خیلی خوشیم تو هم همش ارتحال

خیلی خوشیم تو هم همش ارتحال

متن اطلاعیه راه و ترابری برای رحلت جانگداز :

 

انّا لله و انّا الیه راجعون (صدای گریه !)

 

روح جمال ، به شمال پیوست ! (صدای گریه !)

 

ملت سراسر عزا و سوگوار ایران اسلامی ! (صدای گریه !)

 

مگر امام در دریا غرق شده که شما در سالگرد رحلت جانگداز همه تان میروید شمال ؟! (صدای گریه !)

 اکنون که با دلی شاد و قلبی امیدوار و باطنی آسوده به شمال میروید لطفاً کمربند ایمنی تان را هم ببندید ! (صدای گریه !) وضع جاده ها بسیار خراب بوده بطوریکه محور قزوین رشت کاملاً مسدود است ! (صدای گریه !) از سبقتهای بیجا خودداری نموده و ... (صدای گریه !) ... کوفت ! بگذارید ما حرفمان را بزنیم بعد گریه کنید ! (صدای گریه !) می گفتیم که از سبقتهای بیجا خودداری نموده و ... (صدای گریه !) ... مسخره ها در جاده از هم سبقت نگیرید اه ! (صدای گریه !) در صورت تخلف ... (صدای گریه !) ... ما ماشینهای شما را به پارکینگ میبریم ! (صدای شیون و فغان زیاد و همه به سر و سینه خود می کوبند و چند نفر هم غش میکنند !) سفر بخیر همسفر ! (صدای گریه !) لطفاً به تابلوهای راهنما در جاده حتماً توجه بفرمائید ! (صدای گریه !) حالا کی میخواهید برگردید به سلامتی ؟! (باز هم صدای شیون و چند نفر غش میکنند !) هوای شمال این چند روزه خیلی گرم است و ... (صدای گریه !) ... و ... (صدای گریه !) ... زهرمار ! خلاصه اینکه هوا خیلی گرم است ! (صدای گریه !) طبق آخرین گزارشات واصله هجوم جمعیت بسیاری از سیستمهای مدیریت شهری را مختل کرده تا جائیکه هم اکنون در بابلسر آب شهری هم قطع گردیده است ! (مردم با شیون و فغان توی سر خودشان میزنند و گریه میکنند !) لطفاً از وسط جاده سه تا آفتابه آب هم با خودتان بیاورید ! (صدای گریه !) شما را به شکیبائی در رانندگی دعوت نموده و ... (صدای گریه !) ... دعوت نموده و ... (صدای گریه !) ... الهی همه تان بمیرید که نمیگذارید ما حرفمان را بزنیم ! (صدای خنده !) شمارو به حضرت عباس این صدای ضبط ماشینتان را هم یک کمی کمتر بنمائید ! (صدای شیون و واویلا !) ناسلامتی رحلت است ! (بازم صدای خنده !) برادران بسیجی شمالی اینروزها با مسافرین بدجوری برخورد میکنند ! (صدای گریه و چند نفر دیگه هم غش کردند !) آخه شما که میدانید اینجور موقعها شمال انگار که ارث پدرشان باشد ! (صدای گریه !) اگر وضع همینجوری ادامه پیدا کنه ما مجبور میشویم هفته دیگر را هم تعطیل اعلام کنیم که تازه شماها بتوانید برگردید ! (صدای گریه قطع میشود !) یادمان باشد سال آینده در سالگرد رحلت ما چندتا جاده دیگر هم به شمال بکشیم ! (صدای گریه !) حالا شما بنزین از کجا می آورید که ... (صدای گریه !) ... که ... (صدای گریه !) ... پدرسگها نکنه شما هم دم پمپ بنزینها کاسبی میکنید همه تان ؟! (صدای گریه !) چرا ما در این سی ساله هر کاری میکنیم که شماها را بچپانیم توی خانه هایتان نمیشود ؟! (صدای گریه !) به گمانم ما اگر شماها را توی بطری هم بکنیم باز کار خودتان را میکنید ! (صدای گریه !) آخه لامذهبها چنان ریخته اید بیرون انگار که رفراندوم نه گفتن به نظام باشد ! (صدای خنده و خوشحالی فراوان چند نفر ایندفعه از خنده غش میکنند !) آخه اگر یک هزارم شماها را ما داشتیم تا حالا سه هزار دفعه گفته بودیم مسافرت مردم به شمال رفراندوم مشروعیت نظام است ! (صدای گریه !) چرا شما اینقدر به ما ضد حال میزنید ؟! (صدای گریه !) وقتی برگشتید ما چند نفر دیگر را بالای تپه های سنندج و مهاباد و کرمانشاه خودکشی میکنیم تا حال همه تان را بگیریم ! (صدای گریه !) ببین کی گفتم ! (صدای گریه !)

