همسرم در غیاب من ازدواج مجدد کرده است

همسرم در غیاب من ازدواج مجدد کرده است

مردی که برای تامین مخارج زندگی اش به ژاپن سفر کرده بود، پس از بازگشت به ایران متوجه شد همسرش از او طلاق گرفته و با مردی دیگر ازدواج کرده است.

به گزارش خبرنگار ما حدود دو سال پیش زنی به نام مژگان با مراجعه به شعبه 261 دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و به قاضی اقدم گفت شوهرش از مدت ها قبل بدون هیچ دلیلی خانه و زندگی اش را ترک کرده و هیچ خبری از او نیست. مژگان تحت این عنوان که شوهرش به نام آرش مجهول المکان است خواستار صدور حکم طلاق شد و بعد از طی مراحل قانونی با توجه به اینکه هیچ نشانی از آرش وجود نداشت، این حکم صادر شد.

درحالی که پرونده طلاق مژگان و آرش به بایگانی سپرده شده بود، چند روز قبل مرد جوان به مجتمع قضایی خانواده مراجعه کرد و دادخواست وا خواهی و ابطال حکم طلاق همسرش را به دادگاه ارائه داد. آرش گفت؛ چهارسال قبل من در شرایط مالی بدی قرار داشتم. بیکار بودم و نمی توانستم مخارج زندگی را تامین کنم به همین دلیل پس از مشورت با مژگان و همچنین سایر اعضای خانواده و دوستانم تصمیم گرفتم به ژاپن بروم و در آنجا به کارگری مشغول شوم. زندگی در کشوری غریب برایم خیلی سخت بود با این وجود همه دشواری ها را پذیرا شدم و بعد از مدتی توانستم شغلی برای خودم پیدا کنم. هرچند کار من بسیار طاقت فرسا بود اما چون به درآمدش نیاز داشتم، شرایط را تحمل کردم. از آن به بعد من هرماه که حقوقم را دریافت می کردم فقط مبلغ کمی برای خورد و خوراک خودم برمی داشتم و مابقی را برای مژگان می فرستادم. هرچند دلم برای کشور و خانواده ام تنگ شده بود اما شرایط کاری ام به گونه یی نبود که بتوانم مرخصی بگیرم و کار بی وقفه من همچنان ادامه داشت و من مرتب به ایران پول می فرستادم تا اینکه بعد از چهار سال وقتی حساب کردم و دیدم سرمایه مناسبی اندوخته ام تصمیم گرفتم دوباره به ایران بازگردم و با آن پول کار و کسبی راه بیندازم.

مرد جوان ادامه داد؛ درحالی که فکر می کردم روزهای شیرین و خوشی در انتظارم است پس از بازگشت با واقعه یی روبه رو شدم که مرا شوکه کرد. وقتی سراغ همسرم رفتم متوجه شدم او با مردی دیگر ازدواج کرده است. پس از تحقیق و پرس وجو به حقیقت ماجرا پی بردم. مژگان دو سال بعد از خروج من از ایران طلاق غیابی گرفت اما موضوع را به من اطلاع نداد تا همچنان بتواند پولی را که برایش می فرستادم، دریافت کند. او و شوهرش در این مدت با دسترنج من زندگی مناسبی برای خودشان فراهم کرده اند و اکنون مژگان حتی حاضر نیست با من رودررو شود و به حرف هایم گوش کند. از آنجا که مژگان به دروغ مرا مجهول المکان معرفی کرده و طلاق گرفته می خواهم این حکم ملغی شود.»

قاضی اقدم پس از شنیدن اظهارات این مرد رسیدگی به پرونده را به آینده موکول کرد.

parviz1 - انگلستان - کترینگ
اینها بیچارگیهایی است که دولت برای ملت پیش آورده است.زمان شاه خارجیها برای کسب درآمد به ایران می آمدند.همین ژاپنیها و کشور های اروپایی و از آمریکا برای کار به ایران می آمدند و ضمن احترام بسیار از طرف ایرانیان با خاطره ای خوش پس از سالها بسلامت به کشور خویش برمیگشتند.اما امروز مینیم که ایرانیان به چه روزی در کشور خودمان افتاده اند وای به بیگانگان!!!!و کشور هایی مثل ژاپن!!!!!!
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

bahram1 - ایران - تبریز
خب یه بار هم رمضون!
کارشو تایید نمیکنم اما قیل و قال نداره. روزانه صدها مرد همین کا رو با زنهاشون می کنن
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

mahmood20052005 - ایران - یزد
زنه حق داشته.بالاخره جلوی ....رو که نمیشه گرفت :)
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

mehranbeigi - کانادا - تورونتو
چقدر زنهاخیانت کار هستند . حتی روش نمیشه بیاد حرف بزنه خودش میدونه که کارش چه قدر کثیف بوده و حتی با پول این ادم زندگی میکرده و زندگیه خوبی هم درست کرده . واقعا زنها خیانت کار هستنند.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

