احمدی نژاد : خود من کارها را بررسی کارشناسی می‌کنم

احمدی نژاد : خود من کارها را بررسی کارشناسی می‌کنم

احمدی نژاد گفت: «معتقدیم برخی ها در داخل می‌خواهند با انتشار حجم بالای دروغ پردازی‌ها و توهین‌ها از ملت ایران انتقام بگیرند و نگذارند برنامه‌های دولت به نتیجه برسد».

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب، محمود احمدی نژاد در اجتماع فرماندهان و مدیران نیروی مقاومت بسیج سراسر کشور افزود: «در عین حال همه ما معتقدیم آن پیشرفت و تحولی که اتفاق افتاده است، آن چیزی نیست که در شأن ملت عزیز و نظام باشد و باید بیش از این تلاش کرد و به پیش رفت».

رئیس جمهور اندیشه‌، فرهنگ و نام بسیج را ساحل امن و اطمینان و نقطه اتکا مستحکم ملت، نیروهای انقلاب، آزادگان، خداپرستان و عدالت‌خواهان سراسر جهان برشمرد و تصریح کرد: «روحیه بسیجی‌، انگیزه و امیدآفرین است و به واقع اندیشه و فرهنگ بسیج اکسیر مقدسی است که ملت‌ها را به جوش و خروش و حرکت وا می‌دارد؛ همان طور که ملت ایران را به حرکت روبه جلو واداشته است».
 
رئیس شورای عالی امنیت ملی به خیالات خام رئیس جمهور فعلی آمریکا برای تهدید و ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: «خبرهای موثقی داریم که هر وقت بوش چنین خیالات خامی به سرش زده‌است، فرماندهان نظامی‌اش آنچنان تصویر شفاف و البته وحشتناکی برای او توصیف کرده‌اند که وی از این تفکرات پشیمان شده و وحشت کرده‌است».

رئیس جمهور با بیان اینکه بوش نیز همچون اسلافش چنین آرزویی را با خود خواهد برد، افزود: «‌نیروهای هوشیار و مقاوم ارتش، سپاه، بسیج و ملت رشید ایران دست هر کسی را که قصدی علیه جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، قطع خواهند کرد».

احمدی نژاد به عکس العمل اخیر این قدرت‌ها نسبت به جمهوری اسلامی ایران اشاره و تاکید کرد: «‌آنها چند صباحی است که شروع کرده‌اند و به ما می‌گویند جمهوری اسلامی ایران یک قدرت تاثیرگذار منطقه‌ای است و ما باید نقش ایران را در همه معادلات در نظر بگیریم ، درحالی که واقعیت آن است که جمهوری اسلامی ایران یک قدرت در عرصه جهانی است».

رئیس شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه ما باید خود را برای تحولات بزرگ جهانی آماده کنیم، گفت: «‌فروریزش نظام سرمایه‌داری بسیار سریع تر از مارکسیست‌ها و کمونیست‌ها اتفاق می‌افتد و ما باید از امروز خود را برای حضور موثر در مدیریت جهانی آماده کنیم. آیا به واقع ما 10 سال پیش فکر این همه تحول امروز را می‌کردیم»؟

وی افزود: «هنوز قدرت ملت ایران و بسیج برخاسته از این ملت، در عرصه جهانی آزاد نشده‌است و مطمئناً با آزاد شدن قدرت و تفکر بسیج در عرصه جهانی، شاهد تحولات بسیار بزرگی خواهیم بود».

رئیس شورای عالی امنیت ملی با تشریح شرایط جهانی پس از جنگ جهانی دوم و اهداف برنامه ریزان مادی نگر این دوران گفت: «‌آنها به گونه‌ای برنامه‌ریزی و باور کرده‌بودند که حداقل تا 300 سال بر کل جهان حاکم خواهند بود و آزادی‌طلبان آرام آرام به نقطه‌ای رسیده بودند که یأس بر آنها حاکم شده بود اما ناگهان مردی از ایران به نام امام خمینی (ره) برخاست و در مقابل همه دنیای مادی این قدرت‌ها قیام کرد».

رئیس جمهور با بیان این که برخلاف انتظارات و پیش بینی‌ها همه معادلات این قدرتها در هم شکسته است، افزود: «طبیعی بود که این قدرت‌ها با همه توان خود برای انهدام و نابودی اندیشه امام (ره) و پیروانش تلاش کنند که داستان جنایت‌ها و دشمنی‌های آنها با ملت ایران داستانی طولانی است».

احمدی نژاد تصریح کرد: «آنها نمی‌خواهند باور کنند که پرچمی برافراشته شده و به رغم همه تهاجمات آنها ایستاده است. روز اول حتی تصور می‌کردند می‌توانند با طراحی‌های ساده این پرچم را پایین آورند».

