توصیه های تکنیکی احمدی نژاد به تیم ملی فوتبال

توصیه های تکنیکی احمدی نژاد به تیم ملی فوتبال

 بدن بازیکنان برای 170 دقیقه آماده باشد

احمدی نژاد گفت: «دوست دارم دو مورد را بیان کنم، یکی سرعت عمل و استفاده از لحظات همراه با تسلط می‌تواند کار ما را بهتر به نتیجه برساند. نکته دوم این است که باید بدن بازیکنان برای 170 دقیقه آماده باشد».

آفتاب: محمود احمدی‌نژاد گفت: «تیم ملی فوتبال ایران می‌تواند در سکوهای جهانی جای بگیرد».

به گزارش آفتاب، به نقل از ایسنا، احمدی نژاد پس از حضور در تمرین تیم ملی در جمع بازیکنان گفت: «صحبت‌هایی که سرمربی تیم ملی مطرح کرد امیدهایی زیادی به ما داد. واقعیت این است که جایگاه ما در آسیا و جهان باید بهبود یابد و ما باید به طور قطع تیم اول آسیا باشیم. توانمندی بازیکنان و کادر فنی چنین انتظاری را ایجاد می‌کند».

وی افزود: «باید تمرینات به خوبی انجام شود. این به ما ثابت شده است که می‌توانیم بهترین‌های دنیا را پشت سر بگذاریم و این شدنی است. زمانی فکر می‌کردیم آیا کسی می‌تواند 100 گل به ثمر برساند و 200 بازی ملی انجام دهد. فکر می‌کردیم این دست نیافتنی است. اما دیدیم که بچه‌های خودمان توانستند این کار را انجام دهند. تیم ملی فوتبال ایران می‌تواند قاطعانه به جام جهانی برود. ما در مقدماتی جام جهانی 98 به سختی و با سینه‌خیز به جام جهانی رفتیم. اما در رقابت‌های گذشته به راحتی توانستیم این کار را انجام دهیم». 

احمدی‌نژاد افزود: «در جام جهانی قبلی می‌توانستیم از مرحله‌ اول صعود کنیم. من آن بازی‌ها را دیدم اگر هماهنگی‌ها بیشتر بود می‌توانستیم از پرتغال و مکزیک عبور کنیم. بازیکنان مکزیک و پرتغال برتر از بازیکنان ما نبودند. باید به تیم ملی روحیه بدهیم. اگر روحیه‌ معمولی بازیکنان حفظ می‌شد می‌توانستیم در دوره‌ قبل به مرحله‌ دوم صعود کنیم».


وی افزود: «اگر به مرحله‌ دوم برویم آنجا کارمان راحت‌تر است، وقتی بازیکنان ایرانی روحیه می‌گیرند، دیگر از اسم‌های درشت نمی‌ترسند. ما باید در رده‌بندی (جهانی) به زیر 18 برسیم. دولت و مردم پشتیبانی می‌کنند و ما برایتان دعا می‌کنیم».

احمدی نژاد افزود: «دوست دارم دو مورد را بیان کنم، یکی سرعت عمل و استفاده از لحظات همراه با تسلط می‌تواند کار ما را بهتر به نتیجه برساند. من تمرین بازیکنان را دیدم شما بسیار خوب بودید ولی بعضی وقت‌ها هل می‌شدید. نکته دوم این است که باید بدن بازیکنان برای 170 دقیقه آماده باشد. یادم می‌آید آن زمانی که دایی بازی می‌کرد 90 دقیقه مدام در زمین می‌دوید، باید بدن‌ها قوی و منعطف باشد».


احمدی‌نژاد به روند تمرین تیم ملی اشاره کرد وگفت: «در یکی از صحنه‌های تمرین دیدم "جباری" کار خوبی انجام داد و در حالی که می‌توانست شوت بزند به صادقی پاس داد. امیدوارم شما همیشه موفق و سالم باشید و پرچم افتخار را برای ایران عزیز برافراشته کنید».


وی افزود: «یک بازی مانده به صعود ایران به جام جهانی به تمرینات تیم ملی می‌آیم و با شما بازی می‌کنم».

