زن جویای کار، قربانی وسوسه متصدیان کارگاه خیاطی

زن جویای کار، قربانی وسوسه متصدیان کارگاه خیاطی
سه مرد که در پرونده های جداگانه دو زن را فریب و مورد تعرض قرار داده اند، از سوی پلیس دستگیر شدند و به جرم شان اعتراف کردند.

به گزارش خبرنگار ما در نخستین پرونده که در پلیس آگاهی تهران در جریان است زنی متاهل و جویای کار از سوی متصدیان یک کارگاه خیاطی مورد آزار جنسی قرار گرفت. شامگاه چهارشنبه هفته گذشته زنی به نام لیلا به همراه شوهرش به اداره 16 پلیس آگاهی مراجعه و علیه دو مرد شکایت کرد. این زن گفت؛ به خاطر مشکلات مالی در جست وجوی شغلی مناسب بودم تا اینکه با یک کارگاه خیاطی آشنا شدم و امروز - روز حادثه - به آنجا رفتم تا استخدام شوم. صاحب کارگاه از من خواست فرمی را پر کنم، سپس مهارت هایم را پرسید و گفت برای استخدام من مشکلی وجود ندارد. او سپس از من خواست همراه وی و یکی دیگر از متصدیان آنجا به محوطه کارگاه بروم و آنجا را ببینم تا با محیط کاری ام آشنا شوم. من که نمی دانستم در آن ساعت کارگاه تعطیل است، این پیشنهاد را پذیرفتم. پس از آنکه وارد کارگاه شدیم به رغم اینکه کسی در آنجا حضور نداشت، فکر نمی کردم اتفاق خاصی بیفتد تا اینکه آن دو مرد به طرفم حمله کردند. هرچه خواهش و التماس کردم توجهی نکردند. مقاومت در برابر دو مرد فایده یی نداشت و زورم به آنها نرسید و نتوانستم فرار کنم. آنها مرا مورد تعرض قرار دادند و سپس رهایم کردند در حالی که بسیار آشفته و شوک زده بودم به سرعت خودم را به خانه رساندم و موضوع را به شوهرم اطلاع دادم.

پس از طرح این شکایت ماموران با راهنمایی های لیلا به کارگاه خیاطی رفتند و دو متهم را بازداشت کردند. این دو جرم شان را پذیرفتند و راهی بازداشتگاه شدند تا تحقیقات درباره سایر جرائم احتمالی متهمان و سوء استفاده آنان از زنان جویای کار دیگر ادامه یابد.

در پرونده دیگری که در دادسرای اراک در جریان است، چند روز پیش دختری نزد ماموران مراجعه کرد و گفت؛ مدتی قبل با مردی آشنا شدم و او به من ابراز علاقه کرد و گفت می خواهد به خواستگاری ام بیاید. او چند روز قبل به بهانه اینکه درباره ازدواج صحبت کنیم مرا به خانه اش دعوت کرد و در حالی که نمی دانستم آن جوان چه نقشه یی در سر دارد به منزل وی رفتم و در آنجا مورد آزار جنسی قرار گرفتم و پسر جوان از من فیلم و عکس تهیه کرد.شاکی ادامه داد؛ پس از آن حادثه، پسر جوان در تماس با من مرتب تهدیدم می کرد و می گفت اگر به وی سه میلیون تومان باج ندهم عکس و فیلم مرا توزیع می کند. تهدیدهای او آنقدر ادامه یافت تا اینکه تصمیم به طرح شکایت گرفتم.بعد از اظهارات این زن متهم بلافاصله بازداشت شد و در شرایطی که فیلم و عکس های غیراخلاقی از خانه او کشف شده بود، وی به جرمش اعتراف کرد و پرونده اش به مراجع قضایی ارجاع شد.
شیراز+دوحه+لندن - انگلستان - لندن
اینجور کثافتایی حقشون مرگه....
اشغال ها....
شنبه 11 خرداد 1387

newyork - امریکا - نیویورک
این کارها تماما میوه درختی هست که اخوندها به بار اوردن چرا در زمان شاهنشاه این برنامه ها نبود
شنبه 11 خرداد 1387

xpersia.com - ایران - ایرانی
چقدر آدم روانی زیاد شده
یکشنبه 12 خرداد 1387

alipourdk - دانمارک - لونگبو
newyork - امریکا - نیویورک چرا مزخرف میگی ...در زمان شاه که بتر از این بود .
یکشنبه 12 خرداد 1387

