سخنان اوباما درباره ایران - ویدئو

سخنان اوباما درباره ایران

باراک اوباما که نامزدی او از سوی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قطعی به نظر می رسد، در سخنرانی برای اعضای یکی از مهمترین لابی‌های طرفدار اسرائیل درباره ایران سخن می گوید.

برای تماشای ویدئوی " سخنان اوباما درباره ایران"

اینجا را کلیک کنید

shima87 - فرانسه - پاریس
خوب اون هایی که از این طرفداری میکردند امثال احمقی ...این که اب پاکی را ریخت رو دست تانهاها
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
تو که هیچی پدرتم نمیتونه جلو ایرانو بگیره. گندتون بوش نتونست. انرژی هسته ای حقه مسلم ماست زنده باد جمهوری اسلامی وطن فروشا خواهشن نظر ندن.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

boomobar - ایران - تهران
آقای اوباما هم مثل بقیه باید این حرفا رو بزنه . وگرنه نمی تونه رپیس جمهور بشه . اگر هم بشه مثل آقای کندی ترور می شه . از همه اینها که بگذریم اجازه بدین یه حکایت بگم : وقتی خوارج بعد از اون همه که مولا علی نصیحت کرد که بابا این راهش نیست . آدم نشدن . یهو زد به کلشون گفتن ما در اشتباه بودیم و حالا توبه کردیم . بعد گفتند که علی هم باید توبه کنه . حتی با مولا جنگ هم کردن که امام توبه کنه . حالا شده نقل این آقایون . اینا تا چند سال پیش داشتن وسط نیویورک گوش اسکات ها رو می بریدن . ترشی می انداختند . حالا توبه کردن شدن پرچم دار صلح . حالا این اصلا مشکلی نیست و خیلی هم خوبه . خوب به بقیه چیکار دارین . اگه دنیا رو می خواین خوب بگین . چرا صلحو لکه دار می کنین . تازه اگه منظور از صلح امنیت منافع آمریکاست یا منافع اسراپیل . اینم مشکلی نداره . خوب باید از منافع کشورشون دفاع کنن . خوب پس چرا ما از منافع کشورمون تو دنیا می خوایم دفاع کنیم بهمون می گن تروریست ؟ خوب ما هم همون کاری رو که اونا انجام می دن انجام می دیم ولی با یک هزارم هزینه . تازه بعشی هاش رو هم ما انجام نمی دیم همینطوری مفتی به اسم ما تموم می شه. امنیت اسراپیل منافع آمریکا رو تامین می کنه خوب باید ازش حمایت کنن و نابودی اون منافع ایران رو تامین می کنه خوب ما هم باید از حماس دفاع کنیم . هر کشوری باید منافع خودشو در نظر بگیره وگرنه خره . اینطور نیست ؟ خوب اینا می گن ار منافع خودتون دفاع نکنین اگه دفاع کنین تروریستین .
ولش کن بابا . دوستان همچین مشتی بکوبن ما رو . یکم با نظرات مختلف آشنا شیم بد نیست . مرسی .................
جمعه 17 خرداد 1387

danyal - امارات - dubai
تو هیچ غلطی نمیتونی بکنی کثافت اشغال تو برو خودتو بشور لجن ما با سلاح اتمی میرسیم تا چشم شما نامرا کور شه
جمعه 17 خرداد 1387

souroosh - ایران - ساری
Mr.Irani - ایران - تهران. برای شما متاسفم . شما وطن فروش می باشید نه دیگران, می دونی چرا?
به این خاطر که این سایت در ایران فیلتر می باشد یعنی اینکه این سایت به دید حکومت برای منفعت کشور ضرر دارد پس شما که دم از حمایت از حکومت ظلم و کفر اخوندها میزنی نباید این سایت را نگاه کنی. حالا به نظرت شما وطن فروشئ یا دیگران??!!
جمعه 17 خرداد 1387

ugh2008 - ایران - تهران
اصل حمایت از اسراییل درامریکا مثل اصل ولایت فقیه وحمایت از فلسطین درایران است که هیچ رییس جمهوری نمیتونه اینهارو قبول نکنه.ولی تفاوت ان اینست که ما خرج فلسطین رو میدیم وکارخانه های اسراییلی خرج دولت امریکا را.
جمعه 17 خرداد 1387

basafa - ژاپن - توکیو
عجب بد بختی هست ادم خود همین اقا یه روز میاد میگه با ایران مذاکره میکنم یه روز یگه میاد مید میگه نمیذارم ایران به انرژی هسته ای دست پیدا کنه اخه خودتون هم میدونید چی کار میکنید
جمعه 17 خرداد 1387

