حمله مرگبار پژاک به نفرات سپاه و نیروی انتظامی

حمله مرگبار پژاک به نفرات سپاه و نیروی انتظامی

کوهستان قندیل پناهگاه پ ک ک و شاخه ایرانی آن، پژاک به شمار می رود
ظهر پنجشنبه در شهر کردنشین سردشت در استان آذربایجان غربی، اجساد شش تن از نفرات سپاه پاسداران و دو تن از افراد نیروی انتظامی ایران که به دست چریکهای گروه کرد پژاک کشته شده بودند طی مراسمی تشییع و برای خاکسپاری به زادگاههایشان فرستاده شد.

یکی از تشییع شدگان، رئیس پلیس پیشگیری هنگ مرزی نیروی انتظامی شهرستان بانه، در مجاورت شهرستان سردشت بود که بامداد چهارشنبه هنگامی که عازم محل کار خود بوده، خودروی حاملش در نزدیکی روستای دوله تو با مینی که به صورت تله انفجاری بر مسیرش کار گذاشته شده بوده اصابت می کند و انفجار ناشی از آن به کشته شدن وی و دیگر سرنشین خودرو می انجامد.

شش کشته شده دیگر که از نفرات سپاه پاسداران بودند، بنابر گزارشها،  شب چهارشنبه  هدف حمله غافلگیرانه چریکهای پژاک در دره آلواتان در شهرستان سردشت شدند.

سه روز پیش (سه شنبه) نیز اجساد دو افسر و یک پاسدار وظیفه لشکر‪ ۳۱‬عاشورای سپاه پاسداران استان آذربایجان شرقی در تبریز تشییع شد که طی درگیری با چریکهای پژاک کشته شده بودند.

این لشکر بیش از یک سال و نیم است که مأمور عملیات علیه پژاک در شمال غرب ایران شده است.

منابع کرد خبر داده اند که از سه شنبه گذشته درگیری جداگانه ای در شهرستان ماکو در شمال استان آذربایجان غربی میان چریکهای پژاک و سپاه پاسداران آغاز شده است که هنوز ادامه دارد.

پنجشنبه همزمان با تشییع جنازه شش سپاهی و دو مرزبان ایرانی در سردشت، منابع کرد گزارش دادند که سپاه پاسداران ایران به تلافی حملات دیروز پژاک، شش روستا را در کوهستان قندیل در کردستان عراق که گمان می رود پناهگاه نفرات پژاک باشند هدف آتش توپخانه قرار داده است.

بنابر گزارشها، حملات توپخانه ایران حدود ساعت یازده بامداد امروز رخ داده و همین روستاها در روزهای گذشته نیز هدف حمله ایران قرار گرفته بودند.

کوهستان قندیل و برخی دیگر از مناطق همجوار ایران در کردستان عراق، طی یکی دو سال گذشته بارها هدف آتشبار توپخانه سپاه پاسداران ایران بوده که در مواردی به متواری و بیخانمان شدن ساکنان روستاهای مرزی انجامیده است.

کوهستان قندیل که در منطقه تلاقی مرزهای ایران، ترکیه و عراق قرار دارد، پناهگاه حزب ترکیه ای کارگران کردستان (پ ک ک) و شاخه ایرانی آن، حزب حیات آزاد کردستان (پژاک) به شمار می رود.

همزمان با ایران، ارتش ترکیه نیز بارها این کوهستان و نواحی همجوار خاک خود در کردستان عراق را هدف آتشبار توپخانه و بمباران هوایی قرار داده است.

1987s - انگلستان - لندن
افرین بر پژاک و هر چی حزب کردستانی است .دست مریزاد .واقعا گل کاشتین.
جمعه 10 خرداد 1387

alitajik - ایران - ورامین
با کشت و کشتار تا کنون کسی به مقصودش نرسیده
شنبه 11 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
پژاک افراد مشخصی رو کشت اینا چرا زن و بچه و مردای بیگناه رو بمب بارون می کنن. مثل اجداد عربشون وحشی هستن. دمت گرم پژاک اینا صد بار هم کشته بشن کمشون هستش.
اگه کسی می دو نه بگه ایده ی پژاک چی هست.من نمی شنا سمشون درست.
شنبه 11 خرداد 1387

دربه در - ایران - تهران
1987-انگلستان-لندن
از اینکه جان هموطنان عزیزم به خاطر گروهک تروریستی پژاک که دولت ترکیه هم آنها را تروریست میداندگرفته شده هورا میکشی و که میزنی . سرباز وظیفه چه گناهی کرده یا آن مامور نیروی انتظامی چه گناهی دارد
به قول مولا علی : هر کس تیغ ستم برکشد با همان تیغ کشته شود
امیدوارم تو هم با همین اعتقاد که با مرگ جوانان این وطن کف و هورا میکشی روزی به درک واصل شوی .
واقعا جای تاسف است اگر تو با این حکومت مشکل داری چرا آرزوی مرگ جوانان این مملکت را میکنی .
دل خوش دار و در دیار فرنگ در حسرت خاک وطن جانت را به گور ببر که همین جوانها روز قیامت به خاطر این خیانت تو به خون آنها جلوی تورا خواهند گرفت
مطمپن باش
شنبه 11 خرداد 1387

iran123 - آمریکا - نیویورک
باید ارتش ایران و ترکیه به صورت هماهنگ تمام این تشکیلات تروریستی رو نابود کنن.
شنبه 11 خرداد 1387

