احمدی نژاد:دوره بوش با غصه آرزوی حمله به ایران به پایان میرسد

مشروح نشست خبری رئیس جمهور در حاشیه اجلاس فائو

احمدی نژاد:دوره بوش با غصه آرزوی حمله به ایران به پایان میرسد

اسرائیل چه با دخالت و چه بی دخالت ما محو خواهد شد

رییس جمهوری اسلامی ایران گفت: به رغم اشتیاق فراوان، آقای بوش هرگز موفق به حمله به ایران نخواهد شد و دوران ریاست جمهور ی خود را با غصه این آرزو به پایان خواهد برد.

بر اساس این گزارش، محمود احمدی نژاد بعدازظهر سه شنبه در کنفرانس خبری با حضور صدها خبرنگار رسانه های مختلف جهان در حاشیه اجلاس فائو در پاسخ به سووال خبرنگاری مبنی بر تهدید آمریکا به حمله نظامی ایران گفت : آقای بوش خیلی علاقه مند است که به ایران حمله کند و بارها برای به دست آوردن بهانه این حمله تلاش کرده اما شکست خورده است.

رییس جمهور افزود: موضوع هسته ای بهانه ای بیش نیست که آمریکا آن را دست آویزی برای حمله به ایران قرارداده است .

احمدی نژاد تاکید کرد فعالیت های ما کاملا قانونی ؛ شفاف و زیر نظر آژانس است اما قدرتهای زورگو و دولت آمریکا برخی کشورها ازجمله رژیم جعلی صهیونیستی را به سلاح هسته ای مجهز کرده اند از آنها حمایت می کنند که یک استاندارد دوگانه است و دوران استاندارد دو گانه به پایان رسیده است .

رییس جمهور تاکید کرد که ما از تهدیدها نمی ترسیم و بیش از حق خود و خارج از قانون چیزی نمی خواهیم .

وی افزود: ملت ایران صلح طلب است و نشانه ای از تجاوز ملت ایران به سایرین در تاریخ مشاهده نمی شود، ملت ایران ملت صلح ،برادری و عشق است و هیچ نگرانی از این تهدیدها ندارد ، نگرانی از آن کسانی است که با دروغ و چپاول حقو ق ملت ها را تضییع می کنند.

خبرنگاری از رییس جمهوری ایران در خصوص بسته پیشنهادی 5+ 1 سووال کرد، احمدی نژاد در پاسخ گفت ما هنوز بسته ای در یافت نکرده ایم ، پس از دریافت اظهار نظر خواهیم کرد .

از احمدی نژاد در خصوص مذاکره با آمریکا سووال شد و اینکه چرا ایران از آمریکا به عنوان شیطان بزرگ نام می بردکه وی با بیان اینکه این حقیقت است امروز رییس دولت آمریکا آبروی ملت آمریکا را به حراج گذاشته چه کسی باید پاسخ هزاران کشته در عراق ، افغانستان ، فلسطین و لبنان را بدهد آیا شیطان جز این عمل می کند.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد ملت ایران اهل صلح و گفت وگو است و برای حل مسائل جهان زبان منطق را بهتر از زور می داند اما بعضی ها فقط با زبان تهدید آشنا هستند، درحالی که زبان ملت ایران زبان منطق ، فر هنگ و صلح است .

رییس جمهور گفت : ما از دولت آمریکا خواستیم که رفتار خود را اصلاح کند زیرا از این رفتار همه جهان ضرر می کند اگر هم گفت وگو کنیم همین درخواست را خواهیم داشت .

احمدی نژاد افزود: ملت ایران پرچمدار صلح است و ادبیات ایران سرشار از محبت و عشق است اما کسانی که در 100 سال اخیر ریشه همه جنگها بوده اند و میلیونها انسان بی دفاع را کشته اند ملت ایران را متهم می کنند و این یک دروغ است برای چپاول ملت ایران .

احمدی نژاد گفت به ملت ایران حق بدهید که در مقابل زورگویی ها بایستد و از حقوق خود دفاع کند .

