایگاههای حزب کارگران کردستان (پ ک ک) هدف حملات هوائی و توپخانه قرار داده و سپاه پاسداران ایران نیز ماههاست که به صورت مرتب نواحی کردنشین همجوار خاک ایران را در کردستان عراق با هدف انهدام پایگاههای شاخه ایرانی پ ک ک، موسوم به پژاک (حزب حیات آزاد کردستان) هدف توپخانه قرار می دهد.

با اینکه دو کشور ایران و ترکیه رسماً همکاری امنیتی با یکدیگر دارند، مقامات طرفین هیچگاه تأیید نکرده بودند که حملاتشان به کردستان عراق با هماهنگی یکدیگر انجام می شود.

تأیید این هماهنگی از جانب ارتشبد ایلکر باش بوغ، فرمانده نیروی زمینی ترکیه صورت گرفته که در گفتگو با تلویزیون ترکی سی ان ان (سی ان ان ترک) گفته است: "با هماهنگی ایران [به شمال عراق] حمله کردیم، لازم باشد باز هم می کنیم، با ایران همکاری اطلاعاتی داریم".

ارتشبد باش بوغ که در حاشیه همایشی بین المللی در مورد اوضاع امنیتی خاورمیانه با خبرنگار سی ان ان ترک گفتگو می کرد، در عین حال تصریح کرد که هماهنگی میان ایران و ترکیه در حمله به شمال عراق به معنی عملیات مشترک نیست بلکه ترکیه می کوشد عملیات نظامی اش در کردستان عراق با عملیات نظامی ایران هماهنگ باشد.

وی افزود: "وقتی آنها شروع [به عملیات] می کنند، ما هم شروع می کنیم، اطلاعات در اختیار همدیگر می گذاریم، طوری برنامه ریزی می کنیم که آنها از طرف مرز ایران حمله کنند و ما هم از طرف مرز ترکیه، البته در یکی دو ماه اخیر چنین کاری نکردیم اما باز هم می توانیم این طور کار کنیم".

فرمانده نیروی زمینی ارتش ترکیه در حالی هماهنگی ایران و ترکیه را در حمله به پایگاههای پژاک و پ ک ک در کردستان عراق تأیید می کند که سپاه پاسداران ایران ان طی دو روز گذشته چند نقطه از کردستان عراق را هدف حملات توپخانه خود قرار داد و سپس گزارش شد که در یکی از این حملات که مناطقی از شهرستان سیدصادق در استان اربیل را هدف قرار داده بود، دو غیرنظامی زخمی شده اند.

به گفته یکی از مسئولان محلی، این بخش از شهرستان سیدصادق برای نخستین بار هدف حمله ایران قرار گرفت.

برخی از نقاطی که هدف توپخانه سپاه پاسداران ایران قرار گرفتند پیشتر هدف بمباران هواپیماهای نظامی ترکیه نیز قرار گرفته بودند.

حملات پی در پی توپخانه سپاه پاسداران ایران به مناطق مرزی کردستان عراق در مواردی به متواری و بیخانمان شدن روستاییان نیز انجامیده است.

دولت خودمختار کرد شمال عراق و دولت مرکزی عراق بارها ایران و ترکیه را به دلیل حمله به خاک خود هدف انتقاد قرار داده اند اما ترکیه بیش از ایران آماج چنین انتقاداتی قرار گرفته است.

khodadadeh - ایران - تهران
بر فرض درست درست بودن هیچ اشکالی نداره
دفاع از خود کاملا قانونیه
جمعه 17 خرداد 1387

iran123 - آمریکا - نیویورک
حقشونه تروریست های پست فطرت.
جمعه 17 خرداد 1387

aytak - ایران - تبریز
کرد ها البته شاخه تروریستی پژاک رویه خوبی برای مبارزه انتخاب نکرده اند و اونا با حمله به مناطق مرزی آذربایجان ایران و کشتن سرباز و مامور و مردم عادی و ایجاد نا امنی چنین اجازه ای رو به ترکیه و ایران می دهند که اینچنین مقابله کنند حقوق کرد ها در ایران و ترکیه پایمال می شه ولی این راه و رسم مبارزه نیست شیوه جنگ و خشونت دیگه منسوخ شده و جایی در تمدن امروزی نداره
خوشحالم که با قاتلان هموطنان ایرانیم و همچنین تجزیه طلبان خاک پاک ایرانم برخورد شه
ایران هیچ گاه تجزیه نخواهد شد
کرد ها می تونند راه ترک ها را در بدست آوردن حقوقشون ادامه بدن .
درود بر آزادی و آزادمردی
یاشاسین ایران عزیز
جمعه 17 خرداد 1387

