سخنان احمدی نژاد، واکنش پرز و اولمرت

سخنان احمدی نژاد، واکنش پرز و اولمرت

رئیس‌جمهور اسرائیل به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور ایران که پیش‌بینی کرده بود اسرائیل نابود خواهد شد واکنش نشان می‌دهد و نخست‌وزیر اسرائیل نیز درباره ایران سخن می‌گوید.

برای تماشای ویدئوی " سخنان احمدی نژاد، واکنش پرز و اولمرت"

اینجا را کلیک کنید

Eteraaz - ایران - تهران
من کاری به جعلی یا واقعی بودن اسرائیل ندارم ، ولی نمیدونم آقای احمدی نژاد با این حرفها دنبال چیه .
دنبال محبوبیت بین مردم کشورهای اسلامی هست ؟!
میخواد مثلا همه بگن که ادامه دهنده راه آیت الله خمینی هست ؟!
فکر میکنه مثلا رضای خدا در اینه ؟!
به دنبال فرافکنی بعضی مشکلات داخلیه ؟!
میخواد به دشمناش بگه که کم نمیاره ؟!
آقای احمدی نژاد هر هدفی داشته باشه ، تکرار این حرفها و تهدید به نابودی کشور دیگه (چه جعلی و چه واقعی) نه به نفع نظام هست و نه به نفع مردم . واقعا من هر چی فکر میکنم نمیدونم آقای احمدی نژاد با این حرفها دنبال چی میگرده ؟!!
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

bidad - آمریکا - آتلانتا
دوستان عزیز لطفا کمی بی غرض به صحبت احمدی نژاد و شیمون پرز توجه کنید.چه کسی تهدید کننده صحبت میکند؟حالا اسراییل هم از بین برود آیا همه چی درست میشود و آیا مشکلات معیشتی مردم ایران بهبود پیدا میکند ؟بخدا نه
نمیدانم کی تا به حال به اورشلیم رفته و آنجا را دیده و ایکاش بتوانند آنهایی که سنگ احمد... را به سینه میزنند (البته میدانم این کار بصورت رایگان نمیباشد) به آنجا بروند و ببینند که همین رژیم صهیونیستی چه خدماتی را برای شهروندانش درست کردن ولی این رژیم آخوندی چه گلی به سر مردم زده.
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.
مانند پدری که در بیرون خانه به همه محبت کنه ولی در خانه مثل سگ باشه.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

newyork - امریکا - نیویورک
خوب راست میگه مگه این کیه اصلا این که میگه یه کشور باید پاک بشه اگه این مسلمون باشه و قران رو خونده باشه باید بفهمه که در سوره اسراییل امده که اینجا سرزمین بنی اسراییل هست نه یه مشت عرب اصلا ایا به این نکته توجه کردید در ایران هیچ گاه سوره اسراییل رو تلاوت نمیکنند چون به ضررشون هست اینه حتی حرف خدا را هم قبول ندارن
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
میدونی دنبال چیه تو اوایل انقلاب یه جنگ رو راه انداختن و بدتر از همه ادامش دادن تا بتونن حکومت بکنن حالا هم بدجوری احتیاج به یه جنگ دیگه دارن تا این حکومت رو تمدیدش بکنن
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

mehrdad irani - کره - سیول
باید بشا.... تو سردر اون دانشگاهی که به این مردتیکه بیسواد جنگ طلب مدرک دکتری داده.این نفهم هنوز نمیدونه چه حرفی رو کجا باید بگه.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
من با احمدی نژاد مخالفم ولی خداییش للینید این شیمون پرز تو اخر همین مصابحه چی داره میگه
میبگه اسراییل هرگز تهدید نکرده که کشوری را از روی نقشه حذف خواهد کرد
درسته اسراییل تهدید نکرده بلکه عمل کرده و الان سرزمینهای فلسطین رو اشغال کرده و داره مردم رو میکشه حالا به فلسطین هم قانع نیست به لبنان هم چشم داره
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

