آیا واقعا اشکال از جوانان ماست؟ - ویدیو

آیا واقعا اشکال از جوانان ماست؟

باز هم پاک کردن صورت مسئله بدون حل اساسی مشکل

در این ویدیو خبرنگار به سراغ یکی از همین جوان های مثلا خلافکار رفته و از او می پرسد

چند بار اینجا دور زدی؟ /

 /جوان: من خونه ام اینجاست. بار اولمه . اگه شما اجازه بدید می خوام 7- 8-10بار دیگه دور بزنم.

 / خبرنگار: چرا؟

 / جوان: بیکاریم. تفریح نداریم. باید دور بزنیم.

 / خبرنگار: فکر می کنی دور زدن توی خیابون تفریح مناسبیه؟

/ جوان: شما تفریح مناسب تری دارید؟

 / خبرنگار: نمی تونی بری باشگاه وررزشی؟

 / جوان: اتفاقا دارم از باشگاه می آم

/ خبرنگار: پس می خوای پشت سر هم تفریح کنی؟

 / جوان: نه، آخه از باشگاه انداختنمون بیرون

/ خبرنگار: چرا؟

 / جوان: چون وقتش تموم شده بود.

 / خبرنگار: خب . هر چیزی وقت خودش رو داره.

 / جوان: الان ساعت 10:20 است. من کجا بایدبرم؟

AmerAli - ژاپن - توکیو
فقط بلدن بگن میگیریم.میبندیم.باطل میکنیم خب بابا بی وجدان یک بار هم دهنتو باز کن بگو امکانات میدیم.درست میکنیمو.....صدبار بدی کردی و دیدی ثمرش را خوبی چه بدی داشت که یکبار نکردی
شنبه 11 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
آفرین، خیلی قشنگ گفت اون جوونه
به اینا چه که میخوان چه کار کنند
وقتی همه روزنه ها را بستید، انتظار دارید بشیینند صبح تا شب تو خونه قرآن تلاوت کنند؟
شنبه 11 خرداد 1387

maryflower - ایران - تهران
به نظر من هم این رفتار ایراد داره. واقعا چه دلیلی داره که به بهانه تفریح بیان و ترافیک ایجاد کنن. مایی که ساکن این منطقه ایم شدیدا تو این ساعتا با مشکل مواجهیم. هم وقت مردم و می گیرن هم الکی بنزین می سوزونن. تو کشورهای دیگه دارن فرهنگ دوچرخه سواری رو ایجاد می کنن اونوقت اینجا طرف یک نفری سوار ماشین 5 متری می شه میاد دورزدن به قول خودش تفریح!!!
شنبه 11 خرداد 1387

negar2007 - انگلستان - لندن
چقدر سرهنگ جان خزعبلات گفتن.چقدر هم منم منم دارن.مرده شور ریختشونو ببرند.یه چند تا دیسکو باز کنن.همه ی این مشکلا حله!
شنبه 11 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
جالب اینجاست که این بچه پولدارها بیشترین تفریح (حالا از مزاحمت برای خانومها بگیر تا رفتن به شهر بازی و هر جای دیگه) رو میکنن و مدام با انواع ماشین های مد بالا تمام شهر رو دور میزنن و روزی یه دونه کارت سوخت مصرف میکنن ! بعد میگن ما تفریح نداریم . شما تا حالا یه جوان از قشر متوسط یا پائین جامعه رو دیدید که دست به این کارها بزنه ؟ اینکه مراکز تفریحی تو ایران کم هست نمیشه انکار کرد ، ولی اکثر قریب به اتفاق این کسانی که دست به این کارها میزنن از قشر مرفه و پولدار شهر هستند و تا اونجایی که من میدونم مشکلی در تفریح و خالی کردن خودشون ندارن . تو مصاحبه هم میبینید که مردم خیلی از دستشون ناراحت هستند . اینکه صورت مسئله رو نباید پاک کرد درسته ، ولی نمیشه دست روی دست گذاشت و دید که چند تا جوان پولدار به بهانه نداشتن تفریح باعث اذیت و آزار مردم بشن .
شنبه 11 خرداد 1387