از رییس جمهوری ایران درخصوص انتخابات آمریکا و تاثیر نتیجه آن بر روابط دو کشور سووال شدکه وی در پاسخ اظهار امیدواری کردانتخابات آمریکا آزادانه برگزار شود و افزود اما نشانه ها و دلایل فراوانی داریم که انتخابات آمریکا آزاد نیست ، فرقی نمی کند چه کسی رای بیاورد، مهم جهت گیری و رویکردهاست .

احمدی نژاد تاکید کرد وضعیت جهان ظرفیت ادامه تنش زایی ها توسط دولت آمریکا را ندارد و ادامه این وضع صدمات سنگینی برای دولت و ملت آمریکا خواهد داشت .

احمدی نژاد افزود هرکسی انتخاب شود باید تجاوزگری و اشغالگری را پایان دهد و فضای تهدید را برچیند و گفت وگو را حاکم کند .

رییس جمهوری خاطر نشان کرد سال گذشته پیشنهاد مناظره با بوش باحضور خبرنگاران را در سازمان ملل دادم امسال هم پیشنهاد می دهم که با نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا در حضور خبرنگاران مسایل جهان را بررسی کنیم زیرا معتقدیم گفت وگو و منطق بهتر از درگیریست .

رییس جمهوری اسلامی ایران در ادامه نشست مطبوعاتی با خبرنگاران خارجی در رم گفت :با راه های سلطه طلبانه نمی توان مشکلات بشریت را حل کنیم.

رییس جمهوری اسلامی ایران در ادامه نشست مطبوعاتی با خبرنگاران خارجی در حاشیه اجلاس فائو در پاسخ به خبرنگارانی که در خصو ص اظهارات دوشنبه شب گذشته ریاست جمهوری در مورد اسراییل سووال کردند گفت : ما دوستدار همه انسانها هستیم و فکر می کنیم مشکلات امروز جهان را ه حل های انسانی دارد و با راه های سلطه طلبانه نمی توان مشکلات بشریت را حل کرد .

احمدی نژاد افزود صحبتهای دو شنبه شب گذشته من در واقع یک خبر بود و فکر می کنم همه کسانی که مسایل جهان را پیگیری می کنند به این نتیجه رسیده اند که این موضوع اتفاق می افتد ( محو اسراییل ) چه ما دخالت داشته باشیم چه نداشته باشیم .

رییس جمهور گفت :این به نفع اروپا هم خواهد بود؛ چون که هزینه برخی جنایات صهیو نیست ها به مردم اروپا تحمیل می شود مامی خواهیم عدالت اجرا شود و از کشته شدن انسانها به شدت ناراحتیم .

احمدی نژاد تاکید کرد: حرف ما این است که اجازه دهند ملت فلسطین دریک انتخابات آزاد سرنوشت خود را برگزیند این یک راه حل انسانی و پایان 60 سال جنایت است .

رییس جمهور گفت : ما خبر دادیم که یک رژیم جعلی و اشغالگر رفتنی است و فکر می کنیم این خبر برای همه انساندوستان و طرفداران صلح و برادری خبر خوشایندی است این یک خبراست که درحال وقوع است.

رییس جمهوری خاطر نشان کرد دیروز گفتم که هژومونی آمریکا در منطقه خاورمیانه و جهان در حال اضمحلال است و ملت های خاورمیانه از حضور دولت آمریکا هیچ چیزی جز جنگ و تهدید نصیب نبرده اند .

از رییس جمهوری در خصوص افزایش قیمت محصولات نفت و کشاورزی و تاثیر برگزاری این اجلاس در جلوگیری از این افزایش قیمت ها سووال شد، که رییس جمهور گفت امروز افزایش قیمت محصولات کشاورزی را عادی نمی دانیم و معتقدیم قیمت آنها به صورت مصنوعی تعیین می شوند .

احمدی نژاد گفت دراین افزایش قیمت ها دو علت دخالت دارد یکی اینکه سیستم بازار پاسخگوی شرایط نیست و ما نیازمند کنترل کننده قوی هستیم و دلیل دوم نیز دخالت قدرتهای سلطه گر است که معادلات جهانی را به نفع خود ناعادلانه تنظیم می کنند .