وی با تشریح روشهای مختلف دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی برای ضربه زدن به انقلاب و نظام نوپای ملت ایران در طول 30 سال گذشته، تاکید کرد: «‌به فضل الهی و با ایستادگی رهبری عزیز و ملت بزرگ و بسیجیان ما امروز همه قدرت‌های به اصطلاح بزرگ در سراشیبی سقوط قطعی قرار گرفته‌اند».

احمدی نژاد با بیان این که امروز سردمداران این قدرتها و تفکراتشان نه تنها در محافل مردمی بلکه در محافل علمی هم جایی ندارند، گفت: «در آمریکا هم تشکیک در اصالت و کارآمدی نظام مادی حتی به حاکمیت دولت و مدارس این کشور رسیده است و این جای تامل دارد».

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه آمریکا تا به امروز در هیچ جنگی وارد نشده است که فاتح خارج شود ، تصریح کرد: «‌آنها فقط با تبلیغات و جنگ روانی و تزویر ، هیمنه‌ای از خود ساخته بودند که این هیمنه هم امروز در هم شکسته است».

وی به طراحی منجر به شکست آمریکا و رژیم صهیونیستی در لبنان اشاره کرد و افزود: «برنامه آنها در لبنان این بودکه با ایجاد درگیری و به وسط کشیدن پای حزب الله در این درگیری‌ها ، وارد عمل شوند و به قول خودشان انتقام دو سال قبل را بگیرند اما نتوانستند چنین کاری را انجام دهند».

احمدی نژاد مشکلات عمیق اقتصاد آمریکا را موردتایید همه خبرگان اقتصادی این کشور توصیف و تصریح کرد: «‌بنابر گفته خود آنها مبانی نظری امپراتوری اقتصادی آمریکا با بن بست مواجه شده و هیمنه نظامی آنها نیز در هم ریخته و به نوعی فروریخته است. البته هیچ کدام از این ها به معنای آن نیست که آنها آزار و اذیت نداشته باشند».

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود به برخی گره‌های به ظاهر ناگشودنی برسر راه پیشرفت کشور و ملت اشاره کرد و گفت: «‌متاسفانه برخی‌ها در داخل می‌خواهند با همان برنامه ریزی‌ها و طراحی‌های نظام سرمایه‌داری کشور را سازماندهی کنند و پیش ببرند که این نقطه کوری است و جواب نمی‌دهد. آنها چنین سیاست‌هایی را اجرا می‌کنند و بعد می‌گویند سیاست‌های دولت جواب نداده‌است».

احمدی نژاد به تلاش برخی‌ها برای حمایت از متخلفان و ایجاد حاشیه امن برای آنها اشاره کرد و افزود: «‌حتی این افراد حاضر نیستند وقت اندکی بگذارند و برنامه‌های دولت را مطالعه کنند و بعد از آن ایراد بگیرند؛ آنها فقط یک نقطه را انتخاب می کنند و هجوم می‌آورند». 

وی گفت: «در برخورد با مفاسد اقتصادی هم با چنین مشکلی مواجهیم و هر جا که می‌خواهیم برخورد موثری انجام دهیم، به سمت ما هجوم می‌آورند».

وی افزود: «ما معتقدیم که آنها می خواهند با انتشار حجم بالای دروغ پردازی‌ها و توهین‌ها از ملت ایران انتقام بگیرند و نگذارند برنامه‌های دولت به نتیجه برسد».

احمدی نژاد دولت نهم را از نظر کارشناسی بعداز انقلاب اسلامی کم نظیر توصیف و تصریح کرد: «خود من به عنوان رئیس جمهور و با انجام مشغله‌هایی که دارم، برای برخی تصمیم گیری‌های کارشناسی حدود 150 تا 200 ساعت وقت می‌گذارم و کار را بررسی کارشناسی می‌کنم».

رئیس جمهور تمام شاخص‌های اقتصادی کشور جز تورم را رو به بهبود دانست و گفت: «تورم ابعاد و زوایای مختلفی دارد و عوامل گوناگونی بر آن تاثیر می‌گذارد که دولت با تمام توان در صدد مهار آن است» .

وی با اشاره به برخی اظهار نظر‌ها مبنی بر افزایش وابستگی بودجه دولت به نفت در سه سال گذشته تصریح کرد: «بر اساس آمار و روشهایی که این افراد و نظریه پردازان، قبول دارند وابستگی بودجه به نفت در سه سال منتهی به 83 ، 67 درصد بوده اما هم اکنون به 51 درصد کاهش یافته است».

