علی دایی : کفاشیان برای خط‌ زدن کریمی با من هماهنگ نکرد

علی دایی : کفاشیان برای خط‌ زدن کریمی با من هماهنگ نکرد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:‌ رئیس فدراسیون فوتبال به هیچ‌عنوان با هماهنگی من علی کریمی را خط نزد.

 به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی پس از پیروزی 3 بر دو تیم ملی ایران مقابل زامبیا به شرایط تیم اشاره کرد و گفت:‌ بازی خوبی را مقابل تیم ملی زامبیا انجام دادیم و این مسابقه محکی جدی برای ما بود. تیم در خط هافبک و دفاع ضعف دارد و در این بازی نیز به خوبی این ضعف نمایان بود.
وی ادامه داد: در نیمه اول به مراتب بهتر از نیمه دوم بازی کردیم؛ اما در جریان کلی مسابقه 20 دقیقه تمرکزمان را از دست داده و 2 گل خوردیم که با دریافت گل مساوی دوباره به شرایط عادی برگشتیم و گل پیروزی‌بخش را به ثمر رسانیدم.
سرمربی تیم ملی تصریح کرد:‌روی ضدحملات می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم، اگر چه زامبیا نیز تیم خیلی خوبی بود و نشان داد برای باختن به ایران نیامده است. قوی‌تر از امارات بود و ما را تحت فشار قرار داد. نقاط ضعف‌هایی داریم که تا قبل از دیدار با امارات باید آنها را برطرف کنیم.
وی درباره خداحافظی مهاجم تیم ملی از این تیم عنوان کرد: عنایتی همچنان در تیم ملی خواهد ماند و خداحافظی نکرده است. برای بهبود شرایط با او صحبت خواهم کرد.
دایی گفت: متأسفانه عده‌ای از لیدرها برای دشنام دادن به برخی از بازیکنان به ورزشگاه می‌آیند و هیچ مسئولی نیست که با آنها برخورد کند. آنها باید بدانند که نباید به یک بازیکن ملی‌پوش در هیچ شرایطی بی‌احترامی کنند. عنایتی در این دیدار یکی از بهترین مهاجمان ما بود و از عملکردش راضی هستم. اظهارنظرش مبنی بر خداحافظی احساسی بود و به همین دلیل برای بازگشت به تیم ملی وی را متقاعد می‌‌کنم.
کاپیتان سابق تیم ملی در مورد علت حضور اندک هواداران در دیدار برابر زامبیا گفت: تماشاگران نمی‌دانستند که ما امروز دیدار دوستانه‌ای برگزار خواهیم کرد، چون بارها تاریخ مسابقه تدارکاتی تغییر کرد و رسانه‌ها نیز تبلیغات کمی در این زمینه انجام دادند. در هر شرایطی به حمایت هواداران نیاز داریم و امیدواریم برابر امارات به خوبی تیم ملی را حمایت کنند.
وی در خصوص دریافت 2 گل در این بازی همانند بازی مقابل کویت، گفت: فوتبال یک بازی 90 دقیقه‌ای است؛ اما بازیکنان ما به دلیل حضور فشرده‌ در مسابقات لیگ برتر کمی خسته بودند، اگرچه با نشاط بازی کردیم؛ اما 20 دقیقه تمرکز نداشتیم. با توجه به حضور نفرات جدید در تیم ملی هماهنگی آنها کار راحتی نبود.
علی دایی راجع به کنار گذاشتن رحمان رضایی گفت: برخلاف مصاحبه‌ منتشره در رسانه‌ها رضایی یکشنبه وارد ایران شد و با من تماسی نداشت. یکشنبه گذشته تماس گرفت و بهانه آورد که مشکل شخصی دارد. به عنوان سرمربی تیم ملی برای حضور نفرات ملی‌پوش هیچ بهانه‌ای را نمی‌پذیرم و این شرایط برای همه بازیکنان یکسان است. بازیکنان نباید فراموش کنند که تیم ملی تیم درجه دو نیست که بخواهند برای آن بهانه‌جویی کنند.
وی ادامه داد: علیرضا نیکبخت واحدی به دلیل مسائل شخصی از من اجازه گرفت و من به طور قانونی با وی موافقت کردم. مطمئن باشید تا زمانی که سرمربی تیم ملی هستم اجازه چنین تخلفاتی را به کسی نخواهم داد.
دایی در مورد کنار گذاشتن علی کریمی نیز تأکید کرد: از جمله بهترین بازیکنان ایران است و به همین دلیل وی را به تیم ملی دعوت کردم. هر مربی آرزوی داشتن بازیکنی مانند علی کریمی را دارد؛ اما به عنوان سرمربی وظایفی دارم. تصمیم برکناری علی کریمی از سوی فدراسیون اعمال شده است و نمی‌توانم در این زمینه دخالت کنم، هرچند زانوی وی دچار مصدومیت است و آرزو می‌کنم که هرچه زودتر سلامتی‌اش را به دست آورد.
سرمربی سابق سایپا خاطرنشان ساخت: کفاشیان به هیچ عنوان با هماهنگی من کریمی را خط نزد، اگر چنین حرفی زده است خودش باید در رسانه‌ها پاسخ دهد. فردای روزی که فدراسیون فوتبال علی کریمی را کنار گذاشت به من زنگ زدند و تأکید کردند که وی حق ندارد در اردوی تیم ملی حاضر باشد. باید بپذیریم که اتفاقاتی که در فوتبال ایران رخ می‌دهد در هیچ جای دنیا چنین نیست.
وی تصریح کرد:‌ با شناختی که از علی کریمی دارم وی هرگز با روزنامه‌ها و یا رسانه‌ها بطور مستقیم مصاحبه نمی‌کند، بلکه مدیر برنامه‌هایش این کار را انجام می‌دهد. متأسفانه این مشکل در باشگاه‌های ما وجود دارد و همواره بازیکنان، کادر فنی و مدیرعاملان تیم‌ها را زیر سؤال می‌برند.
وی اظهار داشت: در وهله اول سلامتی‌ کریمی برای ما اهمیت دارد. امیدوارم با حل اختلافش با مسئولان فدراسیون فوتبال بتوانیم در بازی بعدی از حضور وی استفاده کنیم.
دایی گفت: در این شرایط حساس تیم ملی اگر آرامش نداشته باشد نمی‌تواند به هدف نهایی‌اش برسد.

