غلام پیروانی با درخواست امام جمعه به شیراز برگشت

غلام پیروانی با درخواست امام جمعه به شیراز برگشت

غلامحسین پیروانی، سرمربی سال های اخیر تیم فوتبال سپاسی شیراز که در این فصل به ابومسلم خراسان پیوسته بود با درخواست امام جمعه شیراز و دیگر مقامات این شهر، به شیراز برگشت.

غلامحسین پیورانی که در نه فصل اخیر مربی تیم سپاسی شیراز بود، در پایان فصل گذشته لیگ برتر ایران از مقام خود استعفا داد و به باشگاه ابومسلم خراسان پیوست.

محبوبیت بالای غلامحسین پیروانی در میان فوتبال دوستان شیرازی باعث شد از روز اعلام استعفای او اعتراضات زیادی از جانب مردم و مسئولان شیرازی به این مسئله ابراز شود.

مقامات باشگاه ابومسلم خراسان اعلام کرده اند در روزهای اخیر دست اندرکاران اجرایی ورزشی استان فارس و نیز محی الدین حائری شیرای، امام جمعه شیراز، بارها و بارها از مسئولان این باشگاه خواسته اند با فسخ قرارداد آقای پیروانی و بازگشت او به شیراز موافقت کنند و باشگاه ابومسلم نهایتا این درخواست را پذیرفته است.

در زمان استعفای غلامحسین پیروانی از سرمربی سپاسی شیراز، مدیرعامل و سرپرست این تیم نیز استعفای خود را تقدیم هیات مدیره کردند و حتی این شایعه مطرح شده بود که مسئولان باشگاه سپاسی شیراز قصد دارند این تیم را از لیگ برتر بیرون بکشند.

اما به گزارش رسانه های ایران هیات مدیره این باشگاه تصمیم به حفظ تیم در لیگ برتر گرفته و به همین دلیل به دنبال بازگرداندن آقای پیروانی به شیراز برآمده است.

غلامحسین پیروانی تنها مربی است که در هر هفت دوره لیگ برتر ایران حضور داشته و در همه دوره ها سرمربی تیم مقاومت سپاسی شیراز (که ابتدا تحت نام فجر سپاسی شیراز فعالیت می کرد) بوده است.

به این ترتیب و با بازگشت آقای پیروانی به سپاسی شیراز، رکورد حضور او در لیگ برتر با همان تیم ادامه خواهد یافت.

ostajloo - ایران - نهرخلج
چشم همه روشن. امامان جمعه نیزمتخصص فوتبال شدن . ایران و افغانستان و تاجیکستان در فوتبال پیشرفت شایانی خواهندکرد(یعنی این سه کشورکه فرهنگ فارسی حاکم است)
یکشنبه 12 خرداد 1387

sara6527 - ایران - داراب
زنده باد شاغلام خان
دمت گرم
یکشنبه 12 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
آقا این جریان ملاها تو فوتبال را که متوجه هستید!!!!!همه چیز را گند زده بودن جز فوتبال!!! چون این بیچاره ها از ملت میترسن و در استادیوم های فوتبال هزاران نفر جمع میشوند میخواهند یک جوری خودشونو نخود این جماعت کنند!!!!! البته جوونها میفهمند و لی متاسفانه اشخاصی مثل دایی را به لجن کشیدن و بهره برداری هم میکنند!! حالا هم نوبت شیرازیها شده!!! این ملاها ازشون همه کار بر میاد. مگر خود خمینی نبود که میگفت من ورزشکاران را دوست دارم!!!!ولی هیچ کاری برای ورزش و ورزشکاران انجام نداد!!اینها که دیگه جوجه هم نیستند ...مگر استفاده های سیاسی از این جماعت بکنند و به لجن کشیدن ورزشکاران را !!!
یکشنبه 12 خرداد 1387

mehraeen - ایران - تهران
ostajloo - ایران - نهرخلج
پان ترک .... تو چرا خودتو قاطی این سایت فارسی زبان کردی . برو با سایتهای ترکیه ای حال کن .
من هم با تو هم عقیده هستم که فرهنگ فارسی زبانان به گند کشیده شده ( تاجیکستان کمتر ) آن هم به علت هجوم اقوام وحشی به ایران و نفوذ فرهنگ آنان در ایران زمین بوده است . این اقوام وحشی عبارتند از : اعراب در 1400 سال پیش - سلجوقیان - غزنویان - خوارزمشاهیان - مغولها - تاتارها - آق قویونلوها - قراقویونلوها - قاجارها - و در آخر ملاها و صدام و احمدی نژاد .
دوشنبه 13 خرداد 1387

secret - ایران - تهران
این غلام پیروانی حرف نداره. به قول خودش بازیکن 20،000 تومنی میگیریه 20،000،000 تومنی تحویل میده.
دوشنبه 13 خرداد 1387

xpersia.com - ایران - ایرانی
مملکت رو داشته باش که امام جمعه هاش برای همه چیزی تصمیم گیری میکنند.آخر مسخره بازیه
دوشنبه 13 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
غلام پیروانی در یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود که نود درصد برای نزدیک بودن به امام رضا مربیگری تیم مشهدی را قبول کردم و حالا هم با دستور نماینده ولی فقیه در استان فارس به شیراز برگشته حالا خودتان قضاوت کنید تو این مملکت کی زورش بیشتره
دوشنبه 13 خرداد 1387

عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن
ostajloo - ایران - نهرخلج
کسی شما رو مجبور کرده نظر بدی ؟ اخه امام جمعه چه ربطی داره به فرهنگ فارسی ؟ در ایران ورزش کشتی ورزش ملی محسوب میشه نه فوتبال اگه به مناطق کشتی خیز ایران دقت کنی اینو میفهمی ( مناطق کرد نشین و خراسان و مازندران ( طبرستان ) و تهران )
در عرصه مسابقات کشتی ما که از ورزشکاران اذربایجان و ترکیه چیزی ندیدیم جز اینکه زیر خواب ایرانیا باشن در فوتبال هم اونقدر بدبختی نگرفتمون که اذربایجانو شکست ندیم یا ترکیه از قبل برنده باشه
دوشنبه 13 خرداد 1387

newyork - امریکا - نیویورک
اقای پیروانی لیاقت مربی تیم ایران رو داره« ها کاکو سر علی راست میگم امو ای علی اقوی دویی که استعفا بده ها همی چی دروست میشه امو البته اگه بیزارنشا»
دوشنبه 13 خرداد 1387

parvin ariya - ایران - اصفهان
عبدالکوروش1 - ایران - کامبادن میدانستی که کشتی تورکیه مخصوصا کشتی فرنگیش از ایران برتر است و اکثر کشتی گیران روسیه تورک زبان هستند . ایا میدانستی گاها نصف تیم کشتی ایران تورک زبان بوده اند و سالها نصف تیم کشتی فرنگی فقط ازشهر اردبیل بوده.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

maziar kabir - ایران - مازندران
سرور کشتی جهان : مازندران
بقیه دوستان می توانند منچ ومارپله خودشنو بازی کنند.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.