افشین قطبی : وضعیتم در پرسپولیس تا پایان هفته مشخص می شود

افشین قطبی : وضعیتم در پرسپولیس تا پایان هفته مشخص می شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: اهل بازار گرمی نیستم؛ اما تکلیفم تا آخر هفته روشن می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، افشین قطبی پس از جلسه امروز با حبیب کاشانی، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران در شورای شهر، اظهار داشت: تعطیلات بسیار خوبی را در اصفهان و شیراز که دو شهر پرتمدن ایران است و مطمئنم در سراسر جهان طرفداران خاص خود را دارند، سپری کردم.
وی ادامه داد: خاطرات بسیار خوبی برای من و خانواده‌ام ماند که یکی از آنها تماس بیش از اندازه با تلفن همراهم بود که مورد تعجب همه قرار گرفته بود.
قطبی عنوان کرد: جلسه بسیار خوبی را با کاشانی مثل دو دوستی که 10 روز است همدیگر را ندیده‌اند و فقط تلفنی صحبت کرده‌اند، داشتیم. درباره مسایل مختلف صحبت کردیم؛ اما به دلایل نمی‌توانم این جلسه را بازگو کنم چون مواردی بود که باید بررسی شود.
وی گفت: اهل بازارگرمی نیستم. این مورد را آنهایی که با من برخورد داشته‌اند، می‌دانند؛ اما مطمئنا تکلیفم تا آخر هفته روشن می‌شود که آیا در پرسپولیس حضور پیدا خواهم کرد یا خیر.
قطبی درباره ناراحتی هواداران از شایعه رفتن او از پرسپولیس، اظهار داشت: آنها بسیار خونگرم هستند. تصور می‌کنم بهتر است فعلا برای قهرمانی پرسپولیس خوشحال باشند چون فوتبال حرفه‌ای است و امکان دارد هزاران مورد برای یک تیم پیش آید.
وی افزود: به هواداران قول می‌دهم در صورتی که در ایران باشم، فقط به پرسپولیس خدمت می‌کنم و به هیچ عنوان به تیم دیگری نیز فکر نمی‌کنم چون خاطراتی با این تیم دارم که غیرقابل وصف است.
سرمربی پرسپولیس درباره عدم رضایت همسرش از حضور در ایران، گفت: به هیچ عنوان همسرم از حضور من در ایران و پرسپولیس ناراضی نیست؛ اما خودم باید برای آینده‌ام تصمیم بگیرم.
وی درباره پیشنهاد میلیاردی به پرسپولیس، خاطر نشان ساخت: برای پول به ایران نیامدم چون اگر قصد این کار را داشتم، مطمئن باشید در کره وضعیتم بهتر بود. نمی‌دانم چرا برخی دوست دارند مرا به خاطر پول، در پرسپولیس خراب کنند.
دستیار سابق ادووکات و هیدینگ ادامه داد: با ادووکات صحبت کردم و از ایشان که مرا راهنمایی و کمک کرد، تشکر کردم. او نیز به مدت پنج دقیقه فقط به خاطر موفقیت من و خودش خندید.
قطبی گفت: سعی می‌کنم در یورو 2008 دوستانم را ببینم چون قبلا تصمیم داشتم به هر نحوی که شده، این بازی‌ها را از دست ندهم.
وی افزود: فردا شب در برنامه نود شرکت خواهم کرد و درباره عملکرد یک ساله پرسپولیس صحبت‌هایی را برای اطلاع هواداران انجام خواهم داد.


8036 - ایران - ا
با سلام : ببینید که اینها ( جمهوری اسلامی ) چقدر کثافت هستند که نگذاشتند قطبی هم سر سازگاری باز کند. ارزو میکنم هرجا که رفتی پیروز و موفق باشی
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

zpirooz - آلمان - آخن
من مرده کت و شلوارهاشم
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

sara6527 - ایران - داراب
نهایت آرزوی من موفقیت این مرد بافرهنگ و باکلاسه.ان شااله هرکجا هست موفق باشه(با خیالی آسوده و بدون حاشیه)
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
8036 - ایران - ا تو ....می کنی از چیزی که خبر نداری حرف می زنی دیگه حالم داره بهم می خوره از کسایی که هر چی تو دنیا اتفاق می افته میندازن تقصیر جمهوری اسلامی
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : ایران - لاهیجان . حقیقت تلخ است چهارتا مانند تو ایران عزیزمان را زیر سوءال میبری ایران به شخصیتی مثل ( قطبی ) باید افتخار کند نه رئیس جمهور شما ( احمدی ) مرگ بر جمهوری اسلامی
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

8735 - ایران - شیراز
sajjad0001 - ایران - لاهیجان
تو ..... می خوری غلط هم می کنی که از چیزی خبر نداری حرف می زنی با تو هستم
sajjad0001 - ایران - لاهیجان
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.