رییس جمهور تاکید کرد امروز رشد عرضه بیش از رشد مصرف است اما قیمت به طور مصنوعی بالا می رود و به اعتقاد ما سازمان های موجود برای کنترل اوضاع در انجام ماموریت خود ناتوان هستند و نیازمند سازو کارهای جدید می باشیم .

خبرنگاری خطاب به رییس جمهوری ایران گفت :شما صحبت از عشق و محبت و صلح و برادری میان ملتها می کنید اما از لحن شما چنین چیزی برداشت نمی شود، احمدی نژاد در پاسخ گفت :من دلم برای بشریت امروز می سوزد و از کشته شدن انسانها متاسف می شوم تلاش می کنم که صلح برقرار شود و زور گویی و تجاوزها از بین برود .

رییس جمهور با تاکید براینکه ملت ایران قربانی تروریسم است گفت متاسفم که امروز تروریست ها در آمریکا و برخی کشورها آزادانه زندگی می کنند و فرمان ترور می دهند .

وی افزود: ما نمی خواهیم در دنیا کشتار باشد و به نام صلح جنگ را تحمیل کنند و به نام حقوق بشر کشتار و جنایت صورت گیرد ما می خواهیم صلح و برادری باشد و دروغ و فریب نباشد این حرفها ی من و امام من است .

خبرنگار ی بااشاره به عملکرد برخی کشورهای اروپایی علیه ایران در دوران جنگ و سالهای اخیر اشاره کرد و دلیل بی اعتمادی ایران به اروپایی ها را سووال کرد، که احمدی نژاد در پاسخ گفت : البته همه قدرتهای اروپایی اینگونه نیستند و بجز یکی دو کشور به دنبال صلح و روابط گسترده با ایران هستند .

رییس جمهور افزود: ما قبل از انقلاب با چند کشور اروپایی و آمریکا و کانادا قرار داد هسته ای داشته ایم و حتی پول آن را هم پرداخته بودیم اما آنها یک طرفه قرارداد را فسخ کردند و طبیعی است که ما به آنها اعتماد نکنیم .

احمدی نژاد بااشاره به اینکه ملت ایران تحمیل و تجاوز را نخواهد پذیرفت گفت : پیشنهادهای ما به نفع ملت های اروپایی است مردم امروز اروپا که نقشی در جنگ های گذشته نداشته اند ،چرا باید هزینه این جنگ ها را پرداخت کنند و این تحمیل به مردم اروپاست و ما باان مخالفیم .

رییس جمهور افزود: شخصیت مردم اروپا قربانی دفاع از جنایات صهیونیست ها می شود و شک ندارم که مردم اروپا با این جنایات مخالفند اما آنچه امروز منتشر می شود اینست که مردم اروپا موافق هستند و این ظلم به مردم اروپا است

احمدی نژاد افزود : این را هم متوجه هستیم که دولت های اروپا دوست ندارند که صهیونیست ها در اروپا زندگی کنند اما نباید آنها را به مردم فلسطین تحمیل کنند.

رییس جمهور در خصوص روابط ایران و ایتالیا و انجام نشدن دیدار با مقامات ایتالیا در این سفر سووال شدکه وی در پاسخ گفت : روابط ایران و ایتالیا تاریخی و دراز مدت است و بیشترین حجم روابط اقتصادی ایران واروپا متعلق به ایتالیا است .

احمدی نژاد افزود این سفر برای شرکت در اجلاس فائو بود و برنامه ای برای دیدار دو جانبه نداشته ایم ما ملت ایتالیا را دوست داریم و علاقه مند به گسترش روابط هستیم .

رییس جمهور ایران قبل از پاسخ گویی به سووالات خبرنگاران در سخنانی با بیان اینکه امروزسالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) است گفت : آرمانهای امام خمینی آرمانهای پیامبران الهی و حضرت عیسی مسیح است و بدون تردید امام خمینی مظهرحضرت مسیح در عصر ماست او عاشق مردم و عدالت بود و برای ملت ها عاشقانه دل می سوزاند .

احمدی نژاد گفت : امام خمینی پرچمدار عشق و محبت و مبارزه با ستم و خواهان ازادی بود و همچون پیامبران الهی و حضرت مسیح عدالت را ترویج می کرد .

احمدی نژاد گرفتاری امروز بشریت را ناشی از بی عدالتی ها و و تضییع حقوق انسانها دانست .

