نخستین سفر اروپایی احمدی نژاد

نخستین سفر اروپایی احمدی نژاد

قرار است حزب رادیکالهای ایتالیا و برخی گروههای یهودی و هوادار اسرائیل امشب علیه احمدی نژاد تظاهرات کنند
محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران نخستین سفر اروپایی خود را با ورود به رم، پایتخت ایتالیا آغاز کرد.

آقای احمدی نژاد برای شرکت در نشست 44 تن از سران دولتهای عضو سازمان خواروبار و کشاورزی سازمان ملل متحد (فائو) به ایتالیا سفر کرده است، این نشست در پی بحران جهانی افزایش بهای موادغذائی و به منظور بحث بر سر یافتن راههایی برای حل این بحران تشکیل شده است.

رئیس جمهور ایران پیش از ترک تهران اعلام کرد که راهکارها، پیشنهادها و برنامه های روشنی برای توزیع عادلانه و مناسب موادغذائی دارد که در نشست مطرح خواهد کرد.

آقای احمدی نژاد که در جمع خبرنگاران در فرودگاه مهرآباد تهران سخن می گفت، ایران را از نظر اقتصادی و کشاورزی، کشوری تأثیرگذار خواند که به گفته وی، می تواند در مدیریت شرایط امروز در جهان، نقش تعیین کننده ای ایفا کند.

وی همچنین گفت که در حاشیه نشست فائو، دیدارهایی با برخی سران دولتهای شرکت کننده در نشست خواهد داشت، با ایرانیان مقیم ایتالیا، بازرگانان و اهالی صنعت این کشور ملاقات خواهد کرد و با حضور در جمع خبرنگاران به پرسشهای آنان پاسخ خواهد گفت.

نشست فائو به مدت سه روز برگزار می شود اما محمود احمدی نژاد تنها در روز نخست آن نشست شرکت دارد.

نخست وزیران ایتالیا، فرانسه و اسپانیا، رؤسای جمهور برخی از کشورهای عمده تولیدکننده موادغذائی همچون برزیل و آرژانتین، رابرت موگابه رئیس جمهور زیمبابوه و بان کی مون دبیرکل سازمان ملل، مهمترین شرکت کنندگان نشست فائو در ایتالیا هستند.

حضور محمود احمدی نژاد در ایتالیا، اعتراض سران جامعه یهودیان این کشور و برخی محافل سیاسی را در این کشور برانگیخته است، بویژه آنکه وی درست شب پیش از سفر به ایتالیا بار دیگر اسرائیل را "جرثومه فساد" خوانده و گفته بود آرزوی آیت الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی مبنی بر محو اسرائیل از صفحه روزگار بزودی محقق خواهد شد.

قرار است حزب رادیکالهای ایتالیا و برخی گروههای یهودی و هوادار اسرائیل امشب در اعتراض به سفر آقای احمدی نژاد به رم، تظاهراتی در این شهر برپا کنند.

اد شفر وزیرکشاورزی آمریکا که از شرکت کنندگان نشست فائو در رم است از حضور محمود احمدی نژاد در نشست فائو استقبال کرده اما گفته که وی و دیگر اعضای هیئت آمریکایی شرکت کننده در نشست، دیداری با آقای احمدی نژاد نخواهند داشت.

esfahan_20 - ایران - اصفهان
ای ای اروپا مواظب باش.میکرب امد
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

vip2085 - ایران - بندرعباس
بازم ابروریزی جدید......1
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
سلام یه خبر دست اول دارم که همین الان ازیورو نیوز در مورد همین سفر این مردک دیوانه اعلام شد
او را به همراه رییس جمهور زیمباوه به ضیافت ناهار راه ندادن
تا در روزی که دنیا در مورد گشنگان تصمیم میگیرد این دیوانه خودش گشنه بماند
او را به خاطر تهدید اسراییل و ریمباوه را به خاطر اینکه با زنش مشغول خرید بوده راه نداده اند
ابرومون رفت
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

vanaki - بلجیک - بروکسل
در انتضار سوتیها و گنده گوئیهای کوچول هستیم
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
esfahan_20 - ایران - اصفهان
میکروب ها داخل کشور خودمون هستند امثال تو میکروب هایی هستید که امیدوارم زودتر شرتون از سر ایران کم بشه
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
این دفعه دیگه باید چه ابروریزی راه بندازد و اراجیفی بگه؟ امیدوارم سفر اخرش هم باشد.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
میگم که این مرتیکه تپه ای نمونده که ..... باشه!!!!با آفتابه برو.بگو با پای چپ وارد جلسه ای شوند که دکی اونجاست!!!این مهم را را یکی از ملاهای بزرگ جفنگ فرموده بود!!در جلسه یادت نره بهتر است مشکل آفتابه و مستراح را مطرح کنی!!تو 115 میلیارد دلار داری پس مشکلی در ارتباط با خواربار نداری الان بهترین موقع است که مشکل مستراح و آفتابه را برسی علمی کنی و دانش و دکترای خود را که در سطح مستراح است برخ رئیس جمهورهای اروپایی بکشی!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

dj amir - انگلستان - برادفورد
از اینکه این مردک به عنوان نماینده کشورم به اروپا میرود خجالت می کشم.به امید محو جمهوری اسلامی که بزرگترین ارزوی ملت ایران است
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

danube abi - اتریش - وین
جناب sajjad0001 - ایران - لاهیجان.لطفا یا نظر نده یا میدی اسم لاهیجان رو پاک کن جون هر کی دوست داری.ابرومون رفت.esfahan_20 - ایران - اصفهان هم اشتباه کرد. میکرب ضررش کمتر از این جونوره.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
تنها اینور رو بگند نکشیده بود که اینم بگند کشید. بابا یه میکروفون به این استاد سخن ....کنید عقده اش از میکروفون بریزه انقدر موجب سر شکستگی و آبروی یک ملت کهن سال نشه . هرجا خواست بره راهش ندادن حتی ضیافت شام . هرکه راخواست ببینه در رو بروش بستن..بی شخصیتی هم حدی داره . البته که وقاحت هم حدی داره .
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
sajjad0001 - ایران - لاهیجان..خ.......دستمال بدست.ادم که از تو که نون حرام میخو ری انتظاره چی باید داشته باشه..پس برو دستمالتو وردار برو اخونده تمام کرده میخواد تمیزش کنی..ا
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
لطفا به میکروب توهین نکنید این از میکروب هم کثیف تره مردک این قدر پرو هست این همه بهش بی احترامی میکنند انگارنه انگار حتما باید بهش فحش بدن یا بزنند تو سرش این اشغال را که یک خورده سر قیافه اش را مرتب کنه و همینطور اون مضخرفات ذهنی اش را که این هم مضخرف نپرونه که این طور ضایع اش نکنند این ور هم مسخره اش میکنند شده مثل یک دلقک
چهار‌شنبه 15 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
روس وادک عزیز شما خودت اگر بودی این آدم را به نوکری خونه ات قبول میکردی؟یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به رییس جمهور زیمباوه
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.