وزیر بهداشت: با اردوهای مختلط دانشجویی به شدت برخورد می کنیم

وزیر بهداشت: با اردوهای مختلط دانشجویی به شدت برخورد می کنیم

خبرنامه امیرکبیر: کامران باقری‌لنکران، وزیر بهداشت، ضمن مخالفت با برگزاری هرگونه اردوی مختلط گفت: ” ما با اردوهای مختلط دانشجویی مخالفیم و هر جا باشد با برگزار کنندگان آن شدیداً برخورد می‌کنیم.”

وی گفت: “من با هر تصمیمی که جلوی نوآوری و خلاقیت دانشجویان را بگیرند مخالفم ولی به شدت از محدودیت‌هایی که برای دانشجویان مصوب کرده‌ایم دفاع می‌کنم، ما با اردوهای مختلط دانشجویی مخالفیم و هر جا باشد با برگزار کنندگان آن شدیداً برخورد می‌کنیم. همچنین اجازه فعالیت تشکل‌های غیرقانونی را در دانشگاه‌ها نمی‌دهیم اما غیر از این مواد باشد، دانشجویان فضای خلاقیت و نوآوری داشته باشند.”

وی افزود: دانشحویان کمبود منابع و محدودیت‌های قانونی را می‌پذیرند اما دو چیز را نمی‌پذیرند یکی تبعیض و دیگری پیچاندن آن‌ها هنگامی که باید یک خدمت را به عنوان حق قانونی دانشجویی بگیرند، بنابراین نباید دانشجویان را برای آنچه قانوناً باید دریافت کنند، معطل کنیم.

kaveieahangar - کانادا - تورونتو
آفرین به تو که شدیدا برخورد میکنی . فقط یه لطفی کن نتیجه برخوردهای شدید این 30 سال رو یه ارزیابی سرانگشتی بکن تا شاید اون مخ قراضه ات اینقدر چپ نزنه .
جمعه 10 خرداد 1387

SAMAN DAR BE DAR - انگلیس - manchester
واقعا جای تاسف داره که ادمای قرون وسطایی همه شدن رییس و وزیر. امیدوارم روزی برسه که همه شماهارو ملت ایران تو اتیش بسوزونن.ملت ایران باید دست همه اعراب را از ایران قطع کنن.
شنبه 11 خرداد 1387

rastad - ایران - تهران
ببخشید آقای وزیر . عذر میخوام . خیلی ببخشید آ آ آ
شما خیلی ...... میخورین با جد و آبادتون
مرتیکه شیره ای
شنبه 11 خرداد 1387

pouriya - ایران - رودسر
این تازی صفتان مدتهاست رکورد طالبان را در جهت دستیابی به اسلام ناب محمدی شکسته اند.
شنبه 11 خرداد 1387

babak_e_khorramdin - ایران - مشهد
"" من با هر تصمیمی که جلوی نوآوری و خلاقیت دانشجویان را بگیرند مخالفم ولی به شدت از محدودیت‌هایی که برای دانشجویان مصوب کرده‌ایم دفاع می‌کنم "" !!!!!!
هااااااا ای که گفتی یعنی چه ؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 11 خرداد 1387

nader303 - ژاپن - ژاپن
خاک بر سرتون که فقط دنبال این مسائلید. اخه کثافت تو وزریر بهداشتی یا ارشاد .درهر صورت که یه عمله ایی.البته از عمله های محترم عذر میخوام.
شنبه 11 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
این وزیر بهداشت است یا وزیر ارشاد اخه این به اون چه ؟؟؟عجب خر تو خری هست توی این دولت
شنبه 11 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
بادستگاه خود پرداز کاندوم و سرنگ مخالفیم...با اردوهای مختلط مخالفیم.....باواقعیات جامعه مخالفیم...حالا اگر جناب سردار هم بخواد بیاد اردو برای ادای تکلیف و برپایی نماز جماعت بازهم مخالفی...
شنبه 11 خرداد 1387

zpirooz - آلمان - آخن
این چه ربطی به وزارت بهداشت داره فقط دانشجوهای علوم پزشکی که مال اونها هستند این برای همه تصمیم میگیره یا قضیه یه جورایی به بهداشت بر می گرده چقدر هم قیاقه اش به پزشکها میخوره
شنبه 11 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
این میکروب که هنگام شستن صورت آب به پوستش نمیرسد چه جوری شده وزیر بهداشت ؟
شنبه 11 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
من رابطه ی بهداشت رو با این مسئله متوجه نمی شم. وقتی یه دینی فقط بدرد زمان سوسمار خوری عربها می خوره و دستوراتش فقط بدرد عربها می خوره باید هم اجرا کننده هاش تو همون چند قرن پیش بمونن.
شنبه 11 خرداد 1387

sh.s - امارات - دبی
امروز با اردو های مختلط دانشجویی برخورد می کنید
فردا هم حتما با دانشگاه مختلط
شنبه 11 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
من همیشه معتقد بوده ام که در این سیستم جمهوری اسلامی شما نمی توانید حتی یک انسان شریف و دارای شعور و عقل در حد معمولی پیدا کنید چون اگر شما دارای حداقل فهم و شعور باشید حاضر نیستید در این سیستم یک ثانیه نفس بکشید چه برسد که منصبی را هم قبول کنید. ببینید حال که امسال را خامنه ای سال “خلاقیت و نوآوری“ نامگذاری کرده ایشان در حرفهایش سعی کرده دو مرتبه از “خلاقیت و نوآوری“ استفاده کند تا ایشان خوششان بیاید اگر خامنه ای نام امسال را سال “ آبدوغ خوردن“ می گذاشت ایشان این جمله خود را به این شکل بیان می کردند“ من با هر تصمیمی که جلوی آبدوغ خوردن دانشجویان را بگیرد مخالفم “ باور کنید اینگونه مجیز گویی ها و تملق ها در دربار ناصرالدین شاه هم سابقه نداشته است.
شنبه 11 خرداد 1387

farideh2007 - سوییس - سوییس
دکتر لنکرانی جراح بیوند کبد بوده مرد باسوادی شیرازی هم هست
شنبه 11 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
خاک بر سرت.
شنبه 11 خرداد 1387

brad pitt - ایران - کرج
می گن شهر که بی صاحب می شه قورباغه 7تیر کش می شه...!
شنبه 11 خرداد 1387

پری دریائی - ایران - تهران
ببخشید این قضیه به وزیر بهداشت اصلا چه ارتباطی داره؟؟ من نمی فهمم این الاغها چرا سر نکبتشونو تو هر آخوری باید بکنن.عقده ای های کثافت!خاک بر سرت کنن به جای دادن غرامت به خونواده هائی که خون اشغال بهشون زدین و همشون رو ....کردین داری راجع به اردوی مختلف دانشجوئی زر زیادی می زنی !
دوشنبه 13 خرداد 1387

حسن کچل - امریکا - نیویورک
خوب دانشجوها از کاندوم استفاده میکنند شما نگران نباشید بعدشم یک جشن ازدواج دانشجویی ترتیب میدهید
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.