احمدی نژاد: حاضرم با نامزدهای انتخابات آمریکا گفتگو کنم

احمدی نژاد: حاضرم با نامزدهای انتخابات آمریکا گفتگو کنم

محمود احمدی نژاد می گوید انتخابات آمریکا آزاد نیست
محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران، روز گذشته در یک کنفرانس خبری در رم که در حاشیه اجلاس فائو برگزار شد، پیشنهاد مذاکره با نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا را مطرح کرد.

رئیس جمهور ایران گفت:" سال گذشته پیشنهاد مناظره با آقای بوش را در حضور خبرنگاران در سازمان ملل مطرح کردم، امسال هم پیشنهاد می ‌دهم که با نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا در حضور خبرنگاران مسایل جهان را بررسی کنیم؛ زیرا معتقدیم گفت‌وگو و منطق بهتر از درگیری است."

آقای احمدی نژاد همچنین درباره انتخابات آمریکا و تاثیر آن بر روابط دو کشور گفت: "هر کسی که انتخاب شود باید تجاوزگری و اشغالگری را پایان دهد و فضای تهدید را برچیند و گفت و گو را حاکم کند. "

او انتخابات آمریکا را آزاد ندانست و گفت که فرقی نمی کند که چه کسی رای بیاورد، مهم جهت گیریها و رویکردهاست.

رئیس جمهور ایران در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره مسئله هسته ای ایران، این موضوع را دستاویزآمریکا برای حمله به ایران خواند.

آقای احمدی نژاد گفت که جورج بوش، رئیس جمهور آمریکا، علاقه مند است که به ایران حمله کند و تلاش زیادی برای به دست آوردن بهانه این حمله انجام داده، اما شکست خورده است.

حضور محمود احمدی نژاد در ایتالیا، اعتراض سران جامعه یهودیان این کشور را به دلیل اظهارات او در آستانه سفرش، درباره اسرائیل بر انگیخت. او در این اظهارات، بار دیگر "نابودی" اسرائیل را پیش بینی کرده بود.

رییس جمهوری ایران در این کنفرانس خبری، درباره اظهاراتش گفت: " صحبت‌های من در واقع یک خبر بود و فکر می‌کنم که همه کسانی که مسایل جهان را پیگیری می‌کنند به این نتیجه رسیده‌اند که این موضوع (نابودی اسرائیل) اتفاق خواهد افتاد چه ما دخالت داشته باشیم چه نداشته باشیم."

او خبر از بین رفتن اسرائیل را "خبر خوشایندی برای همه طرفداران صلح و برادری" خواند.

رئیس جمهور ایران در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره دلیل بی اعتمادی ایران به اروپایی ها گفت: " قبل از انقلاب با چند کشور اروپایی و آمریکا و کانادا قرارداد هسته‌ ای داشته‌ایم و حتی پول آن را هم پرداخته‌ایم اما آن‌ها یک طرفه قرارداد را فسخ کردند و طبیعی است که ما به آن‌ها اعتماد نکنیم."

او در ادامه درباره موضع اروپاییان درباره مسئله اسرائیل و فلسطینی ها گفت:" ما متوجه هستیم که دولت های اروپا دوست ندارند صهیونیست ها در اروپا زندگی کنند اما نباید آنها را به مردم فلسطین تحمیل کنند."

آقای احمدی نژاد درباره انجام نشدن دیدار با مقامات ایتالیا در این سفر، گفت که این سفر برای شرکت در اجلاس فائو بود و برنامه ای برای دیدار دوجانبه وجود نداشت. او به گسترش روابط با ایتالیا اظهار علاقه کرد.

نشست فائو به مدت سه روز برگزار می شود اما محمود احمدی نژاد تنها در روز نخست آن نشست شرکت کرد.

آقای احمدی نژاد پیش از آنکه تهران را به مقصد رم ترک کند اعلام کرده بود که در حاشیه نشست فائو، دیدارهایی با برخی سران دولتهای شرکت کننده در نشست خواهد داشت.

بر اساس گزارش ها، محمود احمدی نژاد در حاشیه نشست فائو، با نخست وزیر ژاپن و معاون رئیس جمهور کوبا دیدار کرد.

titish_az_ona - ایران - گنبد کاووس
شاید تو حاضر باشی اما اونا حاضر نیستن .....لول
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

dor az vatan - انگلیس - لیدز
ای بابا کوتاه بیا تو با این اطلاعات عمومی و تحصیلات عالی که داری حیفه که وقت خودتو تلف کنی.مردیکه خودشو گیر اورده خجالت هم نمیکشه .تو فقط استاد گاف هستی .دنیا رو میخواد به جون ایران بندازه ولی برادران فلسطینی را نجات بده.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : ببین عمرت کفاف میدهد
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
آخه احمدی جون اونا حاضر نیستند با شما گفتگو کنند مشکل اینجاست /چرا یک عده مغ...خر خوردند!!!!
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
تو حاضری ولی اونها حاضر نیستن با احمقی مثل تو هم صحبت بشن!!!!!!!! هواپیمای مفت!!! دلار مفت!!!!و حرف مفت!!!!!!!!
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