artin_nl - هلند - امستردام
مرسی پژاک جواب حکومت ضد بشرئ اسلامی اخوندئ فقط مبارزه است و بس
شنبه 11 خرداد 1387

farhad_1799 - فرانسه - پاریس
جناب1987 متاسفم برای طرز فکرت من فکر میکنم شما با این سن کمت(1987)از این پناهنده های جدید کردهستی وسنگ استقلال کردستان راداری درغیراین صورت ازکشته شدن هیچ کس شادنمیشدی چه رسد به کشته شدن هموطن..........................
شنبه 11 خرداد 1387

farid abbasi - ایران - تهران
خاک بر ....1987 از لندن که به دشمنان ایران افرین می فرستی .امیدوارم گروه پژاک و هر کسی که دشمن ایران وایرانی بخصوص تو که از کشته شدن سربازان عزیز ایران سرمست می شوی نیست ونابود شوید
شنبه 11 خرداد 1387

x_men_messiah - ایران - تهران
این کرد هارو باید کشت یا با لگد یا با مشت....خائن های وطن فروش....همون صدام به دردشون میخورد که علی شیمیایی رو فرستاد سراغشون...
شنبه 11 خرداد 1387

shiva_hr86 - ایران - اصفهان
...از آدم هایی که ادعای فرهنگ دارن بعیده که با مردن چند نفر هورا بکشن و خوشحال بشن...مگه اون سربازای بیچاره خانواده نداشتن؟مخصوصا این گروه که دولت ترکیه هم اونا رو تروریستی می دونه...واقعا ناراحت کننده بود
شنبه 11 خرداد 1387

ehsan_14 - اتریش - وین
انگلستان-لندن....اولا دهنتو ......دوما ما اخوندها را کثیف میدانیم اما ادمهای تجزیه طلب را کثیف تر از اخوندها و بی اصل و نسب میدانیم و تا انجا که میتوانیم پوزشان را بخاک میمالونیم ....
شنبه 11 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلی موت
دربه در-ایران-تهران
کاملا باهات موافقم . بعضی ها نمی فهمند چی می گن نظر ندین کسی نمی گه لالین.
شنبه 11 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : ( 1987 انگلستان - لندن ) با شما موافقم و شما ( دربه در - ایران - تهران ) اولا" اشتباه گفتی گروه تروریستی سپاه پاسداران و ( جمهوری اسلامی ) است کسی که برای سپاه پاسداران خدمت میکند وطن فروش است چرا موقع دفترچه گرفتن خدا خدا میکنند که برای سپاه خدمت کنند و یک کلمه از ارتش حرف نمیزنند ثانیا" چرا وقتی نیروی انتظامی بعضی از هموطنان کردمان را که در دورترین نقطه ایران و با بدترین امکانات برای مخارج زندگی مجبور هستند یک یا دو قلم جنس ( فکر مواد نکنید چون مواد را خود جمهوری اسلامی وارد میکند ) را از لب مرز تا روستای ( بانه ) بیاورد که مزد خیلی کمی هم دارد جان آنها را در بین راه میگیرند و بعد میگویند انها مسلح بودند همین یک ماه قبل یک پدر و پسر ( 8 ) ساله اش را به خاطر ( 3 ) کیلو لباس که میگویند قاچاق است نیروی انتظامی آنها را در بین راه تیر باران کرد آن موقع کسی نیست بگوید اینها چه گناهی کردند که یک خانواده بدبخت بود بدبخترش کردند حالا چهارتا مثل تو میایند طرفداری میکنند خاک بر سر ( جمهوری اسلامی و طرفداران آن ) با تشکر
شنبه 11 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
دربه در - ایران - تهران.
...برو در کوزه اب دینت را بخور.من با پژواک کاری ندارم کار من با خرافات مذ هب است .و طرفداران این حکومت اسلامی.
شنبه 11 خرداد 1387

aytak - ایران - تبریز
متاسفم برای افراد کوتاه بین
مرگ بر تروریست
متاسفم که چند تن از جوانان عزیز وطن در راه حفظ تمامیت ارضی کشته شده اند و متاسفتر به خاطر تفکرات احمقانه و. پلاسیده بعضی از خائنین به وطن که اینجا هم کم نیستند شما کرد ها را قاطی پژاک نکنید
شنبه 11 خرداد 1387

husseini - فنلاند - ترنیو
دست پژاک درد نکنه این سپاه پاسداران از شش ماه پیش تا حالا در منطقه ماکو سلماس و ارومیه دهها جوان را کشته اند و بخصوص در منطقه سلماس حکومت نظامی بر پا کرده بودند.
شنبه 11 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
1987s - انگلستان - لندن و artin_nl - هلند - امستردام
خفه شید .....
کردها ادم های خوبی هستند ولی ادمهای .... مثل شما ننگ جامعه کرد هستید
کردها تروریست نیستند و لی شما تروریست هستید
شما انسان نیستید که با مرگ انسان دیگری شادی میکنید انشالله عزیزانتان به همین درد دچار شوند
شنبه 11 خرداد 1387