رییس جمهور به مشکلات امروز کشورهای اشغال شده همچون عراق ؛ فلسطین و افغانستان و کشتار مردم بی دفاع انها اشاره کرد و گفت مشکل امروز دنیا مدیریت انسانهای صالح در مراکز اصلی مدیریت جهانی است و قرار گرفتن بخشی از قدرت و ثروت ملتها دردست انسانهای ناصالح است .

احمدی نژاد بابیان اینکه امام آمد و در مقابل قدرتهای فاسق ایستاد و کرامت انسانی و عشق و محبت را به روی آنها گشود گفت ما امروز با تبعیت از امام خواهان کرامت ، آزادگی ، عدالت و حفظ حقوق برای همه انسانها هستیم و همه باید دست به دست هم دهیم و جهانی بر پایه عشق و عدالت بسازیم .

احمدی نژاد تاکید کرد البته قدرتهای زورگو این پیام را بر نمی تابند و در برابر آن صف آرایی می کنند اماباید بدانیم که تنها راه بشریت و رفع بحرانها و حل عادلانه مشکلات جهان پیروی از راه امام خمینی ( ره ) است که راه پیامبران و صالحان و راه حضرت مسیح است .
Eteraaz - ایران - تهران
خدمت آقای بابک تورنتو :
ما دوستت داریم آقا بابک . به نظر من شما در اینجا معقولترین مخالف هستی و مدام مثل بسیاری از مخالفین بی منطق از فحش و بدو بیراه استفاده نمیکنی . البته بگذریم از اینکه خیلی از نظرات شما رو به هیچ عنوان قبول ندارم ، ولی بهرحال شما تنها کسی هستی که ارزش بحث کردن باهاش رو میبینم . من اگه لازم ببینم جوابتون رو خواهم داد . در ضمن بازم تاکید میکنم که من فقط شبها میتونم بیام نت .
موفق باشی هموطن ...
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
به به چه تیتر زیبایی.
به خدا بهترین رییس جمهور.
خدا حفظش کنه.
یا علی.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
انگار این میمون از خداشه که به ایران حمله بشه!!!!!!!!!!
خاک بر سر بی لیاقتت کنن با طرفدارانت
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

zest - اسپانیا - مادرید
لعنت خدا به شما .... که آبروی همه را به زیر سوال بردین.از میمونک چیتوز بیشتر از این نمیشه توقع داشت.لعنت به رژیم جیب بری دیکتاتوری اسهالی.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

khodadadeh - ایران - تهران
به نظر من من نه تنها بوش که تمام غربی ها و شرقی ها این ارزو را به گور می برند
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
میدونید چی داره میگه ومیخنده :میگه این احمقا را ببین که دارن بحرفای من گوش میکنن
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : اولا". خیلی دلت میخواهد بوش به ایران حمله کند اما اون این کار را نمیکند تا تو و اون اربابت تو خماری بمونی فکر کنم بسیجیها تو دستت باد کردند ثانیا" ادم کثافت اگر هم حمله کرد که نمیکند باید گور خودت و اون اربابت را بکنی
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
اون بیشعور اونقدر صدام رو انگولک کرد تااون سگ هار را انداخت بجان ملک و ملت. حالا این عکسبرگردون مچاله شده اون بی همه چی هم داره اروپا و غرب رو تحریک میکنه که بیان خاک ما رو به توبره بکشن که ارباب پوسیده و زنگزده و زهوار در رفته اش از تو چاه بیاد بالا با یه شمشیر زنگزده و پو سیده سه چهارم جمعیت دنیا رو بکشه.بقول بچه محلهام گور بابا ی هرچی خره .انگار این دراکولاهای اسلامی جز خون چیز دیگه ای سیرابشون نمیکنه .هیچ بزرگ عما مه داری هم نیست که به این کفتارهای هار افسارگسیخته دهنه بزنه. ..چون خودشون هم میدون مکتب و اصل همینه. فقط چو میندازن تو مردم که اینها راه را عوضی میرن و اصل اسلام این نیست..درحالیکه اصل اسلام واقعی را احمدی نژاد داره پیاده میکنه . واسه همین هم اخوندها دوستش دارن چون خامنه ای هم جزو همین فرقه ست ولی اینوانداخته جلو که اگه ملت غیرت بخرج دادن و درطویله دولت رو از جا کندن بگه من نبودم این اوشگول ازگل بود.این نظامیهای بی غیرت خوب بود یه ذره ناموس داشتن که در دفاع ازناموسشون این اشغال کله ها رو از صفحه روزگار جاروشون میکردن و بشریت و انسانیت رو نجات میدادن .
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