smsma - پاکستان - لاهور
ایران جماعت رو باین گشنه نگه داشت تا صداشون در نیاد!
اینا علیرغم رفاه و امکانات زیادی که دارن بازم دست از این کاراشون بر نمی دارن. اگه یک سر بیان کشور های همسایه و زندگی مردم اونجا رو ببیند دیگه از این کارا نمی کنند. مشکل اینجاست که اینا همش خودشون رو با آمریکا مقایسه می کنند و فکر می کنن هر چه اونجا باشه توی ایران هم باید باشه!!! آخه شماها دلتون به چی خوشه. طبق تحقیقات ایران تا چند دهه دیگه(بعد از اینکه نفت و گازش تموم شد) دست گدایی به طرف کشورهای همسایه دراز خواهد کرد و یکی از بزرگترین دلایل غارتگری ایرانیها در گذشته هم همین بوده چون نفت و گازی در کار نبوده!
مرد می خوام جواب من رو بده
شنبه 11 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
مگه حکومت نظامیه!! یعنی جوانان نه تو خونه از دست شما آسایش دارن که مثل آپاچیها میریزین تو خونه مردم و صد تا صد تا میگیرین میبرین پرونده درست میکنین و جریمه !!!! تو خیابان هم که ماشین میخوابانید و تست روانی و جریمه!!!!!! بابا خودتون روانی هستید!!!مردم را دارین واقعا روانی میکنید!!!! عجیبها!!!چیکار کنند اینها!!! تو کوه که نمیتوانند بروند!!! تو جنگل هم که مشکلات منکراتی داره!!! تو دریا هم که بازم بسیج و هزار مزاحمت!!! خدا لعنت کنه شما چیز مغزها را و......
شنبه 11 خرداد 1387

لیلی تهران - ایران - تهران
smsma - پاکستان - لاهور
شما همیشه عقده فرهنگ و تمدن مردم ایران و داشتید و دارید.اونا که باید گشنه بمونن شمایید.اون امریکایی که تو میگی 500 سال نمیشه کشف شده.اون جایی که تو الان داری زندگی میکنی روزی جزو خاک ایران بوده.بعد از این نظر ندی نمیگیم زبان فارسی بلد نیستئ.قول میدیم.
یکشنبه 12 خرداد 1387

Amir24 - اتریش - اتریش
مگر پدر همین جوانها انقلاب نکردن
مگر همین جوانها در انتخابات شرکت نمیکنند
پس حقشان است
یکشنبه 12 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
Eteraaz - ایران - تهران
مشکلت پولدار بودن اوناست؟ شما که مواجب ماهیانه دستتون میرسه.
روانی تو هستی نه اون جوون بدبخت. من می خوام بدونم تو الهیه مخصوصا فرشته اینقدر شلوغه که ماشینا کم کم حرکت میکنن چه حرکات خاصی میشه انجام داد؟ این تیپی یعنی چی؟ بعد خودت چه تیپی هستی؟ وقتی ادم بیسواد بیارن همین میشه.
یکشنبه 12 خرداد 1387

amir.österreich - اتریش - وین
اختلاف طبقاتی تا چقدر؟یک نفر در جنوب شهر خودش و خانودش شب گشنه می خوابند پدره خانواده هم از صبح تا شب کار می کنه.
در شمال شهر این جوون و امثال این دارن با پول بابا جونشون الکی می چرخند تو عمرشم کار نکرده.جالب اینه که اون بدبخت باید مالیات بده ولی اون پولداره که معلوم نیست چجوری پولدار شده 1 ریالم مالیات نمیده.
فرق اروپا با ایران همینه بیشترین قشر مردم متوسطن اون قشریم که فقیرن خودشون کار نمی کنند.اونیم که پرشه سوار میشه هم مالیات میده نه پول باباشه خودش کار کرده سر کسیم کلاه نزاشته.
یکشنبه 12 خرداد 1387

Amir_australia - استرالیا - سیدنی
smsma - پاکستان - لاهور :
دوست عزیز که فکر نمی کنم ایرانی باشی. تو از کشوری نظر دادی که اخر ترور و ادم کشی هست. یا هندیهای بیچاره رو می کشند یا مردم بی دفاع رو. پس وحشی گری و توحش در این کشور موج می زند.
من فکر می کنم 7000 سال تاریخ تمدن و 2500 سال تاریخ پادشاهی دیگه احتیاج به جواب نداره. ما ایرانیها ارزو اریم که ای کاش نفت نداشتیم. اونوقت امثال شما ها باید در داخل ایران به دنبال کار می گشتید.
فقط کافیه توریست وارد این کشور بشه دیگه بازاری واسه فرانسه و مالزی نمی ماند.
نکته اخر اینکه در شهر های مرزی ایرن با پاکستان ما همواره شاهد حمله گروههای تروریستی جندالله و ریگی بودیم. یک لحظه غافل شدن حمله پاکستان رو مثل عراق در بر داره.
شما لطف کن دیگه نظر نده تو این سایت یا اگر واقعا ایرانی هستی سعی کن با اسم ایرانی نظر بدی. در ضمن هیچ وقت قرار نیست ما خودمون رو با پاکستان یا فغانستان قیاس کنیم.
یکشنبه 12 خرداد 1387