با هوش - ایران - گرمسار
آقای‌ایرانی از تهران
حواست کجاست لطفا اسمت رو بذار اسلامی‌ نه ایرانی‌ ، یادت باشه انرژی‌ هسته ای‌رو دنیا هیچ مخالفتی‌باهاش‌نداره مشگل سلاح هسته ایه که همه دنیا نمیخواد ایران داشته باشه چرا نمی خواید بفهمید که اگرجمهوری ‌اسلامی‌ سلاح هسته ای‌داشته باشه دیگه نمیشه جلو دار این آخوند ها و دار و دسته کور وکچلشون شد !!!!
جمعه 17 خرداد 1387

Paravahar - آنگولا - موندولا
در جواب Mr. Irani که معلوم نیست منظورش از وطن فروشان دقیقا چه کسانی هستند، لطف بفرمایند روشن فرمایند اگر "ما" وطن فروش هستیم، لابد ایشان "وطن خریده" هستند؟! به واقع که شما حزب اللهی ها و از شما بدتر، حزب اللهی نماهای مافیایی، ایران را خریده و سند به نام کرده اید و با ایجاد یک سیستم حکومتی جو وحشت و ترور و ارعاب (که کارگردانان و نمایشنامه نوییسانش هم همگی یا اسرائیلی یا حقوق بگیر اسرائیل هستند!) به "غیر خودی" اجازه زیست و حق حیات در آن مملکت نمی دهید. حقا که اگر خدایی هست همو با شماهاست چون هر کس دیگر به جای شماها بود تا به حال صدبار نابود شده بود! نوش جانتان این انرژی اتمی و احتمالا بمبهای اتمی (که با کمک اسرائیل و برای خود اسرائیل اما با پول نفت و سرمایه های ملت ایران ساخته میشود و قاچاقی از ایران به آن کشور حمل میشود!) که دست آخر نابودی خودتان و همان اسرائیل به ظاهر دشمن (و البته باقی بشریت!) را باعث خواهد شد! آمین! دیدار به قیامت، آقای Mr. Irani عزیز که نامت را هم به فارسی (ببخشید، پارسی!) ننوشته ای!
جمعه 17 خرداد 1387

sam1 - انگلیس - لندن
مرگ بر جمهوری اسلامی ....... و هوادارانش
جمعه 17 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
حالا فهمیدید که امریکا نوکر صهیونیست ها هست و بدون اجازه اون اب هم نمی تونه بخوره. این هم شاهد از غیب رسید!. این مردک هم مثل بقلمون رنگ عوض میکنه معلوم نیست برای رسیدن به قدرت دیگر چه باجی به این و اون داده. خدا به خیر کنه! ولی هر کاری کنه از پس احمدی نژاد بر نمی اید. عددی نیست که بخواهد کاری کنه. گنده تر از بوش فعلا سر کار هستند نتونستند. ببینیم که این چیکار می کنه. هر چند بوش جزو احمق ترین ها بوده ولی این یکی هم کمی بهتر از اون نیست.
شماها اگر به نفشه فلسطین اشغالی (اسراییل غاصب) نگاه کنید مثل یک خنجری در دل مسلمان ها فرو رفته. که این همه مصیبت ببار اورده. بابا اگر ایران اسراییل را ول کنه اونوقت اون میاد سراغ ایران! خیلی ساده لوحانه است که قبول کنیم اون ها ما را راحت می زارند زندگی کنیم.
اورپا و امریکا بعد از جنگ جهانی خوب از شر اینها راحت شدند و اونها را به منطقه خاورمیانه فرستادند. به نظر من ایران هر چه سریعتر باید به انرژی هستهای برسه و .... تا هیچکی نتونه جرات چنین حرف را داشته باشه.

