آمار دختران فراری در ایران ۲۰ برابر شده است

آمار دختران فراری در ایران 20 برابر شده است

خبرگزاری  ایسکانیوز: آمارها حکایت از افزایش میزان فرار فرزندان از خانه دارد. در فاصله سالهای ٦٥ تا ٧٨ شیوع فرار از خانه ٢٠ برابر شده است و میانگین سنی آنان ١٦ سال عنوان می شود. فقر اقتصادی به عنوان یکی از علل اصلی فرار از خانه شناخته شده است. دختران فراری بیشتر گرفتار باندهای فحشا و مراکز فساد می شوند. ترجیح دادن وضعیت فرار نسبت به وضعیت دشوار خانواده با هر ذلتی مثل تن فروشی، گدایی، فروش مواد مخدر، پناهنده شدن به گروه های تبهکار و برآوردن انتظارات آنها همراه است.

Eteraaz - ایران - تهران
این آمار رو کی گرفته ؟ خبرگزاری ایسکانیوز ؟
منبع گرفتن این آمار رو هم لطفا ذکر کنید تا آدم از صحت خبر مطمئن بشه .
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
آمار دختران فراری در ایران 20 برابر شده است- مشاور احمدی‌نژاد: ۳ برابر دولت‌های قبل و بعد انقلاب کار کرده‌ایم - خدا قوت
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

ARUBARZAN62 - ایران - اصفهان
چشم اقایان به اصطلاح غیرتمند و دینمدار حکومتچی روشن چشم من ایرانی روشن که دختران این مرز و بوم که چون خواهران من باید برایم عزیز باشند به علت سکوت من در مقابل فساد ملا ها به این وضعیت ذلت بار بیفتند واقعا که باید ما مردان ایرانی به علت سکوتمان در مقابل زن ستیزی اقایان جوابگو باشیم ولی به این اعتقاد دارم که جامعه زنان پاک و پر احساس ایرانی روزی حقشان را از این اقایان حکومتچی خواهند گرفت به امید ان روز
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
خدمات دکی و مزدوران برای خوش آمدن رهبر !! هر کس ملت را به این روز انداخت تا ناموس ملت از بیچارگی و بد بختی تن به خود فروشی و فرار از خانه شوند خداوند بیچاره و بدبختشان کند!!! آخه این چه زندگیست که برای ملت درست کردین!!!! کجای مسلمانی اینجوری بوده!!! ای ........................................................
جمعه 17 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
این کثافتها فقط بفکر نابودی خانواههای ایرانی هستند که اینهم یکی از راههای کثیف انهاست چون فکر میکنند با توسعه فقر و فحشا حکومتشون طولانی تر میشه همونطوریکه دارن اعتیاد را بین جوانها رواج میدهند. روزگاری وقتی بهترین دعا برای یک مرد این بودکه هیچوقت شرمنده زن و بچه هاش نشه ولی این ملاهای کثافت کاری کردند که اکثر مردها الان شرمنده خانواده هستند و حاضر میشوند از فرط تنگدستی خودکشی کنند.
جمعه 17 خرداد 1387

فرزند آریا - سوئد - سوئد
به Eteraaz - ایران - تهران
تو برو دستمالتو بنداز برای احمدی نژاد. وقتی رژیم ایران این همه آمار دروغ به نقل از فلان و پشمه دان به خورد مردم می ده زبونتون برای کشف صحت و سقم اون دراز نیست حالا سرتون رو کردین توی چاه جمکران فکر می کنین هم چیز امن و امانه . اگه این همه دختر فراری تو مملکت نباشه که ناموس مردم سر از کشورهای همسایه در نمیاره. راستی گوجه فرنگی توی میدون بار نزدیک خونه احمدی نژاد چنده؟
جمعه 17 خرداد 1387

sofi - بروکسل - بروم
خاک تو سر هر چی اخوند وطرفداراشون بکنند که ابروی هر چی ایرانی رو بردن
جمعه 17 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
جای نگرانی نیست تمام این مشکلات طی سفر اقای هاشمی رفسنجانی ومحسن رضائی وهیئت همراه به مکه مکرمه و دعای ایشان حل خواهد شد.اگرچه سفر اقای احمدی نزاد که بیش از این انجام گرفته بود 50% مشکلات رو حل کرده بود مانده بود باقیش که در این سفر حل خواهد شد.مردیم از این عوامفریبی.دیروز به مناسبت رحلت اقای خمینی صدا وسیما سخنانی از ایشان را به این شرح بخش کرد:متوجه باشید مبادا این مردم در اثر گفته های ما به بهشت بروند و خدای نخواسته ما به جهنم .اگر این مردم به رهنمودهای ما به بهشت بروند و ما به جهنم خیلی خجالت اور است.(تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل)
جمعه 17 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
اینها خواهر مادر دکتر (حیف دکتر)عباسی هستند
جمعه 17 خرداد 1387

ramtin_driver2008 - ایران - تهران
بابا آخوندا که ایرانی نیستن . تازه از خداشونم هست که روز به روز جوانهای ایرانی به هر طریغی که شده از بین برن . معتاد شن هرزه شن و... تا اونها راحت تر حکومت کنن
جمعه 17 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
چه با افتخار هم اعلام میکنن؟!
جمعه 17 خرداد 1387

rezanaz - ایران - رشت
من پیشنهاد میکنم متولیان نابغه کشور همینطور که تا حالا همه تهدیداتو به فرصت تبدیل کردن در این موضوع هم به استکبار رکب بزنن مثلاٍٍ با ایجاد موسسات جذب دختران فراری و آموزش صحیح کاسبی !! بار دیگر مشت محکمی به دهان یاوه گویان غربی بزنند !
شنبه 18 خرداد 1387

نیکا - ایران - شیراز
چشم آقای احمدی نژاد روشن !!! خاک بر سرشون
شنبه 18 خرداد 1387

shima87 - پاریس - فرانسه
اون خانه های عفاف مثل یک کارخانه که به مواد نیاز داره یک خانه عفاف هم به تنوع زن و دختر در سینی مختلف و در مدلهای مختلف اپدیت شدن با اخرین مدلهای سکس به خدا راست میگم خودشون باعث میشن این دختر ها فراری بشن دخترهای معصومی که به خاطر یک اشتباه تما م عمرشان را باید سر کنند از شهرهای بزرگ لس انجلس ساختن من وقتی ایران رفتم این همه مردم می نالند گرانی هست این حرفها والا از ما که مثلا خودمون تو اروپا هستم بهتر می پوشند... کلی هم خرج بزک دوزک ...من یک لحظه فکر کردم اون دختر که تو یک روستا دور افتاده محروم هست از صفحه تلویزیون شاهد یک زندگی رویای است تو سریالها وفیلم ها ی ایرانی ..و دنبالشون در تهران می گرده یا شهرهای بزرگ بعد هم به سرنوشتی غم انگیز دچار میشه شما فیلم های ایرانی ببیند رویا به مردم میفروشند هنوز تو قصه دختر فقیر پسر پولدار و برعکس موندند به این بهانه هم ماشین خانه های ان چنانی به مردم نشان میدن !!!!!
شنبه 18 خرداد 1387

shekamo - نورو - اوسلو
بابا این دخترها که فرار نکردن اینا رفتن نون بخرن راه خونشونو گم کردن باید یکی یک جی پی اس بشون میدادن
یکشنبه 19 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.