احمدی نژاد به ضیافت شام رهبران در رم دعوت نشد

احمدی نژاد به ضیافت شام رهبران در رم دعوت نشد

محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری ایران در حالی روز سه شنبه وارد رم، پایتخت ایتالیا شد که به نوشته رسانه های این کشور، نام او به همراه نام رییس جمهوری زیمبابوه، از فهرست میهمانان ضیافت شام سه شنبه شب سازمان ملل خط خورده است.

آقای احمدی نژاد برای شرکت در نشستی که سازمان ملل برای بررسی بحران افزایش قیمت غذا برگزار کرده، به ایتالیا سفر کرده است.

این نشست روز سه شنبه در رم – مقر سازمان جهانی غذا و خواربار – آغاز شده و تا روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت.

حضور محمود احمدی نژاد در این نشست که نخستین سفر او به اروپای غربی در مقام رییس جمهوری ایران است، با واکنش های منفی بسیار به ویژه از سوی اسرائیلی ها رو به رو شده است.

هفته گذشته و پس از آن که دولت ایران اعلام کرد، آقای احمدی نژاد برای حضور در نشست اضطراری سازمان جهانی غذا شرکت خواهد کرد، برخی رسانه های ایتالیایی نخست وزیر این کشور را ترغیب کردند که از دیدار رو در رو و گفت و گوی دو جانبه با رییس جمهوری ایران خودداری کند.

این رسانه ها روز دوشنبه خبر دادند که نام محمود احمدی نژاد در در فهرست میهمانی تشریفاتی که سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر ایتالیا و بن کی مون، دبیر کل سازمان ملل میزبانان آن خواهند بود، وجود ندارد.

احمدی نژاد بارها به دلیل اظهارات «ضد اسرائیلی» با انتقادهای تند سیاستمداران، روشنفکران و روزنامه نگاران رو به رو شده است.

او در آستانه نخستین سفر خود به اروپای غربی نیز بار دیگر در سخنرانی به مناسبت سالگرد درگذشت آیت الله خمینی – رهبر سابق جمهوری اسلامی در ایران – گفت که «به زودی» اسرائیل از نقشه جهان حذف خواهد شد.

سفر احمدی نژاد به رم، بعد از درخواست های او برای دیدار با سیلویو برلوسکونی و پاپ بندیکیت شانزدهم – رهبر واتیکان – از سوی خبرگزاری رویترز یک «سردرد دیپلماتیک برای رم و واتیکان» توصیف شده است.

او در سخنانی خطاب به آیت الله خمینی، ضمن یادآوری جملات معروف وی مبنی بر لزوم «محو اسرائیل از نقشه جهان» گفت: «امام عزیز ... رژیم صهیونیستی در بن بست کامل است و به فضل الهی این آرزوی تو به زودی محقق خواهد شد و این جرثومه فساد از صفحه روزگار محو خواهد شد.»

گیدون میر، سفیر اسرائیل در رم در واکنش به این اظهارات گفت که سخنرانی تازه محمود احمدی نژاد نشان می دهد که دعوت از او برای حضور در نشست رم، تا چه اندازه «نامناسب» بوده است.

سفر احمدی نژاد به رم، بعد از درخواست های او برای دیدار با سیلویو برلوسکونی و پاپ بندیکیت شانزدهم – رهبر واتیکان – از سوی خبرگزاری رویترز یک «سردرد دیپلماتیک برای رم و واتیکان» توصیف شده است.

در پی درخواست های احمدی نژاد، دفتر آقای برلوسکونی ضمن تاکید بر اینکه «مشغله کاری نخست وزیر ایتالیا این روزها زیاد است» اعلام کرد که وی نمی تواند با آقای احمدی نژاد دیدار کند.

همزمان واتیکان هم اعلام کرد که پاپ بندیکت شانزدهم تصمیم گرفته با هیچ یک از رهبرانی که این هفته به رم می آیند، دیدار نکند.

رهبر کاتولیک های جهان پیش از این اظهارات «ضد اسرائیلی» آقای احمدی نژاد را تقبیح کرده بود.

مخالفت با موگابه

انتقاد از حضور رهبر یک کشور در رم، محدود به محمود احمدی نژاد نیست و رابرت موگابه رییس جمهوری زیمبابوه نیز با حضور خود در در این نشست خشم گروهی از منتقدین را برانگیخته است.

