استیلی امروز به آرزویش می رسد

استیلی امروز به آرزویش می رسد
 
 از صبح جمعه که حبیب کاشانی با چمدان های آماده در خانه افشین قطبی مواجه شد؛ باشگاه پرسپولیس پروژه انتخاب سرمربی تازه خود را آغاز کرد. شاید در آن لحظات که جدایی قطبی قطعی شده بود هیچ کس خوشحال تر از حمید استیلی نبود. هرچند دیروز حبیب کاشانی خبر از حضور شش مربی داخلی و خارجی در فهرست پرسپولیس داده اما از همین حالا می توان پایان داستان را پیش بینی کرد. مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرده برانکو ایوانکوویچ، بورا میلوتینوویچ و برادر پیم فربیک مربیان خارجی مورد نظر پرسپولیس هستند و سه مربی ایرانی هم شانس نشستن روی نیمکت این تیم را دارند اما حمید استیلی در آستانه جلسه امروز هیات مدیره تنها نگران یک مساله است. موضوع این است تنها مخالف استیلی در هیات مدیره پرسپولیس سعیدلو رئیس هیات مدیره است. مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرده صبح فردا جانشین قطبی معرفی می شود و همه منتظرند در جلسه امروز هیات مدیره پرسپولیس، مدیران این باشگاه بر سر انتخاب استیلی به اجماع برسند اما مصاحبه های اخیر سعیدلو، مخالفت او با انتخاب دستیار قطبی را نشان می دهد. در واقع اتفاق خاص نشست امروز هیات مدیره، وتوی احتمالی انتخاب استیلی از سوی سعیدلواست که شرایط بحرانی بر باشگاه پرسپولیس حاکم خواهد کرد. وقتی کاشانی یک روز پیش از انتخاب سرمربی پرسپولیس از بررسی شرایط برانکو، بورا و برادر فربیک حرف می زند مشخص است که مذاکره با این مربیان کاملاً صوری و تنها تلاشی است برای نشان دادن همه سونگری باشگاه پرسپولیس. دیروز همچنین فرخزادی عضو هیات مدیره پرسپولیس در گفت وگویی کوتاه اعلام کرد جانشین قطبی از میان خاکپور، استیلی و افشین پیروانی انتخاب خواهد شد و فرد دیگری گزینه سرمربیگری پرسپولیس نیست. تناقض حرف های کاشانی و فرخزادی به روشنی نشان می دهد تاکید روی نام برانکو و بورا غیرواقعی است. برادر فربیک هم که معلوم نیست تا به حال کجا مربیگری کرده؛ همان مربی است که قطبی به مدیرعامل پرسپولیس معرفی اش کرده و کاشانی هم تنها با شنیدن اسم برادر فربیک، از مذاکره با او خبر داده است. بررسی شرایط پیروانی و خاکپور هم باعث می شود به استیلی حق بدهیم که از همین حالا خود را سرمربی پرسپولیس بداند. در واقع شانس خاکپور و پیروانی برای رسیدن به این عنوان صفر است و با سه گزینه خارجی هم هیچ مذاکره یی نشده است. در آستانه برگزاری جلسه امروز هیات مدیره پرسپولیس، همه چیز خبر از انتخاب حمید استیلی به عنوان جانشین قطبی می دهد و حتی فعالیت باشگاه در بازار نقل و انتقالات هم براساس فهرست تنظیم شده توسط این مربی انجام می شود. با وجود تمام این مسائل، مخالفت دوباره سعیدلو با انتخاب استیلی، ممکن است شرایط داخلی پرسپولیس را سخت کند. به هرحال همه خود را برای شنیدن خبر گرفتن جای قطبی توسط استیلی در صبح فردا آماده کرده اند و تنها سعیدلو می تواند مانع از این موضوع شود یا حداقل در آن تاخیر بیندازد.
Ario - ایران - اهواز
برادر پیم وربیک!!...ترکیدم از خنده....(گیریم پدر تو بود...)
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
خدا بداد پرسپولیس این فصل برسه چون بااین اوصاف بلای که سر استقلال امسال امد سر انها هم میاد.فکر میکنم علت اصلی جدایی قطبی هم ادا اصولهای استیلی بود.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

black.roz - ایران - ایران
از استیلی بدم اومده ولی خیلی دلم می خواد مربی پرسپولیس بشه ببینم چه کار می کنه . وای از اون روزی که مرزبان موذی هم کمکش باشه . فقط دلم می خواد بادش خالی بشه . هر چند نمیشه برای تیم نگران نبود .
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.