به امید نابودی اسراییل و صهیونیسم - آمین
جمعه 17 خرداد 1387

آویه ر - استرالیا - سیدنی
سرنگون باد رژیم ولایت فقیه.
اگر این رژیم شیطانی مجهز به سلاح هسته ای بشه دیگر هیچ کشور خارجی جرات نمی کنه که انها را بر سر نقض حقوق بشر شهروندان ایران مورد مواخذه قرار بده و با خیال آسوده تر مردم ایران را قتل عام می کنند.
جمعه 17 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
مرگ بر جنگ افروزان و دار و دستشون !
جمعه 17 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه
انرژی هسته ای و ساخت سلاح هسته ای حق مسلم ایرانه
جمعه 17 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
souroosh - ایران - ساری
جناب این سایت داخل ایران برای آدمای بی جنبه ای مثل شما که نون این مملکت رو میخوری نمکدون میشکنی فیلتر شده نه برای کسایی که تو این سایت از کشور و میهنشون در مقابل یه مشت وطن فروش حمایت میکنن.
حالا فهمیدی وطن فروش کیه؟؟؟؟؟
جمعه 17 خرداد 1387

mc20 - ژاپن - توکیو
لطف کنید خفشید جناب اوباما
جمعه 17 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
shima87 - فرانسه - پاریس
آخه ..... کجا احمدی نژاد از اوباما طرفداری کرد
آقایونی دم از دموکراسی در غرب می زنند مصاحبه کارتر با الجزیره رو حتما گوش بدن اونجا که می گه توی امیریکا حتی یک نماینده مخالف اسراییل نمی تونه به مجلس راه پیدا کنه حتما این بابا هم بچه آخونده !!!!
جمعه 17 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
آقایون مدعی دموکراسی بخونند
یک شرکت تولید کننده شیرینی در ایالت "مینه سوتای" آمریکا شش نفر از کارکنان زن خود را به علت داشتن حجاب اخراج کرد.به گزارش العالم ، این شش زن مسلمان که سومالی الاصل هستند این اقدام شرکت آمریکایی را نژاد پرستانه توصیف کردند. این زنان از شرکت آمریکایی به کمیته "فرصتهای برابر شغلی" به اتهام تلاش برای مجبور کردن آنان به پوشیدن لباس های تنگ و کوتاه که خلاف اصول اسلامی است شکایت کرده اند.
جمعه 17 خرداد 1387