sam_wien - اتریش - وین
یه جوانی بود که به خواستگاری هر دختری که میرفت بنا به هر دلیلی جواب رد میشنید و این موضوع باعث ایجاد حساسیت بین دوستان وفامیل جوان بخت برگشته شده بود به صورتی که بعد از هر خواستگاری سیل سوال و پرسش بود که چی شد؟ موفق شدی؟ که در تمام موارد جواب منفی بود.یک بار که جوان(که از قضا خیلی هم پشتکار داشت) به خواستگاری رفته بود بعد از بازگشت مورد سوال قرار گرفت که بابا پس چی شد بلاخره موافقت کردند؟ که جوان فرمودند ؛والله هنوز پنجاه پنجاست دوستان گفتند چطور مگه؟گفت والله ما قبول کردیم ولی اونا قبول نکردند(یعنی پشم). حالا حکایت رئیس جمهور ماست که میگه حاضرم با نامزدهای انتخاباتی امریکا گفتگو کنم یا اینکه حاضرم با بوش مناظره کنم.بابا تو حاضری ولی اونا حاضر نیستن.پس اینقدر پیله نکن و گیر سه پیچ نده.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
سیب زمینی را ببین .....بگو اخه تو حرفزدن بلدی بیرگ
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
آقا تیتیش از گنبد بقرآن قسم اونا راضی نیستند مطمپن باش اینکه از خداشه مگه سفرش به ایتالیا رو ندیدی منتها اینجا بدلیل سانسور و تحریف اخبار تو برعکسشو فکر میکنی
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
پرررررو چه خودشم تحویل می گیره
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
خیلی دلشون بخواد. بابا امریکا داره نابود میشه همین روزها هست که قر فر اون تمام بشه. قیمت نفت داره بیچاره اش می کنه. اینقدر مغرور هستند که حاضر نسیتند ابهت دروغین خودشون را بشکنند. خدایش کدوم یک از سفارت بیشتر از سفارتهای امریکا در کشورهای خارج محافظت می شه اینها همش از ترس عزیز!
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

babak_khoramdin_irani - المان - کلن
قابل توجه قابل توجه قابل توجه
دوستان خالی بند .اگر میخواهید بگید از یک کشور دیگه هستید اقلا نام یکی از شهراشو یاد بگیرید.لوللللللللل
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

kotlet - ایران - تهران
مرتیکه فکر کده کی؟
یه اشغال بو گندو بیشتر نیست.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

titish_az_ona - ایران - گنبد کاووس
اقائ علیرضا من دخترم.پسر نیستما
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
اونها اونقدر بد بخت نشدن که باتو حرف بزنن . این اوشگول بی شخصیت داره خودشو بدر و دیوار موال میکوبه که یه نفر باهاش صحبت کنه که بتونه درآینده واسه گری گوریهای دور و برش پز بده ..اما موفق نمیشه . این تفاله بعنوان اسطورهء کامل بی شخصیتی درتاریخ و فرهنگ سیاسی جهان جاباز کرده ... و چقدر سیاستمداران دنیا به ریش نشسته اش میخندن وقتی حتی تو محافل سیاسی راهش نمیدن و پشت درهای بسته به دریوزگی میندازنش . لعنت به نیروهای مسلح بیغیرت که دارن می بینن ملک و ملت و تاریخ و تمدن قومی آبرومند داره بدست مشتی خونخوار دجال از بین میره و مثل بز اخوش و مجسمهء بلاهت تمرگیدن سر جاشون و عین برده و نوکر از وجود کثیف مشتی آخوند بی ناموس و بی همیت و بیوطن و بی شرف هیچی ندار حمایت و حفاظت میکنن . تف به غیرت نداشته تون باج خورهای خانه های عفاف که بجای پاسداری از ناموس ملت از مرام و مسلک عده ای بی ناموس دفاع میکنید . آخوند های دلال محبت شمارو هم کشوندن تو خودشون...شغل جدید مبارک شما و آخوندهای کهنه کار بی وطن .
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
محسن قوز فیش - نروژ - نروژ...اه . تو قوزتو درست کنی شاید مغزت هم درست شه..پاچه خوار
جمعه 17 خرداد 1387

archam - ایران - تهران
محسن قوز فیش - نروژ - نروژ دمت گرم خیلی خوب بود به حرف این بیشخصیت ها هم گوش نده
جمعه 17 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
بیشخصیت تو هستی و امثال شما خ.......مال...نون حرام خوارده(archam - ایران - تهران
شنبه 18 خرداد 1387

mamalporru - ایران - شیراز
این همه تواضع و از خود گذشتگی جای تحسین دارد ..... واقعآ نسبت به دنیا لطف میکنی ........توی این چند سال که موضوع هستی ایران در محافل جهانی مطرح هست همیشه مسپولین نظام آخوندی ایران در فکر تلف کردن وقت وسرکار گذاشتن آژانس و اتحادیه اروپا و.....بوده اند و هدف نهاپی خود را که همانا ساخت بمب هستی و جنگ افزار اتمیست دنبال میکنند و داپم با عوام فریبی و نشرشعار( انرژی هستی حق مسلم ماست )مردم شریف ایران را فریب میدهند .... در حالی که دیگر عامیترین فرد در ایران نیز این موضوع را میداند...... نه محمود جان دستت رو شده ودیگر حنایت برای کسی رنگ ندارد .
شنبه 18 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.