حملات تازه احمدی نژاد به اسرائیل در نشست رم

حملات تازه احمدی نژاد به اسرائیل در نشست رم

در حالی که حضور محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری ایران در رم به دلیل اظهارات «ضد اسرائیلی» او با انتقادهای زیادی رو به رو بود، وی به محض ورود به پایتخت ایتالیا، سخنان تازه ای را علیه اسرائیل بیان کرد.

آقای احمدی نژاد که برای حضور در نشست دو روزه سازمان جهانی خواربار و کشاورزی به رم – مقر این سازمان – سفر کرده است، درباره بحران غذا در جهان گفت که کشورهایی اروپایی «بزرگترین آسیب» را از سوی «رژیم جعلی» اسرائیل متحمل شده اند.

در این نشست دو روزه، نمایندگان ۶۰ کشور جهان برای بررسی بحران افزایش قیمت مواد غذایی که شورش هایی را در برخی نقاط جهان در پی داشته، شرکت کرده اند.

رییس جمهوری ایران در شهر رم گفت: «اروپایی ها بزرگترین آسیب ها را از سوی صهیونیست ها متحمل شده اند و ما امروز می بینیم که وزن این رژیم جعلی، چه از نظر سیاسی و چه از نظر اقتصادی بر روی دوش اروپاست.»

وی در حالی این سخنان را بیان کرد که حضور وی در رم موجب شده است تا فعالان، گروه های سیاسی چپ گرا و گروه های یهودی ایتالیا، چندین گردهمایی و راهپیمایی را علیه محمود احمدی نژاد در چند میدان شهر رم برگزار کنند.

  • «اروپایی ها بزرگترین آسیب ها را از سوی صهیونیست ها متحمل شده اند و ما امروز می بینیم که وزن این رژیم جعلی، چه از نظر سیاسی و چه از نظر اقتصادی بر روی دوش اروپاست.»

محمود احمدی نژاد

منتقدان می گویند که دعوت از وی و حضور کسی که «مدام خواسته اش را مبنی بر محو اسرائیل تکرار می کند» در شهر رم، بی احترامی به مدافعان حقوق بشر، شهروندان اسرائیلی و یهودیان ایتالیاست.

روز دوشنبه نیز رسانه های ایتالیایی خبر دادند که نام محمود احمدی نژاد، همراه با نام رابرت موگابه رییس جمهوری زیمبابوه، از فهرست مدعوین یک ضیافت شام به میزبانی دولت ایتالیا و سازمان ملل متحد خط خورده است.

این میهمانی تشریفاتی قرار است سه شنبه شب، با حضور رهبران حاضر در نشست سازمان جهانی خواربار و کشاورزی در رم برگزار شود.

همچنین درخواست های محمود احمدی نژاد برای دیدار با پاپ بندیکت شانزدهم، رهبر واتیکان و سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر ایتالیا در حاشیه سفرش به شهر رم از سوی این دو مقام بلندپایه رد شده است.

با این حال رییس جمهوری ایران روز سه شنبه و بعد از ورود به شهر رم گفت که در حاشیه این سفر، دیدارهایی با رهبران حاضر در نشست خواهد داشت، اما نام این رهبران که حاضر شده اند با وی دیدار کنند را ذکر نکرد.

متهم کردن غرب

رییس جمهوری ایران روز سه شنبه همچنین در سخنرانی خود در محل نشست بررسی بحران غذا، غرب را متهم کرد که با کاهش دادن قیمت دلار، موجب شده است تا نفت و مواد غذایی گران شود.

وی در سخنرانی خود گفت: «روشن است که دست های پیدا و پنهان در تلاشند تا برای اهداف سیاسی و اقتصادی خود، کنترل قیمت ها را در دستان خود نگاه دارند.»

آقای احمدی نژاد غرب را متهم کرد که خواسته های خود را به شورای امنیت سازمان ملل تحمیل می کند و خواستار حل بحران غذا، خارج از مجاری سازمان ملل شد.