احمدی نژاد با اشاره به بازی تیم ملی برابر امارات ادامه داد: «سطح فوتبال ما بالاتر از کشورهای اطراف است. فوتبال آنها را به خوبی می‌شناسیم. آنها چندبازیکن از این طرف و آن طرف می‌آورند و نمایش می‌دهند. اما ایران 70 میلیون نفر جمعیت دارد و از خوزستان تا سرخس از تبریز تا فارس، از سیستان و بلوچستان جوانان با استعداد و پرتوانی داریم که می‌توانند موفق شوند. در لیگ 18 تیمی‌مان دیدیم که امسال تیم‌ها چقدر خوب شده‌اند. یک زمانی تنها دو تیم داشتیم اما در حال حاضر7 -8 تیم پرقدرت داریم. در گذشته تنها مسابقاتی سراسری برگزار می‌شد اما در حال حاضر در رده‌های مختلف تیم ملی داریم. باید نگاهمان جهانی باشد و فدراسیون هم باید همت کند تا تیم‌های ما چه فوتبال، چه فوتسال، چه فوتبال ساحلی و چه تیم ملی بانوان در رقابت‌های جهانی موفق باشند».


احمدی نژاد افزود: «یک هدیه هم برای بازیکنان تیم ملی پیش‌بینی کرده‌ایم که ربطی به بازی‌های پیش‌رو ندارد، امیدوارم که با تسلط و هماهنگی به وجود آمده بتوانید مردم ایران را خوشحال کنید و بتوانید هدیه‌ای خوب به مردم در آستانه‌ی سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) بدهید». 

دستور می‌دهم مشکل "علی کریمی" حل شود
احمدی نژاد در جمع هواداران تیم ملی فوتبال در کمپ تیم‌های ملی گفت: «دستور می‌دهم مشکل "علی کریمی" حل شودّ.

محمود احمدی نژاد، پس از صحبت‌ با بازیکنان و کادر فنی با تشویق تماشاگران به سمت آنها رفت و از حمایت‌هایشان از تیم ملی تشکر کرد».

احمدی نژاد خطاب به آنها گفت: «شعارهایی که می‌دهید "ایران همیشه برنده باشد" شعار بسیار درستی است که ما باید در همه عرصه ها به این شعار جامه عمل بپوشانیم».

احمدی نژاد در پاسخ به تقاضای تماشاگران مبنی بر این که اگر امکان دارد دستور دهید محرومیت علی کریمی بخشیده شود، به آنها گفت: «من همین جا از مسوولان تیم ملی می‌خواهم تا مشکل کریمی برطرف شود، اگر مربی تیم ملی او را خواست و صلاح دانست در تیم ملی بازی کند، از او استفاده خواهد شد».

archam - ایران - تهران
احمدی نژاد دوست دارم به قران
شنبه 11 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
این بیناموسهای دزد و جنایتکار و....چون میبینند که هزاران هزار نفر در استادیوم جمع میشوند و شعار میدهند و تنها جایی است که ملت اتحاد و یکپارچگی خود را میتوانند حفظ کنند و برای این رژیم ملایی واقعا خطر آفرین است این مرتیکه دزد که بچز جنایت و کشتار و دزدی چیزی سرش نمیشه و اصلا نمیدونه فوتبال چیه وفقط برای سیاست و توجه افکار عمومی این سناریو را درست کردن و الان مدتی است که دارن رو بچه های فوتبالیست ما کار میکنند و از علی دایی احمق خود فروخته هم احمقتر برای رسیدن به اهداف پلیدشان کسی نبوده!!دارن خوب استفاده میکنند!!
شنبه 11 خرداد 1387

ریکا - ایران - قائم شهر
پس همه چیز حل شد. چند روز دیگه، احمدی نژاد هدیه ها رو میاره، ما هم شیرینی میاریم و...... مردیکه قاطی کرده. تو سالروز مرگ .....، میخواد هدیه بده. ‏‏....ول.‏
شنبه 11 خرداد 1387

ali20077 - ایران - تبریز
با عرض سلام به همه اعضا(علی)
شنبه 11 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
آقای احمدی نژاد ای ابر مرد- ای تنها مغز متفکر جهان هستی- ای توصیه - شما که برای نرخ ارز و مشکلات اقتصاد جهانی و تیم فوتبال و . . . توصیه می کنید لطفا یه توصیه هم برای این کفش من صادر کنید بدجوری پامو اذیت می کنه.
شنبه 11 خرداد 1387

