عذرخواهی بازیگر آمریکایی از مردم چین

عذرخواهی بازیگر آمریکایی از مردم چین

استون در جریان جشنواره بین المللی فیلم کن اظهارات جنجال برانگیز خود را بیان کرده بود
اظهارات اخیر یک بازیگر آمریکایی درباره زلزله چین، که باعث انتقادات شدید از او شد، ابعاد گسترده تری یافته و اکنون "کریستین دیور"، تولیدکننده بزرگ مواد آرایشی و زیبایی اعلام کرده است که از چهره او در آگهی های تبلیغاتی خود در چین استفاده نخواهد کرد.

شارون استون، بازیگر نامی هالیوود، هقته پیش در جریان جشنواره بین المللی فیلم کن، گفت که از نحوه رفتار چینی ها با تبتی ها ناراحت است و احتمالا زلزله ای که در چین رخ داده، تاوان همین بد رفتاری است.

نمایندگی کریستین دیور در چین بیانیه ای در این ارتباط منتشر کرده که معذرت خواهی خانم استون نیز در آن گنجانده شده است.

استون از اظهارات اخیر خود، که موجی از انتقادات و گزارش های رسانه ای خشمگین را در چین به دنبال داشته، "عمیقا عذرخواهی" کرده است.

زلزله ای که در روز 12 مه در جنوب غربی چین رخ داد، 68 هزار کشته به جای گذاشت و 20 هزار نفر همچنان مفقود الاثرند.

امدادرسانی

شارون استون، پنجاه ساله، که در کنار بازیگری و فعالیت های سینمایی خود برای شرکت کریستین دیور نیز کارهای تبلیغاتی می کند، گفت: "من بسیار متاسف و ناراحتم که به خاطر اظهارات و رفتار نامناسب من در جریان یک مصاحبه تلویزیونی در کن، باعث رنجیدگی مردم چین شده ام."

در ادامه او گفت: "من حاضرم با امدادرسانی ها در چین همکاری کنم و کاملا خودم را وقف مردم زلزله زده چین کنم."

نمایندگی کریستین دیور در چین در این بیانیه آورده است: "ما با اظهارات خانم استون که بدون تامل بیان کرده موافق نیستیم و از این بابت بسیار متاسف هستیم. ما به هیچ وجه از اظهاراتی که که احساسات مردم چین را جریحه دار کند، حمایت نمی کنیم."

اظهارات هفته گذشته استون باعث شد که سینماهای چین اعلام کنند که فیلم های او را اکران نخواهند کرد.

fartaj - کانادا - مونترال
یک جایی خوندم که IQ این شارون ستون 154 بوده وقتی محصل بوده با این حساب IQ من 200 هست.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

rubitsa - بلژیک - بروکسل
گفته گفته...بد هم نگفته...مگه ازادی بیان در ینگه دنیا وجود نداره؟
جمعه 10 خرداد 1387

amerali - ژاپن - توکیو
زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد
جمعه 10 خرداد 1387

anahita_k1985 - ایران - لرستان
دنیای گندی هستش,, عجب دنیا مسخر ه ایی هست,, هرچه عقب افتاده تو دنیا هستش شدن سخنران دنیا,, آخه زنیکه بیشعور, مردن این همه انسان این همه زخمی این همه آواره چه ربطی به این مزخرفاتی داره که تو زنیکه بیسواد ... میزنی?????????? امریکا تبدیل شده به یک کشور لجن که هر جا چند گروه بیسواد و مذهبی رو پیدا میکنه میره سراغشون و حمایتتشون میکنه برا تجزیه و نابودی اون کشور و رسیدن به خواسته های کثیفش,,, نمونه اش ایران خود من که امریکا دست از حمایت مسلمانهای کثیف بر نمیداره,, تا زمانیکه ایران رو حسابی نابود کنند,, حالا تبتی های عقب افتاده و رهبر بیکار و مفت خورش شدن مهمترین مسئله دنیا این همه فقر و بد بختی تو دنیا هستش هیچ توجهی نمیشه تنها و تنها گیر دادن به چند کشور تو آسیا که بله میخواهیم ارواح شکمشون دمکراسی پیاده کنیم,, با تحریک کردن گروهای تجزیه طلب و بیسواد,,,,,,,,, برام جالب هستش از 13 کشوره عربی که امریکا شدیدن حامی انهاست حتی یکیشون هم ابتدای ترین قوانین انسانی را رعایت نمیکنه مثل عربستان کویت و و وووووووووووو........................راحت بگید که شما کشورهای سرمایه داری اروپایی و امریکا از چین میترسید با جمعیتش سه برابره کل اروپا و امریکا هستش ولی از کل این دو قاره بهتر زندگی می کنند,, شما فکر بدبختیها و بیچارگیهای کشورهای خودتان باشید که یک مشت سرمایه دار بر جان و همه چیزتان حاکم هستند و مردم بیچاره را تبدیل کردند به ماشین های که تا کار می کنند به درد میخرند,,,,, برده داری مدرن قرن حاضر
جمعه 10 خرداد 1387

titan - ایران - ایران
بله مثل حرف بعضی از روحانیون نادان و مردم عامی ایران که زلزله بم را به گناهان ربط می دادند و می دهند
ولی جالب اینجاست اگه این حرف یک ایرانی بود فقط فحش بود که به اسلام و اعراب روانه می شد
افسوس از فقدان منطق و بیطرفی بین ما ایرانیها
شنبه 11 خرداد 1387

ramtin_driver2008 - ایران - تهران
ببینید اگه قرآن رو قبول دارید خدا گفته اتفاقاتی که برای انسانها می افته نتیجه ی اعمال و رفتار خودشونه درسته که این وسط تر وخشک با هم میسوزه یا قرآن رو قبول داریم یا نه باید تکلیف خودمون رو روشن کنیم
شنبه 11 خرداد 1387

binaroshan - ایران - تهران
پس جناب رامتین با این حساب بایستی تمامی کفار سریعا با زلزله ، سونامی ، طوفان و.... از بین بروند؟؟؟!! حالا چرا اینقدر مهلت داده شده زیاد شده معلوم نیست. نسلهای زیادی از این کفار آمدند و رفتند ولی متاسفانه نتیجه اعمالشان نه زلزله داشت نه چیز دیگر. حتی این ژاپنیهای مرتد ملحد بی دین با عوامل مورد نظر شما از در جنگ در آمده و زلزله های با ریشتر بالا هم خون از دماغ کسی نمیایید. رایزنی بفرمایید تدبیر دیگری بیاندیشند..
دوشنبه 13 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.