تجاوز به دختری ۱۰ ساله توسط پسر امام جماعت مسجد در لاهور پاکستان

تجاوز به دختری 10 ساله توسط پسر امام جماعت مسجد در لاهور پاکستان

لاهور: یک دختر 10 ساله روز دوشنبه در منطقه گوالمندی در ایالت لاهور پاکستان از سوی دو شخص در داخل مسجد محل مورد تجاوز جنسی قرار گرفت.

این دختر خرد سال که اقرا نام دارد به پلیس گفته است که پسر امام مسجد و یک شخص دیگر پس از آنکه او را به داخل مسجد بردند ، به وی تجاوز کردند. پلیس امام مسجد را در رابطه با این قضیه بازداشت کرده است.

مادر این دختر 10 ساله میگوید که دختر شان اقرا برای خرید به بازار رفته بود، اما بعد از نیم ساعت اقرا با لباس خون آلود به خانه برگشت و دفعتاً بی هوش شد و به زمین افتاد. والدین اقرا او را به به سرعت به بیمارستان رساندند.

پرونده این تجاوز هنوز در دست بررسی پلیس می باشد.

منبع : روزنامه چراغ افغانستان

dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
تجاوز به دختری 10 ساله توسط پسر امام جماعت مسجد در لاهور پاکستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چه ربطی داشت به آبگوشت؟
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

mah1 - ایران - تهران
واقعا شرم اوره. وای به روزی که بگندد نمک! کجاست دوسته پاکستانی که برایه ما ایرانیها 6 متر زبون داشت؟! کجایی smsma اینجور موقع ذوق شعر فارسیت ته کشیده؟ پس بزار یه شعر معروف رو من بگم بهت: هر کی میگه نون و پنیر تو یکی سروتو بزار بمیر با این کشورت.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
جنایت جدیدی نیست به دست اسلام و اسلامگران اتفاق می افتد/همه ی شما داستان عایشه را شنیده اید /می گویند عایشه در سن 6سالگی نامزد محمد بود و در 9سالگی با محمد همبستر شد البته نه به خواسته خودش /و در ضمن این دختر ده ساله بوده و پسر امام جمعه هم مسلمان اینکه جای تعجب نداره و چیز جدیدی نبود!!!!!
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

salem - هند - پونا
این چه ربطی به اسلام داره ؟ تو هرقشری خوب و بد هست . داستان مردی که 24سال دخترش رو زندانی کرده بود و بهش تجاوز میکرد به اسم کدوم دین بنویسیم؟ اسلام ؛ مسیحیت؛ یا حیوان صفتی انسان؟
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

shaby123 - مشهد - ّایران
ایول...
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
حرفی نداری بزنی از این گند ا شما اسلامیون زیاد میزنید
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

sofi - بروکسل - بروم
اقای مترجم زبان اردو کجا تشریف دارن ؟ کمی فیض ببریم از معلومات عمومی سکسی اسلامی در زمینه تجاوزات جنسی دختران زیر 5سال .
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
تو اینکه این پسره رو باید فلان جاشو از ته بزنن تا تبدیل به یه زن بشه شک نکنید ولی یه خواهشی از دوستان دارم که تو هر قضیه ای پای دین رو پیش نکشید و توهین به دین نکنید
این جنایت به دست اسلام رخ نداده به دست شیطان صفتی رخ داده که مسلمون هست که من شک دارم
با این جور توجیححا هست که به هر تروریستی به هر تجاوز گری و هر گونه ....میگن اسلام کرد مسلمونا همشون اینطورین و.......
حداقل خودمون برای خودمون مشکل درست نکنیم
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
ای بابا اینا همشون همینن خدا زمینو از وجودشون پاک کنه.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

markez - لبنان - بیروت
اقا جان اسلام فقط یک کار کرد براى مردم جهان اونم اینه که به بقیه فهموند عقده اى بودن یعنى جی !!!!!!!
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

mahkame - اتریش - وین
sajjad0001 - ایران - لاهیجان
خواهش می کنم هر چه زودتر نطق هاتون را در این زمینه بیان کنید و اگر هم لطف کنید یک قانع کننده در زمینه مطلبی که عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد گفته بدین تا ما روشنتر بشیم.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
salem - هند - پونا
من هم با شما موافقم، اما نه تنها این پسر، بلکه خیلی های دیگه در خود ایران، دم از اسلام و نصیحت مردم میزنند، حال آنکه خود چون پشت پرده میروند آن "کارهای" دیگر میکنند!
سردار زارع، خودش چه کاره بود؟ نصیحت کننده مردم! چه کاره در اومد؟
به این کار میگن "تظاهر" و "ریا"
در ذهن احمقانی مثل این دو بنده خدا و بعضی از دوستان که "اعتراض" هم ندارند این کار سران مملکت در راه اسلام بوده و آزاد است، فقط برای مردم اعادی حرام اعلام شده!
وگرنه تجاوز چیزی نیست که انسان به خاطر دین انجام داده باشه (هر چند بعضی از قوانین ازدواج اسلام دست کمی از تجاوز نداره!!!!)
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

eshghelahi110 - قطر - دوحه
با سلام. اقای عقاب که از خرم اباد هستی چرا حرف بی خود می زنی عزیز دلم . به اون خدا قسم همش به اسلام ربط نداره. مگه تو همین سایت نبود که یک نفر خارجی نمی دونم چه مذهبی بود به دختر خودش چندین سال تجاوز کرده بود و هیچ یک از همسایه ها نمی دونستن. اگر اون مسیحی بود پس به دین مسیحیت ربط داره؟ نه عزیزم حرف بی خود نزن وقتی انسان بیشعور چه ربطی به دین داره سعی کن منطقی صحبت کنید شما که اینقدر با شخصیتو با منطق هستین. همش به اسلام ربط ندین و این حرفای بی خود نزنید ممنونم
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

ali1370 - ایران - اصفهان
دیگه هرچی هرجا میشه میگند مسلمونا بودند. حالا این یارو خودش بد بوده دلیل نمیشه اسلامگرایان اهل تجاوز باشند. هرچند نمیشه به این راحتی از عمل این شخص به عنوان یک مسلمان صرفنظر کرد وباید تا پای اعدام پیش بره.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
smsma - پاکستان - لاهور اینجور جاها به نفعش نیست بیاد. ادم تو شلنگ باریک شنا کنه اما ضایع نشه.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