rabinson - اسراییل - تل اویو
من ایرانی نیستم. من برای سرزمین سیران درنده نیستم. خیالتون راحت .

من ایرانی نیستم چون من اصلا مثل ایرانی ها نگران ۳۰۰ نیستم. چون من نگران عید و سپندمزگان نیستم.
من ایرانی نیستم چون از فیلم اخراجی ها خوشم نمیاد . چون از آتش بس بدم میاد . چون از حامدهاکان ، محسن چاوشی، محسن یگانه و تمام دار و دسته شون بدم میاد. چون عاشق فروغم.. چون عاشق عشقم نه زیبایی. چون به هیکل متناسبی که مثلا یه دختر بخواد از من ببینه و خوشش بیاد اصلا فکر نمی کنم. چون تیپم تیپ خودمه نه کس دیگه.
من ایرانی نیستم . چون عادت نکردم صبحها برم سر کارم و شبها بخوابم. چون عادت به تقلید از نوشته ها ندارم. چون عادت ندارم دخترها رو با یه دوستت دارم خر کنم.
من ایرانی نیستم چون از خط عابر پیاده رد می شم. چون از لاین خودم حرکت می کنم. چون موقع پیچ ، چراغ راهنما می زنم. چون جلوی دخترا وای نمیسم بگم: جیگر کجا میری برسونمت.
من ایرانی نیستم چون اجازه می دم کوچیکتر از خودم باهام راحت حرف بزنه. چون درها رو باز می کنم. چون تا حدودی رک هستم. و برام دختر و پسر فرق نمی کنه.
من ایرانی نیستم . چون عادت ندارم پاچه خواری کنم. چون عادت ندارم توی کامنت های بقیه بخاطر ابراز عقیده شون فحش بنویسم.
من ایرانی نیستم. چون سیگار می کشم. چون روی سه رنگ عصبیت ندارم. چون از ازدواج به سبک ایرانی بدم میاد. چون خوشم نمیاد یه دختری رو که نمی شناسم و دوسش هم ندارم به خاطر اینکه باید باهاش ازدواج کنم باهاش ازدواج کنم. چون دوست ندارم یه دختر بهم دروغ بگه. چون غیبت نمی کنم. چون دروغ نمی گم. چون در اوج توانایی اشک می ریزم.
من ایرانی نیستم چون برای خانوم ها ارزش قائلم. چون نگاه هام تا توی سوراخ مانتوی یه خانوم نمی ره. چون به دولت گیر میدم. چون با آمریکا دشمن خونی نیستم. چون اشتباهات رو از جانب خودمون می بینم. چون الگو نمی گیرم. من ایرانی نیستم که با نام خدا و پیغمبر کلاه سر مردم بزارم
چون مرگ جوانان وطنم برام مهمه
میگین کرد ها تروریستند واین در حالیه که در تمام دنیا ایرانی رتبه اول رو در تروریست بودن داره
کرد های تروریست امروز مردان شجاع جنگ ایران و عراق اند

aytak - ایران - تبریز
کاریکاتور ی که از ترکها در روزنامه پخش شد یامیزان بالایی اعتیاد و بیکاری و هجوم هزاران نفر ازترکهایی ایران به شهرهایی دیگر برای کار .
منظورت کدامین حقوق ترکهاست
ایا رهبر ترک زبان افتخار توست
من کرد هستم وتا روزی که من به عنوان شهروند درجه 2 حساب شوم نه افتخاری به ایرانی بودنم میکنم و نه تلاشی برای حفظ یکپارچگی ایران و این شعار بر پیشانی من خواهد بود