Paravahar - آنگولا - موندولا
ugh2008 - ایران - تهران
"ما خرج فلسطین رو میدیم وکارخانه های اسراییلی خرج دولت امریکا را."
محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
"اورپا و امریکا بعد از جنگ جهانی خوب از شر اینها راحت شدند و اونها را به منطقه خاورمیانه فرستادند"
دوستان عزیز، شما در یکی دو نکته احتمالا سخت در اشتباه هستید: این درست که ایران خرج فلسطین را می دهد، حداقل بخشی اش را. ولی خرج آمریکا را اسرائیل نمی دهد، که بر عکس، این آمریکا (و بسیاری از کشورهای دیگر، منجمله خود ایران!) است که خرج اسرائیل را می دهد.
در این مورد، مقاله ای هست از منابع غربی که امیدوارم انگلیسی بدانید و آن را بخوانید و بقول خودمان "روشن" شوید:
https://tinyurl.com/3m649c
دیگر آنکه بر خلاف تصور من یا شما، نه تنها اروپا و آمریکا "پس از جنگ جهانی دوم از شر اینها راحت" نشدند، که با ایجاد دولت اسرائیل، نفوذ خود را در منطقه از طریق حضورفیزیکی بیشتر کردند. (یادتان نرود که برخلاف تصور رایج، یهودیان یک اقلیت نیستند، به ویژه در اروپا و آمریکا و خود ایران، و این در واقع نژادها و تیره های دیگر هستند که در اقلیت قرار دارند. منتهی یک چیز درست است که یهودیان اصیل و "قاطی نشده" که با نژادهای دیگر امتزاج نکرده اند تعدادشان محدود است.) در دوره های پیش از، و در طول جنگ جهانی دوم (و همچنین پس از آن) که سختگیری نسبت به یهودیان در سراسر جهان به ویژه در اروپا و آنهم بظاهر بیشتر شد، سیل مهاجرت گروههای بزرگی از آنان به جاهای دیگر (منجمله خود ایران) و بیشتر به سوی آمریکا آغاز شد و به قول خودشان این قوم همچنان خود را حفظ کرده و بالاتر کشیده و ثروتمنده تر و قدرتمندتر شدند. (اگر در جنگ جهانی دوم یهودیان از اروپا کاملا اخراج شده بودند، پس این قانون از کجا در آلمان و فرانسه و بعضی دیگر از کشورهای اروپایی تصویب شد که اگر کسی هولوکاست را انکار کند مجازات خواهد شد؟)
اگر در کشورهای اروپایی و خود آمریکا (و حتی بسیاری از کشورهای دیگر دنیا منجمله خود ایران اسلامی به ظاهر ضد اسرائیل!) دقت کنی، متوجه خواهی شد که همچنان بیشتر امور اداری و سیاسی و امنیتی و تقریبا کلیه امور "حساس" این کشورها را یهودیان، یا یهودی تباران، و اغلب هم وابسته مستقیم یا غیر مستقیم به اسرائیل و صهیونیسم هدایت می کنند. در جایی هم که ایشان نتوانند مستقیما در کنترل این امور باشند، آنگاه با ایجاد زمینه مناسب برای جنگ و نابسامانی و خرابی و تورم اقتصادی و مانند آن و اتکاء به بلاهتها و حماقتهای بومی و مذهبی که متاسفانه در اغلب جوامع دنیا (منجمله ایران باستانی عزیز خودمان) هنوز وجود دارد، راه برای افراد متعصب و کوته فکر و دزد و قاچاقچی و مافیا و "هفتخط" باز شده و با تصدی امور و خراب تر شدن اوضاع، به هر حال همه چیز به نفع همانهایی خواهد شد که باید بشود!
این همان چیزی است که در اصطلاح آمریکائیان به آن "وضعیت win/win" یا "برنده / برنده" می گویند که به معنای آن است که در یک معامله اقتصادی، هر دو طرف فروشنده و خریدار منفعت کرده باشند و به قول معروف، برخلاف سنت متداول قدیمی، خریدار متضرر نشود (که بسیار چیز خوبی هم هست) منتهی در مورد رابطه مابین صهیونیستها و دیگران و عطف به معادلات ذکر شده در بالا، هر دو طرف برنده در اینجا خود صهیونیستها هستند و باقی مردم فقط به تنازع بقای برده وار خود ادامه خواهند داد. (حالا دقت کنیم ببینیم یهودیان که اینهمه ادعا میکنند در دوره های مختلف تاریخی، فرضا در مصر باستان و در بابل، برده بوده اند و دست برقضا تعداد قابل توجهی از اعیاد ملی و مذهبیشان هم در رابطه با همین موضوع است، آیا امروز هم جزء بردگان و فقیران هستند یا؟)
تاریخ ایران (و سایر کشورهای جهان) را درست و با دقت مطالعه کنید و عمیق تر به درون آن بروید، آنگاه متوجه خواهید شد که از چه صحبت میکنم. اگر در ایران زندگی می کنید، بدنیست بدانید که صحبتهای فوق در بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکا از صحبتهای روز است و اگر هم اغراق آمیز به نظر رسد اما خالی از واقعیت نیست. بواقع، بسیاری از خود یهودیان هم این مطلب را قبول دارند و حتی بسیاری از منابع تحقیقی در این مورد را افراد مهم معتبر این قوم تهیه کرده اند. البته، بسیاری از یهودیان را نیز پیدا خواهید کرد که از این موضوعات اطلاعی نداشته و داستان هایی مانند هولوکاست را بیشتر باور دارند.
در آخر این را بگویم که با این حرفها، قصد توهین به این قوم محترم را نداریم که به راستی بسیاری از افراد این قوم آدمهایی تحصیلکرده و با فرهنگ و حتی در کار خود زحمتکش و صادق و مومن به حساب می آیند و احترام به ایشان همچون به دیگران امری است واجب. هدف در اینجا فقط روشن شدن نکاتی است که حتی بعضی از مخالفین اسرائیل و صهیونیسم نیز شاید به آن توجه نداشته باشند.
جمعه 17 خرداد 1387

