اژه ای: اظهارات شمخانی و رحیم صفوی در مورد بنی صدر پیگیری می شود

اژه ای: اظهارات شمخانی و رحیم صفوی در مورد بنی صدر پیگیری می شود

غلامحسین محسنی اژه ای محسنی اژه ای در پایان نشست هیات وزیران در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا تهدید به بمب گذاری های اخیر با دستگیری برادر عبدالمالک ریگی ارتباط دارد گفت: چنین چیزی صحیح نیست اما ما پیگیر موضوع هستیم.

وزیر اطلاعات تهدید به بمب گذاری های اخیر را کم اهمیت دانست و گفت: امنیت کشور بسیار خوب است.
 
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری انتخاب،غلامحسین محسنی اژه ای در پایان نشست هیات وزیران در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا تهدید به بمب گذاری های اخیر با دستگیری برادر عبدالمالک ریگی ارتباط دارد گفت: چنین چیزی صحیح نیست اما ما پیگیر موضوع هستیم.

وی درباره انفجار خودرو در غرب تهران و فردی که در این رابطه بازداشت شده است گفت: این شخص در اختیار ما نیست و از جزئیات آن اطلاع درستی نداریم.

محسنی اژه ای روند رسیدگی به پرونده انفجار شیراز را خوب توصیف کرد و گفت: رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد.

وی درباره راهبرد دشمنان ایران برای تقویت ایجاد ناامنی در کشور گفت: خوشبختانه آنها تاکنون توفیقی نداشته اند و امیدواریم از این پس نیز اقدام موثری نتوانند انجام بدهند.

وزیر اطلاعات در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره برخی اظهار نظرها مبنی بر خائن نبودن بنی صدر گفت: بنی صدر قطعا خائن است و وزارت اطلاعات موظف است اظهارات غیرصحیح از جانب هر کسی را پیگیری کند.

گفتنی ست، رحیم صفوی و شمخانی پیش از این اظهار کرده بودند که بنی صدر خیانت نکرده است.

شمخانی در برنامه تلویزیونی مثلث شیشه ای گفت: بنی صدر خیانت نکرد بلکه او در همه عملیات هایش به عنوان فرمانده کل قوا، شکست خورد.وی افزود: بنی صدر اگر در عملیات های تحت مدیریتش، پیروز می شد در مقابل ملت حاضر شده و به این اقدام خود افتخار می کرد.

Eteraaz - ایران - تهران
ولی من جای دیگه خوندم که گفت " وزارت اطلاعات موظف نیست اظهارات غیرصحیح از جانب هر کسی را پیگیری کند." .
جالبه !
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
Eteraaz - ایران - تهران
نه اینکه تا حالا به همه قوانین دیگه عمل کردند، به این هم عمل میکنند.
تو کشوری که آدم حق باز کردن دهنش را نداره، یا به قول شاملو "دهانت را میبویند مبادا گفته باشی دوستت دارم"، باید درش را گل گرفت.
دارند جوانان مردم را دسته دسته توی زندان شکنجه میکنند و میکشند، شما ها کجای خط هستید هنوز!
من نمیدونم واقعاً، شما ها خر هستید، یا خودتون را به خری میزنید؟
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

hramezani - ایران - مشهد
فرق بین موظف است وموظف نیست در منافع آقایان است هرکدام در هر مرحله زمانی بهتر منافع را تامین کند همان صحیح است وارتباطی با ادبیات فارسی و.... ندارد
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

xerox - ایران - شیراز
باید گفت که این جماعت کلاْ خائن هستند فرقی هم نمیکنه بنی صدر .سنجابی. قطب زاده. خمینی .خامنه ایی. خاتمی .رجوی و .....در کل هر کس باعث به وجود امدن این رژیم ضد بشری بود خائنه نه تنها خائن به ایران بلکه خائن به جهان و بشریت
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
همتون سروته یک کرباسید
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
( وزیر اطلاعات تهدید به بمب گذاری های اخیر را کم اهمیت دانست و گفت: امنیت کشور بسیار خوب است)
این خبر بسیار خوشی است. نشان می دهد که به مرحله کوری رسیده اید و این یکی از نشانه های خوب برای سقوط است.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
این رحیم صفوی خیلی ادم با سواد و با فهمیه
دکترای قلب از انقلاب رشته برق رو داره مثل خیلی های دیگه از مزیات این رژیم در تحصیل استفاده نکرده در ضمن شاگرد اول دانشگاهش هم بوده برید تحقیق کنید دانشگاه تبریز
اگه او یا شمعخانی همچین حرفی میزنن بی دلیل نیست
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

king_irooni - ایران - سربندر
وقتی که موسوی که عضو مذاکره کننده با آژانس انرژی هسته ای به جرم خیانت مورد بازجوئی قرار می گیره ، مشخص میشه که مبنای درستی واسه قضاوت در این مورد وجود نداره ، ضمن اینکه من اصلا\" علت خائن قلمداد شدن اقای بنی صدر رو نمی دونم چیه ؟؟ اگه کسی میدونه به من هم بگه .
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

bagdagulan - ایران - تبریز
xerox - ایران - شیراز عزیزم پس کدوم حکومته که می تونه ارضات کنه؟ من حاضرم اینا هر چند ازم سواری بگیرن بر ما حکومت کنن چون نفس دینی دارن.برا ملت ما هم این حکومت خوبه چون هنوز جامعه روحیه و قدرت برقراری حکومتهای مثل غرب رو نداره.این حکومت هیچی از نظر مالی به من نداده ولی بستری فراهم کرده که من بهترین دین رو انتخاب و به احکامش عمل کنم دمشون گرم
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
bagdagulan - ایران - تبریز ( دو کلام از مادر عروس بشنویید !! براش بستر دینی فراهم شده ! و ذوق میکنه ! ای خاک .... کنند که تا کسی بهت... نزنه و به جای تو تصمیم نگیره و همه چیزت رو اون تعیین نکنه .....شعور زندگی نداری !! تو و امثال تو ولایت مطلقه فقیه رو به ما انداختید دیگه ....)
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
bagdagulan - ایران - تبریز
اخوند محله تون گفته اسلام بهترین دینه؟هنوز ثابت نشده! قابل توجه مسلمانان نه تنها اسلام دین محسوب نمیشه بلکه در بین فرقه ها و ایدئولوژی ها خشن ترین و ضد انسانی ترین هست. اسلام یک فرقه با جمعیت بسیاره. تاریخ اسلام گواهه اگر حوصله خوندن دارید. تو یک نون به نرخ روز خوری برو حالتو با اسلام اخوندیت ببر!
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.