من ایرانی نیستم
جمعه 17 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
خدا وکیلی لقب تروریست به کرد دادن نهایت بی شرمی
جمعه 17 خرداد 1387

سهراب 1 - ایران - شیراز
rabinson - اسراییل - تل اویو از نوشته ی تو اینجور میشه نتیجه گرفت که تو احتیاج مبرم به دوست دختر داری. در ضمن ما و شما وصله های ناجوری هستیم که به هم نمی چسپیم .به امید روزی که کردها و ترکها از ما جدا شن .
جمعه 17 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
rabinson - اسراییل - تل اویو
این حرفایی که نوشتی برای یه سری از ایرانیا درست و توش شکی نیست اما چرا ربطش می دی به بقیه(اخه به اونا چه) در ضمن کسایی که اون روزنامرو دیده باشن می دونن در صفحه 20 همون روزنامه سوسک دار فارسی حرف می زن و می گه(نه جون مادرت هی هی) در حالی که حمل بر سوسک بودن تهرانیها نشد.در ضمن اینجور که شما نوشتی حتما فقط ترکان که برای کار میان تهران و اینور و اونور و تو این مملکت به این درندشتی کس دیگه برای کار نمی ره جای دیگه( یادش بخیر یه زمانی برای کار تو زنجان بودیم).
جمعه 17 خرداد 1387

bhatami - انگلیس - لیدز
باشه شما ایرانی نباش
من خودم تو انگلیس زندگی میکنم تمام کردها رو که می پرسین کجایی هستین می گن کرد بابا پس چرا من تو نقشه نمی بینمش نباشین اهل هیجا نباشین .اگه اینطوری همه ترکای ایران جنوبی ها یا هر قومیت دیگه بیاد بگه ما یه کشر جدا می خواهیم.اینا رو می نویسم چون دایی منو وقتی سرباز وظیفه بود سرش و بریدن برامون فرستادن
بازم شما اهل هیجا نباش کسی براش مهم نیست ققط ادم نکش.
جمعه 17 خرداد 1387

عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن
من به عنوان یه کرد ایرانی به حال هم وطنام تاسف می خورم که بدون اطلاع از وضعیت کردها در مورد اونها اظهار نظر می کنند
حدود 45 میلیون نفر کرد در کشورهای ایران و عراق و ترکیه زندگی می کنند که مدت 4 ساله که فقط کردهای عراق طعم برابری و مساوات رو چشیدن در ایران و ترکیه محرومترین مناطق کشور را مناطق کرد نشین تشکیل می دهند و در ترکیه کردها حتی حق صحبت به زبان مادریشان را ندارند اسم شهر ها و روستاهایشان را عوض می کنند و اسمهای ترکی روی ان می گزارند در ایران و در اوایل انقلاب کم روستاهایی نبودند که یک شبه در زیر گلوله خمپاره و توپ و تانک سپاه با خاک یکسان شدند ملت کرد هیچ وقت سرهای بریده شده در روستای قارنا را فراموش نمی کند عاملان این جنایت که از پیرمرد 70 ساله تا کودک 12 ساله را سر بریدند و حتی به قرانی که برای قسم دادن اورده بودند اعتنا نکردند شناسایی شدند اما هیچ گاه مجازات نشدند مردم شهر پاوه هیچگاه خاطره صادق خلخالی را فراموش نمی کنند که چطور فقط از روی قیافه و بدون برگزاری دادگاه و یا حتی اعلام جرم مردم عادی را به جوخه های اعدام سپرد در 8 سال جنگ ایران و عراق مردم شهرهای کردنشین بودند که از هر دو طرف بمب و موشک می خوردند مردم حلبچه و سردشت هنوز هم از الودگی های شیمیایی رنج می برند نسل کشی صدام در عملیات انفال در 1988 که در یک روز 140 هزار نفر کرد عراقی رو کشت
جمعه 17 خرداد 1387

عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن
در ایران هم این خودحکومت بود که جنگ ودرگیری راشروع کرد . در جنگ سنندج که به نوروز خونین لقب یافته حدود 200 نفر کشته وصدهاتن زخمی شدند . در جریان پاوه چه جنایات وکشتاری روی داد . مگر خمینی خودش درمردادماه 1358فرمان جهاد صادر رانکرد . این همه لشکرکشی وقتل عامهای دستجمعی راه نیافتاد . مگر صباغیان که عضوهیات ویژه دولت برای مسائل کردستان بود ، نمی گوید که مامی‌خواستیم به آنها حمله کنیم وقتل عامشان کنیم ، ولی خیابانهای مهاباد کوچک بودند برای حرکت تانکها وبیشترمردم مسلح بودند .
آنها بودند که به کردستان حمله کردند. پیشمرگان دلاورکردستان وهمه نیروها هم حزب دمکرات وکومه له و شیخ جلال رهبرسازمان خه‌بات ونیروهای دیگر و نیز مردم کردستان در مقابل این یورشهای عظیم مقاومت کردند . ما کردها حتی به کمترازحقوق واقعی خودمان هم رازی بودیم . اما مقامات حکومتی هیچ حقی قایل نبودند وآنهاراه خشونت وسرکوب وکشتار را انتخاب کردند . در بهار1359 دوباره این فرمان صادر شد یعنی فرمانده کل قوا .گفتند که بند پوتینهایتان رابازنکنیدتاسرکوب نکردید. این همه اعدامهای دستجمعی وکشتار مردم بی‌دفاع وزندانیان وتبعیدیها راچه کسانی مرتکب شدند ؟
از کجا معلوم شاید اعضای پژاک همان بچه های کوچکی باشند که روی جنازه عزیزانشان اشک می ریختند و از تمام کسانی که خون عزیزانشان را ریختند نفرت پیدا کردند از ایران و ایرانی نفرت پیدا کردند غافل از اینکه کشتار کردها که عمدتا سنی مذهب هستند یک نسل کشی مذهبی بود نه نژادی
جمعه 17 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
اسراییل-تل اویو
برات متاسفم
جمعه 17 خرداد 1387

delakam - اسرائیل - اسرائیل
khodadadeh - ایران – تهران
iran123 - آمریکا – نیویورک
aytak - ایران – تبریز
واقعا متاسفم براتون با این طرز فکرتون.در زمان شاه و امام خمینی ایران بیشترین کمکهارو به کردها میکرد و دفاع رو حق مسلم کردها میدونستن و شما الان پشت کامبیوترتون نشستید و میگید حقشونه و......الان اگه به شما بگن حق ندارید به زبان مادریتون حرف بزنید حق ندارید به زبان مادریتون بخونید هر روز( اطلاعات و میت و استخبارات) بریزن رو سرتون و بعد از کلى تحقیر اعضاى خانوادتون وگم گور کنن, بزنن بکشن و این طوری به توپ ببندنت و هواپیما هر روز با جدیدترین تکنولوزى روستاهاتونو رو هم بریزه شما 3تا ...؟؟ جیکار میکنید....؟؟؟؟؟!!!!!
iran123 - آمریکا – نیویورک
مطمعنم تو توى خوابم امریکا رو ندیدی وکرنه این حرفهارو نمیزدى..؟؟؟
جمعه 17 خرداد 1387

bhatami - انگلیس - لیدز
اگه شما می فرماید که اسم شهرها و روستاهای شما عوض می شه پس چرا مال ترکها یا اصفهانی ها عوض نمیشه
من میگم چون شما حکومت مستقل می خواهید من کار احمقانه دولت رو تید نمی کن ولی از قدیم گفتن کرم از خود درخت
بیاد دای عزیزم که کردها سرش رو برامون فرستادن
جمعه 17 خرداد 1387