سیاستمداران غربی می گویند که رابرت موگابه، «مسئول نابسامانی ها در زیمباوه و کمبود غذا در این کشور آفریقایی» است.

داگلاس الکساندر، دبیر کل اداره توسعه بین المللی بریتانیا – نهاد دولت این کشور برای مبارزه با فقر در جهان – گفت که چهار میلیون نفر در زیمبابوه «به خاطر سیاست های موگابه» با فقر و گرسنگی رو به رو هستند.

از زمانی که موگابه در یک انتخابات خبر ساز و پر زد و خورد برای تمدید دوران ریاست جمهوری خود شرکت کرد، این نخستین سفر خارجی او است.

عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن
ایتالیایی ها خیلی با کلاسن محمود ما هم که همه میشناسین
رو کتش ابگوشت دیشب زنش ریخته و شلوارشم هزارتا وصله و پینه داره و پیرهنشم که از وقتی خریده تا حالا زیره اتو نرفته خودشم که هیچی از مگس مالاریا گرفته تا کرم ابریشم و زالو و شپش تو سر و ریشش پیدا میشه این اقا وقتی بیکار میشه یا چرند میگه یا دستش تو دماغشه حالا چون اونجا کسی زبونشو نمی فهمه از اول تا اخر مهمونی دستش تو دماغشه و از همه مهمتر هر جا میره مهمونی کفششم دم در درمیاره و بوی جورابش درخت رو خشک و پرنده رو در اسمون ناکار میکنه اصلا بخشی از غنی سازی اورانیوم با جورابای اون انجام شد که امریکا متوجه خطر احمدی نژاد شده تازه یه چیز بد دیگه هم که داره اینه که با خانوما دست نمی ده یعنی وقتی دستشونو دراز کردن فقط مثل عقب مانده ها میخنده
اقای احمدی نژاد مایه مباهاته جامعه بسیجیان و حزب الله هایی است
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
احتمالا اگه دعوت هم میشد فکر نکنم که میرفت . چون تو اینجور مهمونی ها معمولا از مشروب استفاده میشه و هیچکدوم از مسئولین ایرانی ، چه در گذشته و چه در حال تو اینجور مراسم شرکت نکرده و نمیکنن . ولی واقعا آدم با خوندن این متن دلش برای اروپایی ها میسوزه ! که چقدر اسیر چنگال صهیونستها هستند و برای خوش رقصی اونها هر کاری که لازم باشه میکنن . همین کشور ایتالیا یکی از تامین کننده های اصلی گاز خردل و سیانور برای دولت صدام (برای ساخت سلاحهای شیمیایی) بود . حالا بجای اینکه ما ازش طلب کار باشیم ، اون برای ما ادا اطفال در میاره !
ننگ ابدی بر صهیونیستهای تروریست که آبرویی برای یهودیت نذاشته ...
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

sp1 - ایران - تهران
حالا فرض کنیم آمریکا و اسرائیل از صحنه ی جهانی محو شوند آن وقت این آقا و امثالهم مشکلات کشور را به گردن چه کسانی می اندازند؟
کاری به سیاستهای خارجی آمریکا و اسرائیل ندارم . کشت و کشتار انسانها در هر جای دنیا و به هر بهانه ایی مذموم است .
اما دوره ی یاوه سرایی به سر آمده است اینکه در تریبونهای مختلف دم از نابودی کشوری زده شود از جانب هر کسی که باشد نشان از ندانم کاریهای او در حوزه ی سیاست است.
آقای احمدی نژاد اگر این اراده را داری که با این سخنان ابهت و قدرت ملت و ایران را به نمایش بگذاری راه بسیار غلطی را در پیش گرفته ای .
در عصر حاضر ابهت و قدرت را کشور و ملتی دارد که در تمامی سیاستهای خود با منطق و برنامه ریزیهای کلان و اصولی بجلو میرود نه با فریادهای پوچ و تو خالی و همچنین متناقض.
آقای احمدی نژاد کشوری که به تخصص -علم و دانش و از همه مهمتر به انسانیت انسان ارج می گذاردو این درک را دارد که شعور بیدار مردم حرکتهای نظام را تعقیب می کند شایسته ی پیشرفت بوده و مسئولینش شایسته ی احترام خواهند بود.
زمانی که شما بعنوان رئیس جمهور ایران وارد عرصه ی سیاستهای داخلی و خارجی شدید باید این را می دانستید که هر گونه تفکری که پیش از آن داشتید منحصر بخودتان بوده و الزاما مورد پذیرش سایرین نیست نباید بگونه ای برخورد می کردید که اعتبار ایران و هر چه ایرانی است زیر سئوال برود شما مسئول این ضعفهای بوجود امده هستید و باید به افکار بیدار پاسخ دهید.
برخورد با اذهان روشن و پر کردن زندانها و برخوردهای فراوان با اقشار مختلف و آگاه مردم و همچنین تورم بی حساب جای هیچ گونه توجیهی را برای شما باقی نمی گذارد.
امیدوارم به جای اینکه با داد و فریاد خود- دیگران را سپر بلای خود کنیدو خواسته یا ناخواسته احساسات پاک مردم را به بازی بگیرید و از موجودات خیالی سخن بمیان آرید!!! یکبار با مردم صادق باشید و بجای اینکه نگران اوضاع اقتصادی و سیاسی کشورهای مختلف باشید نگران مردم خودتان باشید مردمی که به عنوان رئیس جمهور به شما اعتبار دادند و شمایی که آنها را بی اعتبار کردید.
امیدوارم اگر با مردم نمی توانید صادق باشید با خودتان روراست باشید و به این بواقعیت برسید که شما شایسته ی این نیستید که در مجامع بین المللی بعنوان نماینده ای ایران مورد خطاب قرار بگیرید. چرا که ملت ایران تحمل اینگونه حقارتها را ندارد و باز هم می گویم مسئول این همه توهینها و تحقیر شدنهای ایران و ایرانی- شما و امثال شما هستید.و باید روزی پاسخگوی سیاستهای خود باشید.
-----------------------------------------------------------
با آرزوی ایرانی آباد و مردمی همواره پیروز و شاد.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