احمدی نژاد با اشاره به تلاش دولت برای حرکت در مسیر چشم انداز 20 ساله گفت: «ما هم‌‌اکنون در بسیاری از رشته‌های علمی و شاخص‌های مهم دیگر در منطقه مقام نخست را داریم و در واقع تا قبل از رسیدن به سال 1404 به این اهداف دست پیدا کرده‌ایم».

رئیس جمهور پایان یافتن برخی طرح‌های نیمه تمام در دو سال گذشته را از موفقیت‌های بزرگ دولت برشمرد و افزود: «برخی از این طرح‌های نیمه تمام حدود 17 سال معطل بودند که ظرف 2 سال با برنامه‌ریزی فشرده و کار مداوم به سر انجام رسیدند».

احمدی نژاد رشد اقتصادی بالای 7 درصدی کشور در دو سال گذشته، افزایش شاخص‌های سرمایه گذاری، گسترش کم نظیر فضاهای ورزشی و رشد گردشگری را از دیگر موفقیت‌های دولت نهم برشمرد.

وی با تشریح ریشه‌های تورم و تقسیم آن به دو بخش تورم وارداتی و تورم داخلی‌، گفت: «به دلیل شرایط جهانی‌، در برخی کشورهای منطقه تورم در طول یکی دو سال اخیر چند برابر شده است و باید توجه ویژه به این موضوع داشته باشیم».

رئیس جمهور راههای مقابله با تورم وارداتی را پایین آوردن تعرفه‌ها و تخصیص یارانه توصیف کرد و افزود: «تا آنجا که توانستیم تعرفه‌ها را پایین آوردیم و برای تخصیص یارانه هم به بودجه نیاز داشتیم که برایش برنامه‌ریزی کردیم تا با تصویب لایحه‌ای در مجلس اعتبار مورد نیاز تامین شود، اما در نهایت با سلب فوریت این لایحه در مجلس هفتم، بررسی آن منتفی و به مجلس هشتم سپرده شده است».

احمدی نژاد عامل داخلی تورم را نیز ناشی از هزینه‌های دولت و خلق پول از سوی بانکها دانست و گفت: «در جلسه‌ای که با مدیران بانک‌ها داشتیم، گفتیم که ما هزینه‌های دولت را با فشار به دستگاه‌های اجرایی برای کاهش بودجه جاری کاهش می‌دهیم و شما هم جلوی سهم بانکها در تورم را بگیرید‌. ما به وعده خود عمل کردیم اما بانکها آن طور که باید مسوولیت خود را انجام ندادند».

رئیس جمهور عزم دولت را برای مبارزه با فساد اقتصادی و برخورد با متخلفان، جدی و برگرفته از روحیه بسیجی توصیف کرد و گفت: «بنیانهای امروز اقتصادی کشور قوی است و امیدواریم با رهنمودهای رهبری، همدلی و همیاری ها بیشتر شکل بگیرد تا از این مرحله به سرعت بگذریم و وارد عرصه‌های جهانی شویم».

احمدی نژاد همچنین با تشکر از تلاش های بسیجیان، نیروی مقاومت بسیج را نیروی همیشه در صحنه و تحت فرماندهی فردی مومن، شجاع، انقلابی و باتدبیر خواند.

پیش از سخنان رئیس جمهور، سردار جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی مقاومت بسیج ،گزارشی از فعالیت‌های بسیجیان سراسر کشور و اهداف و جایگاه جدید تعریف شده برای نیروی مقاومت بسیج ارائه کرد.

mehrad - المان - بن
این بابا چرا همش ازمردم مایه میزاره خودشو زده به خریت
جمعه 10 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
بابا وقاحت هم اندازه داره.این مردک از کرگدن هم پوست کلفت تر است. فقط تنها چیزی که بلده مقصر جلوه دادن دیگران است وبس.
جمعه 10 خرداد 1387

rad - انگلیس - لیدز
میمون هر چه زشتره اداش بیشتره.طرف فکر کرده همه دنیا مثل ایران که هر بیشتر تو سرشون بزنی بیشتر سکوت میکنند.اما خدایش ان طرح جهانیش خیلی صورت احمدی نژاد را شبیه میمون دغلباز میکند.
جمعه 10 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
نیازی بگفتن نبود 200 ساعت وقت گذاشتی تا اقتصاد را اینجوری بگند بکشی!!! خوب مشخص است که یک آدم بی شعور و بی سواد میتواند اینجوری به اقتصاد کشوری مثل ایران آسیبی جبران نا پذیر بزند آن هم با دزدی میلیاردها دلار پول نقتی که 200 ساعت طول کشیده تا به بانکها های خارجی بحساب ملاها و مزدورانی مثل خودت بریزید و دودش هم تو چشم ملت رفته!!!!!در بخش اقتصاد بجز دزدی چه کردی!!!!!!
جمعه 10 خرداد 1387