گربه ای پرنده خواه - فرانسه - لیون
zartosht's girl - هند - بنگلور پژاک یک گروه تروریستی هست حتی از نگاه کشورهای اروپایی و ترکیه و آمریکا که هدف شومش تجزیه طلبی است.
نظرت مثل اینه که بگی آفرین قاچاقچیان مواد مخدر که ارتشیان کشور رو می کشید بیش تر بکشید چون اونی که برای خدمت به کشور به ارتش پیوسته باید خدمت به کشور را فراموش می کرد و می گذاشت ناامنی کل کشور رو بگیره چون ما حکومت رو نمی پسندیم ولی خوبه که شما جوونای کشور رو معتاد می کنید و مدافعان رو می کشید!
واقعا جای تاسفه بعضی ها از کشتار جوانان ایران به وجد می آیند و به ایرانی های بیگناه چه سرباز وظیفه چه کسانی که از مرزهای کشور حراست می کنند انگ عرب بودن می زنند. لابد مردم نباید به کشور خدمت کنند و هرکه کرد با حکومت است و خونش - حالا به دست هر تروریستی که می خواهد - باشد مباح است!
شنبه 11 خرداد 1387

kouroshpsx - ایران-تهران - قلعه حسن خان
آسیاب نوبت .نوبت ما هم میشه.اونوقت منم که نسل کشی می کنم.برای تروریست هورا نمیکشند.سرباز وظیفه چه گناهی کرده یا آن مامور نیروی انتظامی چه گناهی دارد. امیدوارم تو میدون نبرد وایسی و از روبرو اسلحه بکشی.نه مثل رفیقات از پشت خنجر بزنی.
شنبه 11 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
که اگه نبود کمکهای ارتش آمریکا ، تا حالا ارتش ایران و ترکیه این گروه تروریستی رو نابود کرده بودند .
شنبه 11 خرداد 1387

YaShaR_RT - ایران - آذربایجان - تبریز
1987s - انگلستان - لندن
zartosht's girl - هند - بنگلور
artin_nl - هلند - امستردام
از اینکه می بینم ...مثل شما ..... از مملکت ... کردید خیلی خیلی خوشحال می شوم.
شماها انقدر ..... تشریف دارن که فرق وحشی گری وجنایت رو با اخوند کشی و سپاهی کشی نمی دونید . پژاک و پکاکا کثیفترین حزبی هستند که بپای منافقین ایران می رسند. شماها که در اونور دنیا ....ده اید هیچ می دانید که این وحشی های ادم کش چه جنایتهایی در اینجا می کنند ریختند تو شهرها و روستاهای آذربایجان و دارن زن و بچه و پیر و جوون همه رو از دم تیغ میگذرانند, فقط و فقط به دلیل ادعای بی شرمانه و کثیف کردستان بزرگ می خواهندعزیز آذربایجان رو از تورکها خالی و به خاک کثیف خودشون اضافه کنند. وقایع خوی و ماکو و سلماس رو تازگی ها دنبال کنید ببینید چه وحشیگری هایی می کنند.
من از سازمان سپاه اصلا خوشم نمی یاد ولی اگه اینها هم نبودند معلوم نبود که چه قتل عام های فجیعانه ی دیگری می کردند باز دمشون گرم خداوند با شهیدان واقعی محشورشان کند.
شنبه 11 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
در به در از ایران تهران
هیچکس دوست نداره فرزندان وطن کشته بشن. کسی هم دوست نداره با خونریزی به هدفش برسه. اما حکومت آخوندی آسایش و آرامش را از همه گرفته. هیچ فکر کردی چرا کرد ها چنین مبارزه ای راه انداختند. از مرگ فعالان کرد در زندان ها و خارج از زندان خبر داری؟ چرا یک معلم کرد باید به اعدام محکوم بشه فقط بخاطر این که مخالف نظام و مدافع حقوق بشر هست؟ چرا دغدغه فعالان کرد باید زنده ماندن باشه! فکر می کنی کسانی که برا ی مقابله با گروه پژاک انتخاب شدن همه شون یک عده جوجه سربازن؟ خیر اینها گروهای تعلیم دیده هستند. آن گروه کرد انقدر مردانگی دارند که فقط با نظامیان مبارزه می کنند اما این پست فطرت ها آنقدر ضعیف و ناتوان و نامردند که روستاها را با پیر و جوان و کودک، زن و مرد بی گناه قتل عام می کنند. میدونی قتل عام یکی روستا یعنی چی؟ تا حالا شنیدی ؟ اینها گاهی روستاهایی که هیچ خطری براشون نداره را با هلیکوپتر از هوا و با محاصره زمینی، شبانه با خاک یکی می کنند. اینها واقعیته. باید خواب راحت را بر حاکمان خون آشام و فاسد جمهوری اسلامی حرام کرد. آفرین بر مبارزین . لعنت و ننگ ابدی بر حاکمان غیر ایرانی جمهوری اسلامی ایرانی
شنبه 11 خرداد 1387