حسن کچل - امریکا - نیویورک
امام زمان برایش شام درست کرده بود نرفت بی ارزشی و بی محلی اینه نخود هر اش اون دانشگاه بس نبود که ضایع شدی
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
اولا ما ایرانیها مگر نخورده هستیم دعوت نشه به ضیافتتون...مگر گرسنه میمونه.....یا شام نخوردست این ادبتون و میرسونه .....و احمدی نژاد داری زیادی خودت و ضایع میکنی مواظب باش بیش از این خودتو کوچک نکن...نه بخاطر خودت بخاطر یک ملت یک ملت ایرانی خواهشنا سنگینتر باش و بدان حرفتو کجا بزنی اگر عربهاش به فلسطینی و اسراییل کاری ندارند اگر همین خلیج خودشو کنار کشیده و دخالت نمیکنه تو رو سننه...چکاره هستی...
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

erfan-iran - ایران - ایران
sp1 - ایران - تهران : آفرین .. یاشیاسان !
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

Ario - ایران - اهواز
خانم دندی کشورهای حوزه خلیج فارس منظورتونه؟؟؟
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

mamalporru - ایران - شیراز
کاش امام زمانََ ایران و مردم جهان را از دست این مدیر نالایقش نجات می داد
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

nordreza - سویس - زوریخ
اگر به شام دعوتش نکردن حتما به صبحانه دعوتش خواهندکرد.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
وای دیدی چی شد بدبخت شدیم حالا چی کار کنیم؟
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
اقای اعتراض همینجوری یه روند گازشو گرفتی و برای خودت کامنت میذاری و کسی هم جوابتو میده اعتنا نمیکنی. اخوی حد اقل اون متن بالا رو یه بار دیگه بخون تا ببینی که اینا دنبال اونا موس موس کردن که دعوتشون کنن نه اونا. احمدی نژاد از خداش بوده که بره لای رهبران جهان تا برای خودش یه ذره اعتبار بخره و بگه دیدید با رهبران جهان هم تونستم ملاقات کنم اما زهی خیال باطل که ادم کسی حسابش نمیکنه. خداییش تو به عنوان باغبون قبولش داری که رهبران جهان به عنوان رییس جمهور قبولش کنن؟ اخه اخوی چقدر از مرحله شماها پرتیت . راستی یه وقت محمود نفهمه که تو البومای کریستی برگ رو داری یه وقت دیدی به سردار رادان تحویلت داد. یه بوم و دو هوا نکن یا رومیه رومی باش یا زنگیه زتگی یا طرفدار اینا باش و به قوانینشون احترام بگذار و البومهای کریس دی برگ و بسوزون یا برو کریس دی برگتو گوش کنو از اینا که با سازو رقص مخالفن دست بکش. کدومش؟
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