km2007fam - کانادا -
smsma - پاکستان - لاهور در حدی نیستی که بخوام جوابتو بدم تو مشکلت اینه که غیر از پاکستان جایی رات نمیدن فقط میخوام بهت بگم تو اولا تاریخ بخون که بدونی ایران غارتگر نبوده بعدشم تو اصلا ....
یکشنبه 12 خرداد 1387

عبدالعلی خان - هند - آگرا
اصلا انگاری این سرهنگ پرهنگ ها مرض دارن به مردم گیر بدن. آخه مرتیکه به توچه. مگه داره مال مردم رو می خوره؟ مگه داره به زن و دختر تو چپ نیگا می کنه؟ مگه چه کرده؟ اصلا همه ی تفریحات هم هست ولی این جوون با این تفریح حال می کنه. تو رو سنه نه؟ خلاف که نکرده بیچاره.
البته این سیاست رژیم منحوس آخوندیه. می خوان جوونا رو از همه طرف تحت فشار بذارن که به مواد مخدر رو بیارن تا هم پولش تو جیب سرهنگ قلابی ها و آخوندها بره و هم جوون به درد بخوری برای مقابل با اونا و آمریکای اربابشون نمونه. مرگ بر آخوند و پلیس فاشیست جمهوری افسادی.
یکشنبه 12 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
واقعا مشکل از جوونای ماست آدم بیکار و بی فرهنگ معلومه کاری نداره جز خیابون متر کردن و ایجاد مزاحمت برای مردم
یکشنبه 12 خرداد 1387

shekamo - نورو - اوسلو
دور زدن تو ماشین تفریح حساب میشه؟خوب واسه این جوون های بدبخت که نه میتونن برن پارتی نه دور هم مثل همه ادم های دنیا جمع بشن حتما تفریحه چی میخواین ازشون؟برن پیاده روی داد بزنن مرگ بر اینو و اون یا برن انتخابات رای بدن؟
اگر ترافیک دارین طرح عاقلانه بریزن مثلا تاکسی و اتوبوس ماشین با 4 سرنشین میتونن رد بشن نه اینکه طالبان بازی دربیارین ای خاک بر سر تون ما اینجا تازه ساعت 12 شب میریم بیرون . اه اه طالبان های احمق عقده ا ی
یکشنبه 12 خرداد 1387

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
لیلی تهران - ایران - تهران
جگرمان را با این جوابتان خنک نمودید ... وا...
مخصوصا آن جمله آخرتان !!!
یکشنبه 12 خرداد 1387

smsma - پاکستان - لاهور
لیلی تهران - ایران - تهران
اولا اکثر جنگ ها و فتوحات بزرگ ایران به رهبری یک غیر ایرانی صورت گرفته. دوما اینکه پاکستان در گذشته جزوی از ایران بوده حرفی نیست که بهش بشه افتخار کرد. (داشتم داشتم حساب نیست. دارم دارم حساب است) . سوما من حقیقت نوشتم. چهارما امیدوارم عمرتون طولانی بشه تا شاهد هجوم ایرانی ها از ایران به کشورهای همسایه باشید!!!
یکشنبه 12 خرداد 1387