lamash - ایران - تهران
newyork - امریکا - نیویورک
خواب دیدی خیر باشه زمان شاهنشاهتون وقتی میرفتن کلانتری شکایت کنن همونجا باز خفتشون میکردن برو اخبار اون موقع رو بخون بعد حرف بزن
اون نامرد میخواست مردم ایران هم مثل غربی ها زندگی بی احساس و حیوانی وسکسی داشته باشن الان توی اروپا و امریکا اینقدر از این اتفاقات می افته منتها کسی بروز نمیده
اسلام اینکارها رو گفته بکنید؟؟ چرا بدون فکر حرف میزنی ؟؟؟
اتفاقا اینها رو هم غرب با فیلمهاشون فاسد کرده
یکشنبه 12 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
تصور کنید در این سی سال چه حیواناتی در این جامعه بوجود آمده اند و هم اکنون در همه سطوح جامعه به کمین زنان و دختران نشسته اند از دفتر وزیر گرفته تا مطب دکتر و دفتر دانشگاه (سهند تبریز) و هتل و کارگاه خیاطی . . . که از فقر و اعتقادات سنتی دختران بخصوص زنان متاهل که در بیشتر موارد به آنها اجازه نمی دهد این رویدادها را به کسی بگویند سوء استفاده می کنند و در نهایت یک درصدشان به این شکل گیر می افتند. چند وقت پیش یه خبر منتشر شد که عمق فاجعه رو نشون می ده یه دختری از تهران میره اصفهان در هتل چهار ستاره اتاق می گیره سر شب پسر صاحب هتل میاد به بهانه یه گپ ساده با دو قوطی رانی به سلامتی می نوشند و بعد به خوبی و خوشی پسره می ره. چند ماه بعد دختره متوجه می شه حامله شده تحقیق می کنند مشخص شد بله پسره بعد از نوشاندن رانی به دختره چون کلید همه اتاقها رو داشته نصف شب برگشته و . . . هر چند هتل مذکور چند ماهی پلمپ شد ولی آخه توی این مملکت یه دختر اگر نتونه به یک هتل اطمینان کنه پس به چی اطمینان کنه؟
یکشنبه 12 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
یک زمانی میگفتیم اخلاقیات کم رنگ شده / الان باید بگوییم اخلاقیات از بین رفته
یکشنبه 12 خرداد 1387

m.a.r - انگلستان - لندن
این روزها حتی اگر سرما بخوریم مقصر اخوند و حکومت است این چیزها همه جای دنیا اتفاق میفتد حتی نیویورک.کی گفته دوره شاهنشاهی این چیزها نبود مگر فاحشه خانه وفسادنبود الان هم هست پس شاهنشاه بهتر از آخوند و ملا نبود.........
یکشنبه 12 خرداد 1387

micka001 - امریکا - سانتا
شاه امام زمان عصر خودش بود خدا رحمتش کنه ....
یکشنبه 12 خرداد 1387

nadernejad ali - بلژیک - گنت
alipourdk - دانمارک - لونگبو
newyork - امریکا - نیویورک چرا مزخرف میگی ...در زمان شاه که بتر از این بود
دوست گرامی تو زمان شاه چون ازادی بود کمتر چنین حوادثی رخ میداد .این حوادث بواسطه فشار رژیم است .عزیز من ان زمان از مدرسه دختر و پسر کنار هم مینشستند و جنس مخالف دیگر جذابیتش را از دست میداد.میخواهم مثالی بزنم :فامیل شما میرود سفر و کلیدهایش را به شما یسپارد که از منزل مراقبت کنید شما به منزل سرکشی میکنید و متوجه میشوید درب همه اتاقها باز است بجز یکی .شما به اتاقهای دیگر توجه نمیکنیداما کنجکاو میشوید که ان قفل را باز کنید .ز یرا کنجکاوی بر شما غلبه کرده است.اکنون وقتی رژیم زنان را زیر چادر پنهان کرده است جوان میخواهد بداند زیر چادر چیست؟!!در اینجا در خیابان به زنان لخت توجه نمیکنند زیرا دیده اشباع شده.بماند افراد بیمار در اینجا هم هست .اما به امر باید نگاه کرد که در این مقال نمیگنجد....و.
یکشنبه 12 خرداد 1387

zanbagheabi - ایران - تهران
وای به حال ما
یکشنبه 12 خرداد 1387

ARUBARZAN62 - ایران - اصفهان
من یکی زمان شاه نبودم راجع بهش هم قضاوت نمی کنم ولی فکر کنم طالقانی بود که اول انقلاب گفت مسجد توالتم می خواد وقتی در فاحشه خونه رو می بندن ادم مریض کثافت کاریشو میاره تو جامعه و جامعه رو به گند می کشه والا خدا اگه می خواست احکام دینشو زوری اجرا کنه از اخوندا زرنگتر بود ولی اینا نمی خوان بفهمن که دین زوری نیست و اختیاریه
یکشنبه 12 خرداد 1387

aminhor - سوئد - یوتبوری
newyork - امریکا - نیویورک: این کارها تماما میوه درختی هست که اخوندها به بار اوردن چرا در زمان شاهنشاه این برنامه ها نبود
نیویورک عزیز; دارى شوخى مى کنى ... وقعا مطمئنى اون زمان خبرى از تجاوز و ... اینجور مسائل نبود؟
شاید بهتر باشه مسئولیت رفتار مردم کشورمون رو قبول کنیم و همه مسائل رو گردن حکومت و دین و خدا و هزار چیز دیگه نندازیم. هرچند که تاثیر محیط قابل انکار نیست.
یکشنبه 12 خرداد 1387

ramtin_driver2008 - ایران - تهران
بابا ربطی به آخوند نداره . شماها هم دلتون از این آخوندا پره هر چی میشه ربط میدین به اینا .همه جای دنیا آدم کثیف هست انسان اگر شخصیت داشته باشه . برای خودش ارزش قایل باشه بین خودش وحیوان فرق بزاره این کار رو انجام نمیده
دوشنبه 13 خرداد 1387

tnt20 - لهستان - ورشو
زمان شاه نبود این چیزها؟ اونهمه فاحشه و فاحشه خونه از کجا اومده بود.شما فیلم ها وکتابهای اون زمان رو ببینید.لولز چشاتونو بستید فکر می کنید حالا بده و قبلا خوب بوده.جنایات قرن بیست یک کتاب از همون دوره است.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
اون تیکه اخر داستان که دختر اراکیه میگه رفتم خونه پسره و نمیدونستم چی میخواد بشه رو قبول ندارم ...تو ایران همه میدونند دعوت یه پسر از یه دختر تو خونه خالی معنیش چیه !!
جمعه 17 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.