کریس دی‌برگ به دنبال اجرای کنسرت در ایران

کریس دی‌برگ به دنبال اجرای کنسرت در ایران

در این نشست هیچ خبری مبنی بر قطعیت اجرای کنسرت و زمان و مکان آن اعلام نشد
کریس دی برگ، خواننده ایرلندی که به تهران سفر کرده، در نشست خبری خود گفت که مصرانه به دنبال برگزاری کنسرت در ایران است.

این در حالی است که در این نشست هیچ خبری مبنی بر قطعیت اجرای این برنامه و زمان و مکان آن اعلام نشد.

کریس دی برگ به همراه مدیر برنامه هایش به ایران سفر کرده تا امکانات برگزاری اجرای کنسرت مشترک با گروه پاپ آریان در تهران را بسنجد. اما مقامات ایران هنوز مجوز کتبی این کنسرت را در اختیار گروه آریان و کریس دی برگ نگذاشته اند.

با این حال محسن رجب پور مدیر برنامه های گروه آریان اعلام کرد که مجوزهای شفاهی برای برگزاری این کنسرت صادر شده و این گروه هنوز درخواست مجوز کتبی را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نفرستاده است.

کریس دی برگ گفت: "از زمانی که پسر کوچکی بودم رویای دیدن ایران با من بود. ایران را کشور امنی یافته ام و در مردم علاقه بسیاری به برگزاری این کنسرت دیدم. "

این خواننده ایرلندی عنوان کرد: "یکی از علت‌های حضور من در ایران عوض کردن دید مردم دنیا نسبت به ایران است. تهران شهر پویا،‌ جالب و مدرن با یک تاریخ بسیار جالب است. تمدن پارسی ایران به ۴۰۰۰ سال قبل برمی‌گردد که یکی از تمدن‌های بسیار جالب دنیاست. عصر طلایی شما به ۵۵۰۰ سال قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد. در دیدارم از موزه‌های ایران کارهای بسیار بی‌بدیل را دیدم که به نظرم زمانش رسیده که مردم متوجه شوند که در این کشور چیزهایی برای ارائه کردن به دنیا وجود دارد."

او در این نشست اعلام کرد که نه به منظور سیاسی بلکه برای اجرای موسیقی به ایران سفر کرده است: "من آدمی غیرسیاسی هستم که نگاه شخصی به سیاست دارم."

کریس دی برگ گفت که با سفر به ایران به دنبال به دست آوردن اعتباری دوباره نیست: "من در این چند دهه به اندازه کافی اعتبار کسب کرده ام و نیازی به کسب اعتبار دوباره ندارم. من ایران را مثل دیگر کشورهای شرقی دوست دارم. من به اندازه کافی سرم شلوغ است و کارهای زیادی برای انجام دادن دارم و تنها دلیلی که به خاطرش هم اکنون در ایران هستم،‌ برگزاری کنسرت است. "

رجب پور مدیر پرو‍ژه همکاری کریس دی برگ و گروه آریان در باره اجرای کنسرت گروه پاپ ایران و خواننده ایرلندی گفت: "کنسرت گروه موسیقی آریان در سه قسمت اجرا می شود در بخش اول این اجرا ۸ قطعه از گروه آریان اجرا می شود و پس از آن کریس دی برگ ۸ قطعه به تنهایی اجرا خواهد کرد و قسمت پایانی هم به اجرای قطعات مشترک گروه آریان و کریس دی برگ اختصاص دارد ."

او افزود: "سال گذشته آقای احمدی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرد که هیچ مشکلی برای این کنسرت وجود ندارد."

رجب پور گفت: "ما ابتدا قصد داشتیم این کنسرت را تابستان در استادیوم دوچرخه سواری آزادی برگزار کنیم اما شاید زمان کنسرت به مهر و آبان موکول شود."

مدیر شرکت ترانه شرقی ادامه داد: "ما تاکنون در خصوص مسائل مالی با کریس دی برگ و هیات همراه صحبتی نکرده‌ایم و ایشان نیز هیچ پولی را دریافت نکرده‌اند. بلکه تنها با احترام به صلح و انسان دوستی همه کارها را انجام داده‌‌اند و تازه قصد داریم بعد از جلسه امروز در خصوص این موارد صحبت کنیم."

lordlord - ایران - ایرانستان
من از عاشقان کریس دی برگ هستم و ورود این خواننده بزرگ را به ایران تبریک عرض می کنم.امیدوارم مسولان برای ایشان مشکلی ایجاد نکنند و اجازه برگزاری کنسرت به ایشان داده شود.
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
الانه پر از بد وبیراه بشه اینجا واحتمالاْ آقا بابک کاشف به عمل میاره بابای کریس آخوند بوده
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

shekamo - نورو - اوسلو
اخی چه ناز نازی چه بیکار چه پر هیجان
دلم میخواد تو ایران رای گیری کنن ببینیم چند نفر اینو میشناسن!!!!
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
من فکر ما غریبه پرستیم وقتی خودمون خواننده هایی بسیاری خوبی داریم که در غربت در حسرت ایران هستند و ایرانی هایی که بعد از سالهای اهنگهاشون را زمزمه میکنند و هر روز گوش می کنند را باید ول کنیم به ایشون بپردازیم نمی خوام انتقاد رو موسیقی ایشون بکنم اما ما خودمون لیاقت نداریم پیام طلح و دوستی و مهرورزی را به میهنمان ببریم من خودم تو مصاحبه هاش خوندم که منظورش از رفتن به ایران فقط بیزنس هست یعنی پول پارو کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!
اخه تو مملکت ایران موسیقی حرامه ! اما شاید موسیقی غربی حلاله !
خواننده ایرانی وقتی می خواد کنسرت بزاره یا این قدر اذیتش میکنند یا ممنوع اش میکنند !
خدا همه مسولان مملکت مارا شفا بده و بس
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

MAHtab80 - کانادا - ونکوور
شکمو حالا اگه تو این بنده خدا رو نمیشناسی دلیلی نداره که بقیه هم نشناسن. سعی کن اطلاعاتت رو در مورد چیزای مختلف بالا ببری.
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

sepid.irooni - انگلستان - لندن
به به دمت گرم کریس جون خیلی باحالی برو بچ کسانی که می خوان اهنگشون رو ببینید برید تو سایت یو تیوب بزنیید کریس یس برگ این ایران خیلی اهنگشون قشنگه!
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
نظر من را نزاشتین برای چی ؟؟؟حرف بدی که نبود من گفتم این همه خواننده ایرانی در غربت داریم حتما باید جیب فرنگی را همه اش پر کنیم ایشون هم خودش می گه هدفم بیزنسه !!!!
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

maryam97 - مالزی - پنانگ
من خیلی دوسشون دارم کارشون خیلی قشنگه این کارشون یک جور صلح ودوستی رو می رسونه وقابل احترام هست
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

hamoun.h - ایران - رشت
کریس دی برگ خواننده ای هست که به همان اندازه طرفدارانی سر سخت مثل من دارد به همان اندازه مخالف دارد خصوصا در خارج ایران باید بگویم ما بیگانه پرست نیستیم نمی دانم چه ایرادی دارد ایرانیها طرفدار کریس دی برگ یا مثلا سلین دیون باشند به هر حال هر خواننده ای اگر کنسرت می گذارد به خاطر طرفدارش می گذارد مخالفین می توانند بلیط نخرند اما یک سوال از مسولین سایت فکر کنم 5500 اشتباه باشد 500 درست باشد
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

shekamo - نورو/ - اوسلو
مهتاب جون من که میشناسم اونا که نمیشناسن رو گفتم
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.