تشنج در جلسه سخنرانی شاگرد آیت‌ا.. مصباح یزدی

تشنج در جلسه سخنرانی شاگرد آیت‌ا.. مصباح یزدی

جلسه سخنرانی قاسم روانبخش مدیرمسئول نشریه پرتو سخن به میزبانی جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه شیراز تبدیل به جلسه انتقاد دانشجویان از عملکرد دولت نهم شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی آفتاب در این جلسه که دیروز (دوشنبه) در تالار خوارزمی دانشگاه شیراز برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین  قاسم روانبخش از شاگردان آیت الله مصباح یزدی  برای پاسخ گویی به سوالات دانشجویان دعوت شده بود.
قاسم روانبخش روحانی تند رو و مدیر مسوول نشریه افراطی پرتوسخن از نزدیکان آیت الله مصباح یزدی و محمود احمدی نژاد می‌باشد ولی اکثریت حاضرین در جلسه را منتقدان دولت نهم تشکیل می‌‌دادند.

از آغاز این جلسه با تشنج همراه بود و دانشجویانی که از عملکرد محمود احمدی‌نژاد عصبانی بودند بارها سخنرانی قاسم روانبخش را قطع کردند و شعارهایی چون: «نصرمن الله و فتح قریب وای بر این دولت مردم فریب»، سر دادند.

قاسم روانبخش در سخنان خود همواره سعی داشت تا مشکلات کشور را که دولت احمدی‌ن‍‍‍‍‍‍ژاد با آن مواجه شده است را به گردن دولت های قبلی بیندازد.

یکی از دانشجویان با انتقاد از عملکرد دولت احمدی‌ن‍‍‍‍‍ژاد گفت که با این اوضاع چه کسی جرأت می‌کند از محمود احمدی‌نژاد دفاع کند. 

یکی دیگر از دانشجویان درباره مافیای اقتصادی که دولت نهم مدعی وجود آن است و مشکلات کشور را ناشی از آن می‌داند پرسید که قاسم روانبخش جواب روشن و قاطع کننده‌ای نداد.

دانشجوی دیگری نیز با بیان اینکه برنج کیلویی ۵۰۰۰ تومان است و خط فقر تعداد زیادی از مردم را دربرگرفته بیان کرد که با اوضاع نابسامان دفاع کردن از دولت احمدی‌ن‍ژاد چه معنی دارد.

قاسم روانبخش در جهت تخریب دولت‌های قبلی بیان کرد که عطاالله مهاجرانی وزیر فرهنگ دولت خاتمی ۶ زن داشته که با واکنش دانشجویان حاضر در سالن مواجه شد و دانشجویان شعار زارعی زارعی سردادند . 

قاسم روانبخش با بیان ارقام نامعلوم سعی در فرافکنی تورم و مسکلات اقتصادی کشور داشت و همه چیز را متوجه دولت‌های قبلی می‌دانست که یکی از دانشجویان کارشناسی ارشد اقتصاد با ارائه ارقامی مستند در مورد تورم و مشکلات اقتصادی دولت نهم تورم در دولت‌های قبلی را مقایسه کرد و تورم در دولت قبلی را بسیار کمتر (۹ درصد) از دولت احمدی‌نژاد دانست که این دانشجو با تشویق های مکرر دانشجویان حاضر در سالن به سخنانش پایان داد.  


در طی جلسه عده‌ای از دانشجویان به خاطر در اختیار نداشتن تریبون از محل صندلی‌های خود فریاد می‌زدند و سوال می‌کردند که قاسم روانبخش اجازه صحبت کردن به دانشجویان منتقد را نداد که این باعث شد عده زیادی از دانشجویان شعارهایی علیه دولت سردهند و به نشانه اعتراض سالن را ترک کردند.

kia6525 - ایران - مشهد
خدا این نامردمان را به سزای اعمالشان برساند
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
فردا که به جای کلاس درس رفتن اوین یاد می گیرن دیگه انتقاد نکنن.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

Zps - ایران - تهران
حقش بود!
خیلی از این مصباح یزدی و امثال اون بدم میاد!
باید می گرفتن یه کتکی هم بهش می زدن تازه...
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
تا اخوند حاکم باشد وضع اقتصادو فرهنگ و غیره همین است . دولت اخوندی زندگی انگلی اش را مدیون میزبان اسلامپرست ایرانی اش است. پس تا میزبان بی خرد هست اخوند انگل هم هست. ننگ بر ادم بی خرد که در پی توجیه اخوند است. به امید ازادی مردم ایران از بند این شیادان.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

dj amir - انگلستان - برادفورد
درود بر دانشجو مبارز .به امید اون روزی که فریاد مرگ بر جمهوری اسلامی و مرگ بر اخوند در خیابان های تهران شنیده شود و مرگ بر ایرانی وطن فروشی که از این نظام کثیف و عرب های گدا گشنه و نفهم حمایت می کند
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

moji643 - ایران - شیراز
منم میخواستم برم این جلسه ولی یه کاری برام پیش اومد نتونستم برم.
دوستام اونجا بودن حسابی حال این اخونده رو گرفته بودن.
میگفتن که : مدعی عدالت خجالت خجالت
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