فرزند آریا - سوئد - سوئد
من نمی فهمم که مگر اون پسره وظیفه شرعی رو به جا آورده که همگی شروع کردن گیر دادن به اسلام. قرار نیست که هرکس هرچی انجام داد گذاشت به پیای اسلام. اگه مسلمونها واقعا فهم درستی از اسلام می داشتند الان یه عده مفتخور به اسم آخوند نمی تونستند داعیه اسلام داشته باشند و مردم رو سرکیسه کنند.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
eshghelahi110 - قطر - دوحه
دوست عزیز نکنه فکر می کنی قضیه عایشه یک تهمت به محمد بوده ؟اول جواب این سوال را منطقی بده /دوست ندارم بگی مصلحت این بوده چون ما مسلمونا هزار جنایت انجام می دیم بنا به مصلحت مثل دروغ گفتن مصلحتی /دزدی مصلحتی /قتل مصلحتی /تجاوز مصلحتی /ازدواج مصلحتی و بلاخره برای هر گندی یک کلاه شرعی درست می کنیم و این استدلال ماست.در ضمن من می خواستم بگم وقتی یک سلطانی میوه ای را از باغی بچیند /سپاهش آن باغ را غارت و از بیخ و بن بر می کنند و در خود قرآن هم نمونه هاپی از این مصلحت ها هست مثلن آیاتی در مورد زنان پیامبر که فقط به شخص محمد مربوطه و استفاده عمومی ندارد/ تو اگر مسلمان واقعی باشی که من شک میکنم به کتاب قرآن مراجعه کن و آیه های مصلحتی را می بینی حتی در مورد عایشه/این کجاش حرف بیخود بود ....
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
اخه این یارو تو مسجد این کار را کرده برای این که این اخوندا این مسلمانان خودش را خیلی برتر مید ونند برای اینکه امثال این اقا تو خیابان یک دختر و پسر با هم باشند پدرشان را در مییارن تو همون پاکستان از ایران بدتره اون همه به زن ظلم میشه بعد ادعاشون از زمین تا اسمونه مشکل اینه والا تمام مذاهب سرته یک کرباسند
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

farzad145 - ایران - شیراز
عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد ----- باز هم الهی شکر که یک...... در این تالار نظر داد ولی به نظر من تو ........
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران

تجاوز توسط پسر امام جمعه !! آنهم در مسجد!!!!!!!! خب چرا در خانه خدا؟؟؟!!!! دیگه آدما اینقدر پست شدن که حرمت هیچی را نگه نمیدارند!!!
=====================
rusvadek - روسیه - روسیه
تو اینکه این پسره رو باید فلان جاشو از ته بزنن تا تبدیل به یه زن بشه

این حرف شما توهین به زن است. بهتره این کثافت همجنس خودتون باقی بمونه!!!
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
مسجد فقط جای این کارهاست..باید م......را ....گ.....
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
آقایون چرا شلوغش میکنین ؟ شاید متعه(صیغه)اش کرده بودند!
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

alinoorian - ایران - همدان
عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد ای کافر بی دین آشغال دروغ گو مزخرف گو با کدام سند و مدرک این مزخرفیات و میگی؟ فکر کردی همه مثل خودت اینقدر احمق و نجس تشریف دارند که با یک کثافت کاری یک شیطان صفت این توهین به اسلام رو باور کنند اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

salem - هند - پونا
ali-vienna - اتریش - وین
با نظرت موافقم اما قسمت اخر که مربوط به اسلام میشه رو نگرفتم اگه ممکنه مثال بزنید. ممنون
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

salem - هند - پونا
عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
چرند نگو محمد{ص} عایشه رو به عقد خودش در اورد نگفت که به دختران تجاوز کنید این مسئله چه ربطی ازدواج عایشه با محمد داره؟ مثل اینکه عقل از سرت پریده! در علت ممنوعیت ازدواج با زنان پیامبر این است که مادران مومنین هستند ادم که بامادرش ازدواج نمیکنه البته شاید از نظر مشکلی نباشه.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

khoshteep - کانادا - ونکوور
دوستان با ایمان لطفا جواب بدن:مگه نه اینکه خداوندخواسته اینکار انجام بشه؟و اون دو نفر طبق خواسته خداوند اینکار رو کردن؟چون مسلما اگه خدا نمیخواست این اتفاق نمی افتاد. پس حتما کار خدا یه جاش می لنگه! البته جواب شما خیلی ساده س:یه حکمتی در این کار بوده!!!!!!!!!!خاک بر سر هر چی مومن بیمخه..
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
پسر کو ندارد نشان از پدر...تو بیگانه خوانش نخوانش پسر
درتاریخ اسلام این مراسم عادی است اگه تن به مطالعه بدید دستگیرتون میشه . در اسلام همهء راهها به تنبان ختم میشود . اگر سکس را از رساله های آیات عظام بردارید هیچ زرت و پرت دیگری ندارن که به نوچه های زیر منبری و روضه خونهای بعدیشون تدریس کنن و تو رساله هاشون بنویسن و حتا بتونن به درجه ء عظماپی مفت خر بشوند .شعور این قوم (ابن الآفتابه )در همین حد است . از علم و دانش و ادب و تحقیق و تفحص در اسلام خبری نیست . مگه گیلانی مفتخور تنه لش نبود که گفت برنامهء فردای بنده ( درتلویزیون ) بحث شیرین لواط است ؟ شرط ورود به کلاس درس..تجربه کردن همین بحث شیرین است . میگید نه از رپیس جمهورمون بپرسید .
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