hamidnice - ایران -
با هر انقلاب در هر کشور چند ده سال اونو عقب میندازه . بهترین کاری که ما باید بکنیم درست کردن همین نظامه با همه ی مشکلاتش . از کجا معلوم باز بدتر از این نشه . البته گروه پژاک هم تا اونجایی که من میدونم هدفش اصلاح نظامه نه برداشتن نظام .
-----------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را به فارسی بنویسید.
با تشکر
شنبه 11 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
می شه بگید کردها را برای چی باید کشت؟؟؟ کرد ها که دیگه عرب نیستند !!! کردها از نژاد اصیل آریایی هستند و تنها قومی که توانسته در طول تاریخ ایران ُ نژاد و زبان خودش را بهتر از بقیه اقوام حفظ کنند. فکر نکنید که من کرد هستم و دارم ازشون دفاع می کنم . اما فکر میکنم بعضی ها انتظار دارند همه اقلیت های قومی و دینی درون ایران را باید دفن کرد.
همانطور که گفتم : آفرین بر کسانی که خواب راحت را از حاکمان ایران بگیرند.
شنبه 11 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
zartosht's girl - هند - بنگلور
با این نظرت چند تا چیز رو نشون دادی :
1- اینکه یه وطن فروش به تمام معنایی و ذره ای به ایران و هموطنانت عشق نداری .
2 - نه از گروه پژاک و نه خیلی چیزهایی که راجبشون نظر میزاری اطلاعی نداری و کاملا بی خبر و کم اطلاع از اوضاع ایران و جهان هستی .
3 - اینکه اگه جاش بکشه از تروریستها و آدمکشها هم حمایت میکنی و هیچ اعتقادی به انسانیت نداری ...
حتما این چیزها رو زرتشت بهت یاد داده نه ؟! آبروی اون زرتشت رو هم بردی تو . بعد شما به من میگفتی که مغزم رو شتتشو دادن ؟!!
(خیلی خوشحال شدم از این نظرت ، ماهیت واقعی خودت رو نشون دادی)
شنبه 11 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
iran123 - آمریکا - نیویورک
دوست عزیز ، ارتش آمریکا یکی از حامیان اصلی گروه پژاک هست و این گروه تا حالا هم با کمکهای مالی و تسلیحاتی ارتش آمریکا سرپا مونده و به جنایاتش ادامه میده .
شنبه 11 خرداد 1387

1987s - انگلستان - لندن
ما را هیچکس نمیتواندبکشه.فرق ما با شما اینه که ما می جنگیم ولی شما خواهر ومادرتون را در اختیار اخوندا قرارمیدین .در ضمن اون کثافتهای که کشته شدن هم وطن من نیستن.
شنبه 11 خرداد 1387

ramtin_driver2008 - ایران - تهران
ناراحت نباشید دولت دلاور و سام اور نام اور و جان در کف ایران دهن همشون رو سرویس خواهد کرد و پژاکی ها رو تبدیل میکن به پژو آردی تا همه از آنها متنفر شن
شنبه 11 خرداد 1387

1987s - انگلستان - لندن
ببخشید شما که ما را نفرین میکنید شما اون موقع کجا بودید که یه جوان 25 ساله را در زندان زیر شکنجه کشتند چرا شماها هچ کدام جیکش در نیومد مگه اون جوان مردم نبود مگه اون پدر و مادر نداشت چرا برای نیروی انتظامی پاسدار دلتون میسوزه ولی برای کاوه عزیزپور دلتون نمی سوزه.
شنبه 11 خرداد 1387

حسن کچل - امریکا - نیو یورک
دربه در - ایران - تهران با نظرت موافقم هر کس تیغ ستم برکشد با همان تیغ کشته شود با تیغ خودشون دارن میمیرند نیروهای ظالم نظامی این نفرین یتیمهایی هست
که دامن جمهوریتو گرفته
از قدیم گفتن از هر دستی بدی از همان دست پس میگیری
من طرفدار ترور وظالم نیستم ولی نظام ایران مادر ترویستهاست و ظالمان هست
همین بقول شما سربازان وظیفه هستند که هموطنان خود را میکشند روستاییان را بمباران میکنند جوانان را به رگبار میبندند چرا انوقت خفه اید
ظلم ظلم هست در هر شکل و هر لباسی تخم کین میپاشند میخواهند گل رز بچینند یک ایرانی بجز ازادی و امنیت و اسایش چی میخواهد که دولت ایران
وحشت کرده و به هر دلیلی ایرانیان را میکشد اگر در ایران صد حکومت دیگر بیاد
ولی ظالم باشند باز همن اشو کاسه هست
کسی که خودش مادر فساد بود جوانان ایرانی را بگردنشان افتابه میبست و میچرخاند خدا زدش اه مردم به این روز انداختش مردار زارعی}
خاطرات هر ایرانی شکنجه اعدام شلاق

شنبه 11 خرداد 1387

koorosh.2007 - ایران - سنندج
من با پژاک کاملا مخالفم اما نظر بعضی ها که دارن .وبا جمهوری اسلامی و سپاه هستند همه را به رادیکالیزم تبدیل میکنه اصلا اینطوری نیست جمهوری اسلامی پژاک را درست کرد تا در برابر حزب دمکرات کردستان ایران که حزب مردمی هست بایستد که بر عکس بر ضد خودش شد پکک تا چند سال پێش در ارومیه پایگاه و بیمارستان داشت .اما اینجوری رادیال فکر نکنید و نگوئید تجزیه طلب که وضعیت بدتر خواهد شد از جمهوری اسهالی بپرسید چه خبره از سپاه پاسدارن کثیف هم که به کسی اینجا رحم نمیکنند انتظار بیش از این نباید داشت .به امید ازادی ایران وایرانی وایرانی فدرال وازاد.لطفا توهین نکنید .یک نفر یا یک گروه نماینده یک ملت نیست
شنبه 11 خرداد 1387