وی افزود: «چگونه می توان با مکانیسم سازمان ملل وضعیت را بهبود بخشید، حال آن که قدرت های مشخصی تصمیمات خود را به شورای امنیت تحمیل می کنند و از آن به عنوان ابزار بهره می برند.»

آن گونه که خبرگزاری رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران – ایرنا – گزارش داده است، آقای احمدی نژاد پیش از ترک تهران گفته بود که «برنامه های واضح و روشنی» برای حل بحران غذا در جهان دارد.

بنا به این گزارش، آقای احمدی نژاد در تهران گفته بود: «ایران به عنوان کشوری تاثیرگذار از نظر اقتصادی و کشاورزی، راهکارها ، پیشنهادها و برنامه های روشنی برای تولید و توزیع عادلانه و مناسب مواد غذایی در جهان دارد و می تواند در مدیریت شرایط امروز در جهان، نقش تعیین کننده ای ایفاد کند.»

micka001 - -
خیلییی خوبه ادامه بده داره کم کم اماده میکنه خودشو ارباباشو بفرسته به درک ادامه بده
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

Next - انگلیس - لندن
این احمق ول کن معامله نیست!
تمام سعی اش را داره میکنه تا ایران رو به جنگ بکشونه. احمق موجی!
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
حرفاش عین حقیقت بوده.
خدا حفظش کنه.
یا علی.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

erfan-iran - ایران - ایران
خدا لعنتش کنه .. آرزو دارم شاهد مرگش باشم ..
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

ariobarzan - انگلستان - اکسفورد
وری نایس . وری نایس !!!!!!!
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

mafia - سوئد - استکهلمح
حرفاش عین دروغ بوده
خدا لعنتش کنه
یا آزادی
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

bluestar - ایران - تهران
خوشم میاد که کم نمیاره. من اگر جای ایتالیاییها بودم تندیس سنگ پای بلورین رو بهش میدادم.تازه اسمش همباید تو کتاب رکوردهای گینس به عنوان با اعنماد به نفس ترین بشر روی زمین ثبت بشه.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
باز شروع کرد. مثل چرندیاتی که راجع به هولوکاست گفته بود. اگه می فهمیدم مشکلش با اسراییل چیه خوب بود. یکی نیست بش بگه اگه جنگ می خوای خودت برو با هرکی می خوای بجنگ دست از سر ما بردار.
من نمی دونم چرا هرچی می شه ربط داشته باشه یا نه میزنه به صحرای کربلا؟
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

mehdijapan - ژاپن - توکیو
این احمق نه به مردم داخل کشور فکر میکنه که روز به روز امار فقر و بیکارئ رو به پیشترفته.نه به فکر ابروی ما که خارج از کشوریمه.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

سیروس کمال - امارات - دبی
خیلیها گفتند که اسرائیل رو به زوال است مثل : جمال عبدالناصر و یاسر عرفات و خمینی و صدام و گروه خون اشام طالبان وووو .. ولی همه انها به زوال ملحق شدند و اسرائیل هنوز پا بر جاست و پا بر جا خواهد ماند . امثال احمدی نژاد و دومین بنده خدا الکی خوشند .
من به احمدی نژاد پیشنهاد میکنم که اگر خیلی دلش برای فلسطینیها میسوزد . همان فلسطینیهایی که روز اعدام صدام را روز عزای ملی اعلام کردند بیاید و یک منطقه ای از خاک ویران شده ما را به اینها اختصاص دهد و بجای اینکه پولهای ملت ما را به انجا بفرستد (که معلوم نیست اسماعیل هنیه و خالد مشعل خرج اینها بکنند یا نه) همینجا یک شهرک فلسطینی بسازد و پولهای ایرانی را لا اقل در این شهرک خرج کنند و کشور ما را سر شاخ با این و ان نکنند و از جوانهای ما سرمایه نگذارند و نگویند که جنگ نعمت الهی است . بله در اسلام همیشه خون ریزی و خون اشامی نعمت الهی بوده .
یزدان حافظ ایران و ایرانی باد .
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