mah1 - ایران - تهران
smsma -پس خدا خدا کن حالا حالا ها نفت و گاز ما تموم نشه چون تو کشور همسایه عزیز باید شلوارتو محکم بچسبی به قوله خودت( یکی از بزرگترین دلایل غارتگری ایرانیها در گذشته هم همین بوده چون نفت و گازی در کار نبوده!)
فقط دعا کن برادر پکی!
یکشنبه 12 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
زده زیر شکمشون.به جای تن به کار وسازندگی دادن فقط بلدن ایراد بگیرن وغر الکی بزنن.جوونهای بچه محلمون رو میگم.
یکشنبه 12 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
smsmaتهران-ایران-ایران..ای بی ادب.ایرانیان را با ملاها اشتباه نگیر یا!!! اون ملاست اگر پول مفت گیرش نیاد بازم میره دست گدایی دراز میکنه!!! و یا مزدوران بی غیرتشون که از بیسوادی حتی بلد نیستن حرف بزنند!!و باید کسی مثل دکی یا آشغالهایی مشابه ور مفت بزنند و بقیه هم بععع بععع کنند.من میدونم تو ایرانی نیستی و از همون کسایی هستیکه چند جور خون مخلوطی تو رکهات میچرخه و نون بنرخ روز هستی!!!! عرب و یا همون همسایه ها که میگی!!! برو خوش باش!!
یکشنبه 12 خرداد 1387

amir.österreich - اتریش - وین
اختلاف طبقاتی تا چقدر؟یک نفر در جنوب شهر خودش و خانوادش شب گشنه می خوابند پدره خانواده هم از صبح تا شب کار می کنه.
در شمال شهر این جوون و امثال این دارن با پول بابا جونشون الکی می چرخند تو عمرشم کار نکرده.جالب اینه که اون بدبخت باید مالیات بده ولی اون پولداره که معلوم نیست چه جوری پولدار شده 1 ریالم مالیات نمیده.
فرق اروپا با ایران همینه بیشترین قشر مردم متوسطن اون قشریم که فقیرن خودشون کار نمی کنند.اونیم که پرشه سوار میشه هم مالیات میده نه پول باباشه خودش کار کرده سر کسیم کلاه نذاشته.
یکشنبه 12 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
zartosht's girl - هند - بنگلور
خانم محترم ! من به کی گفتم روانی ؟ شما اگه عصبانی هستی یه آب خنک بخور قبلا از نوشتن نظر ! در ضمن لازم نیست که این جوونها با اون ماشینهای مدل بالاشون حرکات خاصی انجام بدن ، همین که بی دلیل و مدام تو یک خیابون بالا و پائین میرن (حالا بگذریم که دنبال یه خانوم هم میگردن که براشون مزاحمت ایجاد کنن) ، خودش برای مزاحمت و بیشتر شدن ترافیک کافیه . در ضمن من تو صحبتهام از تیپ هم صحبتی نکردم . شما مثل اینکه خیلی عصبانی هستی . سوتی دادن هم حدی داره خانوم باسواد !!
یکشنبه 12 خرداد 1387

sofi - بروکسل - بروم
خانه از بای بست ویران است مشکل مردم نیستند
یکشنبه 12 خرداد 1387

sofi - بروکسل - بروم
اقا یا خانومی که از باکستان نظر میدهی باید گفت اخه فرهنگی مزخرفتر از این جماعت جایی سراغ 1000 سال هم یک چیز را براشون توضیح بدی حالیشون نمیشه. زندگیشون توی تقلب خوردن خواییدن وسکس خلاصه میشه..سواد معلومات غیره معنا نداره.توی اروبا هم که دیدیم چه جوری زندگی میکنند صد رحمت به حیوون
یکشنبه 12 خرداد 1387

smsma - پاکستان - لاهور
Amir_australia - استرالیا - سیدنی
توی کشور من ترور و .... درسته ولی این دلیل نمی شه هر کسی از این کشور حرفی می زنه حرفش غلط باشه. آخه این هم طرز فکر که شما دارین.
7000 سال تاریخ تمدن و 2500 سال تاریخ پادشاهی مال گذشته هاست.(گیرم پدر تو بود فاضل - از فضل پدر تو را چه حاصل) در ضمن این تمدن بزرگ ایرانی بخش اعظمش مدیون افرادی هست که الان کشورهای مجاور ایران محسوب می شن. یعنی در واقع غیر ایرانی هستند.
همین انقلاب اسلامی شما رو هم یک پاکستانی(کشمیری) امام خمینی آورده. جریان انرژی هسته ای هم که دیگه تابلو از پاکستان گرفتید!!! حالا دارین میزنید زیرش از ترس آمریکا!!!‌اینجا پرویز مشرف بعد از اون جریان یک سخنرانی چند ساعته علیه دولتی که شعار مرگ بر آمریکا ورد زبونشونه داد و گفت اینا با کمترین فشار آمریکا همه چیز رو لو دادن. حالا هم پروفسور عبدالقدیر خان ممنوع الملاقاته اونم به خاطر شماها!
یکشنبه 12 خرداد 1387