miky - انگلیس - لندن
کسی که انتقاد می کنه یعنی پیه همه چیز را به تن مالیده.باکی نیست زنده باد ازادی در مورد همه چیز.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
خیلی رو میخواد والله!!!!یک ملای بیسواد میره دانشگاه و برای دانشجویان از اقتصاد حرف میزنه!!! و با ماله میخواد جنایات و دزدیها و وووو.دکی را درست کنه !!!!!! آخه مرتیکه اگر شما اقتصاد میدونستین چیه که وضعیت ایران رو به این روز نمینداختین!!از اول انقلاب هر دولتی هم که اومده گفت مشکلات از دولت قبلی بوده.در زمان هر دولتی هم ملت تا میان حرف بزنند میگن اسلام بخطر افتاد و ملت را میکشند!!!! و آمریکا و انگلیس و..و از اون طرف دار و ندار کشور را میدن به یک مشت عرب تازی مثل خودشون و بقیه هم تو حسابهای شخصی و معاملات در دنیا از خرید کارخانجات تا برج سازی و الا ماشاالله!!!! بابا اسلام واقعا در خطر است!!!منتها با کارهایی که شما ملاها دزد و جانی در 30 سال گذشته کردید تا بحال نه عمل کرد ملت بیگناه!!!!!!!!!!!!!!!!
جمعه 10 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
اگر قریب به 20 سال گذشته به مردم مگفتید اسلام در اخوند خلاصه نشده هرگز باور نمیکردند اماامروز با هزینه ای که کردند این دانش و اگاهی رو به دست اوردند همان هزینه ای رو که در گذشته نه چندان دور مسیحیت برای نجات از کلیسا و کلیمیان برای نجات از صهیونیزم کرده و میکنند.برای کسب دانش باید هزینه کرد و مردمی را که در حال ارتقا و رشد هستند بی خرد خواندن بی انصافیست.
جمعه 10 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
dj amir-انگلستان-برادفورد
درود بر دانشجوی مبارزی که در میدان مبارزه حضور داره و مثل جنابعالی فرمان لنگش کن صادر نمیکنه.به امید انروز نشستن که دیگران کتکش رو بخورند و شما با لهجه بریتانیائی تشریف بیارین برای امر فرمائی زهی خیال باطل.ضمنا من که عرب نیستم اما امروز عربها هم تو جامعه بشری جایگاهی دارند بس توهین به هیچکس نکن و سعی کن اگر ایرانی هستی برای بشریت مفید باشی.یادت باشه عربها روزی بی تمدن بودند اما هیچوقت گدا گشنه نبودند و عربستان مرکز تجارت بوده.درود بر ایرانیانی که هرگز ادب گفتاری رو از دست نمدهند و به امید استقرار حکومت عقل و دانش در سرزمین مادری ما ایران عزیز.
جمعه 10 خرداد 1387

عقاب اسبیکو - ایران - خرم آباد
shad - فرانسه - نیس
دمت گرم /حرف دل منو به خوبی زدی/
جمعه 10 خرداد 1387

bagdagulan - ایران - تبریز
dj amir - انگلستان - برادفورد
دانشجوی مبارز خوبه نه اینکه هتاکی و بر هم زدن سخنرانی کنه.مشت نمونه خرواره همین دانشجوها نشون دادن که دموکراسی کامل(غربی)به درد ما نمی خوره با مشت و لگد و هتاکی و بد و بیراه (از طرف هر گروهی) دموکراسی نمی شه.همین حکومت خوبه که یه نفر ثابت و صالح باشه که بعضی وقتا باد اینارو بگیره تا مملکت بلبشور نشه.
جمعه 10 خرداد 1387

bgh - ایران - تهران
ensan - ایران - تهران
مرسی خیلی عالی بود با شما کاملا موافقم
جمعه 10 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
ensan - ایران - تهران
اگر با خرد بودند برای رفع مشکلاتشان به امامزاده ها اویزان نمی شدند و در انتظار مهدی زندگی انفعالیشان را به پایان نمی رساندند.
شنبه 11 خرداد 1387

aynaza - ایران - تبریز
خودت میگی مهاجرانی 6 تا زن داشت(که مطمینم این چنین نبوده) .. به فرض محال داشته باشه...خودت میگی اون 6 تا زنش بودن ... زارعی تو چی؟ اون 6 تا هم زن اون بودن؟؟؟ خاک بر اون سر پالون دارت بکنن....
شنبه 11 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
shad-فرانسه-نیس
شاد عزیز چند روزی حوصله دنبال کردن خبرها رو نداشتم.ببین من و شما هم و حتی سایر ملل دنبال جائی برای تخلیه دلتنگیهامونیم اگر باور نداری به دیوار ندبه در بیت المقدس نگاه کن سر جنباندن کلیمیان یا برو رم ببین شمع روشن کردن و همخوانیهای مسیحیان رو.اگر مردم ازاد در تخلیه دردهای خود بدون مزاحمت برای دیگران نباشند حتی اگر من و تو احمقشون بدونیم میشه دموکراسی رو برای من معنی کنی تا یکبار برای همیشه یاد بگیرم.؟!
دوشنبه 13 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.