khoshteep - کانادا - ونکوور
من همیشه گفتم ایران به یک خوشتیپ بعنوان پرزیدنت احتیاج داره. در همین راستا قصد دارم خودم رو برای دوره بعدی کاندید کنم. زبان انگلیسی و فرانسوی هم کاملا مسلط هستم دیگه چی میخواین؟
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
بهای حرف حق زدن تو دنیا سه چیزه توهین توهین و توهین البته پیشتاز این توهین ها وطن فروش های اون ور آبی هستند
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

Arash424 - سوءیس - ZÜ
خریت تا بینهایت
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

SAMAN DAR BE DAR - انگلیس - منچستر
بنده خدا ادمای احمقی مثل شما هستند که احمقتری مثل احمقی نژاد بوجود میاد همان علی اگه تو این زمانه بود گردن همه نادانای مثل شماهارو از ته میزد تا ریشه جهالت از بین بره
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

I was born to be free - کانادا - تورنتو
dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
متاسفانه امثال شما عربها همراه با صاحبتون موجب ابروریزی و سرافکندگی ما ایرانی ها شدین.ننگ و نفرین بر شما. ارزوی نابودی شما را دارم.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

sabrina - ایران - امل
احمدی جون با این زبونت کار های دیگه هم بلدی؟
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
در جهان بشری هر از چند گاهی شاهد ظهور بدیده هاپی هستیم که جهان با حضورشون سرگرم میشه.جناب احمدی نجات هم از این دسته هستند که سرگرمی رو برای جهان به ارمغان اوردند فقط بدیش اینه که هزینه این سرگرمی رو باید ملت ایران به عهده بگیرند.البته در بازگشت از سفر ضمن ارزیابی مثبت از این سفر ایشان اعلام خواهند کرد که ما خودمان ضیافت رو رد کردیم به جهت همراهی با گرسنگان افریقا ولی نمیدانیم جرا اقای موگاوه رد فرمودند.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
از یک کودن انتظار بیشتری نمیره
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
خداییش حق نمیگه شما ها بجز غر زدن چیکار کردین. من که با سیاستهای اون موافقم. به امید دیدار آقای احمدی.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

pouriya - ایران - رودسر
برای ایران و ایرانی اگر جوئی ابرو باقی مانده بود این موجود متعفن ان را از بین برد.
dovomin.bande.khoda - ایران - تهران اگر خدایت ........... را حفظ کرد این جرسومه عزیزت را نیز حفظ خواهد کرد.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
dovomin.bande.khoda -ایران-تهران....تا کی میخواهی دستمال بدست با شی ...حرامت باد نانیکه با پاچه خواری میخوری
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
عوضی احمق این قدر مضخرفاتش را ادامه میده که دوباره ویرانی و جنگ و اواره گی را برای ایرانی ها به ارمغان مییاره تمام بدبختی های ایران از این ننگ بزرگ احمدی نژاده و اربابش اخوندیسم
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
معنی احمدی نژاد مترادف است با جنگ..بدبختی...فتنه ... و خلاصه یعنی هیتلر زمانه با ان عقاید نژاد پرستانش.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
یک مرد که جرات گفتن حقیقت رو داره.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

garadagh - سویدن - مالمو
شما که وابسته به جمهوری اسلامی هستید.مطمئن هستم
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
اخه یکی نیست احمق چه ربطی داره به اسرائیل همش فقط بلدی مزخرف بگی....گوره بابا اسرائیل ..این بعثه تغذیه هست بی سواد..
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
مغز آکبند را اگر باز کنی باد بخوره ضرر نمیکنی ها!
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