aytak - ایران - تبریز
از این کارا در تمام جهان و در ادیان مختلف اتفاق می افته مگه تا حالا ندید به دختر یا پسر کوچیک تو کشور های دیگه و غیر مسلمان تجاوز شه در ضمن کثافت کاری یه مسلمان نما چه ربطی به اسلام و مسلمان ها داره احمقانه نظر ندین دشمنی بی منطق شما با اسلام از اول اسلام بوده و شما همیشه محکوم به شکست هستید شما به هر چیزی گیر میدید که تو همه جا اتفاق می افته
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
farzad145 - ایران - شیراز
دوست عزیز تو هیچ جوابی نداری که من بهت بدم فقط یک مقدار فحش نثار .... خودت کردی که از قدیم گفتند فحش بچه سلواته !!!و من می گم هر چی که دوست داری فحش بده و آنقدر فحش بده تا گلوت پاره بشه و این یک از خصوصیات ما مسلمانان است و هیچ کاریش هم نمی شود کرد!!!
alinoorian - ایران - همدان
و اما یک مطلب یرای تو ... دارم امیدوارم بخونی و خوب فکر کنی که بعید به نظرم می رسه چون تو ...فسیل شده خدا کنه به امروز برسی و این هم یکی از محالات است و این مطلب:
سالها در گوشمان فرو کرده بودند که خواندن قرآن ثواب دارد. حتی نگاه کردن به خطوط قرآن ازدید دکانداران دین ثواب اخروی داشت. خواندن قرآن به عربی ثواب بیشتری از دید این ملایان دارد. چون نمی فهمی چه گفته و ندانسته آن را به فرزندان خود منتقل میکنی و به عبارتی دینت را برای او هم به ارث می گذاری. اما چرا یک بار یکی از اینان نگفتند خواندن کتابی را که چیزی از آن نمی فهمی نمی تواند تو را بهره مند سازد؟ نتیجه یک عمر تحمیق کردن مردم این شده که وقتی در باره بعضی از آیات قران با همان هایی که عمرشان را در کلاسهای روضه و روخوانی قرآن سپری کرده اند. صحبت میکنیم. به کلی اظهار بی اطلاعی می کنند:و تو همین جوری هستی و به تو میگن وارث دین .... اسلام آیا جوابی داری که بگی ؟که نه صد البته!!!!
salem - هند - پونا
و اما تو دوست عزیز آیا می شود به من بگی به عقد خودش در آورد یعنی چه؟؟یعنی اینکه من اگه خواستم می تونم یک دختر بچه 5ساله را که هیچ چیزی از زندگی زناشوی نمی دونه با اجازه خودم و خدا که کار ساز من است به او تجاوز کنم و البته به نام عقد یک چیز مزخرف در حالی که هنوز آن بچه دارد با عروسکش بازی می کند و تو هیچ موقع نمی فهمی به خاطر اینکه در .... غرق شده ای /و تو ای انسان چقدر باید فلک زده باشی که من 53ساله با یک دختر 9ساله همبستر شوم
ترجمه مناظره میان آیت الله العظمی منتظری و دکترعلی سینا. قسمت نخست.
دکتر علی سینا یک ایرانیار، خردگرا، آزاد اندیش و بنیانگذار تارنمای آزادی ایمان است که از بهترین تارنماهای مرجع اطلاعاتی در مورد اسلام بشمار میرود، وی مناظره زیر را با آیت الله منتظری از مراجع تقلید شیعه و علمای عظام اسلام بصورت کتبی انجام داده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این مناظره به برگ "مناظره های دکتر علی سینا با آیت الله منتظری" مراجعه کنید.
دکتر علی سینا:
محمد وقتی عایشه 6 سال سن داشت با وی ازدواج کرد و وقتی وی به سن 9 سالگی رسید با او همبستر شد. چطور یک شخص 54 ساله که خود را پیامبر خدا میخواند میتواند نسبت به دختری 9 ساله احساسات جنسی داشته باشد؟
1- آیت الله منتظری:
سنت ازدواج در آن روزگار بر اساس آداب و سنتهای قبیله ای بود، انگیزه از ازدواج بیش از هرچیز تحکیم دوستی با پدر عروس بوده است، بنابر این ازدواج پیامبر با عایشه یک حرکت سیاسی بوده است.
دکتر علی سینا:
این به هیچ عنوان بهانه خوبی برای ازدواج با یک دختر بچه کم سن نیست. اشکالی که ما به محمد وارد میکنیم این نیست که چرا با دختر ابوبکر ازدواج کرده است، بلکه اشکال در کم سن بودن عایشه است. برای یک پیامبر خدا هرگز شایسته نیست که نسبت به یک دختر کوچک احساسات جنسی داشته باشد، و این بسیار غیر معقول است که بر اساس این احساسات عمل کرده باشد. امروزه اگر یک مرد 54 ساله با یک دختر 9 ساله تماس جنسی داشته باشد، او را بعنوان یک بیمار پدوفیل (بچه باز) به زندان می اندازند، چرا پیامبر اسلام باید بخشیده شود؟
"بیماری پدوفیلیا شامل تحریک شدن مکرر جنسی و یا احساس نیاز و هوس کردن و بر انگیخته شدن احساسات جنسی در قبال کودک و یا کودکان است. بیمار پدوفیل باید بیش از 16 سال سن داشته باشد و تحریک جنسی باید مربوط به کودک 13 یا کم سن و سال تر باشد. اختلاف سنی بین بیمار و شخص محرک باید حداقل 5 سال باشد." مترجم
در آخر امیدوار مسپولین سایت این نقطه و نظرات من و کسانی که از اطلاعات آنان استفاده کردم سانسور نکنند :ای خدا من کجا خوابم برد؟؟؟
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
alinoorian - ایران - همدان..... 0000salem - هند - پونا
تف به ..... که جز تعصب و خریت چیزی واسه گفتن ندارید ! ..
اگه ازدواج مرد 53 ساله رو با دختر بچه 9 ساله شرعی میدونید ....و این کار رو به نوعی تجاوز به حساب نمیارید ( به صرف اونکه دختر بچه ای یه سری اوراد رو بدون فهمیدن تکرار کرده !! )پس چرا این تجاوز رو عجیب میدونید ؟ تو نفهمیدن هم این دختر کوچولو هم عایشه مشترک بودند اشکال در چیه ؟
جمله این بابا جاسم رو ببینید : .....salem - هند - پونا
...........
چرند نگو- محمد{ص} عایشه رو به عقد خودش در اورد نگفت که به دختران تجاوز کنید این مسئله چه ربطی ازدواج عایشه با محمد ......!!!!!!!!!!
خیلی ابله ای که اینجوری از روی تعصب قضاوت میکنی ...
جمعه 17 خرداد 1387