SAMAN DAR BE DAR - انگلیس - manchester
مردیکه نمیخواد مدیریت جهان دروست کنی تو اگه بیل زنی در....خودتو بیل بزن.مردم ایران هر روز فقیرتر میشن انوقت این میخواد مدیریت جهان دروست کنه.
جمعه 10 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
گند زدن 17 سال تاخیر داشت که این اقا عملیش کرد.
شنبه 11 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
بابا یه جون برامون مونده اونم بگیرو خلاصمون کن پول نفت نخایم کیو باید ببینیم
شنبه 11 خرداد 1387

shekamo - نورو - اوسلو
ایش احمدی تو چه زرنگی
ترا خدا این کاپشن و بشور و عوض کن پیف بو احمدی میده
شنبه 11 خرداد 1387

sharmin - ایران - تهران
فکر می کنم آقای احمدی نژاد بشدت از بیماری روانی رنج می برند ایشون یا به معنی واقعی نفهم تشریف دارند یا تصورشون اینست که ملت نفهمند که در هر دو صورت باید مداوا شوند. ملت ایران دارند از گرسنگی می میرند مردک دیوانه می خواهد جهان را رهبری کنه . واقعا راست گفته اند ؛ از ماست بر ماست
شنبه 11 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
3 سال گند کشیده به مملکت / 1 ساله میخواد توجیه کنه و از سادگی مردم سو استفاده کنه و واسه دوره بعدی رای بیاره
------------
فکر کردید سفر های استانی به چه منظور انجام میشه ؟
در شهرستان های کوچک و ده ها و روستا ها این رو خدا میدونن / همونا بهش رای بدهند واسش پیروزی میاره
شنبه 11 خرداد 1387

shiva_hr86 - ایران - اصفهان
چرا این قدر محمود جون رو زیر سوال می برید ؟؟؟ خوب راست میگه بیچاره ! ببین کدومش دروغه :
1."ما هم‌‌اکنون در بسیاری از رشته‌های علمی و شاخص‌های مهم دیگر در منطقه مقام نخست را داریم و در واقع تا قبل از رسیدن به سال 1404 به این اهداف دست پیدا کرده‌ایم». " مثلا یکی از همین شاخص ها تورمه! که نه تنها تو منطقه بلکه تو کل منظومه شمسی رتبه اول رو داریم!!!!
2."خبرهای موثقی داریم که هر وقت بوش چنین خیالات خامی به سرش زده‌است، فرماندهان نظامی‌اش آنچنان تصویر شفاف و البته وحشتناکی برای او توصیف کرده‌اند که وی از این تفکرات پشیمان شده و وحشت کرده‌است
"..این که دیگه تابلو می باشد که کاملا راست است!!! ندیدید بوش وقتی از ایران حرف می زنه چطوری رنگش می پره و دست و پاش می لرزه؟؟؟
3."جمهوری اسلامی ایران یک قدرت در عرصه جهانی است"...مگه تو این یکی شکی دارید که من توضیحی راجع بهش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 11 خرداد 1387

zpirooz - آلمان - آخن
بابا این خیلی با حاله من تا حالا آدم به پررویی این ندیده بودم. ببینم حالا میخواد بخاطر اینکه مدیریت امام زمان جواب نداده خودش مدیریت رو بدست بگیره تا حالا که میگفت امام زمان داره مملکت رو مدیریت میکنه
شنبه 11 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : محمود احمدی نژاد در اجتماع فرماندهان و مدیران نیروی آشغال و کثافتهای بسیج سراسر کشور افزود ما باید طرفدارهای کثیف خود را همچنان بتازانیم و به حرومزاده گیهای خود ادامه دهیم
شنبه 11 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
احمدی نژاد یک نمونه کامل و بدون نقص و آینه تمام نمایی از نظام جمهوری اسلامی است. و این افرادی همچون خاتمی و هاشمی و . . . سعی می کنند با ریاکاری چهره ای غیر واقعی از جمهوری اسلامی ارایه دهند. این را برای آن دسته از افکار خطرناکی گفتم که معتقدند اینها نتوانستند ولی هنوز می توان در چهار چوب یک نظام اسلامی مملکتی را بنا کرد.
شنبه 11 خرداد 1387

حسن کچل - امریکا - نیو یورک
جناب احمدی نژاد شما زحمت نکشید امام زمان کارها را بررسی کارشناسی میکند
شما بمدیریت دنیا برسید
شنبه 11 خرداد 1387

saed444 - ایران - تهران
احمدی دیونه برو گم شو کثافت .
یکشنبه 12 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.