fereydoun - آمریکا - آریزونا
سلام
البته به بعضیها میگم....تو حرف زدن بلد نیستی..حرف نزدن هم بلد نیستی؟
یکشنبه 12 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
گربه ای پرنده خواه - فرانسه - لیون/ مرسی که گفتی من نمی دونستم کی هستن.
YaShaR_RT - ایران - آذربایجان - تبریز/ مودب باش . شما اگه دلت واسه ایران می سوخت چرندیات پور عرب رو نمی خوندی.
Eteraaz - ایران - تهران/ پیاده شو با هم بریم. معلومه جوابهای من خیلی رو دلت سنگینی کرده بوده.شما اگه زرتشت رو میشناختی حال و روزت بهتر از این بود. اعتراف می کنم گروه پژاک رو درست نمیشناسم خودم هم گفتم که اگه کسی می دونه بگه. شما هم وطن فروشی و از تروریست حمایت می کنی چون امثال شما طرفدار حزب الله هستین. چطور اون تروریست نیست؟ چطور بحث اون که می شه همتون دفاع می کنین و درود میفرستین؟ اگه دفاع از تروریست بده شما چرا از نصرالله دفاع می کنی؟ چون پژاک عرب نیست تروریست شده؟ شما همیشه اینقدر سطحی نتیج میگیری؟ اره خوب اگه اینطور نبود از عربها دفاع نمی کردین. شما هم ماهیت خودت رو با دفاع از گرفتن دخترها تو خیابون و این نظام نشون دادی.
یکشنبه 12 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
قابل توجه کسانیکه گفتن اینا خونواده دارن. ادمهایی که بی دلیل به دست اینا کشته میشن خونواده ندارن؟ دخترهایی که تو خیابون بشون توهین میشه و گاهی کتک می خورن خونواده ندارن؟ پرونده هایی که الکی واسه بقیه درست میشه خونواده ندارن؟ و خیلی چیزهای دیگه.
کسی که میره جزو این گروه ها میشه از هزارتا فیلتر رد میشه ادم عادی نمی تونه بره . من از کسیکه خودش جزو اینا بود پرسیدم. پس کسانی مردن که خودشون ادم کشتن.
کردها یه نژاد اریایی هستن و ادمهای خیلی خوبی هستن و غیرت دارن نسبت به خاکشون و رسمهای ایرانی نه مثل شما تازی پرستان.من هم گفتم افرین چون کسانیکه کشتن خودشون ادم کش بودن ادم عادی رو نکشتن. اما ایا توی اون روستا فقط گروه پژاک زندگی می کنه؟ اونا هم می خوان بکشن از اعضای این گروه بکشن نه مردم عادی. نظر بقیه رو درست بخونید قبل از اینکه در جوابشون نظر بدین.
گرچه دوستان که واسه ی من کامنت گذاشتن برای این موضوع نبوده. چطور من تا حالا اتیش پرست بودم حالا ابروی زرتشت رو بردم؟ گناه من دفاع از تاریخ کشورم و فرهنگ کشورم و مخالفت با تازی و تازی پرستان هست اگه می خواین جواب بدین و من رو محکوم کنید در بقیه ی موارد که در بحث کوتاه میومدید و جوابی برای ثابت کردن منطقی حرفتون نداشتیداینکار رو می کردین.
هنوز هم میگم اینا هر کی هستن یه عده ادم کش رو کشتن نه ادم بی گناه.
یکشنبه 12 خرداد 1387

دربه در - ایران - تهران
1987-انگلستان - لندن
اوونی که خواهر و مادر شو در اختیار اجنبی قرار میده تو هستی که بلند شدی رفتی فرنگ و خواهر و مادرت و را غربی ها به آغوش میکشند و از ریخته شدن خون جوانهای این مرزوبوم هووورا میکشی ! تو از همون روشنفکرانی هستی که اگه غرب مادر و خواهرت را هم به آغوش بکشه به غربی ها احسنت میگی و براشون شامپاین سرو میکنی و به افتخار هم آغوش شدن خواهر و مادرت با اجنبی جشن و پایکوبی میکنی تو و امثال تو هموون بهتر که در فرنگ در آرزوی خاک ایران به گور برید .
یکشنبه 12 خرداد 1387

ADSI - چین - شانگهای
این جوری بهم پریدن و اهانت کردن که کاری پیش نمیبره
همه ما میدونیم که منطقه کردستان و اذربایجان غربی بهترین مکاهایی هستن برای جذب توریست به دلیل جاذبه های طبییعیه بسیار گسترده و زیبا که شاید بعضی از مناظر اون در هیج جای دنیا یافت نشه اما اینو هم خوب میدونیم به دلیل ناامنی های بسیاری که توسط گروهکهای ترریستی در این منطقه هست کسی جرات رفتن به این مناطق رو نداره من خودم سرباز منطقه سردشت و مهاباد بودم بعد از حدود 14 سال نوروز امسال برای مسافرت به منطقه کردستان رفتم امنیت و امکانات نسبت به اون موقعها بسیار عالی بود به دلیل وجود بازارچه های مرزی این مناطق که جدیدا پا گرفته مردم علاقه بسیاری به رفتن به این مناطق دارن ولی با این حال خود اهالی هم توصیه میکردند که عبور شبانه از این جاده ها همراه با خطراتی است اونها همه خوشحال بودن ازاینکه این همه توریست به منطقشون اومدن اما نگران بودن که نکنه مورد حملات تروریستس قرار بگیرند.
به نظر شما این خوشحالی رو باید چگونه جاودانه ساخت و این وحشت رو چگونه باید از بین برد.
به نظر شما با کشتن هموطنان و پاسدارن این مرز پر گوهر مردم این منطقه به ارامش میرسند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قطعا اینطور نیست.
یکشنبه 12 خرداد 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
1987s - انگلستان - لندن
zartosht's girl - هند - بنگلور
artin_nl - هلند - امستردام
کدوم گوری بودید؟ همین سه سال پیش توی سربازی توی یگان 128 تیپ پیاده مکانیزه 71 ایلام توی ارتش دوتا از دوستامو هم خدمتیامو از کمینهای شبانه فقط تیکه گوشتها و استخونهای تیکه تیکشونو آوردن پادگان ، شما کجا بودید از هشتاد کیلو گوشت و استخون فقط ده کیلو میشدن می یاوردن خاکشون میکردن؟ همین سه سال پیش بودها؟!!!!!!!! خر؟ بگم الاغ؟ نه میگم لجن نه میگم فاضلاب کاش زنده زنده برادرتان که نه خواهرتان که نه خودتان به بدترین دردها دچار شید، شما چی می فهمید از انسانیت شما چی می فهمید زندگی چیه !!!....و حالا ما نمیدانیم چرا فارسی بلدید؟ کدام .... را میشه به شما نسبت داد خودتون راهنمایی کنید؟ من و تمام ایرانیها و تمام نسلهای ایرانی و تمام نسلهای سوخته ی ایرانی تقاض لجنی شمارو پس میدیم
یکشنبه 12 خرداد 1387