hramezani - ایران - مشهد
به نظر میاد احمقی نژاد .... میخاره که مدام جرج موش را برای این کار تحریک میکنه
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
بنده شیطان از برزیل برو نون بازوتو بخور دستمال ......این پولا خوردن نداره .... چی این بوزینه به به داره ...
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : اولا". خیلی دلت میخواهد بوش به ایران حمله کند اما اون این کار را نمیکند تا تو و اون اربابت تو خماری بمونی فکر کنم بسیجیها تو دستت باد کردند ثانیا" ادم کثافت اگر هم حمله کرد که نمیکند باید گور خودت و اون اربابت را بکنی
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
من بوش را زیاد خوشم نمیباد..اما از انجا که بوش احمقی نژاد را به ت......حساب نمیکنه خوشم ازش مییاد
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
این مرتیکه تا جنگ راه ندازه ول کن نیست!!چرا از طرف ملت ور مفت میزنی!! دنیا تاریخ و فرهنگ ایرانیان و ملت ایران را خوب میشناسه!! اون شما کثافتها هستید با فرهنگ و ملت 30 سال است که دارین میجنگید!!تو اصلا از فرهنگ ایرانی چیزی میدونی؟تو اصلا شاهنامه فردوسی را حتی برای یک دقیقه نگاه کردی!!! شما به هیچ چیزی اعتقاد ندارید و فقط دلار چشماتونو کور کرده و برای دلار هزاران هزار نفر ایرانی فهمیده و با فرهنگ را که از فرهنگ ایرانی و وطن دفاع میکردن را کشتید!!! ملا و مزدوران در فرهنگ ایرانی جایی نداشتند و بزودی شما آشغالهای مفتخور دزد و بیناموس جنایتکار را ملت برای همیشه در زباله دان میریزند. مرتیکه احمق خودش را پشت فرهنگ ایران و ملت ایران قایم میکنه!چرا نمیگی عرب!چون این وحشیگری و خونخواری در فرهنگ تو و عربهاست!!لعنت بر هرچی دزد و جنایتکاره.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

mamalporru - ایران - شیراز
مالیخولیاست وبس .قصد تحریک آنان را دارد و یا قصد انجام آخرین ماموریتش یعنی ویرانی کامل و تجزیه ایران عزیز َ قطعا پس از شروع حمله آنها به ایران وکشته شدن مردم و ارمغان فقر وفحشا آقایان جمع شده وشربت زهر نوشیده و ایران را تسلیم اربابشان میکنند.....تنها جای تاسف است و بس
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
بوش اسوده نخواب که ارزوی خودت را به گور خواهی برد. با اجازه دوستان طرفدار بوش صغیر!
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