Aytak - ایران - تبریز
rabinson - اسراییل - تل اویو
bhatami - انگلیس - لیدز
delakam - اسرائیل - اسرائیل
دوستان عزیز هموطنان گرامی
من منکر ظلم های بی شمار دولت به کرد ها نیستم برای ما کاریکاتور کشیدن ولی جوابشونو هم گرفتن می دونی چه جوری؟؟ اولا در عرض یک هفته تمامی شهر های ترک نشین تظاهرات و راه پیمایی شد در ارومیه و نقده و تبریز با تقدیم چند شهید و صد ها مجروح فریاد اعتراض و هویت طلبی رو سر دادیم در کشور های دیگه برادران ترک با راهپیمایی اعتراض کردن که عکس همشون در اینترنت موجود هستش ولی ما مسلح نشدیم بریم سرباز بکشیم
ما کاری کردیم که حکومت هر ساله 1 خرداد در آماده باشه کامله تمامی شهر های آذربایجان پر پلیس یگان ویژه می شه
ما غیرت داشتیم که تو خیابونای آذربایجان با حرکت سیل آسا کاری کردیم که عیار بیاد دستشون ولی در عین حال ما تجزیه طلب نیستیم و ایران و ایراتنی فارس و کرد و بلوچ و ... واسه ما محترم و عزیز هستند ما هم مثل شما حق تحصیل به زبان مادری رو نداریم و صد ها محدودیت دیگه ما هم زندانی سیاسی داریم ولی ما بلای جان هموطنان ایرانیمون نشده ایم و همیشه برای دفاع از تمامیت ارضی و ناموس و شرف ایران و ایرانی آماده ایم
اسامی ترکی آذربایجان هم عوض می شه ولی ما گروه نظامی تشکیل نمی دیم تا با خونریزی به اهدافمون برسیم مبارزه ما فکری و سلاح ما قلم هستش
من ایرانی هستم و وطن پرست و افتخار می کنم و به هیچ کس چه خودی و غیر خودی چه ترک چه فارس اجازه نمی دم به خاکم خیانت کنه
باز هم می گم من منکر این نیستم که کردستان یکی از محرومترین نقاط ایران هستش
هر روز فاشیست ها در رسانه ها ما رو تحقیر می کنن ولی نمی دونن که روز به روز نفرت مردمی ایجاتد می شه و ما روز به روز از اونا فاصله می گیریم و هر روز عاشقتر به ملت و فرهنگ و فولکود خودمون من نژاد پرست نیستم و رقص زیبای کردی رو هم در کنار رقص بی نظیر ترکی دوست دارم زبانم مستقل تز از زبان تو نسبت به فارس هستش ولی ملت من هیچ سوادی نسبت به زبان مادریشون ندارن
منم تورک
ایرانی
برای ایران
و با ایران
یاشاسین ایران
جمعه 17 خرداد 1387

koorosh.2007 - ایران - سنندج
کردستان ویران شد فقط ازادی می خواست همه جوانها یا کشته شدند یا رفتن خارج از کشور .در سنندج یهودی مسیحی سنی زرتشتی شیعه اهل حق و .....باهم دارن زندگی می کنن هیج وقت مشکل مذهبی نداشتیم مشکل فقط کرد بودن .اما یادتون باشه اگه شما به ازادی ودمکراسی باور داشته باشی باید حقوق همه ملیتهای که در ان کشورن به رسمیت بشناسی .اما فکر کردید چرا ما میجنگیم چون با حکومتهای که فقط کشتن بلدند رهبرانمان ما را بر سر میز مذاکره ترور کردند .اگه اینطوری پیش بره ایران تجزیه میشه .چرا ما تابه حال یک مقام بلند پایه نداشتیم در ایران .اینجا کردستان است نه جایی دیگر ما حق تعین سرنوشت خودمان را میخوهیم به امید ازادی ایران و همه ملیتهای تحت ستم در ایران.
جمعه 17 خرداد 1387

bluestar - ایران - تهران
aytak - ایران - تبریز
اگر با پان تورکها هم این برخوردانجام بشه باز هم تایید میکنی؟
جمعه 17 خرداد 1387

erfan-iran - ایران - ایران
rabinson - اسراییل - تل اویو : خدا را شکر که شما ایرانی نیستید .. ما هم دلمان نمیخواهد کسی مثل شما هموطن ما باشد ... مایه ننگ است !
من به تمامی سربازان و مرزداران کشورم افتخار میکنم که در برابر دشمنان ایران و مشتی تجزیه طلب می ایستند .. همچنین لازم میبینم شهادت شماری از اعضا سپاه پاسداران و نیروهای امنیتی کشورمان را به خانواده بزرگوارشان تسلیت بگویم ......
khodadadeh - ایران – تهران
iran123 - آمریکا – نیویورک
aytak - ایران – تبریز : درود بر شما .
** یاشاسین ایران ***
جمعه 17 خرداد 1387