iranian_x - ایران - وطنم
با سلام
به عرض دوستان میرسانم آقای احمدی نژاد کم آورده.آنهایی که مثل خود من در این هستند این حرف من را با تمام وجود احساس میکنند.در همه مسیرها به انتهای خط رسیده و شکستهای خودش را در هر بخشی به شخصی و یا سازمانی نسبت میده .مثلا سیستم بانکی را موجب گرانی مسکن میداند در حالیکه وزیر اقتصادش اقای صمصامی نرخ اراپه تسهیلات بانکی را مرتبت با تورم نمیداند...آخر کج فهمی و بی سوادی تا کجا...من کاری به اسراییل ندارم و در مورد آن هم صحبت نمیکنم اما همین دو روز پیش که ایشان رفته بود اجلاس فاءو در ایتالیا را دقت بفرمایید.ایشان فکر کرده که ایتالیا هم یک کشور آسیایی است و گفته که فلان خبرنگار را نگذارید در جلسه باشد زهی خیال باطل و غاقل از این که مطبوعات یک رکن اساسی و مهم در دنیای آزاد است.این واقعا زشت است که اعتبار ایشان تا مرحله پایین آمده که اولا سایر مسولین اروپایی با ایشان دیدار نکرده و تقاضایش را رد کرده اند و ثانیا در مجلس ضیافتی که نخست وزیر ایتالیا و دبیرکل سازمان ملل به طور مشترک میزبان بوده اند از اقای احمدی نژاد دعوت نشده است. اینجا دیگر احمدی نژاد مطرح نیست.این شخصیتی است که ایشان از خود نشان داده و به خاطر آن شخصیت ضعیف و فاقد اعتبار - ملت ایران هم مورد تحقیر واقع شده است.این برای ملت ما یک مصیبت است. عامه ملت ایران برای اتمام دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد روز شماری میکنند.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

vatanam iran - iran - tehran
ای بابا اگه اینا میتونستن به ایران حمله کنن تا حالا حمله میکردن .28 سال پیش احمق تر از صدام پیدا نکردن انداختنش جلو .حالا اینا همش حرفه
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

souroosh - ایران - ساری
سلام. فراموش نکنید که احمدی نزاد شاگرد و دست پرورده مصباح یزدی معاویه زمان می باشد.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
اگر اقای احمدی نژاد درک میکرد که همه انسانها مخلوقات خداوند بزرگند و همچنین اگر اسرائیلیان درک میکردند که این مردم اواره بدبخت از کشورشان سهمی برای زندگی میخواهند و انان را به مانند حیوانات نمیکشت هرگز شاهد این الفاظ و عبارات نبودیم.خانم باردو هنرمند بزرگ سینمای فرانسه مسلمانان را به دلیل ذبح احشام در زمان حج محکوم میکند حال انکه اگر جامعه بین الملل اینکار را برای جلوگیری از کشتار مردم فلسطین میکرد دیگر احمدی نژاد ها چیزی برای گفتن نداشتند.اقای شیمون پرز به درستی سئوال کرده اند که ایا مگر ایشان داور اعظم(خداوند)است که اینگونه میگوید .جناب پرز و اولمرت بدانند که فلسطینیان بندگان خدا هستند و اینگونه کشتار انان خشم داور اعظم را به دنبال خواهد داشت شاید به دست احمدی نزاد انتقام گرفته شوند کسی نمیداند.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
زنده باد ایران مرگ بر اسرایل.
جمعه 17 خرداد 1387

markez - لبنان - بیروت
خدایا من خیلی فکر کردم اما نفهمیدم گفتن حرف جنک و محو اسرائیل و این چیزا تو سازمان فاو یعنى چی؟؟؟؟؟!!!! نکنه کار سازمان فاو عوض شده و ما نفهمیدیم؟؟؟؟؟
جمعه 17 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
Eteraaz - ایران - تهران
بابا ای ول
خوشم اومد از این نظرت، حرف حساب جواب نداره!
رسپکت!
جمعه 17 خرداد 1387

aryamanesh14 - ژاپن - توکیو
این مرتیکه ابله باید میشد نماینده فلستین توی سازمان ملل(البته اگه راهش میدادن)نه رئیس جمهور ایران!!!
به همه چیز فکر میکنه بجز مردم ایران.
جمعه 17 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
مشکل جعلی بودن اسرائیل نیست مشکل اینه که این کشور هدفی نداره جز اشغال و غارت کشورهای مسلمون. سرزمینی که به حمایت و پشتیبانیه امریکای جنایتکار پدید شده باید هم از روی نقشه محو بشه.
درود بر احمدی
جمعه 17 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
EELIA - بحرین - منامه
کی جواب ما را میده که امثال تو مثل خرچنگ روی ایران افتادید و ایران را اشغال کردید؟
شما که همتون سر تا پا جعلی هستید.
شنبه 18 خرداد 1387

ALALEH - ایران - ایران
Eteraaz - ایران - تهران شما بهتره تو همون خماریو نفهمیتون بمونید .اقای احمدی نژاد احتیاجی به فمدن تو فسقلی نداره.اوکی .
-----------------------
کاربر گرامی
لطفا که نام شهر و کشور خود را به فارسی مرقوم نمائید.
تشکر از توجه شما
سایت ایرانیان انگلستان
دوشنبه 20 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.