peyman.net - ایران - تهران
نظرات همه رو خوندم .تقریبا با همه موافقم . اما دقت کنید که همین کردها بودن که سر هموطن ها تون رو بیخ تا بیخ می بریدن و .. بنظر من پژاک یه چیزی هست مثل طالبان . هیچ فرقی ندارن با هم ... بعدشم وسط خون و خونریزی که حلوا پخش نمیکن ... تر و خشک همه با هم به ... میرن ...
یکشنبه 12 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
omidezendegy - ایران - مشهد
لجن تو هستی که بلد نیستی مثل ادم حرف بزنی. امثال تو فقط فحش دادن بلدن. چیزایی که گفتی لایق تو و کسانی هستش که از کسانی دفاع می کنن که دختر و پسر ایرانی رو میزنن و میکشن. لزومی نداره تربیت خونوادگیت رو اینجا به همه نشون بدی.
یکشنبه 12 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
مرگ بر جمهوری اسلامی.
یکشنبه 12 خرداد 1387

aytak - ایران - تبریز
zartosht's girl - هند - بنگلور
برای افکار خشن و نا متعالی و غیر انسانی شما متاسفم شما و امثال شما ننگ جامعه ما هستید گناه مادر سرباز وظیفه چی هستش اه اون مادر رو کی جواب می ده اصلا می دونی حس مادرونه چیه؟؟ می دونی شنیدن خبر مرگ فرزند ....
باز هم می گم متاسفم متاسفم متاسفم وطن فروشی که نوکر افکار ... غرب هستی
یکشنبه 12 خرداد 1387