sam1 - انگلیس - لندن
نابود باد جمهوری اسلامی همراه با تمامی هوادارانش...................... سلامت بادا ولی عهد ایران زمین.........
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
آقای احمدی نژاد عروسک های خیمه شب بازی هم تاریخ مصرف دارند شما با جفتک هایی که هر از چند گاهی به این سو و آن سو می پرانید هنوز هم برای اربابانت مشتری به سالن نمایش می آورید.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
خود اینم نقشه هاش با عدم حمله به ایران نقش بر اب شده.احمقی جون ارزوی حمله به ایرانو به گور خواهی برد.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
...... بی همه چیز با دین پر از جنایتش صدام را به جان ایرانی انداخت و این کثافت انقدر حرفهای احمقانه میزند که سر انجام اتش دیگری بر پا کند. و تعدادی لمپن اسلامی هم طرفدارش.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
خدمت آقایون و خانمهای همیشه ناراضی! احمدی نژاد هر چه که هست منتخب مردم است شماها که این همه سنگ مردم را به سینه میزنید حداقل به رای اونها هم احترام بذارید فقط باد هوا میگید! اگر شما ها فکر می کنید که بهتر هستید بفرمایید جلو ! بفرما این بار تو بیا ... ببینیم تو چی کار میکنی ؟ شماها که همش اون را مسخره میکنید و میگید بیسواد! شماها بیاپید. شما که با سوادی بفرما ... چیه همه درفتید اومدید این طرف اب و حالا یادتون افتاده وطن دارید ... فقط یاد گرفتید غر بزنید و هی به پیشینه ایران ارجاع میدید. یا به کوروش اشاره می کنید و قپی در کنید که ایرانی هستید ؟ اگر راست میگید و مردید و میخواهید درست کنید خوب برید ایران ... یا نکنه ایران اینجور موقعها چون کافه و دانسینگ و مطرب کم داره یا علنی نداره نمیتونید؟ عار تون می اد که بگین ایرانی هستید. اصلا بفرمائید استدلال شما از آزادی و خوب بودن چیه؟ اصلا شما ها چی میخواهید؟ میخواهید زنها جلوتون برقصند و چون شما مردید حظ کنید تا بگن و بگید آزادی دارید؟ یا اینکه پیش دوستان خارجی خودتون خجل می شید. یا دوست دارین که جورج عزیز از تون خرسند باشه؟ تا پاس اون کشور را بگیرید. چی میخواهید؟ خوشم میاد که تا دیروز همه توی ایران زندگی می کردن حالا عارشون می اد یا قر و فر میان برای ایران. آره بگو .. حتما عوامل دولت هستی که اینو میگی ...بنشینید و فکر کنید که اصلا چی میخواهید .. احمدی نژاد هر چه که هست مردم بهش رای دادن پس محبت کنید حالا که خیر نمتوانید برسونید شر مرسانید. یه سوزن به خودتون بزنید یه جوالدوز به بقیه.
شماها اگه تونستید 10 نفر ادم ایرانی توی خارج پیدا کنی که در صلح و صفا با هم زندگی کنند بعد بیاید اظهار نظر کنید و راه حل اراپه کنید.!!
به امید سربلندی ایران و ایرانی در همه دنیا. پیروز میدان اسلام
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

kaveieahangar - کانادا - تورونتو
دوره احمدی نژاد هم با غصه حمله نکردن بوش به ایران به پایان میرسد .
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

takmosafereshab - ایران - اصفهان
kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
من قصد حمایت از گفتاری آقای احمدی نژاد را داشتم. ولی دوست من شما زحمت من را کم کرده و با گفتن این مزخرفات ثابت کرده که مخالفان آقای احمدی نژاد از چه قماشی بوده و با چه فرهنگ و تربیتی رشد کرده و دارای چه میزان سواد بوده و در کل چه می خواهند !
جمعه 17 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
شاه را آمریکایی ها بردند و این آخوندای کثافت رو از قدیم انگلیسیها پرورش دادند و با همدستی آمریکا آوردند در ایران. حالا انتظار دارید که آمریکا به ایران حمله کنه و عزیزانش رو ببره؟؟؟!!! خیر. اینها که خوب باج میدن و هرچی ارباب هاشون میگن انجام میدن! پس برای چی بچه های حرف گوش کن را بردارند. فقط در ظاهر مردم را به بازی گرفتند و با ساخت یک دشمن فرضی میخواند مردم را به وحشت بندازند و حکومت خودشون را حفظ کنند ( سیاست ماکیاولیستی).
همه حیرت زده ایم که مبلغ بیش از صد میلیارد دلار از پول نفت ایران در دوره احمدنژاد کجا رفته؟؟!! خب کمی فکر کنید. شاید اینو به عنوان قرض داده باشه به ارباب آمریکاییش که کمی کمک خرج جنگش باشه!! تعجب نکنید !! مگه غیر از اینه که اگه کمک ایران نبود آمریکا در جنگ با افغانستان و عراق موفق نمی شد؟؟!!
روزی همه کثافت کاری هاشون رو میشه. ولی اون روز بسیار دیر خواهد رسید! متاسفانه.
یکشنبه 19 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.