arash** - ا - اصفهان
0001سججاد-ایران-لاهیجان.آیا شما حرفهای احمدی نژاد را بر حق حساب می کنی؟کجای حرفاش حق و حقیقت دارد؟ایران کنونی نمونه بارز و نتیجه و ثمره حکومت این دولتمردان رژیم اسلامی است.گرانی اعتیاد بیکاری هرج و مرج در سیاست آقایان و فسادهای مالی و جنسی که ایران را داد از پا در می آورد.این بابا اگه راه حل بلد بود یک سر و سامانی به ایران میداد .راهکارها و پیشنهادهاش چه بود؟و اگر هزینه های سیاسی و اقتصادی سراییل بر دوش کشورهای اروپایی است و این باعث تاسف و ظلم به اروپاییان است در مورد ایران چه که هزینه های سرسام آورکشورهای زیادی و حزبهای زیادی را تقبل کرده.آیا این ظلم به حق مردم ایران نیست؟کمی با دید بازتر و دور از تعصبات به مسایل نگاه کنیم.اینها دارند به نام دین از مردم سواری میکشند و به نام دین و پیغمبر مخالفان خود را سرکوب میکنند.ایران نمونه بارز قرون وسطی است.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

salem - هند - پونا
این دختر زرتشتی باز نظر داد!
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
چرا طرفداران جمهوری اسلامی فقط یک ثانیه فکر نمی کنند که ایران به سوی تجزیه پیش می رود؟
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

Mahrad - ارمنستان - یروان
درود بر اسلام و احمدی نژاد روشنفکر.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
خاک بر سر کسی که این احمدی نژاد را ادم حساب اش میکنه خیلی باید کسی بدبخت باشه که به این بی شعور بگه حق با تو ست تمام دنیا دارن بهش میخندند با این ابله بازی هاش مرتیکه احمق باز دوتا مزدور ادم فروش از ش دفاع میکنند
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

nadernejad ali - بلژیک - گنت
محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
خداییش حق نمیگه شما ها بجز غر زدن چیکار کردین. من که با سیاستهای اون موافقم. به امید دیدار آقای احمدی.
اقای عزیز شما از دارقوز اباد هستی چرا دروغ مینویسی نروژ.اگر نروژ بودی اقلا نام شهرت را بلد بودی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

nadernejad ali - بلژیک - گنت
dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
شماها هر روز یک ایدی میسازی و کامنت میذاری تا نشون بدی رژیم طرفدار داره .اما همه میشناسنتون.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
کثافت اخر دنیارو به جنگ میکشه.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

m.a.r - انگلستان - لندن
ای کاش ما هم مثل اسرائیلی ها وطنمون رو دوست داشتیم .واینقدر بیگانه دوست نبودیم....
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

m.a.r - انگلستان - لندن
اقای ازاد بدنیا اومده تورنتو کانادا......بیگانه پرست .دیدم چقدر ازاده هستی که ارزوی نابودی دیگران را داری.ایران بتو احتیاج ندارد همان جا بمان
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : آی ( سیروس کمال - امارات - دبی ) ایران زمین صاحب دارد مواظب حرفهایت باش ایران زمین که مال ( جمهوری اسلامی ) نیست. ( I was born to be free - کانادا - تورنتو ) سپاس
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
خاک بر سر بیشعور و احمقت که فکر میکنی اینها تو را اصلا .... حساب کردن!!ما دلمون بحال خودمون میسوزه که این پول نفت بیزبونو ورداشتی و چون ارث بابای گدا گودولت بوده داری از بین میبری و آبرو برای ملت ایران نذاشتی!!البته الان همه دنیا فهمیده تو فقط یک انتری هستی که زنجیرش تو دست رهبرته و فقط برای خوش امدن و سرگرمی پشتک و ملق میزنی!! تا سر ملت را گرم کنی و خوب فکر میکنی که برای سرگرمی ملل جهان هم اثر بخش است!!
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