shaahin - ایران - ایلام
سلام و درود بر زرتشت و دین پاکش . و اما ننگ بر هر آنچه آیین اهریمنی ست .
این رو برای موافق ها و مخصوصا مخالفهای پژاک مینوسم :
از دوستانی که واقعیت رو میدونند و آنرا بیان میکنند سپاسگزارم . اما اونایی که نظر پلیدشون رو اینگونه ابراز میکنن که سپاهیانی که کشته شدن، بیگناه هستن و مثلا مرزدار کشور هستن، افرادی هستن از طرفداران این حکومت سراپا ننگ که حکومت تا به حال بخاطر اینگونه افراد سرپا مونده و دوام آورده زیرا تعداد این افراد بزدل و وطن فروش بی ناموس خیلی زیاده و فعلا اوضاع جهنمی و نابسامان ایران همچنان به این صورت ادامه داره . حال به این حشراتی که بر گرد کثافت این حکومت میچرخند باید اینو گفت که با چرندیات شما و امثال شما هیچ گروه و حزب یا سازمانی شکست نخواهد خورد. شماها دم از ناموس و خواهر و مادر میزنین در حالیکه با دست خودتون و با همکاری حکومت خواهراتون رو میفرستین به کشورهای عربی....و در داخل ایران هم حال و روزی از این بهتر رو ندارن اونم مخصوصا توی شهر تهرون(با شما هستم وطن پرستهای دروغین و آخوند زده های ناموس فروش) .برخی از این پست فطرتها یک بار میگن که پ‍ژاک و پ.ک.ک وابسته به آمریکا هستن و یه بار میگن که آمریکا و اروپا هم اونا رو تروریست محسوب میکنن!!!! در صورتیکه اینا هنوز نمی دونن آمریکا و غرب چه خوابی واسه ی ایران و کلا خاورمیانه دیدن .در صورتیکه پژاک و پ.ک.ک خود مخالف دخالت آمریکا و غرب در خاورمیانه هستن .و نیز طرفدار خواهان سیستم فدرالی برای مردم ستم دیده ی این منطقه هستن . حکومت ایران مدتهاست که روستاها را به بهانه ی وجود پژاک بمباران میکنه و پژاک هم پیاپی به اونا هشدار میده که دست از این رفتارتون بردارید. اما دیکتاتورها در طول تاریخ آدم نبوده اند و گوش شنوا نداشته اند که حالا داشته باشن. در نتیجه این روزها پژاک در چارچوب دفاع مشروع دست به عملیات انتقام جویانه زد و فرزندان حرامزاده ی پاسدار شماها (که طرفدار آخوندها هستید و یا دم از وطن پرستی میزنین)رو به درک واصل کردند .و اگر نمیدونید من واسه ی شما میگم که تا این لحضه بیشر از 50 نفر از اونا رو هلاک کردن(از سلماس گرفته تا کرمانشاه) که برخی از اونا اطلاعاتی بوده و برخی درجه دار و بقیه سپاهی. و اینکه اگر در این میان سربازانی هم باشن، آیا در یک حمله باید پژاک بگه که بی زحمت شما برین کنار تا کشته نشید ما فقط میخوایم پاسدارها رو بکشیم!؟ اما اون دسته که دم از مرز پرگهر میزنید شماها که عرضه ی مبارزه ندارید حداقل بچه هاتون را واسه ی آخوندها نفرستین خدمت سربازی که حالا بیاین و بگین واسه چی اونا رو کشتن! مگه امثال شما و این حکومت به مردم کرد و فارس های اصیل و یا بلوچ و آذری و ترکمن رحم میکنین که چرندیات می بافین ؟
تازه گویا از این خبر ندارین که پارتیزان های دلاور پژاک در تهران به یک پادگان سپاه پاسداران حمله کردن و تعدادی از خودروها رو منهدم و تعدادی از پاسداران یاغی رو به هلاکت رسوندن. و حکومت از ترس اینکه مبادا مردم آزادیخواه ایران خوشحال بشن و با پژاک بیشتر آشنا بشن، فعلا این خبررو منتسر نکرده. اگر این حکومت گستاخی اش رو ادامه بده عملیات شدیدتر شده و آسایش رو از خفاشان دیکتاتوری اسلامی سلب میکنه . در ضمن به این فردی که از سنندج نظر داده بودن میگم که شما مشخصه که طرفدار دموکرات هستین و بی مورد به پژاک تهمت میزنین. در اوایل بسیاری از افراد تحصیل کرده ی کردستان سعی میکردند در زمان خاتمی دروغگو ،از طریق گفت و گوی مسالمت آمیز مشکلات کُردستان رو تا حدودی حل کنن اما وقتیکه دیدند اصلاحات دروغ بوده و بی فایده است بر علیه حکومت فعالیتشون رو آغاز کردن و شاخه ی نظامی این حزب تشکیل شد و برای دفاع از مردم کردستان و دیگر نیروهای عضو پژاک آماده شد که از اون هنگام تا به حال هر وقت حکومت با مردم در میافته و یا اعضای این حزب رو مورد حمله قرار میده ، این شاخه ی نظامی و پارتیزانی(گریلایی) ضربات سنگینی رو به نیروهای اهریمنی حکومت وارد میکنه . اما حزب دموکرات و کومله حالا که میبیبنه خودشون مثل زمان گذشته کاری ازشون برنمیاد و پاک بطور عجیبی در سرتاسر کردستان محبوبیت پیدا کرده، خودشون و طرفداراشون به پژاک برچسب میزنن.مثل طالبانی که حالا شده دوست دشمنای کردها .مانند ایران و ترکیه . در آخر به فاشیستهای ترک هم اینو بگم که فعلا شماها برید و اون ننگی که چند وقت پیش ترکیه در حمله به شمال عراق ببار آورد رو پاک کنین اونوقت جیک جیک کنید.(متواری شدن ترکیه از اون منطقه با 150 کشته). و معلومه که نمیدونین همین چند روز پیش چه ضربه ای به نیروهای ترکیه در منطقه ی " بیزل " زده شد .
زنده باد آزادی
و با آرزوی رهایی خلق کردستان و نیز خلق فارس و بلوچ و آذری و خوزستانی از زیر یوغ دیکتاتوری اسلامی .
یکشنبه 12 خرداد 1387

shaahin - ایران - ایلام
با سلام
zartosht's girl - هند - بنگلور .... دوست عزیز و ارجمند اگه بخوایم بطور خیلی کلی هدف پژاک رو عنوان کنیم این میشه که : هدف پژاک استقرار دموکراسی و آزادی و سیستم فدرالیسم برای ایران می باشد . تا همه ی ملیتهای ایران اعم از کُرد و فارس ،بلوچ، آذری، عرب و لُر در سایه ی فدرالیسم بر آنان ستمی روا داشته نشود . فدرال مانند آلمان و دیگر کشورهای فدرال . و همانطور که میدانید این هرگز به معنای تجزیه طلبی نیست در صورتیکه با این همه ملیت موجود در ایران اگر اوضاع بدین منوال پیش برود ، (با توجه به دخالتهای آمریکا و غرب در منطقه ی خاورمیانه در جهت منافع اقتصادی - سیاسی ) ایران تجزیه خواهد شد . پس هرشخصی که ادعای وطن پرستی را دارد باید از فدرالیسم دفاع کند . اما اگر افراد و اپوزیسیون بیکار ایرانی و نیز این حکومت همچنان نژادپرستانه و با شیوه ی دیکتاتوری رفتار کنند، این کشور در نهایت تجزیه خواهد شد .
زنده باد آزادیخواهان کُرد،فارس ، بلوچ، آذری ، عرب و لُر در سرزمین ایران .
یکشنبه 12 خرداد 1387

دربه در - ایران - تهران
می بینید این هموون ایرانی هایی هستن که همه دم از دموکراسی میزنن و قرار در کنار هم زندگی کنن !
نه ! ما تا 100 ها سال باید حکومت دیکتاتوری اسلامی داشته باشیم و پژاک هم بجنگه واسه باز کردن عقده های چند صد ساله اش !
از ماست که بر ماست !
دوشنبه 13 خرداد 1387

esfahan_20 - ایران - اصفهان
من لرم .لعنت بر اخوندها و اونهایی که طرفدار تجزبه طلبهان پوزتان را بخاک میمالونیم زنده باد ایران وایرانی
دوشنبه 13 خرداد 1387