AmerAli - ژاپن - توکیو
وقتی داشتم این مطلب رو میخوندم کلی بفکر فرو رفتم از شیادی این جماعت ولی وقتی به بخش نظرها رسیدم با خوندن اولین نظر از تعجب خشکم زد.با خودم گفتم نکنه میگن اینهمه اوضاع ایران نابسامان دروغه یکهو یادم افتاد هنوزم هستن ادم نماهائی که مثل کبک سرشونو کردن تو برف جهالت
شنبه 11 خرداد 1387

bbayat - ایران - همدان
بدن بازیکنان برای 170 دقیقه باید آماده باشد !!!- زمانی که دایی بازی می‌کرد 90 دقیقه مدام در زمین می‌دوید !!!!- تیم ملی فوتبال ایران می‌تواند در سکوهای جهانی جای بگیرد!!!!!- بازیکنان مکزیک و پرتغال برتر از بازیکنان ما نبودند !!!!!! .....
احتمالا باز قرصا شو نخورده بوده بقیه شو روش نشد بگه من می گم . پله که اصلا ایرانی بود . ما قهرمان جام جهانی میشدیم اگر امریکا و اسرائیل دخالت نمی کردند.هسته فوتبال را جمهوری اسلامی کاشت یا حق مسلم ماست
یکشنبه 12 خرداد 1387

archam - ایران - تهران
سلام AmerAli - ژاپن - توکیو امیدوارم حال شما خوب باشه من هم این نظرات شماها برام خیلی تعجب اوره نمیدونم چرا میگید اوضاع نابسامان ایران شما برای چی چشمهای خودتونو بستید و پیشرفت های کشور را نمیخواهید ببینید چرا نمیخواهید ببینید که کشور ما با سرعت تمام در حال پیشرفت هست عزیز من دنیا در مقابل ایران به زانو در امده و از هر راهی برای جلوگیری از این پیشرفت ها استفاده میکنند به طور مثال وقتی دکتر محمود احمدی نژاد نصب 4000 سانتریفوژ را اعلام کرد همین خانم رایس گفت باور کردنی نیست که البرادعی تمام انها را تایید کرد عزیز من تمام این ها با گفتن اسان است ولی ما توانستیم با تحریم های گوناگون به این موفقیت دست پیدا کنیم و در مورد ناخوشایندی مردم از این نظام گفتی من هم تا چندی پیش با شما هم عقیده بودم ولی وقتی که وارد اجتماع مردم ایران شدم نظرم به طور کامل عوض شد به خودم گفتم چشمهای خودم را باز کنم و از این جهالتی که تا کنون در ان بوده ام در بیام وقتی که برای اولین بار شنیدم که در تاکسی نشسته بودم و حرف از عراق شد و همه ایران خودمون را نعمتی دانستند برای ایرانی و تمام مردم جهان . شما اگر به این حرف من که قطره ای از این اقیانوس بزرگ هستم تعجب کنید پس باید در تمامی طول عمر خود در مورد ایران خشک زده بشید ایرانی که در هر مناسبتی به جمهوری اسلامی ایران اری میگویند مانند چند روز اینده مانند هر 22 بهمن مانند هر انتخابات تا کنون شما در کجای دنیا دیده اید که این چنین انتخابات پر شوری انجام گردد شما بهتر از من میدونید که هیچ کدام از این انتخابات و راهپیمایی ها اجباری در ان نبوده تا کنون خود من هیچ یک از این راهپیمایی ها را شرکت نکردم ولی وقتی دیدم در همین 22 بهمن ماه از 12 میلیون جمعیت تهران7 میلیون نفر شرکت کرده بودند ودر کل ایران از 70 میلیون نفر 47میلیون شرکت کرده بودند.ایا این نشان از اری گفتن ا کثر مردم به این نظام نیست من هم مانند شما وقتی دیدم اکثر مردم تهران همراه رییس جمهور محبوبشان سرود (ای ایران من) را میخواندند و پرچم های زیبای ایران را در دست های خودشان تکان میدادند خشک زده شدم چرا شما نگاهی به سایت های دیگر نمی اندازید تا ببینید نظرهایی که مردم داخل ایران در مورد این نظام جوان 30 ساله ی ایران که تمام دنیا مجبور شدند به ان احترام بگذارند چیست وقتی من نظرهای دیگران را در اینجا میخوانم و میخواهند عده ی بسیار کمی بی شخصیتی خود را به رخ دیگران بکشند و با نظرهای بی سوادانه ی خود دیگران را محکوم به بیسوادی کنند و چیزی جز دشنام دادن بلند نیستند و خود را با این نظرهای پوچ عاشق ایران میدانند وبحث گرانی را که اکنون در سطح جهان گسترده است را به میان میاورند بر این عقیده ی خودم بیشتر و بیشتر ایمان پیدا میکنم امیر علی جان در ایران حرفی از تغییر نظام نیست بلکه حرف از حزب ها وگروه هاست وهمه از حزب محبوب خود که به دو گروه اصولگرا و اصلاح طلب درامده است حمایت میکنند شما یک نظر داری من هم یک نظر هر دو ایرانی هستیم و باید به هم احترام بگذاریم و به هم دشنام ندیم که شما این چیز ها را بهتر از من میدونید چرا که در نظر شما احترام رو در رو دیدم که اکنون در غیر از ایران وچند کشور دیگر کم پیدا میشود ببخشید زیاد حرف زدم وبه امید موفقیت شما ایرانی
یکشنبه 12 خرداد 1387