omid_dk - دانمارک - اسلس
عقاب از خرم اباد شاید حرفهایت برای 4تا بیسواد جالب باشد نه برای باسوادان وبا معلوماتان.ببین چقدر فهمیده هستی ک عقد رابمعنی رابطه جنسی تفسیر میکنی اقای کتاب خان باسواد عقد بمعنی قرارداد بین دو نفر است که در یک سری موضوعات به توافق میرسند..ضمنا کتاب قران همیشه معنی فارسی داره.اونایی که در ایران است معلوم در عمرت قران کریم باز نکردی متاسفانه..در مورد ازدواج شما میدانی غریزه شهوانی یک دختر از چند سالگی فعال میشه اگر میدانی باید فهمیده باشی دلایل قران را ضمنا فساد و فحشا را میبینی امیدوارم نخواهی توجیح کنی یادت باشه اطلاعات درست بدردخورند .میدانی خدا انسان افرید انسان توجیح را .لطفا نخواه توجیح کنی حرف حساب جواب نداره امیدوارم که متوجه شده باشی
جمعه 17 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
چرا چرند میگوید عایشه 9 سال بیشتر نداشت که محمد 50 ساله گرفتش. بخاطر .....
جمعه 17 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
تعجبی نداره...مسجد مال همین کارهاست دیگه..فکر کردید دانشگاه اخلاقیاته ؟ میرن یاد میگیرن به نماز جماعت کشاندن مردمو . بعد هم اعلام میکنن نماز جمعه در دانشگاه تهران به امامت آیت اله عظما سردار زارعی از اساتید علوم فقهی و اسلامی و از یاران صدیق .......شرط ورود بصف نماز ..عریانی است .
ستاد برگزاری نماز جمعه .
جمعه 17 خرداد 1387

erfan-iran - ایران - ایران
عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد : با شما کاملا موافقم .. هر چند برای برخی مثل alinoorian - ایران - همدان درک حقیقت دشواره .. آنهم بخاطر بیسوادی و جهلی است که گرفتار آن شده اند . (با کدام سند و مدرک این مزخرفیات و میگی؟ !!! ) لابد این آقا یا خانم کتابهای تاریخ رو مطالعه نکردند ... و یا از گند کاریهای ملاها و در کل مسلمانان در گوشه و کنار دنیا بیخبر هستند ... لابد شرایط داخل ایران را نمی دانند .... جالب آ« است که وقتی یارای پاسخ گویی ندارند یا به عبارتی " کم می آورند " آن را به اسلام راستین !! حواله میدهند ... چه افتخاری بالاتر از عنوان کافر ( آنهم به دین اسلام )
جمعه 17 خرداد 1387

omid_dk - دانمارک - اسلس
عقاب اسکیبو ایران خرم اباد معلومه از اون بی منطقها هستی متاسفانه وقتی خیلیها ازت ایراد میگیرند مطمئن باش که درست میگن.اخه ماهمه اشتباه مکنیم اما شما که از نوشتهات معلومه که نه سواد و نه معلومات و نه طلاعات داری شما درست میگی.متوجه شدی که هیچ کس حرفهای بی اساست را نپذیرفت لطفا یاد بگیر که حرفهای بی اساس نزنی با احترام
جمعه 17 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
salem - هند - پونا
بزرگ ترین مثال برای این حرف من، که در دنیای امروز به هیچ وجه خریدار نداره (البته در دنیای کشور های عقب مانده ای مثل ایران به خاطر پول هنوز هم داره!!) ازدواج با دختر زیر سن است.
آقا، به هر کس که میپرستید قسم دختر زیر 18 که هیچ، بالای 18 هم تا یک سنی عقلش نمیرسه، کی ما میخواهیم این چرت و پرت ها را کنار بریزیم و حقیقت را باور کنیم؟ محمد هر کاری کرد (که به نظر من اشتباه هم بود) کرد! دلیل بر این میشه که مرد 60 ساله بیاد با دختر 10 ساله هم بستر بشه؟ شما خودتون را به جای اون دختر بچه بگذارید، چیزی از تجاوز کمتره؟
اگر مملکت ما قانون متحجر اسلامی را نداشت و به جای اون از قانون انسانی استفاده میکرد، باید چوب توی آستین پدر و مادر و خریداری میکرد که برای پول دختر خود را میفروختند (یا به قول خودشون شوهر میدادند)
البته خیلی ها دیگه راهی برشون نمونده، همش بر میگرده به حکومت آخوندی کثیف که مردم، ببخشید، مردم ایران منظورم بود، براش اندازه یه پشه ارزش نداره. البته مردم فلسطین و لبنان که جای خود دارند!!!!
طرز رفتار با زن به سبک قرآن و همچنین جایگاه والای زن در اسلام هم که دیگه نیاز به گفتن ندارند. کافی است یک بار سوره نساء یا قانون مجازات اسلامی را بخونید!
جمعه 17 خرداد 1387