boomobar - ایران - تهران
چرا همه به هم فحش می دن ؟ خوب بابا این ریختی که همه باید خفه شن که . چون هی این به اون می گه وطن فروش . اون به این میگه گوریل . شاید تقصیر من باشه . به دوستان پیشنهاد می کنم در مورد زاین یا صهیون یا همون کوه سینای خودمون کتاب بخونن . آرماگدون . معبد سالامان یا همون سلیمان خودمون . یا در مورد اینکه نظر صهیونیست ها در مورد آدم هایی که جزو بنی اسراپیل نیستن چیه . حتی نظرات اونها در مورد مسیح که تو شرح تورات که خونه ماست هست . سوره بقره هم که دیگه آخرشه . اینقدر هم نازک نارنجی نباشید . بابا ماها اینجوری گوش همو ببریم . اجنبی جماعت چی میگه ؟ نمی گه اینها نمی تونن مشکلشونو با حرف حل کنن ؟
یه کم هم به نظر بقیه احترام بذاریم بد نیست به خدا .
جمعه 17 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
زنده باد شما طرفدارانه ایران. وطن فروشا نباید در این سایت نظر بدن. سروش جوابه تو هم الیا خانوم داد. حالا که جوابتو گرفتی دیگر نظر نده. زنده باد جمهوری اسلامی
جمعه 17 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
Mr.Irani - ایران - تهران

مگه این سایت ارث باباته اتفاقا ادم های مثل تو نمیدونم خجالت نمی کشین این مضخرفات را میزنید هر چند یک مشت بی سواد نادون توقعی از شما نمی شه داشت راستی این خانم های شما !!!همه از امارت دبی ادرس میدن قضیه چیه!!!!!
شنبه 18 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
شیما جان میدونم درده غربت روانی کرده شما را و بایدم هزیون بگید. از سواد هم حرف نزن که میدونم در حده بچه دبستانی بیشتر نمیفهمی. الاهی هر چی وطن فروشه اواره هست به کشورش برگردان آمین. براتون فقط دعا میکنم .
شنبه 18 خرداد 1387

basafa - ژاپن - توکیو
با هوش - ایران - گرمسار اخوند قبول میره کنار اون وقط امریکا بلایی سر ما میاره مثل عراق که به....... انداختنشون که زمان و زمونه هم نمیتونه جلشون و بگیره نتیجش میشه چی 1 نا امنی 2 بیماری 3 تلفات انسانی 4 کمبود ماد غذایی حرفی که میزنی یه خرده فکر کن
یکشنبه 19 خرداد 1387

omid_dk - دانمارک - slagelse
چرا عده ای از مردم اینقدر ساده هستند.این نامرد اوباما 2 ماه پیش گفت ما با ایران مذکره میکنیم ولی حالا کلینتون کنار کشیده و اوباما برای طرفداران بیشتر و داشتن رای عده ای ازطرفداران مکین چنین حرفی زد اخه سیاست خیلی خیلی کثیفه ..اون 2 بار گفت هر کاری یعنی حتی جنگ.اما ما مردمی نیستم که اجازه بدهیم کشورمان عراق یا افغانستان بشه ما چه مخالف دولت باشیم چه موافق اجازه نمیدهیم ناموس ایرانی بدست بیگانه بیافته در زندان ابوغریب زنان و مردان را لخت کردند و گفتند با هم باجبار سکس کنید و خدشان نگاه و مسخره کردند تمام دنیا جنایتشان را فهمیدند.حالا کدام ایرانی با شرف و باناموسی حاظره که ناموسش را بدست بیگانه بده مطمئنم که هیچکس هیچکس هیچکس.سرفراز ملت غیور ایران.البته با احترام هر مسجدی یک توالت داره.
دوشنبه 20 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.