ali1346 - ایران - رفسنجان
معرکه است
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
sajjad0001 - ایران - لاهیجان
Mahrad - ارمنستان - یروان
m.a.r - انگلستان - لندن
برادران من واقعا از صمیم قلب خوشحال شدم که دیدم کم کم داره توو این سایت افراد فهمیده و با شعوری مثل شما پیدا میشه.
خدا نگهدار شما باشد و همیشه موفق و پیروز باشید.
و اما امیدوارم که این نظرات زیبای شما ادامه داشته باشه و مقطعی نباشد (که میدانم نیست).
I was born to be free - کانادا - تورنتو :
و اما برادر به گفته ی خودت آزاده (ولی در بند اسارت غرب) باید خدمت شما عرض کنم که به کوری تمام دشمنان اسلام و ولایت این دو رکن اساسی روز به روز قوی تر میشود و روزی خواهد رسید که پرتوهای آن تمام جهان را منور کند.
به امید ظهور قطب دایره ی امکان (عج).
یا علی مدد.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
کسی پیاز هم به ریشه تخ.... خورد نمی کنه خودتو خسته نکن حرفتا ای میل کن به برزیلی وطن فروش
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

bagdagulan - ایران - تبریز
ببین صهیونیسم چه قدرتی پیدا کرده که صحبت در مورد آن شما ها را که البته جوگیر تبلیغات هستید به چنین واکنشی وا داشته .حال اگه در نظر بگیریم علیه ایران حرفی زده بشه اینقدر واکنش در پی داره.بنازم قدرت صهیونیستها و خاک بر سر ما که اینقدر متفرقیم.اونها حکومت بنی اسراپیلی را راه خواهند انداخت و اما ما که ادعا پاریم دینمانبشر را به سعادت میرساند اندر خم تفرقه هستیم.کار به جایی رسیده حرف حق یک نفر چه واکنشهایی که نداشته.خاک بر سر ما.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
nadernejad ali - بلژیک - گنت
می خواهی بگم اونجا چیکار می کنی دارم از اینجا تو را می بینم. نزدیک گروو چیکار میکنی. اول خواستم بگم ولی نه تو کف بمونی بهتره! راهنمایی اولش ب داره! راستی از اون مردی که دخترش را 24 سال تجاوز میکرده خبری جدید چیه داری؟ بپا که غذاب تو را نگیره!
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
اینم شنیده تو ایام قدیم و دورهء لات و لوتها ...هرهوچه ای که میخواست مشهور و اسمی بشه میزد تو گوش گردن کلفته براش هم مهم نبود که بعدش لات اسمیه بزنه هرچه نه بدترشو جر واجر و آش و لاش کنه . حالا حکایت این لوله آفتابهء‌ ولایته . از روزی که اومده سوزنش رو اسرپیل گیر کرده منتها اونها زرنگتر از اونن که جواب هر بی سر و پاپی رو بدن که روش زیاد شه . خداوکیلی تاحالا از آخوند و بچ آخوند پر رو تر دیدین ؟ هرگفت علت داشتن اینهمه وقاحت چیه ؟......آره دیگه همونه ...
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
dovomin.bande.khoda - ایران - تهران.این احمدی و حکومت اسلامی فقط برای ادمهای بی ش.....مثل تو و دوستات خوبه که هیچی نمی فهمید .گ.....بدنیا امدید....خ.....از دنیا میرید
جمعه 17 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
طرفداران احمدی نژاد و عرب دوستان.دستمال یزدی گران شده یک مقدار مواظب باشید.
جمعه 17 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
iran zamen - نروژ - روگنان
خیلی بامزه بود مخصوصا این بنده خدا از برزیل یا این یارو از نروژ خیلی بدبختین براتون متاسفم اما راستی خیلی دلم می خواد بدونم دریافتیون در ماه چقدره صبح تو شب تو سایتها هستین برای این مزخرفات
جمعه 17 خرداد 1387

m.a.r - انگلستان - لندن
ایران زمین -نروژ .خیلی ترسیم ما ایران دوستیم و خواهیم ماند.تو هم جای تهدید توخالی بهتره سرت رو بزنی به در و دیوار شاید عقلت سر جاش بیاد.
جمعه 17 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.