m747 - اتریش - وین
smsma - پاکستان - لاهور
ای نا محترم
خیلی خواستم پاسخی به یاوه گوییهای تو ندهم وتو را همچون ... ولگرد که چون هنری در خود نمی بیند ازدور .....می کندنگاه کنم اما از انجا که تو با افرادی متحجر وعقب افتاده از لحاظ فکری زندگی می کنی خواستم بگویم اگر به جلوی اینه میروی وچهره یک غارتگر در ان می بینی مشکل از چهره و افکار توست انرا به ایرانیان بسط نده چون از ;وزه همان تراود که دروست .در پایان بهتر است تاریخ بخوانی البته اگه سوادت اجازه بده
یکشنبه 12 خرداد 1387

tooran - ایران - تهران
خدمت جناب پاکستان - لاهور اولا از نقطه نظر دموکراسی هیچ جای دنیا کسی را برای دور زدن توی خیابان محکوم نمیکنند.دوما جوانان در این سنین سرشار از انرژی هستند ولی هیچگونه امکاناتی براشون نیست.فکر میکنی اگر همین جوانی که میبینی شغلی با اینده داشت باز هم 11 شب حوصله داشت توی خیابان دور بزنه. سوما جوان کار که برایش محیا نیست حتی یک نشریه یا روزنامه ازاد نیست سالئ 2 تا کتاب جدید هم به بازار نمی اید پس اوقات فراغت را چگونه بگذراند.سینما هم که با این همه سانسور شکر خدا تعطیل است.لطفا جواب من را بدهید جوانان پس چه کار کنند.کار که نیست امکان مطا لعه و تفریحات سالم مثل سینما و تئاتر و زبونم لال پارک رفتن هم که نیست چون پارک ها هم دارن زنانه مردانه میشوند و امکانات ورزشی هم که نداریم اگر همین خیابان هم از این جوانها بگیریم که همشون باید بروند کنج خونه مواد بکشن که.مردشور هر چی اخوند و مواجب بگیرشون را ببرند و ما را از دست این حکومت لعنتی نجات دهد که حتی نفس کشیدن را هم سخت کرده.
یکشنبه 12 خرداد 1387

sofi - بروکسل - بروم
عرض کردم خدمتتون با این جماعت پاکستانی نباید بحث کرد چون اصلا حرف نمی فهمند .قابل به عرض کاربران اورجینال ایرانی برسانم بنده حدود یک سال به دوست پاکستانی ام سعی کردم بفهمانم سر این ساعت من سر کار هستم لطف کن تماس نگیر نمیفهمید تا کار به دلیل مزاحمت به بلیس فدرال کشید
یکشنبه 12 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
iranppp - آلمان - دوسلدورف
شما هم که کار داری که هی غر می زنی
ایران را کردن مثل پادگان یعنی چی ؟؟؟؟مرده شورتون را ببرن که برای کنترل مردم حکومت نظامی را ه انداختین یک دفعه همه را بزنید بکشید راحت بشین
نه الان می گن باید این پسره بره خونش بشین جوشن کبیر را ده بار از رو ده بار هم شفاهی بخونه خوابش ببره
یکشنبه 12 خرداد 1387

smsma - پاکستان - لاهور
sofi - بروکسل - بروم
آقا اصلا هر کی کم آوری سوت بزنه! چرا جوش می زنی در ثانی اگه قرار به ناسزا گفتن از من بدتر پیدا نمی شه! مواظب کلماتی که به کار می بری باش!( جهت اطلاع شما اینجا توی پاکستان آخونداشون رو سوفی خطاب می کنند).
تمام این مزخرفایی که راجع به مردم کشور من گفتی رو چند برابر بیشتر ما توی ایران(با وجود این همه ممنوعیت و سختی ای که وجود داره) شاهدش هستیم!
parviz1 - انگلستان - کترینگ
آخوندا اتفاقا خیلی هم خوبند. بهترین حاکمانی هستند که تا به حال به ایران حکومت کردند. یکی از دلایلش اینه که افرادی مثل شما از ایران فراری دادند..حرفای شما هم حکایت (آواز دهل از دور خوش است) هستش! یعنی حرف مفت! تو هم برو خوش باش!
یکشنبه 12 خرداد 1387