ensan - ایران - تهران
parviz1-انگلستان-کترینگ
همه انچه میگوئید درست اما بی معرفتی و بی تعهدی این خانم توجیهی دارد.بهترین حکم برای این خانم بازگرداندن دسترنج این اقا با احتساب سود و خسارت ناشی از ان است.زیرا این خانم شایسته همسری نیست و همان بهتر که با شوهر جدیدش روزگار بگذراند .
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
بی مرام و معرفت بودن خیلی ربط به جنسیت نداره
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

tnt20 - لهستان - ورشو
خوب همه مردها وقتی بیرون از خونه هستند همه کار می کنند قانونی و غیر قانونی این خانم هم حق داشته مشکلشو حل کرده.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

paradasboy - ایران - تهران
یکی نیست به این فلک زده بگه که زن 100 تا سورخ داره که 99 تاش با پول پر میشه الا یکی ! اونم با .... پر میشه و چون 99 تاشو تو پر کردی دونبال اخری بود که بعد از 2 سال اونم در غیاب تو پر شده و سر تو بی کلاه.....
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

PROOK - ایران - دربدر
به نظر من این اقا دروغ میگه . چون اگه راست میگفت . حداقل از طریق خانواده خودش بهش اطلاع می‌دادند. که همسر ازدواج کرده . می‌خواد شیادی کنه . رفته عشق و حال کرده و دست از پا درازتر اومده می‌خوات حق دیگران رو بخوره . تو اگه غیرت داشتی 4 سال زنتو ول نمی‌کردی امان خدا . برو بابا.........
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
نه خیر اینم یه نمونه دیگه از بی وفایی دختر خانم ها
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

ehsan2008 - انگلیس - لندن
وقتی زن ادم اینجوری از اب در بیاد دیگه چه انتظاری داری.بیچاره مرد که تمام پول رو میفرستاده برا زنش.پولی رو که با زحمت زیاد در میاورده.واقعا که.این باید درس عبرتی باشه برای دیگران.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

aytak - ایران - تبریز
دیگه همه خسته شدن از بس هر کوفت و زهرماری رو به نظام ایران و اخوند وصل می کنید اصلا گور بابای شاه و آخوند و هر ....
زمان شاه....
ننگ بر .....
همه خسته اننننننننننننننننننننننننننننننن
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

anahita_k1985 - ایران - لرستان
پیش از اینکه به من فحش بدید فراموش نکنید خانم های محترم که من خودم نیز از جنس شما هستم ولی یک چیز را براستی خواهم گفت و واقعیات تلخی است ما دختر های ایرانی هم شورش را در اوردیم دیگه تنها و تنها پول و پول و پول همین و بس,,, شاید اگر به مثال دیگر توجه داشتیم چنین توسط حکومت زن ستیز اسلامی تحقیر نمیشدیم چون زمانیکه فکرش را میکنم میبینم ما نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهیم ولی هیچ حقی نداریم من فکر میکنم به خاطر ضعف رفتاری خود ماست و همین کارهای پستی که متاسفانه بعضی انجام میدهند.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
طلاق غیابی توایران شرط داره الکی نیستش.اولا که باید بره نامه بیاره که شوهرش نیست و چند سال هم باید بگذره حدودا 4 تا 5 سال. از همه ی اینها که بگذریم چطوراین خانم دادگاه رفته این مراحل رو طی کرده و احضاریه از دادگاه برای خانواده ی این مرد فرستاده شده اما خانوادش بش اطلاع ندادن که خانمش داره طلاق ی گیره؟ یه ذره منطقی فکر کنید.
anahita_k1985 - ایران - لرستان وقتی شما که خانم هستین اینطور می گین از بقیه چه انتظاری میشه داشت؟ تحقیر شدن خانمها بخاطر ضعف رفتاری عده ی کمی از دختران نیست. بخاطر چیز دیگریس که ترجیح میدم راجع بش نگم.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

sara62a - دانمارک - ---
من حرفهای این اقا رو باور میکنم. چندین سال پیش این بلا را نامادری من سر پدرم که به خارج از ایران سفر کرده بود اورد. او هم با دروغ تونست طلاق غیابی بگیره و شوهر کنه. سواستفاده مالی که کرد بماند.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

helen1 - ایران - مشهد
paradasboy -ایران-تهران من نمیدونم تو چند سال داری وچکاره هستی که اینقدر بی ادبانه نظر میدهی یه مقدار ادب را رعایت کن حالم از این جور حرف زدنها بهم میخوره...در ضمن باید بگم دم این خانم گرم روزی هزارتا مرداین کارو میکنند کسی حرفی نمیزنه دیگه همه به این مسئله عادت کردند, حالا که از میون هزارتا زن یکی این کاروکرده(تازه اونم اول طلاق گرفته)همه میگن زنهابی معرفتند..پستند...ووووو....بهرحال این داستان یه جائیش ایراد داره...
جمعه 10 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.