جوان سارق لاستیک ماشین با شلیک نیروی انتظامی به قتل رسید

جوان سارق لاستیک ماشین با شلیک نیروی انتظامی به قتل رسید

بازپرس جنایی تهران گفت: در صورت مشخص شدن فاصله شلیک گلوله و زاویه‌ای آن احتمال محکوم شدن یک افسر نیروی انظامی که اقدام به تیراندازی به یک سارق کرده است ، وجود دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عصر روز پنج‌شنبه مأموران کلانتری 154 چیتگر در حین گشت زنی در جاده مخصوص تهران - کرج از وقوع یک فقره سرقت لاستیک خودرو با خبر شدند.
مأموران در حین گشت‌زنی و در بررسی بیشتر دریافتند 2 جوان سرنشین یک خودروی پراید اقدام به باز کردن زاپاس خودروها کرده و در حال فرار از دست مأموران پارک هستند.
اصغرزاده بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: مأموران اقدام به تعقیب و گریز و متوقف کردن این خودرو و سرنشینان آن کردند. اما راننده اقدام به عبور به صورت دنده عقب در درون اتوبان کرد ولی به دلیل ترافیک از انجام این اقدام بازماند و دوباره قصد عبور ار میان مأموران را داشت که پس از تصادف با 3 خودروی دیگر با شلیک گلوله و اصابت آن به گردن راننده خودرو متوقف شد که این گلوله باعث فوت راننده خودرو شد.
بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: دو مامور گشت انتظامی کلانتری 154 چیتگر به گفته شاهدان صحنه درگیری ابتدا دستور ایست صادر کرده سپس تیر هوایی شلیک کرده‌اند و در نهایت به سمت خودرو تیراندازی کرده‌اند اما نکته قابل تأمل این است که تیر از فاصله بسیار نزدیکی در حد یک متر و حتی کمتر به سمت راننده شلیک شده و این در حالی است که راننده خودرو هیچ راه فراری نیز نداشته است.
اصغر زاده افزود: در حال حاضر تمام نگاه‌ها به نتیجه آزمایشات کارگروه اسلحه و تشخیص سلاح دوخته شده تا با مشخص شدن فاصله شلیک و همچنین زاویه آن مشخص شود که این مأمور نیروی انتظامی مجرم به قتل عمد است یا خیر.
وی گفت: با توجه به این مطلب که بیش از 3 ساعت در صحنه حادثه کار تحقیقاتی انجام شده است به جرأت می‌توان گفت این مأمور می‌توانسته به شکل دیگری این فرد را متوقف سازد و حتی بدون شلیک نیز این خودرو به دلیل بسته بودن مسیرش متوقف می‌شده است.
اصغرزاده افزود: تحقیقات همچنان ادامه دارد.

zartosht's girl - هند - بنگلور
این خونواده نداشته فقط ادم کشهای نیروی انتظامی خونواده دارن. اصلا ادمها توایران فقط یه عده ی معدودی هستن که هم خونواده دارن هم حق همه چیز. ادمهای عادی هم محکوم به محروم بودن از همه چیز. وطن فروشها اینجا مشخص میشن. قابل توجه بعضیا.
یکشنبه 12 خرداد 1387

ADSI - چین - شانگهای
این که این مامور بخت برگشته مقصره یا نه بیشتر از جرم سارق که تجاوز اموال شخصی مردم داره مورد بحث قرار میگیره .کسی نیست بپرسه این دزد به چه اجازه ای داره اموال مردم رو غارت میکنه؟ خب حقشه که کشته بشه اما اون مامور در حال انجام وظیفه بوده خب طبیعیه که اگه مجرمی بخواد فرار کنه باید مامور سد راهش بشه.همه دوستان توجه کنن که اگه خودشون مورد خسارت توسط یک سارق قرار بگیرند حتما با نظر من موافق خواهند بود.
یکشنبه 12 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
از قدیم میگن شکم گرسنه دین و ایمان سرش نمیشه
یکشنبه 12 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
از یک متری نمیشد به لاستیکهای پراید شلیک کرد!!!!!!
یکشنبه 12 خرداد 1387

babak_khoramdin_irani - المان - کلن
دزدان بزرگ در رژیم و نیروی اشتباهی(انتظامی)هستند .قاتلین فرزندان ایرانزمین .روز جزا دیر نیست..
یکشنبه 12 خرداد 1387

alaindelone - امریکا - لس انجلس
صد رحمت به زما ن الیور تویست و ژان وال ژان و ننه کوزت!!!
یکشنبه 12 خرداد 1387

ramtin_driver2008 - ایران - تهران
شانگهای از چین چرا حرف بی ربط میزنی اگه کسی لاستیک ماشینت رو بدزده تو راضی به مرگش هستی والله اگه ماشین منو بدزدن من راضی نیستم یارو رو بکشن بعد درسته که وظیفه ی نیروی انتظامی جلوگیری از این جرم هاست ولی چرا شلیک کنه تو گلویی طرف اونم تو ترافیک تهران . بعد طرف اگه شغل داشت درامد داشت که لاستیک دزد نمی شد وقتی نیروی کاری قراردادی و پیمانی رو با چند سال سابقه سوت میکنن بیرون طرف دزد میشه دیگه
دوشنبه 13 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.