منبع: وبلاگ 1 + نه طنز + 1

parviz1 - انگلستان - کترینگ
واقعا عالی گفتی!! ای تو ..............................................................
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

mehrnoosh - ایران - اهواز
واااااااااااااااااااااای خیلی جالب بود.من بازم از اینا میخوام...............
جمعه 17 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
parviz1-انگلستان-کترینگ
سلام.بنا نشد اینقده ذوق زده بشی که یکهو شما هم غش کنی راه نزدیک هم نیستی که بیایم به هوشت بیاریم.!!!
جمعه 17 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
نمیگم که ایرانی جز مسخره کردن و غر زدن کار دیگری بلد نیست. اگر بابای تو هم بود اینجوری مسخره میکرده که به ... وا....شد.! بدبخت تو همین الان هم این چیزها را که داری میگی بخاطر وجود اون بوده وگرنه اگه اون نبود که باید دم اتاق اجنبی منتظر نوبت خودت بودی.
برو یک کم فکر کن ببین چیکار داری می کنی.
جمعه 17 خرداد 1387

freebox - ایران - تهران
این یارو گ.... خودش تو کشور اجنبی نشسته بعد لوغوز هم میخونه برو شمع دزد کم شروور بگو
جمعه 17 خرداد 1387

sogol.m - امارات - دبی
اکثریت مردم ایران با این رژیم موافقند چون نونشون را به بهترین وضع از کنار همینها درمی آورند ولی وقتی این رژیم بهشون احتیاج داره می گذارند میروند شمال ودبی و آنتالیا
جمعه 17 خرداد 1387

ehsan_14 - اتریش - وین
اقای.محسن قوز فیش - نروژ - نروژ ..خ.......شو.اشغال پاچهخوار
جمعه 17 خرداد 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
بهترین طنز سال.
عالى بود، امیدوارم به همه هموطنان در شمال خوش گذشته باشه،
ما هم بسلامتى ........... و بامید رحلت بقیه شون جامها را بهم زدیم
جمعه 17 خرداد 1387

sogol.m - امارات - دبی
اکثریت مردم ایران با این رژیم موافقند چون نونشون را به بهترین وضع از کنار همینها درمی آورند ولی وقتی این رژیم بهشون احتیاج داره می گذارند میروند شمال ودبی و آنتالیا
جمعه 17 خرداد 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
مثل اینکه امروز یه حزب اللهى گذاشتید که کامنت هارا چک کنه ها !!!
جمعه 17 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
لوووووووول
خیلی باحال بود
جمعه 17 خرداد 1387

mahtam - هندوستان - بنگلور
محسن قوز فیش - نروژ - نروژ . بابا تو دیکه چرا .منو شمایی که بیرون از اون ملکت هستیم بهتر میدونیم چه خبره(منظورم اخباره که تو ایران همش سانسور میشه)
جمعه 17 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ensan-ایران-تهران.عزیزم نگران نباش منم دیدم اونجا دارن همه غش میکنند یک لحظه خواستم ببینم چه حالی داره!!!! موفق باشی و شاد .ولی واقعا قشنگ گفت.من که واقعا لذت بردم .آخه این زندگیه که برای ملت درست کردن!!!!حالا خودمونیم و بدون هیچ غرض ورزی.کجای دنیا اینجوریه!!یک مسافرت 24 ساعت تو جاده بمونی بیخود بعلت مسدود بودن!!!نه برفی . نه ریزش کوهی نه .....خوب شما باشی غش نمیکردی!!!یک همچین اتفاقی هیچ کجای دنیا رخ نمیده!!!!
جمعه 17 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
parviz1-انگلستان-کترینگ
قربان اگر این روحانیت نستوه نبودند الان من و شما داشتیم در سایه عدالت واتحادواسلام غیر سیاسی همونی که قبل از انقلاب داشتیم لذت میبردیم انوقت چه کسی ما را ارشاد میکرد و به زور میبردمون بهشت.اگر میبینید هیچ کجای دنیا این مشکلات رو ندارند عوضش اونها بهشت نمیرن این به اون در!!!!
جمعه 17 خرداد 1387