Aytak - ایران - تبریز
bluestar - ایران - تهران
لطفا منظورتون رو واضح تر بیان کنید
شنبه 18 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
Aytak - ایران - تبریز
بالاخره در این سایت یک غیر پان ترک پیدا شد
شنبه 18 خرداد 1387

bluestar - ایران - تهران
به امید روزی که این برخوردهابا پان تورکها هم انجام شود و خاک پاک میهن ایران از لوث وجود نحس پان تورک پاکیزه شود. ان شاالله
شنبه 18 خرداد 1387

erfan-iran - ایران - ایران
bluestar - ایران - تهران :اول اینکه همه مردم آذربایجان پانترک نیستند .. ( هر چند به زبان مادریشان علاقمند باشند اما سخن گفتن و حتی نوشتن به زبان تورکی به معنا پانترک بودن نیست ) ... دوم اینکه به جز شمار اندکی که وضعیت و جایگاه آنها در میان مردم آذربایجان روشن است این استان و مردمانش همواره پاسدار و حافظ ایران بوده و خواهند بود ... از سویی ما هرگز به روی مرزداران و سربازان کشورمان اسلحه نمیکشیم و یا خودمان را به بمب گذاری و جنایت آلوده نساخته ایم ... و در آخر اینکه این گروها و حامیان ایشان باورهای ضد ایرانی دارند و دشمنی آنها با کشورمان بر همه ما آشکار است ... آنها بازیچه ایی در دستان موساد و سیا هستند همانگونه که زمانی مجاهدین خلق عروسک صدام حسین بودند ... هر وقت به کمک نیاز داشتند ما تا جایی که توانستیم به آنها یاری رساندیم اما همین که حالشان کمی خوب میشود یک کلاشینکف بدست گرفته به سمت ما شلیک میکنند !! ...یاشاسین ایران ....
شنبه 18 خرداد 1387

mooooon21 - ایران - کرج
وقتی ترکها میگن( یاشاسین ایران )خندم میگیره...؟؟؟!!! خواهشن نگید نخواستیم...!
شنبه 18 خرداد 1387

erfan-iran - ایران - ایران
mooooon21 - ایران - کرج : تو رو سننه !! ... تو چکاره این مملکت هستی آن هم کشوری که وجودش رو مدیون ما هستید ... اگر ما نبودیم عثمانیها دختر سالم براتون نمیگذاشتن ... تاریخ رو بخون ! همتون معتاد به بنگ و حشیش بودید .. این ما بودیم که مفاهیمی مانند دمکراسی و مشروطه و دانشگاه و مدرسه را وارد این مملکت کردیم و الا شما که اصلا توی باغ نبودید ! ... ما اینقدر برای این مملکت خون دادیم که ادعای مالکیتش رو داشته باشیم ... در ضمن شما بهتره از مرزهای شرقی بیرون برید ! .. احتمالا راهتون رو گم کردید ! .. یا اینکه مراقب باشید از جانب جنوب کشور کار دستتون ندن ! هر چند چشمم آب نمیخوره ! ... به گمانم آخرش خودمون باید یه فکری بکنیم ! .... اگر اول اسمت یه "ک "بگذاری همه چیز درست میشه !! میبخشید ! البته چون به همه ما توهین کردید این حق رو به خودم میدم ! ... یاشاسین ایران <<
شنبه 18 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
erfan-iran - ایران - ایران
دوست عزیز چرا عصبی می شی به پان ترکای لاشخور فحش داده به مردم اذربایجان که فحش ندادن
تا دیروز داشتی به پان ترکا حمله می کردی امروز ازشون دفاع می کنی اخه کی تو ایران منکر ورود دمکراسی و مشروطه و غیره از اذربایجان شده ؟ معلوم هیچ کس
اما دوست عزیز همین لاشخورای پان ترکیست قهرمان مشروطه که ستارخان باشه رو یک جدایی طلب که برای جدایی اذربایجان می جنگیده معرفی می کنن
حالا با انصاف باش باید به این لاشخورا چی گفت؟؟؟؟

