خواهر شوهر عروس را قاتل اصلی معرفی کرد

خواهر شوهر عروس را قاتل اصلی معرفی کرد

محاکمه مردی که خواهرزاده اش را به قتل رسانده بود به جلسه گلایه های خواهرشوهر از عروس تبدیل شد و زن شاکی همسر برادرش را قاتل فرزندش خواند.

به گزارش خبرنگار ما، در ابتدای جلسه محاکمه علی دلداری نماینده دادستان تهران در جایگاه حاضر شد و گفت؛ محمد، مرد 37 ساله، متهم است فروردین سال گذشته خواهرزاده 21 ساله اش به نام وحید را با 16 ضربه چاقو به قتل رسانده است. با توجه به آنچه در پرونده آمده و شواهد و مدارک موجود تقاضای صدور رای قانونی را دارم.

سپس مادر مقتول به عنوان ولی دم در جایگاه حاضر شد. وی گفت؛ من تقاضای قصاص ندارم و دیه هم نمی خواهم، اما برایم مهم است که واقعیت روشن شود. روز حادثه من در خانه برادرم بودم، پسرم مشروب خورده بود و طی یک مکالمه تلفنی با برادرم درگیری لفظی پیدا کرد، بعد هم برادرم از وحید خواست به خانه اش برود تا به بحث ادامه دهند. بعد از چند دقیقه پسرم به خانه محمد آمد و بین آنها درگیری ایجاد شد. ساعت 30/12 شب بود، برادرم چاقو در دست داشت همسرش هم تبر در دستش بود. آنها با پسرم دعوا کردند، البته پسرم هم چاقو داشت، من خواستم چاقو را از برادرم بگیرم که او چند ضربه به پسرم زد و همسرش هم با تبر به گردن و سایر قسمت های بدن پسرم کوبید. من و دخترم این صحنه ها را دیدیم، اما نمی دانم چرا برای همسر برادرم قرار منع تعقیب صادر شده است.

وی ادامه داد؛ چاقویی که دست برادرم بود را گرفتم و به پشت بام پرت کردم اما تبری که دست همسر برادرم بود نمی دانم چه شد.

سپس محمد به عنوان متهم در جایگاه حاضر شد و گفت؛ اتهام قتل را قبول دارم اما من 4 ضربه به خواهرزاده ام زدم و نمی دانم 12 ضربه دیگر کار کیست، البته همسرم در این پرونده کاملاً بی گناه است. او هیچ چیز در دستش نبود و خواهرم به او تهمت می زند، اگر ضرباتی که من به سینه وحید زدم باعث مرگش شده، قاتل من هستم.

وی ادامه داد؛ من از خواهرم نگهداری می کردم و هیچ مشکلی هم با خانواده او نداشتم اما وحید پسر شروری بود. خواهرزاده هایم همیشه به خانه من می آمدند و مشروب می خوردند. روز حادثه هم دو برادرش پشت در خانه من بودند، نمی دانم آنها از کجا متوجه شده بودند و بعید نیست ضربات دیگر را آنها زده باشند. خواهرم خودش می داند که ماجرا چیست اما نمی دانم چرا اصرار دارد همسر من را متهم کند.

در این هنگام شاکی دوباره در جایگاه قرار گرفت و گفت؛ اگر همسر برادرم بی گناه است، پس چرا به دادگاه نیامده، اصلاً چرا برایش قرار منع تعقیب صادر کردند. او از قبل با من مشکل داشت و دیدم که با تبر چند ضربه به پسرم زد.

با توجه به اینکه ولی دم به قرار منع تعقیب اعتراض کرد هیات قضات تصمیم گرفتند پرونده را برای بررسی بیشتر به دادسرا باز پس بفرستند.

neda5 - امارات - دبی
اوووو...عجب خانواده جالبی...تبر و چاقو و تیرکمون و نیزه و... اینا باید از اون خانواده هایی باشن که هنوز عقب افتاده هستن..الان عصر مسلسل و لیزر و ماشن گان و از این حرفاس...اون موقع هی میگیم نقش زنان کمرنگ شده...بفرما...نه بابادر این مورد آخر فقط شوخی کردم...لطفا خانوما نریزن سر من
جمعه 10 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.