ostajloo - ایران - نهرخلج
دائی این تیم ایران اگر ستارگان فارسی نامیده میشود پس توی تورک انجامیکنی؟ بیا و این تیم را راها کن برو همان جمهوری اذربایجان و تورکیه که احترام داشته باشی.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
تسبیحش من و کشته
احمق دستمال به دست، اگه این نمایشها رو بازی نمی کرد که سر مربی نمی شد
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
این چه وضع نشستن مثل چاله میدونیا؟! نه حرف زدن بلد نه نشستن بلد کلا نمی تونه مثل یه ادم متشخص رفتار کنه. نه همین لباس زیباست نشان ادمیت. همه می دونن چه ادم کینه ای هستش لزومی نداره بگه خبرداشته یا نداشته.
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
ostajloo - ایران - نهرخلج و Tina jOon - آلمان - ماینز
... شما دوتایید و نه دایی
....
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

nordreza - سویس - زوریخ
بهتر است هم دایی و هم کفاشیان از تیم ملی ایران خط بخورن.اول ازهمه تیم ملی احتیاج به دعا نویس ندارد بلکه بیک مربی.دو م اینکه شاید دایی در فوتبال ایران و اسیا کمی مطرح بود ولی در اروپا حتی بعنوان نیمکت نشین هم مطرح نشد.همانطور که فرانس بکن باوئر گفت علی دایی بازی کن خوبی نیست ولی ما از طریق دایی میتوانیم لوازم ورزشیمان را در ایران بفروش برسانیم.یعنی اینکه ما به دایی پول نمیدهیم بلکه اون یعنی دایی پول خودش را درمیاورد.
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

anahita_k1985 - ایران - لرستان
وای خدا چرا اینقدر این مردیکه بی شخصیته???????? بقول این دوستمن ostajlo همون برو ترکیه و آذربایجان
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

tooran - ایران - تهران
واقعا باید برای دایی متاسف بود که به اسونی ان همه محبوبیت و احترام را از دست داد. ولی علی کریمی واقعا اخلا ق ورزشکاری داره که از حرف خودش برنگشت و محکم موضع خودش را حفظ کرد.دم علی کریمی گرم
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

Ario - ایران - اهواز
zartosht's girl - هند - بنگلور
ایول باحال گفتی.از جایی که اومده کم از چاله میدون نداره!!!
جمعه 10 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.