یکشنبه 19 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
mooooon21 - ایران - کرج
دوست عزیز حساب پان ترک رو از ترک جدا کن
یکشنبه 19 خرداد 1387

erfan-iran - ایران - ایران
kotlet - ایران - تهران :دوست عزیز من از پانترکها دفاع نمیکنم و احتمالا میدانید و اگر از بازدیدکنندگان دائمی سایت باشید من همواره از ایران دفاع کرده ام .. اما متاسفانه برخی هموطنان ( که البته شرم دارم نام ایرانی را بر روی آنها بگذارم ) بدون هیچ منطقی یک طرفه به قاضی میروند و البته به عمد و یا ناخواسته به تمامی مردم ما توهین میکنند و این واقعا بدور از انصاف است ... طبیعی است که من نیز در این شرایط ناراحت شده و واکنش نشان بدهم ... اما باورها و عقایدم تغییر ناپذیر است ... مثلا کامنت این آقا و یا خانم mooooon21 - ایران - کرج بدون هیچ مرز بندی همه ما را خطاب قرار داده .. اگر خود شما باشید چه برداشتی خواهید داشت ! ... یاشاسین ایران
یکشنبه 19 خرداد 1387

delakam - اسراییل - اسراییل
Aytak - ایران - تبریز
اگه در عرض یک هفته تمامی شهر های ترک نشین تظاهرات و راه پیمایی شد .اینو بدون در مناطق کرد نشین همیشه در حال پیکارن چه از طریق راهپیمایی یا از طریق تحسن و هر راهی که بتونن صداشونو به دنیا برسونن و حتی اسلحه...
اگه کاری کردید که حکومت هر ساله 1 خرداد در آماده باشه نمیگم دروغ میگی ولی این راستی رو هم بدون که نظام تو مناطق کرد نشین در طول سال در حالت اماده باش هستش. واگر شما چندتا شهید دادید ما روزانه داریم شهید میدیم.و روز نیست تو شبکه های خبری مهم دنیا خبر از کشته شدن یک کرد تو ایران ندن.
Aytak - ایران - تبریز شما که اینقدر شعار ایران پرستی سر میدید چرا پرچم ترکیه بلند میکنید...؟؟؟؟!!!!حتما میخوای بگی این کار پان ترکهاست.
ممکن هر پانی ترک نباشن ولی هر ترکی پان ترک هست.
یکشنبه 19 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
delakam - اسراییل - اسرایی
اصولا وقتی در بین شعار هاشون شعار مرگ بر ارمنی پیدا می شه و پرچم ایران سوزونده می شه معلوم کار کیه
در ضمن اقایونی که از ایرانی بودنشون ناراحتن خوب برین از ایران قاطی بقیه ملتها شین اخه کسی که مجبورتون نکرده
دوشنبه 20 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
همه اقوام و مذاهب در ایران و در هر جای دنیا باید محترم شمرده شوند و دارای حقوق مساوی باشند زیرا در انسان بودن با هم برابریم مگر اینکه کسی به انسان بودن خودش شک داشته باشد /
دوشنبه 20 خرداد 1387

erfan-iran - ایران - ایران
عجیبه که برخیها با وجود اینکه خودشان را ایرانی نمیدانند اما با حضور خود در سایت های ایرانی محیط آن را به گند میکشند .. خوب است که تن نجس شان را از این مملکت برده اند !!.. در ضمن ما پرچم ترکیه را هوا نمیکنیم .. اینهایی که این کار کردند نه آذربایجانی هسنند و نه ایرانی ... البته خیلی خوب میشد که مثل شما گورشان را گم کنند ...
دوشنبه 20 خرداد 1387

torol - ایران - ارومیه
من این گذارش رو ندیده بودم ولی هرکی چشم به خاک ترکها داشته باشه با دلیر مردان ترک باید مبارزه کنه که اون هم جز نابودی چیزی براش نداره.
دوشنبه 20 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
torol - ایران - ارومیه
همون دلیر مردان که گهرمانلرانه می جنگن ؟
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.