alinoorian - ایران - همدان
khoshteep - کانادا - ونکوور تو وقتی هیچی از دین اسلام نمیفهمی و همینطوری اتفاقی چهار تا کلمه از اسلام شنیدی چرا بیخودی خودتو ضایع میکنی واینقدر سوال خنده دار و مسخره میپرسی؟آخه کجای اسلام گفته که هر انسانی هر کاری رو کرد(اعوذ بالله) به خواست خدا هستش پس هر آدم بی مخی هم میپرسه پس خدا بهشت و جهنم را برای چی قرار داده است؟ از نظر اسلام همه انسانها اختیار دارند که چه راهی را انتخاب کنند همون طور که تو اختیار داری در مورد اسلام اینطوری بدون هیچ دانشی صحبت کنی
و اما عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد ازت داره یواش یواش خوشم میاد چون که داری راه میافتی! از اینکه خواندن قرآن ونگاه کردن به آن ثواب داره من آن را صد در صد تایید میکنم ولی دلیلشو تو نمیفهمی چرا که مفصل وبرای اهلش اگه خواستی بعدا برات توضیح میدن ولی من هم موافقم که خواندن قرآن بدون تفکر و اندیشه هیچ ثواب و منفعتی نداره اما تو از کجا میدانی که هیچ کس این موضوع را نگفته که خواندن قرآن بدون دونستن ترجمه و فهمیدن آن ثواب ندارد؟من خودم را هیچم حساب نمیکنم ولی با دانشی که از اسلام با استفاده از پرس و جو از عالم حقیقی به اسلام کسب کردم اینها را میگویم حالا من از تو جواب نمیخوام که بدی فقط اکگر سوال در مرد ابهامات اسلام داشتی من در خدمتمجمعه 17 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
عقد مثل قرار داد بین دو نفر!!!!!!!!
بچه ی 6 ساله اصلا میدونه قرارداد چی هست که بخواد با کسی قرارداد ببنده؟!!!! یه چیزی بگین منطقی باشه.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جمعه 17 خرداد 1387

عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد

دوست عزیزمون omid_dk - دانمارک - اسلس گفت عقد یک قرار داد است بین دو نفر با شخصیت حقیقی/ خوب من هم قبول می کنم و هیج جای شکی نیست ولی آیا قرارداد بین یک شخص 54ساله با طفل 6تا9ساله امروزی را می توانید قبول کنید لطفن از لاک دینی خارج و بعد جواب بده/مسلم است که قبول نخواهید و حتمن خواهید گفت این یک نوع کلاه برداریست و طفل 6تا9را با یک آب نبات چوبی می شود فریب داد و چه برسه به1400سال پیش که وجود زن و یا دختر موجب سرشکستگی اعراب بوده و به قول محمد فقط کشت زار مردان بوده است /در آخر لازم نیست کسی گفته ها و نظرات مرا قبول کند نظر من این بود حالا به قول تو یا از بی سواد یا باسوادی /ولی همیشه انسان چیزی می شود که به دان فکر می کند.
alinoorian - ایران - همدان و اما تو دوست عزیز من خیلی وقت که قداست دین را شکسته ام و از سد آن رد شده ام و دیگه به قول تو هیچ ابهامی برایم نمانده و از اینکه می خواهی کمک کنی متشکرم /ولی این گفته را همیشه آویزه گوشت کن:دین برای مردم عادی یک حقیقت محض است و برای خردمندان که عقل را جایگزین هر خرافاتی کرده اند یک موضوع پوچ و خرافی است ولی دین برای سردمدار حکومت یک ابزار سرکوب برای مردم آن کشور است /در ضمن این خبر ممنوعیت حجاب را در کل کشور ترکیه برای بالا بردن سطح آگهیت خالی از لطف نیست پیشنهاد می کنم بخون/موفق باشی
جمعه 17 خرداد 1387

salem - هند - پونا
iranking - المان - مونیخ
دوست عزیز چیزی برای گفتن نداشتی که پاسخ بدم فقط خودتو معرفی کردی! من اگه متعصبم شما چرا بهم ریختی ؟ احساسات تون رو کنترل کنید ممکن خدای ناکرده بلایی سرتون بیاد.
جمعه 17 خرداد 1387

salem - هند - پونا
عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد.
با سلام خدمت شما. استدلالهای شما دو مشکل داره 1 اینکه منبع استدلالتون اشخاصی مثل علی سینا هست که شخص معلوم الحالیست حرفهای ایشان برای من دلیل نمیشود خودت اگه چیزی در چنته داری بیار.
2 ازدواج حضرت پیامبر را بدون در نظر گرفتن زمان ؛ حالات ؛ اب و هوا و نوع زندگی مردمش با زمان حال قیاس میکنی حالانکه چنین استدلالی از نظر علمی حتی ارزش خواندن ندارد چه برسد به قبول کردن اگه خودت اهل دانش وتحقیق باشی می فهمی چی میگم که البته ازحرفات چنین چیزی بر نمیاد. در مورد ازداج حضرت عایشه بحث فراوان شده و کتب متعدد به نگارش درر اومده که اینجا نمیشه بطور مفصل بحث کرد اما نظر شمارا به عرایض ذیل جلب میکنم 1 حضرت عایشه در منطقه گرمسیر زندگی میکرد و از نظر علم پزشکی اشخاصی که در سرزمین گرمسیر زندگی میکنن زود تر به بلوغ عقلی و جنسی میرسند 2 بدلیل اینکه مردم ان زمان از نظر تغذیه سالم بودند و مواد شیمیایی هم وجود نداشت مضافا اینکه اب و هوای بسیار پاک بود لذا مردمان زمان بسیار زود تنومند و از نظر بدنی قوی میشدند تا جاییکه پسرهای 14 ساله در جنگهای تن به تن با بزرگترین پهلوانان مقابله میکردند وگاها هم پیروز میشدن در اینمورد میتونی به داستان برادران معاذ و معوذ در جنگ بدر و غالب شدن انان بر ابوجهل فرمانده لشکر مکه یا داستان شرکت عبدالله فرزند حضرت عمر یا عبدالله فرزند حضرت زبیر در جنگهای صدر اسلام مراجعه کنی . 3 بزرگسالان ان زمان هم چنان بودند که افرادی مثل حضرت علی درسن 63 سالگی یا عبدالله بن زبیر در سن 70 سالگی در تمام روز میتوانستند مقابله تن به تن بکنند بدون اینکه استراحت کنند. 4 در ان زمان چنین ازدواجهایی بسیار مرسوم بود و بک مسئله کاملا عادی . در ضمن حضرت عایشه خودش بعد از حضرت پیامبر بیش از 50 سال زنده بود و بهترین دوران زندگیشو زمانی میدونست که با پیامبر بوده . پس لطف نموده خودتون رو و زمانتون رو با اون زمان مقایسه نکنید.
من شمارا انسانی منطق پسند فرض کردم و مستدل برای شما رفع ابهام کردم منتظرنظرات شما
والسلام علی من اتبع الهدی
جمعه 17 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
این احمق مقصر نیست وقتی محمد از یک دختر 9 ساله نمی گذرد .می خواهی این احمق از 10 ساله بگذرد.اینها همه زنباره هستند.اسلام یعنی همین.
جمعه 17 خرداد 1387

عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
salem - هند - پونا
دوست عزیز هر کسی برای سخن خود دلایل و برهانی دارد /اگر من به شخصی مثل علی سینا اشاره کردم به خاطر اینکه به روز بود و به عینه ثابت شده که انسان امروزی بهتر از انسان دیروزی فکر می کند قصدم دفاع از اقای سینا نبود /ولی تو از اشخاصی برهان و دلیل می آوری که در حال حاضر وجود خارجی ندارند و فسیل شده هستند /چطوری تو آقای سینا را که یک هموطن ایرانی است شخصی معلوم الحال می دانی و لی محمد که 1400سال پیش زندگی می کردو با اینکه همه ی ما می دانیم به بیماری هیستری دچار بود معلوم الحال نمی دانی /فقط همین برایت کافیست که تو یک شخص بیگانه پرستی /من پیشنهاد می کنم کتاب کورش و محمد ابن عبداله را برای یک بار هم که شده بخوان شاید گمراه شوی از این دین ... اسلام/موفق باشی
جمعه 17 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
خوشم می یاد این حزب الهی ها شوکه میشند در برابر این همه اگاهی امروز مردم درباره اصول اسلامی که این همه بهش می نازید یک ادم حسابی نیامد درست با منطق دلایل ازدواج پیامبر با یک دختر خردسال را بده واقعا که مفهوم زن در بین اعراب چقدر بی ارزش است یعنی فقط هم بستر شدن و لذت !!!!!برید یک خورده مطالعه کنید حداقل دو تا جواب منطقی داشته باشید برای پرونده سیاه اسلامیتون
جمعه 17 خرداد 1387

erfan-iran - ایران - ایران
salem - هند - پونا : فرمایش شما درست ! اما پرسش اصلی این است که چرا آخوندها بی شرف ( میبخشید !) میخواهد ما بر رسم وآئین 1400 سال پیش زندگی کنیم ؟! .. چرا این فرهنگ و این نوع شیوه زندگی تحت نام حجاب برتر و اسلام محمدی زندگی و جوانی ما را تباه کرده است ؟! ...
جمعه 17 خرداد 1387

عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
و دو ستان عزیز امیدوارم که این موضوع مختومه بشه /و همه ی ما از معلومات همدیگه استفاده کرده باشیم و بدانیم که دین یک مسئله شخصی است و نه چیزی دیگری که بخواهیم به خاطر عقاید خود دیگران را و دیگران را و باز هم دیگران را!!!! ای خدا من کجا خوابم برد؟؟؟
جمعه 17 خرداد 1387

omid_dk - دانمارک - اسلس
عقاب خرم اباد این اخرین مسئله است که میگویم تو را بخدا یاد بگیر که به عقیده دیگران احترام بگذاری.ضمناکمی به حرفت فکر کن گفتی که کسانیکه اهل عقل و شعورند به اسلام و خرافات ان عقیده ندارند.درون مسلمانها بسیار عالم.فاضل.دانشمند.پرفسور وجود داره و تو تمام انها را بیسواد و خرافاتی خواندی و خودت و چندتای مثل خودت را عاقل و فهمیده دانستی واقعا متاسفم..مطمئنم که همه متوجه عقل و شعورت شدند.با احترام...که تو برای هیچکس قائل نیستی
شنبه 18 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
iran zamen - نروژ - روگنان.دمت گرم گل گفتی
شنبه 18 خرداد 1387

salem - هند - پونا
عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
با سلام مجدد من یک اشتباه کردم و ان اینکه شمارا عاقل فرض کردم. من جواب اعتراضات شمارا با استدلال دادم ولی شما خودتون دارین حرفاتونو رد میکنید. اولا من به اقای علی سینا که شاید کمتر از هزار نفر اورا بشناسند هیچ بی احترامی نکردم فقط گفتم که شخصی معلوم الحال است این کلمه کجاش توهینه جهت اطلاع عرض می کنم معلوم الحال یعنی شناخته شده .
ولی شما به محمد که برای 5/1 میلیارد انسان عزیزتر از جانشان است بدترین توهینهارا کردی انهم بدون دلیل. اما دانش شمارا این جمله شما اشکار میسازد: {به عینه ثابت شده که انسان امروزی بهتر از انسان دیروزی فکر می کند } با کدوم عین ثابت شده؟ ایا دلیلی هم برای این اصل داری؟ ایا از شما احمدی نژاد بهتر از کورش فکر میکند ؟ ایا ابن سینا ؛ سعدی : حاقظ ؛ خیام ؛ رازی وهزاران نفر دیگر ازدانشمندان ایرن زمین را با افرادی مثل ...... میدانی؟ نکنه فکر میکنی خودت از سقراط و ابن رشد وفارابی و کورش کبیر بهتر فکر میکنی؟ اینو هم داشته باش که مردن یک انسان و بقول خودت فسیل شدن اون دلیل بر مرگ اندیشه های او نیست اگر اینطور بود امروز از کورش و افراد فوق الذکر نامی نبود و این یعنی مرگ فرهنگ ایران. حالا من بگانه پرستم یا شما ؟. کتابی رو که نام بردید قبلا خوندم ولی فرق من وشما در این است که من فقط به اون اکتفا نمیکنم ولی فکر کنم اولین و اخرین کتابی که شما خونده باشین همین کتاب بوده ! دوست دانا رسم قضاوت این است که دلایل طرفین رو بشنوی بعد از عقل خدا دادیت که فکر کنم شما فاقد ان باشید کار گرفته بعد قضاوت کنید . راستی از موضوع چیزی نفرمودین؟ منظورم موضوع ازدواج پیامبرّه ؟ جاییکه که کم میاری سریع می پیچی خاکی؟ باز هم منتظرم.
شنبه 18 خرداد 1387