YaShaR_RT - ایران - آذربایجان - تبریز
جناب shaahin - ایران – ایلام:
در اینکه تو حق کردهای ایران, تورکیه و یا عراق اجحاف میشه هیچ شکی نیست. ازروی کار اومدن حکومتهای دستنشانده ی فاسد پهلوی به اینور همیشه به کردها ظلم شده ولی همین حزبهای کومله ,پکاکا و پژاک میشه گفت اصلیترین دلیل این ظلم ها هستند خدا وکیلی انها به خلق کوردستان خدمت می کنند و یا ...
چرا با ابنکه این مبارزات که زمان طولانی هم داره هیچوقت نتونسته کاری برای کوردستان بکنه!!!
همه ی اینها تنها خیمه شب بازی های اربابان هستند و این وسط ملت بیچاره لت و پار میشه.
همین حزب پژاک شما کثیفترین جنایات رو در شهر ها و روستاهای آذربایجان میکنه همه جا رو به لجن کشیده شبانه می افتند به جان روستاها و زن و بچه و پیر و جوان رو یکجا سر می برند!!!!
اینها برای آزادی کوردستانه دیگه!!!!!!!!!!!
خودت خیلی خوب می دونی که پژاک شاخه ایرانی پکاکا فقط یک هدف داره و اون هم پیوست آذربایجان خالی از تورک شده(نه اذری یا هر چرند دیگه که تو میگی!) به کوردستان بزرگه واینکه میگی اونا هدفشون دمکراسی یا فدرالیسم و یا هر چرند دیگه ... یه مشت دروغ تهوع اور بیشتر نیست ! نقشه کوردستان بزرگ را حتما رو ماشین های پلیس خودمختار کوردستان که دیدی !!! حتما می خوایی اینها رو انکار کنی!!! کل آذربایجان رو تو این نقشه که آرمان اصلی پکاکا هستش ضمیمه کوردستان بزرگ جعلی کردن!!!!
الان مشکل اصلی آذربایجان شما کورد ها هستید که خیلی خطرناکتر از ج.ا.ا و سپاه هستید . ما اینجا بدلیل همجواری آذربایجان با کوردستان همواره با مسایلی روبرو هستیم که بدلیل سانسور دیگر نقاط ایران از اینها بیخبرند.
دوشنبه 13 خرداد 1387

mihanparast - ایران - اصفهان
ارتش ایران قدرتمنده.این گروهکهای پیزوری جدایی‌طلب را هم به امید خدا زودتر قلع و قمع میکنه.ننگ و مرگ بر خائن.
****زنده بادمیهن****
دوشنبه 13 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
shaahin - ایران - ایلام
خوب بابا از اول میگفتی که عضو گروه تروریستی پژاک هستی . این همه سناریو گفتن نداشت .
راستی آمریکائیها عجب دوربینهای دید در شبی بهتون میدنا . دفعه قبل که چند تا از گروهتون کشته شده بود ازشون گرفتن .
دوشنبه 13 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
خدا وقتی نظرات را میخونم میبینم اون هایی که از ایران نظر میدن واقعا واقعا با مغزهای شستشو داده این اخوندا این همه خشن این همه بی منطق یک خونه تکانی برای مغزاتون بد نیست ها ادم فقط دلش برای یک ادم که این همه تو تنگنای فرهنگی گیر کردن میسوزه نفرین بر مغز اهریمنی این شیطاتین پست اخوندا
دوشنبه 13 خرداد 1387

farid abbasi - ایران - تهران
1987s - انگلستان از لندن .لطفاْ ... ادم وطن فروشی مثل تو و همه تجزیه طلبای احمقی که برای این گروهک تروریستی هورا می کشند هیچوقت بین ایرانیهای عزیز جای ندارند.زنده باد ایران و ایرانی وطن پرست
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

ali20077 - ایران - تبریز.شاهگلی
کسی.که.ازداغدارشدن.یک.انسان.اینقدرخوشحال.میشودانسان.نیست.لابدان.سربازهم.مادرداشت.زنده.بادانسان.وانسانیت
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

shaahin - ایران - ایلام
Eteraaz-ایران-تهران - شما اصلا هنوز معنای مبارز و تروریست رو میدونید ؟ در ضمن عجب هوشی دارین! خیلی با هوشید! اینا رو کی یادتون داده!؟

همه میدونند که برای یک حزب و سازمان بزرگ دوربین دید در شب چیز عجیبی نیست و در سرتاسر دنیا هر حزبی سلاح مورد نیاز خودش رو تهیه میکنه که تموم اون سلاحها یا ساخت غربه یا شرق و هیچ ربطی به وابسته بودن نداره . ای کاش که پ.ک.ک اختلاف عقیده نداشتن و آمریکا حمایت میکرد تا زودتر حکومت شما روانه ی زباله دان تاریخ میشد. در ضمن موشکها و اسلحه های پیشرفته ای که دیکتاتوری اسلامی در ازای فروش دریای خزر تهیه کرده رو چی میگید؟
اینو هم بگم که اگه نمیدونید یاد بگیرید و ضریب هوشی تون بره بالا - دوربین که هیچی نیست لباس مخصوصی که مانع از دیدن در شب با اون نوع دوربینها میشه هم نیروهای گریلا در اختیار دارن . که آگاهان این نوع مسائل میدونن که همه نوع سلاح و وسیله ای توی خاورمیانه بدست میاد . حالا شما بگید آمریکا مستقیم اینا رو به بزرگترین دشمن خودش و ناتو یعنی پ.ک.ک داده !! هیچ مهم نیست آقای باهوش و سوسول آخوند زاده .
سه‌شنبه 14 خرداد 1387

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.