فرزند آریا - سوئد - سوئد
به محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
خیلی زورت داده که در ایام مرگ ولی نعمتت مردم رفتن شمال و یکی هم پیدا شد طنز راجع بهش بنویسه. یا از نوکران رژیم هستی که با پول ملت داری تو خارج حال می کنی یا این که از یک دخمه تو ایران داری به اسم مقیم خارج چرندیات می نویسی. رژیم نا اسلامی ایران هم به خاطر وجود شما چند تا مزدور پاچه خوار مثل شما داره به مردم زور می گه.
جمعه 17 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ensan-ایران-تهران.عزیزم سلام مجدد.دلم نیومد از شما بابت این جمله قشنگت تشکر نکنم که فرمودید اگر روحانیت نبود الان من و شما در سایه عدالت و اتحاد و با داشتن دین خودمون حالا هر چی باشه من و شمای مسلمان و یا ادیان دیگه بدون سیاسی شدن در کنار هم لذت میبردیم.واقعا چقدر ساده و لذتبخش بود اون قدیما!! یعنی میشه یک بار دیگه ملت لذت خوشی و راحتی و عشق بهم دیگر و اعتماد و صفا و یک رنگ بودن را ببینند؟این ملت که چیزی نمیخواد!! فقط ولش کنید و انقدر تو سرمون نزنن!!!! بازم ممنون از شما عزیزم.موفق باشی.
شنبه 18 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
parviz1-انگلستان-کترینگ
با تشکر از لطفتون .من یقین دارم انروز خواهد امد که هی به عقاید هم ور نریم و همدیگر رو دوست داشته باشیم.مطمئن باشید.
شنبه 18 خرداد 1387

aynaza - ایران - تبریز
وای نمی دونین ... ما دقیقا 15 ساعت تو جاده قزوین رشت تو ترافیک موندیم...دیگه همه ماشینا رو خاموش کرده بودند نشسته بودن وسط جاده... چند نفری بودند که از قصد با سروصدای فراوان فقط میزدن و میرقصیدن....یه عده ای بودن که دنبال غذا می گشتن...ما که قرار بود ساعت 1 بعد از ظهر برسیم رشت ساعت 4 بامداد فرداش رسیدیم
یکشنبه 19 خرداد 1387

طویله - ایران - تهران
سلام ( صدای گریه) خیلی (صدای گریه) ........
یکشنبه 19 خرداد 1387

ali_abdol2003 - ایران - واشنگتن
با سلام
امام خمینی شخصیتی بزرگ و در دل مرد جا داره.
لطفا با اعتقادات مردم بازی نکنین.
شاید بعضی ها بگن که این هایی که رو کارن هموم جانشین های امام هستند اما باید بگم که در اشتباه به سر می برند.
نمی خواهم بیشتر حرف سیاسی بزنم لطفا بروید و وقایع ابتدای انقلاب را از منابع معتبر مطالعه نمایید.
یکشنبه 19 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
اونایی که ....... جزء اعتقادات و مقدساتشان است بهتر است کمی تجدید نظر کنند / باور کنید اگر رژیم شاه گذاشته بود که رساله ى‌ این مردک و شب نامه هاش و نظرات این آخوند 2زاری از رسانه های جمعی پخش بشه / حتی بیسواد ها به این مردک میخندیدند و این مقدس نمیشد /
اگر دسترسی به نسخه های اصلی و سانسور نشده رساله.... دارید یک نیم نگاهی بندازید لطفا ( بیشتر شبیه کتاب جوک میماند)
دوشنبه 20 خرداد 1387

masoumeh - ایران - تهران
من خودم موافق این رژیم هستم ولی این چند روز خداییش خیلی خوش گذشت با دوستانمون کلی خمینی رو دعا کردیم .تو خواب هم نمی دیدم بتونم مرخصی بگیرم برم سه تا کشور رو بگردم.
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

shovalieh_siah - ایران - بجنورد
اقا با این وضع 100 سال دیگه 364 روز سال رتحاله .اخ جون چه حالی میدهاا
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.