marie_flower - ایران - ایران
AmerAli - ژاپن - توکیو
archam - ایران - تهران راست می گه دیگه ایران خیلی پیشرفت کرده. تو فقر بی سوادی تجاوز به حقوق و تجاوز به زنان و دختران حتی به پسر بچه ها
قتل.خودکشی های دسته جمعی و...
هر چی از پیشرفت این دولت عزیز بگم کم گفتم.(مرده شور خودشو توصیه هاشو ببرن)
و22 بهمن.یا از خودشون بودن مثل archam - ایران - تهران و این بسیجی های مفت خوری.خیلی ها هم به زور تنبیه شغلی یا با پاداش فریبشون دادن.
عزیزم پیشرفت های کشور رو خوب متوجه شدی؟
یکشنبه 12 خرداد 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
archam - ایران - تهران
عزیز خانم رایس اگر دقیق برات ترجمه کرده بودند متوجه می شدی منظورش این بود دروغ می گن و گفت حرفاشو باور نمی کنم. بقیه اطلاعاتت هم همینه
دوشنبه 13 خرداد 1387

archam - ایران - تهران
marie_flower - ایران - ایران سلام من واقعآ نمیدونم شما تو ایران زندگی میکنید این اطلاعات وسیع رو از کجا میارید اگر تعداد شون زیر 10 ملیون هم بود شما راست میگفتید ولی دیگه شما دارید مردم ایران را احمق میکنید که واقعآ انقدر ایرانیها نفهم هستند واقعآ این حرف های شما از روی معده بود ویک بچه ی 3 ساله هم به این حرف ها میخنده واقعآ متاسفم
دوشنبه 13 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
بابا تو برو دنبال هاله نور مردک چه به فوتبال .... می خواهی فوتبال را مثل اقتصاد به گند بکشی.......
دوشنبه 13 خرداد 1387

saintseraph - ایران - هگمتانه
این یارو دست رو هرچی گذاشته جز بدبختی و فلاکت وننگ چیزی نبود حالا طلسم فوتبال رو هم شکسته یه تیم تق و لق هم داشتیم بر باد فنا رفت.
ایران با اون بازیکناش از برزیل و آرژانتین هم بالا تره میگید نه ؟ببینید چطور تیم پر قدرت بورکینا فاسو رو سی چهل تا گل میزنه!یا با مالدیو با جون کندن مساوی میکنه ! مالدیو یه زمانی هفده هیجده تا گل از ایران خورد حالا بعد این چند سال روزنامه های ایران میگن تیم قدر مالدیو رقیب قدرتمندی برای تیم ملی ایران است یا اونا پیشرفت کردن یا ما پسرفت .حالا این تئوریسین اومده معادلات رو به هم بریزه خدا رحم کنه از همین مالدیو بالای پنج تا گل میخوریم.
دوشنبه 13 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
arsham-ایران- -تهران.حالت خوبه!!!!!!!آدم باورش نمیشه که کسانی مثل تو حالا مزدور و یا هر چی این همه ........باشند.یعنی این همه جنایت که تو ایران میشه را هم نمیبینی؟!!!!این همه ظلم و نا برابری و حق و نا حق و دزدی و تورم و بیکاری و اعتیاد و بیناموسی مسئولین را هم نمیبینی؟!!!!این مرتیکه الاغ )دکی) فقط یک قلم 115میلیارد دلار دزدیده است و ملت دارن از گرسنگی و بیچاره گی خودکشی میکنند !!!!ببینم انسانیت و اسلام همینه!!!!کدام هفت میلیون جمعیت راهپیمایی کردن!!!تو اصلا میدونی هفت میلیون جمعیت یعنی چقدر!!!!بعد ما اگر میگیم مزدور و مفتخور و جنایتکار و برای یک تیکه نونیکه این بیناموسها میندازن جلوی یک مشت وطن فروش میگین چرا بی ربط میگین و احترام !!!آخه به کسیکه دزد و جنایتکار و بیناموس است و کسانیکه از این بی همه چیزها حمایت میکنند چه باید گفت !!! آخه شما که اصلا بویی از انسانیت نبردید!!!من عملکرد همه شما دزدان جنایتکار را بخدا میسپارم تا در دادگاه عدل الهی با همین افتخار راجع به بمب هسته ای که در دست ساخت برای نابودی انسانهای بیگناه در حال ساخت هست تا دست خود را بیشتر به خون ملل آلوده دفاع از خود کنید!!اما این را هم بدانید جهان این اجازه را بشما جنایتکاران نمیدهد.
دوشنبه 13 خرداد 1387