smsma - پاکستان - لاهور
mah1 - ایران - تهران
می دونستی ذخایر آبی ایران خیلی کمه درست بر عکس پاکستان!
ما پاکستانیها آدمای بدی نیستم اگه یه وقت نفت و گازتون تموم شد خیالتون راحت باشه چون ما شلوارمون رو سفت نچسبیدیم.
می تونید استفاده کنید.
البته خطاب من با قشر دیندار جامعتون نیست طرف من این ناسیونالست های منافق آنتی اسلامند!
یکشنبه 12 خرداد 1387

mah1 - ایران - تهران
smsma شوخی میکنی ایرانی از پاکستانی داره نیرویه اتمی رو تقلید میکنه :)))) اره اخه انیشتین پدر جد مشرف بود! شما برین تنها انسانهای درست و حسابیتون مثل زن بیدفاع بینظیر رو ترور کنید که بیشتر از این عرضه ندارین! حالا پدر ما فاضل بود بهش مینازیم شما چرا میسوزین؟! راستی پکی ها وب سایت ندارن شما اینجا ولی؟ برو برو بین ایرانیان برایه تو جایی نیست ببین چی بودین که هند هم پستون زد به یه هندی بگی پاکستانی از 100 تافحش بدتره.
یکشنبه 12 خرداد 1387

mehranbeigi - کانادا - تورونتو
اقا یه خانواده محترم بسیجی اونجا ساکن شده که بهشون فشار اومده جوونهای ایرانی دارن تفریح میکنن . پیش خودشون گفتن جوونهای ما تو فلسطین سختی بکشن بعد جوونهای ایرانی بیان اینجا تفریح کنن . اقا پلیس بیا جمشون کن جوونهای ایرانی رو.
دوشنبه 13 خرداد 1387

zidane010 - قطر - دوحه
ای خدا ببین کار به کجا کشیده که یه پتان امده بلبل زبونی می کنه برا ما
پتان=پاکستانی
اینجا که من زندگی می کنم پتان ها رو با خر مساوی میدونن و فقط بیل و کلنگ میدن دست اینا
دوشنبه 13 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
smsma - پاکستان - لاهور
گیریم تو راست می گی داداش. اگه ماهمه چیز رو از شما گرفتیم چرا الان هیچی نیستین؟ به قول خودت .(گیرم پدر تو بود فاضل - از فضل پدر تو را چه حاصل). راست می گی مردین دست از سر هند بردارین و اینقدر نه خودتون رو به کشتن بدین نه هندیها رو.
دوشنبه 13 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
Eteraaz - ایران - تهران
لوووول. دوست عزیز شما هیچ وقت کامنتهای من رو درست نمی خونی. من با شما نبودم. من با سرهنگ راهنمایی رانندگی بوم که میگه تست روانی و جسمی می گیریم. خدایی خستگی امروزم در رفت. مرسی.
گرچه یه بار هرچی خواستی و نخواستی بار ما کردی اما پیروز باشی.
دوشنبه 13 خرداد 1387

sofi - بروکسل - بروم
در ضمن من دخترم نه پسر بعدا تو اصلا تو جمع ایرانی چه میکنی ماها به اندازه کافی تو خودمون ادم فروش داریم لازم نیست تو اجنبی نظر بدی معلومات تو برای خودت نگه دار.کسی هم از شما نپرسید معنی سوفی یعنی چی. حالا بس معنی ...را هم بایدخوب بدانی چی میشه به اردو
دوشنبه 13 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
«پاکی»جون قهرمانتون جناح خائنه-انقلابیتون بینظیر دزده-دانشمندتون اون عبدالقدیر خانه که از همه تون ارزونتر خودشو می فروشه.تنها آبراهتون هم اقیانوس «هنده» که هر وقت بخوان «هندیها »اجازه عبور و مرور رو ازتون میگیرن.
دوشنبه 13 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
اس ام اس ام...لاهوری.اونی که به نریده بود کلاغ ....دریده بود.هنوز مهر تاریخ استقلالتون از کشور پیشرفته ومترقی و دموکرات هندوستان خشک نشده.هر چند اول وآخرش زیر هندید.اگه مردید مشکل جامو وکشمیر(که صد البته اونجا هم مثل پاکستان ایالتی از هنده)حل کنید.البته شما «پاکی»جماعت که قهرمان ملیتون اون جناح خائنه که خون به دل گاندی قهرمان کرد و نطفه خودتون و کشورتون رو با خودفروشی و خیانت بست -از این بیشتر نباید توقع داشت.اول وآخرش باید برید زیر بیرق کشور اصلی و مادرتون«هندوستان»
دوشنبه 13 خرداد 1387