shekamo - نورو - اوسلو
عبدالکورش خیلی گل گفتی کلی خندیدم
دلیل دیگر که احمدک نرفته
1.این بابا عادت نداره رو صندلی مثل ادمهای دیگه بنشینه و احتمالا شرطش رو زمین نشستن بوده و مردم چون میدونن کفشش رو هم در میاره بو گند جنازه در میاد دعوتش نکردن
2.شاید چون یلد نبوده با قاشق و چنگال غذا بخوره دعوت نشده
3. دلیل اخر و اصل کاری که در شام نبوده .....چون ادم حسابش نکردن
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
زیاد جوش نزنید. احمدی اصلا اینها را تحویل نمی گیره. یک ماهی قوز فیش کباب میکنه نوش جان.
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

leilajoon - رومانی - بخارست
عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن مرسی از مطلبت سر صبحی کلی خندیدم واقعا راست گفتی این احمدی نژاد واقعا خجالت نمیکشه هیج جا ادم حسابش نمیکنند بعدش تازه تو اون جلسه راهکار هم پیشنهاد میده البته به گفته خودش هر روز از تمام دنیا بهش زنگ میزنند و میخوان که مشکلات مملکتشونو با اون شپشهاش حل کنه ولی فقط نمیدونم چرا وقتی میره که مشکلاتشونو حل کنه ادم حسابش نمیکنند و محل سگ بهش نمیدن .ایرانی رو که تمام دنیا به رابطه باهاش افتخار میکردند و ایرانی همه جا بالاترین احترام رو داشت به چه روزی رسوندند لعنت خدا بر بانیان این کار
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

sam1 - انگلیس - لندن
دعوت نشد .خب نشه .به درک . ساندویچ ومیز و صندلیه پارک برای همین روزهاست...تا باشد در ایران ملای مفتی به روزه بدتر از این هم بیفتی..... جاوید با خاندان پهلوی
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
اخه مردک احمق تو را چه با فلسطین و طرفداری از عربها مگه عربها مردن یا عقب مانده هستند که نتونند از خودشون دفاع کنند مثل اشغالهای عوضی میپره وسط اخرش یک ملت بدبخت میشن این همه ایرانی را اواره کردین روانه بهشت زهرا کردین این همه بدبختی بسمون نیست
خدا شرتون را از سرهمه کم کنه قارچ های سمی
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
Eteraaz - ایران - تهران
چه کشوری اسلحه و فشنگ درست کرد که 3000 نفر سال 67 اعدام بشوند؟ چه کشوری دستور ادامه جنگ را داد؟ چه کشوری ایران را به تحریم کشوند تا الان وضع اینطور بشه؟ حتماً آلمان مقصره، چون باتوم درست کرد که توی سر دانشجو ها و زنان بزنند؟ یا امریکا زمینه قتل های زنجیره ای را چید؟ یا چون برق توسط غرب اختراع شده، اون ها مقصر هستند که جوانان ایرانی
توی زندان با برق شکنجه میشوند؟
هر چی میشه میخواهید بندازید گردن یکی دیگه، از رو هم که نمیرید....
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

pouriya - ایران - رودسر
dandy - امارات - امارات
جناب تازی پرست شما لطفا خودت را ایرانیها قاطی نکن. شما هنوز از نوشتن 2 جمله به فارس عاجزی .
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

hoormazd - امریکا - تگزاس
اگه میرفت پیژامه هم می برد که شب بخوابه مردک ابله...
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

tnt20 - لهستان - ورشو
dandy - امارات - امارات
تومعنی این ضیافتهارو می فهمی یا فکر می کنی چند تا بیکار احمق مثل احمدی نژاد جمع می شن آبگوشت می خورن که حالا اگه این بدبخت رو دعوت نکردن اشکال نداره گشنه نمی مونه
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