شیخ پشم الدین کشکولی - یمن - زیر چادر وسط بیابان
اهلا" و سهلا" ها ها ها با امارات که در تهران مساوی کردید. بازهم شرط و شروط برای رفتن به جام جهانی شروع شد. اگه مالدیو کره جنوبی رو بزنه و اگه عربستان با هندوستان مساوی کنه و اگه تمام بازیهای حریفان ایران مساوی بشه انشاالله پیش بسوی جام جهانی.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

marie_flower - ایران - ایران
parviz1 - انگلستان - کترینگ
خدا از دهنت بشنوه.
archam - ایران - تهران
بله من تو ایران و توی کرج زندگی می کنم و افتخار می کنم که نه توی دوران مدرسه و نه توی دانشگاه منت دولت رو نکشیدم و هزینه تحصیلم رو دادم(اینو واسه این گفتم که فکر نکنی من از غصه نداری این چیزا رو میگم)و
اگه منظورت پیشرفت های ایرانه که این جناب عالی هستی که فقط شکم خودت رو می بینی و کاری نداری مردم چطوری با بدبختی سر می کنن.اما من می بینم.چرا بزور می خواهی واقعیت های جامعه رو انکار کنی.من نمی گم این چیزا هیچ جای دنیا نیست اما حداقل اونا ادعای حکومت امام زمان رو نمی کنن.اداعای مسلمونی ندارن.این دولتی که ازش حمایت می کنی توی صداقت اقتصادی توی جهان رتبه 130 آورد.(همین حکومت امام زمان).
ظاهرا که همه دارن به حرفای تو می خندن مزدور دولت.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

tnt20 - لهستان - ورشو
archam - ایران - تهران

بدجوری جو گرفته تورو.
ولی خداییش تیم فوتبال ایران حتما به سکوهای جهانی می رسه اونم با این سر مربی جادو نویس.
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

boomobar - ایران - تهران
یعنی دریغ از یه استدلال منطقی . یه مشتی نشستن اون ور دنیا چنان از اوضاع ایران حرف می زنن انگار 5 روز تو ناف تهران زندگی می کنن آخر هفته ها می رن خارج . یه مشتی هم نشستن اینجا چهار تا خارج نشین که می بینن جو گیر می شن یاد درد دلاشون می افتند .
عبید زاکانی یه حکایت داره می گه یه نفر در خمره سرکه رو باز کرد خودشو توی اون دید و نشناخت دویو پیش مادرش گفت مادر دزد اومده رفته توی خمره سرکه . مادرش که رسید دو تایی تو خمره نگاه کردن و مادره گفت : راست می گی یه زن فاحشه هم کنارش قایم شده .
یه موقع آمریکایی ها ایرانو می چرخوندند . همه چیز خوب بود چون اونها خوب بودند. مردم گفتند ما می خوایم روی پای خودمون بایستیم . بعد هم هی افراط و هی تفریط هی گند زدند . چون هنوز خوب نشده بودند . خوب نبودند .
این استدلال های آبدوغ خیاری و این سیاسی کردن یه موضوع ساده مثل کار این گوش دراز چه دردی رو دوا می کنه ؟ یکی به ما هم بگه ممنون می شم .
در آخر یه نکته اینکه دو دسته تو دنیا ظالم هستن یکی همه کسانی که از یه چیز اونقدر دفاع می کنن که دیگه بدیهاش رو نمی بینن . یکیش هم اونایی اونقدر عناد می ورزن که هیچ چیز جر بدی رو نمی بینن .
در ضمن گربه روی شیروونی ما هم اینا رو می دونه .اگر راهکار دارین بدین . وگرنه ...........................
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.