ramtin_driver2008 - ایران - تهران
عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد... بابا دختر 9 ساله ی اون زمان اونم عرب اندازه ی دختر 20ساله ی الان بوده حضرت محمد 53 ساله که جنگجو بوده مثل یه پسره 30 ساله ی الان شایدم کمتر سرحال و قدرتمند بوده پس اختلافشون ده. دوازده سال بوده که اینم مشکلی نداره . حال کردین با معادلات ریاضی این مسئله رو حل کردم
شنبه 18 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
اول: نظر سالم از پونا کاملا صحیحه. شما دختر 9 ساله عرب را با یک دختر همسن در ایران امروز و اروپا مقایسه نکنید. دختران عرب از نظر جثه بزرگتر و بلوغ زود رس دارند. ( به همان دلایل جغرافیایی و آب و هوایی)
دوم: کسانی که در ضدیت با دین اسلام سخن میگویید و به دیگران می تازید، و مفتخرید که این دین پوسیده عربی را از زندگیتون بیرون راندید، لطف کنید آنقدر شعور و انسانیت و آزادی داشته باشید که به عقاید مذهبی دیگران احترام بگذارید.
خوبه کسانی که سنگ دین باستانی ایران را به سینه میزنند به این سوال من پاسخ بدهند که چرا در دین زرتشت ازدواج با محارم آزاد و مرسوم بود. (لطفا نگید که اینها دروغه! این یکی از واقعیت ها دین زرتشت در زمان ساسانیان بود)
خب شما دلیل منطقی برای ازدواج با محارم در دین زرتشت بیاورید تا دیگران هم دلیل ازدواج محمد با عایشه را توضیح دهند.
شنبه 18 خرداد 1387

nona33 - انگلیس - ناتینگهام
اسلام یک کپی بسیار حرفه ای از دیگر ادیان است که البته حقوق کپی رایت هم رعایت نکرده و منابع خود را ذکر نکرده .
میدانید اسلام یعنی همان شمشیری که بر پرچم کشور عربستان نقش بسته
اسلام یعنی سانسور کردن زنان حتی در بهشت فرضی محمد تازی
اسلام یعنی دینی که کشور ایران را تبدیل به یک قطب جهان سومی کرده
اسلام یعنی خرافات خرافات و خرافات ...

شنبه 18 خرداد 1387

nona33 - انگلیس - ناتینگهام
مسلمانان ما را به سرسختی و بی‌ایمانی متهم میکنند، چراکه به قرآن ایمان نمی‌آوریم. اما، چگونه است که این کتاب حتی برای خود «رسول الله» شک‌پذیر بوده است؟! در غیر اینصورت، این اختار الله به شخص پیغمبر، چه توجیهی میتواند داشته باشد؟!]
خود پیغمبر از این که خداوند آیتی برای تصدیق نبوت او نمی‌فرستد، در باب رسالت خود دچار نوعی شک شده بود. صریحترین آنها آیات ٩٤ و ٩٥ سوره یونس است:

فَاِن کُنتَ فی شَکّ مِمّا اَنزَلنا اِلَیکَ فَسئَلِ اّلّذینَ یَقرَؤُنَ الکِتابَ مِن قَبِلکَ لَقَد جاءَ ک اَلحَقّ مِن رَبّکَ فَلا تَکُونَّنَ مِنَ المُمتَرینَ. وَ لا تَکُونَنَّ مِنَ الَّذینَ کَذَّبُوا بِا ایاتِ اللهِ فَتکُونَ مِنَ الخاسِرینَ
[یعنی] اگر شک داری در آنچه ما به تو نازل کرده ایم از خوانندگان تورات بپرس. حقیقت از خداوند به تو رسیده است و در آنها شک مکن و از آن مردمان مباش که آیات خداوندی را دروغ دانسته‌اند ورنه از زیانکاران خواهی شد.آیا این دو آیه را نوعی صحنه‌سازی باید فرض کرد که [محمد] برای اقناع مردم ضعیف و شکّاک فرو خوانده است تا به آنها بگوید که خود او نیز مانند آنها دچار شک شده است و اینک خداوند شک را برطرف ساخته است؟ آیا اینکه این دو آیه صدای وجدان عمیق و ضمیر ناخودآگاه محمد مأیوس از معجزه است؟ تنها این آیه نیست که چنان مفاهیمی را می رساند. در سوره‌های مکّی نظیر آنها را می توان یافت که ما را [از] انقلاب بحران گونه‌ای در روح حضرت خبر می دهد. پس قرآن برای خود شخص پیغمبر نیز شک پذیر بوده است... چه برسد به ما!موفق موئید باشید
شنبه 18 خرداد 1387

xpersia.com - ایران - ایرانی
چه اخبار دردناکی رو هر روز باید ببینیم وشاهدش باشیم.
یکشنبه 19 خرداد 1387

omid_dk - دانمارک - slagelse
انگلیس تاتنهام شما از افرادی هستی که یک ایه را نوشتی که بتنهایی معنی ان کامل نیست و باید با ایهای بعدی خونده و معنی شوداما عزیز جان بخودت فشار نیاور چراکه ادمی که دین 2ملیارد انسان را خرافات میداند درک و شعورش همینه بشتر نمیفهمه.درست مثل اینه که به یک بیسواد بگی مثلث برمودا چیه اگر اون فهمید تو نیز میفهمی البته حقیقت همیشه تلخ است اماپذیرفتن حقیقت بهتر و زیباتر از توجیح کردنه احمقانه است بااحترام
یکشنبه 19 خرداد 1387