ssaarraa - ترکیه - انکارا
ایتالیایی ها خیلی با کلاسن محمود ما هم که همه میشناسین
رو کتش ابگوشت دیشب زنش ریخته و شلوارشم هزارتا وصله و پینه داره و پیرهنشم که از وقتی خریده تا حالا زیره اتو نرفته خودشم که هیچی از مگس مالاریا گرفته تا کرم ابریشم و زالو و شپش تو سر و ریشش پیدا میشه این اقا وقتی بیکار میشه یا چرند میگه یا دستش تو دماغشه حالا چون اونجا کسی زبونشو نمی فهمه از اول تا اخر مهمونی دستش تو دماغشه و از همه مهمتر هر جا میره مهمونی کفششم دم در درمیاره و بوی جورابش درخت رو خشک و پرنده رو در اسمون ناکار میکنه اصلا بخشی از غنی سازی اورانیوم با جورابای اون انجام شد که امریکا متوجه خطر احمدی نژاد شده تازه یه چیز بد دیگه هم که داره اینه که با خانوما دست نمی ده یعنی وقتی دستشونو دراز کردن فقط مثل عقب مانده ها میخنده
اقای احمدی نژاد مایه مباهاته جامعه بسیجیان و حزب الله هایی است
وای انن دیوانه کننده است شما باید حتماشومن بشی کلی خندیدم دستت درد نکنه
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : ( dandy - امارات - امارات ) به خاطر ملت جمهوری اسلامی ضایع میشود نه به خاطر ملت ایران و ایرانی و ملت ( خلیج همیشه فارس )
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

fariborzkhan - ایران - اصفهان
قبلا نظر دادم که نمایش داده نشد. بازم نظرمو تکرار می کنم. این کار فقط بی ادبی مهماندارو می رسونه
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

sogol.m - امارات - دبی
یک سوال : اگر اسرائیل و به دنباله آن امریکا از صفحه روزگار محو شوند دوستداران احمدی اوقات فراقتشون به کی بدو بیراه بگن؟
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

n1002 - کانادا - تورنتو
خداوکیلی همیشه دعا میکنم جایی دعوتش نکنن یا حداقل کمتر
آخه هر وقت میره تو این نشستهای بین المللی شرکت میکنه خجالت میکشم بگم ایرانیم
این دستهای پلید هدفشون تحقیر کردن و گرفتن اعتمادبنفس از ایرانی هاست و انتخاب محمود احمدی نژاد یکی از را های رسیدن به هدفشون بوده
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
Ario - ایران - اهواز
دوست عزیز ایشون خلیج فارس روخلیج دوستی می نامند. قبلا بحث شده باشون و به نتایج تاریخی جالبی رسیدیم.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
1-اخ هی دلم خنک شد آدم حسابش نکردند2- اگه میکردند باید به عقل همشون شک کرد
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

bluestar - ایران - تهران
با سلام خدمت رییس جمهور احمدی نژاد
چرا جنابعالی فکر کرده اید میهمانان کنفرانس مانند نمازگزاران نماز جمعه تهران هستند؟ لابد انتظار هم داشته اید که پس از افاضات جنابعالی فریادتکبیر سر دهند؟
شما واقعا در نوع خود یک نابغه اقتصاد هستید.آنجا که در علت پایین آمدن ارزش دلار تزریق دلار بدون پشتوانه را ذکر کردید واقعا نتوانستم جلو خنده خود را بگیرم. بهتر است قسمت مهم سخنان شما را یاد آوری کنم:
lt;<علت افزایش جهانی بهای موادغذائی این است که قدرتهای جهانی از سویی مقرراتی مانند کاهش تعرفه واردات کشاورزی به ملتها تحمیل می کنند و از سوی دیگر با اعطای یارانه به بخش کشاورزی خود بسیاری از کشاورزان ضعیف در دیگر کشورها را از پای در می آورندgt;>
اگر بعضی از دولتها به فکر ملت خود هستند ایا به معنای از بین مردن مردم دیگر کشورهاست؟
آیا اینگونه طمع خود را در برداشتن یارانه مصرف کالاهای اساسی و یا گران کردن تعرفه گمرک واردات مواد غذایی به بهانه حمایت از تولید کننده توجیه می کنید؟
محمود جان! رییس جمهور ابله من و 70میلیون ایرانی
دستاوردهای داخلی که پرزیدنت خاتمی در عرض 8 سال ایجاد کرده بود از جمله پس انداز 50 میلیارد دلار حساب ذخیره ارزی را 3 ساله به باد دادی.
لطفا دست آوردهای خارجی را با این سخنان احمقانه به باد نده
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