لیلی تهران - ایران - تهران
smsma - پاکستان - لاهور .تو این اطلاعات چرندو از کجا پیدا کردی.تو که اخوند بازی برو پی بازیت بچه.امثال ادمایی مثل تو مملکت مارو اینچنین بهم ریختن.برو بزار باد بیاد.حالا تو سوت بزن...
دوشنبه 13 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
به تمام اون های که گفتند مشکل از جوانان است:
چرا این مشکل توی اتریش که من زندگی میکنم تا به حال یک بار دیده نشده؟ آدم ها وقتی به دنیا میان همه مساوی هستند، این اجتماع است که اینطور بار میاره. خواهر من بعضی وقت ها که شیفت شب داره تا ساعت 2 یا 3 نصف شب کار میکنه، اوایل من میرفتم دنبالش، فکر میکردم اینجا هم ایرانه، اما الان شب ها تنها میآد خونه، تا به حال یک مورد از اینکه حتی
یه متلک بهش گفته باشند نبوده. فقط یک بار دم عصر، اون هم یه پسر ترک بود!!!!
پس مشکل از اون سردمداران خاک بر سر و طرف درانشونه که از رو هم نمیروند!!!!
جالبی قضیه هم اینه که از تجاوز هایی که در اتریش شده، تا به حال توی این چند سال 5 موردش ایرانی بودند! (تازه اون ها که خودم توی روزنامه خوندم)
تبریک عرض میکنم خدمت مقام معظم رهبری و جناب رییس جمهور و روح پر فتوح امام!
دوشنبه 13 خرداد 1387

smsma - پاکستان - لاهور
zidane010 - قطر - دوحه
شاعر گفته:
عرفی تو میندیش ز غوغای رقیبان / آواز سگان کم نکند رزق گدا را
با این تعصب بازی ها نه شما به می رسید به ماه و نه ما به چاه!
و اینکه:
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/ ارز خود می بری و زحمت ما می داری!
دوشنبه 13 خرداد 1387

black darkness - مالزی - شسش
ما ها هممون میوه های بعد از انقلابیم . حالا اگه ما میوه ها کرم خورده ایم (البته از دید بسیار زیبا و دقیق اسلام ناب محمدی) باید بری خره باغبون رو بگیری نه خره میوه رو.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

sofi - بروکسل - بروم
اقای معلومات خیلی بهتر بری تاریخ کشورتو خوب بخونی تا بفهمی کشورت اگر چیزی هم داره مدیون ایران و ایرانی.بس محض اطلاع بهتر بدونی نهرو رهبر کشورت دست اموخته حضرت فردوسی بود.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

لیلی تهران - ایران - تهران
smsma - پاکستان - لاهور بهتره به جای گشتن توی کتاب اشعار شاعران ایرانی و به دنبال ابیات برای جواب دادن بگردی یه نگاه به خبر (بمبگذاری مقابل سفارت دانمارک در اسلام آباد)بندازی. شاید برای اینهم جوابی داشته باشی...هنوز از ترور بینظیز بوتو زمانی نگذشته.ای وای بر شما.گشتن تو خیابون بهتره یا تروره ادمها؟مسئله این است.....
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

alaleh - بحرین - منامه
یعنی واقعا خوشتون میاد از ترافیک.اینا که فقط دور نمیزنن تو خیابونا مزاحم ناموساتون میشن. بابا برو دربند برو رستورانی یا خونه دوستات .دور زدن توی خیابونا هم شد تفریح.الحق که بیکار علافید.من وقتی 3 ماه تابستون میام ایران وقت کم میارم همه جاها برم اون وقت میگین کجا بریم.اگه بحرین بودید چی میگفتید.حتما 2 روزه دق میکردید. حال کنید تو ایران که هر چی عشق و حال بود اونجاست. چون ادم هیچجا دلش اروم نمیگیره جز در وطنش.
پنج‌شنبه 16 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.