عبدالعلی خان - هند - آگرا
عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
جانمی آفرین خوب از پس این مسلمونای بی عقل و فکر در آمدی. من هم قرآن را هم به فارسی و هم انگلیسی مطالعه و باهم مقایسه کردم. دقیقاً به همین نتایج تو رسیدم و امروز اسلام رو یه دین بی سر و ته و من درآوردی می بینم. هرجا محمد گیر می کرده و نمی تونسته جوابی به پیروانش بده فوری یک آیه می ساخته و در در تازی نامه (قرآن) می گنجونده - به کمک سلمان فارسی و چند دانشمند عرب و یهودی و پارسی دیگر - و چنان گند این کارو در میاره که خود عایشه در سوره نساء در جواب آیه ای که به محمد اجازه می داده هر زنی را که دوست داشت باید از شوهرش جدا بشه و به عقد محمد دربیاد (خوب چرا اعتراض می کنید؟ برید تو تازه نامه اتون بخونید - سوره نساء) به محمد گفته می بینم خدایت خوب هوایت را دارد و کام دلت را همه جوره روا می کند.
خوب به جای این که این تازه نامه رو به زبون عربی بخونید به فارسی یا ترجمه اش رو به هر زبونی که حالیتون میشه بخونید ببیندی چه گندیه. این حرف من توهین به اسلام نیست بلکه خود اسلام توهین به بشریت و دروغ ترین دین همه ی دوران ها و بزرگ ترین دروغ تاریخه. مرگ بر .....
یکشنبه 19 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
چو دشمن گرامی شد و دوست خوار/سرانجام پیش اید این روزگار. به یزدان اگر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم. ز شیر شتر خوردن و سوسمار/عرب را به جایی رسیدست کار. که چرخ کیانی کند ارزو/ تفو بر تو ای چرخ گردون تفو. ز تازی ستمکارتر دیو نیست/ بر ایران از این دیو باید گریست. از این سهمگین روی پتیاره دیو/ز مزداپرستان برامد غریو.
شما که می گین اگه دینی رو قبول ندارین شعور و انسانیت و ازادی داشته باشید و توهین نکنید شما چرا بدون داشتن اگاهی کافی از کیشی که سراسر ارامش و پاکی و دوستی است چنین سخن می گویید. دانستنیهای خودتون رو باید مدیون تاریخ نگاریهای سانسور شده در ایران بدانید. در کیشی که حتی داشتن دو زن با هم پذیرفته نیست چطور چنین چیزی رو داره؟ عملکرد یک نفر رو نمی تونین به پای دینی نوشت که در طول این چندقرن نه تجاوز به خاکی کرده نه با زور شمشیر و جذیه عقایدش رو تحمیل کرده. در ابتدا اندکی کتاب درباره دین باستانی به قول خودتون بخونید بعد کامنت بذارین.
دینه مازده یسنش،وسفیشو ، ونگهوشو،ویسفیشو ،اشو چتریشو ، هیتیه داتمه اته داتم زره تشتره.
یکشنبه 19 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
ocean bird - ایران - ایران
در دین زرتشت هیچ وقت ازدواج با محارم ازاد نبوده و نیست. در کیشی که حتی داشتن دو زن با هم پذیرفته نیست چطور چنین چیزی میتونه باشه. در زمان ساسانیان ورود بعضی مغ هایی که وطن فروش و خائن بودن باعث بروز خیلی مشکلات شد که نتیجه رو تا حالا هم داریم می بینیم و اون چیزی که در زمان ساسانیان می بینید کیش زرتشتی واقعی نیست. شما اگر می خواین درباره ی دینی صحبت کنی حداقل کمی مطالعه دربارش داشته باشین. فکر کنم کس دیگه ای بهتر از من مدرکی برای رد این حرفتون نباشه اینجا. شما که میگین اگر دینی رو قبول ندارین توهین نکنید خودتون چرا اینقدر محکم و توهین امیز درباره ی چیزی که نمی دونید صحبت می کنید؟ از این حرفتون من فکر می کنم درباره ی تاریخ ایران زیاد چیزی نی دونید و این قدر هم مدیون تاریخ نگاری سانسور شده در ایران هستید.
دینه مازده یسنش،وسفیشو ، ونگهوشو،ویسفیشو ،اشو چتریشو ، هیتیه داتمه اته داتم زره تشتره
یکشنبه 19 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
zartosht's girl - هند - بنگلور
نوشتید که ( فکر کنم کس دیگه ای بهتر از من مدرکی برای رد این حرفتون نباشه اینجا) ! این که نشد مدرک منطقی! شما شاید زرتشتی باشید. خب بله تمام زرتشتیان امروزه این مساله را انکار می کنند ( همانطور که الان خیلی از مسلمانان در همین صفحه سعی کردند ازدواج محمد و خدیجه را توجیه کنند). من مدرک تاریخی ارایه میدم. شما مدرکی البته غیر از خودتون ارایه بدید. ( ضمنا بگم که من قصد بی احترامی ندارم و به نظر من هیچ ایرادی هم به این رسم یعنی ازدواج با محارم در ایران باستان وارد نیست)
یکشنبه 19 خرداد 1387

+55
رأی دهید
-15

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.