محسن قوز فیش - نروژ - نروژ
babaktoronto - کانادا - تورنتو
اقای عزیز هیچ هم اینجوری نیست برو مقالات منتشر شده را بخون که در ایتالیا در مورد اون چاپ شده اگه بتونی اونهای که توسط صهیونیستها سانسور نشده پیدا کنی. ما جز اعتراض و غر زدن کار دیگری برای حل مشکلات کردیم.. بدبخت تر از ایتالیا توی اروپا خودش است البته لهستان هم به اون اضافه کنید بعد نیست. ولی نگران نباش هر جا فشار هست همونجا موفقیت هم هست. بالا خره ایران اینها را به زانو در می اره.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

shekamo - نورو/ - اوسلو
ایش ای احدی کوتوله قدش به میز غذاخوری نمیرسید که دعوت بشه
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
میدونید دکی خاکی و اهل تشریفات نیست و از طرفی سفره هم نبود .دیدن زشته یک تیکه روزنامه بندازن رو زمین و دکی چهار زانو بشینه و غذا را با دست بخوره و حال همه بد بشه مخصوص ابعد غذا که برای ثواب انگشتانش را مثل گربه بلیسه چون میگن ثواب داره بعد از غذا انگشتها را لیسیدن!! البته همان انگشتیکه بعد از غذای حاجت تا دو بند ش را اون تو میکنه برای تمیز کردن!!! اینجا هم مورد مصرف لیسیدن است با ثواب بسیار!!!!!بخدا اینها چرند است و اگر این چنین بود میبایست در قران میامد.دکی نکن این کارها را !!!! زشته میکروب داره!!شاید میکروب با میکروب کاری نداشته باشه!!با هم فامیل دراومدن دیگه!!!!!!!
جمعه 17 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
محسن قوز فیش - نروژ - نروژ

تو برای خودت خوب اسمی انتخاب کردی برازندت هست اخه بی سواد مرتجع پس عقده اروپا را برای چی داری اسم همون چهار دیواریت را بنویس نروژ شاید هم از ادم کش های اخوندایی اومدی این ور جاسوسی از همون هایی که شبانه میریزن تو خونه مردم و زن و فرزند مردم را میکشند
جمعه 17 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
pouriya - ایران - رودسر
تازی جد و ابادته...در ثانی تو اول دهنتو که بوی شیر میدرو پاک کن بعد حرف بزن در ضمن تازی که تو میگی تاج سرته.....زیاد حس ایرانی بودن بهت دست نده قاطی هم نکن بعد تو رو چه به این مقالات تو در حد اشپزی روزانه هستی..هر جا صحبت از اشپزی و سرگرمی شد میتونی صحبت بکنی...در ضمن موضوع در مورد غذاست نه دندی ...فهمستی...ذر ضمن کشورهای حوزه خلیج فارس...عربها به چند دسته تقسیم میشن عرب عرب و عربهای خلیج...عربهای خلیج 5دولت معروف هستند کویت امارات بحرین قطر عمان اینها به عربهای خلیجی معروف هستند....وقتی ادم نمیفهمه این کامنت هم برایش فایده ایی نداره.....اریو جان شما حرفه منو گرفتی ولی بقیه که کامنت میزارن هنوز هم نه...در ضمنtnt20 - لهستان - ورشو
هان پس به چی دعوت میشه به گوشت خوک کباب شده....به هرچی دعوت میخواست بشه..اینها که تربیت ضیافتداری را ندارند اینها که شخصیت خودشونو نشون دادند نه به گوشته نه به خوکه به ضیافتداریشونه که بی شخصیت از روم خود رومها هستند...این کاریشون غلط بالای غلط بود...بالاخره مهمان بود..اوکی شیر فهم شدی تو امثالت
جمعه 17 خرداد 1387

pouriya - ایران - رودسر
dandy - امارات - امارات
مثل اینکه زدم به خال...
جمعه 17 خرداد 1387

shima87 - فرانسه - پاریس
خوبه بعضی ها خوب خودشون را لو میدن خوب خدای از اول هم شعور نداشتند این عربها فقط وحشی بازی با وحشی بازی هم کشورهای دیگه را با زور غارت کردند هنوز هم منطق ندارند یک مشت از این ها از احمقی حمایت میکنند خیلی بدبخت هستین به خدا
هر چند این دکی بی سواد اشغال را کی ادم حساب میکنه دعوتش کنه مردک مایه خجالت ایران هست
جمعه 17 خرداد 1387

dandy - امارات - امارات
pouriya - ایران - رودسر اره خوبم زدی...شعورت بیش از این نیست چاره چیه..توکل بخدا
شنبه 18 خرداد 1387

pouriya - ایران - رودسز
dandy - امارات - امارات
همان به خدایت توکل کن شاید شفایت دهد. اگرچه فکر نمیکنم که شما تازیها شفا یافتنی باشید.
شنبه 18 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.